Top 10 nejlepších her MMORPG v roce 2023, 10 nejlepších her MMO v roce 2022

Top 10 nejlepších MMO her, které se hrají v roce 2022

Sestavili jsme náš seznam nejlepších her MMO, které se mají hrát v roce 2022, představujeme milované klasiky, příběhy s novými expanzemi (už jste slyšeli o kriticky uznávaném MMORPG Final Fantasy XIV?) a hry s vysokými popovými hráči.

Top 10 nejlepších her zdarma MMORPG, které najdete v roce 2023

Autor Avatar

MMO patří mezi nejambicióznější a nejoblíbenější PC hry. Průmysl MMO generuje 10 miliard dolarů ročně a oslovuje publikum mnohem větší než to. Najdete spoustu obou bezplatných her MMORPG a placených MMORPG. Například World of Warcraft má hráče, kteří kumulativně trávili více času na Azerothu, než lidský druh existoval na této planetě po dobu 6 milionů let. Základní myšlenka za všemi těmito velkými čísly je jednoduchá: kdokoli, kdekoli, se může stát čímkoli v tomto virtuálním světě (a rozdrtit nějakou kořist po cestě).

Na rozdíl od textových multi-uživatelských dungeonů, z nichž se MMO vyvinuly, jsou dnešní MMO neuvěřitelně sofistikované. Tyto hry nabízejí to nejlepší z žánru, ať už je to jako humanoidní kočky nebo jako nemilosrdní diktátoři. Zaokrouhlili jsme nejlepší online hry, které můžete dnes hrát, abychom oslavili tuto úžasnou linii – a pomohli vám najít ten, který stojí za váš čas. Abychom věci zjednodušili, také jsme je kategorizovali, abychom vám poskytli dobrou představu o tom, co dělá každou hru výjimečnou. Také se podělíme o seznam bezplatných her MMORPG, takže se nemusíte starat o to, že budete platit cokoli pro hraní těchto her.

1. Svět války

Platformy: Windows, MacOS

Pochopitelně si můžete myslet, že World of Warcraft není mmorpg zdarma. Proč je tedy uvedeno? Můžete hrát prvních 20 úrovní hry zdarma a protože 20 úrovní znamená hodně času ve World of Warcraft, neměli byste mít problém hrát všechno. Z tohoto důvodu byl zahrnut na tomto seznamu.

Světová válce

Není mnoho lidí, kteří nejsou obeznámeni s World of Warcraft. Je to hra, která je synonymem žánru MMORPG. Nabízí hráčům rozsáhlý, neustále se rozvíjející vesmír plný obsahu. V této hře jsou přítomny všechny prvky kvality MMORPG, jako je přizpůsobení postav, přetrvávající otevřený svět a přesvědčivý příběh. Začínáme s World of Warcraft by měla být vaší nejvyšší prioritou, pokud jste tak již neučinili. Hra, jako je tato, by neměla nechat ujít.

2. Válka cechů 2

Platformy: Windows, MacOS

Další bezplatný MMORPG pro začátečníky, který začátek začíná, Guild Wars 2, má zajímavý příběh, který se mění na základě vašich rozhodnutí. To nenajdete v jiných hrách svého druhu. Stejně jako u většiny ostatních MMORPG zahrnuje hra obecné funkce, jako je přizpůsobení postav, řemeslné a silné prvky PvP a PvP.

Převést webp na JPG

Probíhá to ve fantasy světě Tyria a umožňuje hráčům prozkoumat obrovský přetrvávající svět sám nebo s přáteli. V rámci příběhu Guild Wars 2 existuje také řada instalovaných prostředí, s nimiž se hráči setkávají. Mechanik dynamického akce založeného na Guild Wars 2 činí vyrovnávání mnohem příjemnější než World of Warcraft, což je někdy považováno za grind. Pokud jste unaveni z monotónnosti vyrovnávání v jiných MMORPGS, je tato hra pro vás.

3. Legendy tajných světů

Platformy: Windows, MacOS

Secret World Legends je dalším nedávným převedením na model Free-to-Play. Hra je definována alespoň částečně svým nastavením, což je věc spiknutí teorie crackpotů snů (nebo jejich nejhorších nočních můr). Svět zahalený tajemstvím a plný nadpřirozených hrůz je charakterizován tajnými společnostmi, mytologickými stvořeními a zlými kulty. Události této hry jsou dány dramatické zametání některým zabijáckým zvukovým designem, který účinně zesiluje napětí.

Převést webp na JPG

Odhodlání hry k vyprávění je jednou z jejích nejsilnějších funkcí. Namísto standardního MMO tropu, který umožňuje hráčům front, aby se nekontroloval počet úkolů bez pocitu zastřešujícího účelu, se tajný svět zaměřuje na malý počet úkolů najednou s jasně definovanými cíli. Vyprávění hry je zdůrazněno zúžením zaměření a jeho psaní a atmosféra jsou předvedeny, což má poměrně rovnoměrnou vysokou kvalitu.

4. Hvězdný konflikt

Platformy : Windows, Xbox One

Vyzkoušejte hvězdné konflikt, pokud máte rádi průzkum vesmíru. Free MMORPG vás staví do role kosmického pilota hledajícího mimozemské poklady rozptýlené po celém jeho rozsáhlém vesmíru. Během konfliktu hvězd jste máte pověřeni shromažďováním různých kosmických lodí, například bojovníků nebo masivních satelitů, které můžete vznášet ve vesmíru.

Převést webp na JPG

Ve hře je celá řada úkolů a nájezdů PV. Spaceši můžete také přizpůsobit pomocí různých typů zbraní nebo lodních modulů organizovaných pod technologickým stromem. Další skvělou vlastností hvězdného konfliktu je to, že umožňuje hráčům zažít hru ve virtuální realitě s Oculus Rift.

5. Skyforge

Platformy: Okna

Během vaší apoteózy se stanete bohem, získáváte následovníky a stoupáte do bohoslužby ve sci-fi světě plně vybaveném pokročilou technologií. To je pravda, že všechna tato slova obvykle nechodí spolu, ale ještě se nevzdávejme. Když si můžete vytvořit svého vlastního boha v Skyforge, proč být pouhým přisluhovačem v obrovském světě naplněném jinými kořistí?

Převést webp na JPG

Na rozdíl od mnoha typických MMO nabízí Skyforge hráčům možnost kdykoli změnit svou třídu, takže dohazování je hladké a úroveň progrese již není nutná. V systému prestiže jsou postavy hodnoceny spíše podle jejich obecných statistik než vyrovnáváním. Skyforge nabízí příjemné odklon od ostatních MMO grind změnou tradičních systémů MMO, nabízí fascinující sci-fi svět a nabízí bojový boj orientovaný na akce.

6. DC vesmír online

Platformy: Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One

DC Universe Online, online MMORPG s vlastními schopnostmi, nabízí příležitost vybudovat si vlastní superhrdina a hrát si se známými hrdiny z DC Multiverse, jako jsou Wonder Woman, Superman a Batman, mimo jiné.

Převést webp na JPG

Kromě svého jedinečného systému cílení na kartě, který způsobuje, že je vyniká z jiných her na tomto seznamu. Kromě toho, že má podmanivý příběh, cool vybavení pro shromažďování a úrovně, které umožňují hráčům zvolit si, jak chtějí ve hře postupovat, nabízí DC Universe Online mnoho dalších funkcí, které přitahují hráče hráčů.

7. Lord of the Rings online

Platformy: Windows, MacOS

Lord of the Rings Online je MMORPG se sídlem v bezvadně podrobném vesmíru LOTR, který je ideální pro fanoušky středověké fantazie a Tolkienova lorda prstenů. S hrou hráči jdou na cestu přes Middle Earth, bojují spolu se známými postavami a zkoumají místa, jako jsou místa ve filmech.

Převést webp na JPG

Existuje jen jedna malá výjimka z hraní Pána prstenů online, ale na tomto seznamu to není nic jiného než jakékoli jiné MMORPG. V LOTR online nejsou žádné velké příležitosti k PVP, protože všechny postavy ve hře jsou na stejné straně. Místo toho poskytuje hráčům režim monster Play, který jim umožňuje vytvořit monstrum na úrovni deset a bojovat s ostatními hráči v Ettenmoor.

8. Hvězdné trek online

Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PC

Kromě své solidní licence nabízí Star Trek Online bohatý a jedinečný zážitek z her, který je na trhu MMO nepřekonatelný. S jeho kosmické lodě a mimozemšťany a konzistentní směsí střelce a námořního simulátoru třetí osoby je Space Truckers Online návykovou hrou, která vás udrží závislým na kosmických lodích a mimozemšťanech.

Převést webp na JPG

Mnoho známých prvků se nachází v sérii a filmy, které jsou stejně příjemné objevit, jak zní. Služba fanoušků se provádí přímo ve Star Trek: Původní série vyfukováním kostek Borgů, procházením promenády Deep Space Nine nebo se zářením na exotické planety jako součást týmu pryč. Nová expanze příběhu o kvadrantu Alpha, spuštění na konci ledna, nabízí nový herní obsah nastavený v dříve neprozkoumaném sektoru a také řadu nedávných událostí a minihrů omezených času a minigám.

9. Archeage

Platformy: Windows, MacOS

V Archeage můžete dělat téměř cokoli, středověkou fantasy hru, která vás zavede do středověkého fantazijního světa. Pokud chcete být mocným válečníkem, můžete tak učinit s vlastním vlastním mečem a velkou skupinou přátel po vaší straně, nebo se můžete stát odborníkem na ekonomiku a převzít výzvy zemědělství a obchodu. Jako pirát můžete okrádat obchodníky a drancovat jejich zboží.

Převést webp na JPG

Navíc hrají a cestování hrají důležitou roli v archeage. Na vrcholu jízdy na divokých zvířatech, jako jsou lvi a jelena po celém kolosálním světě, můžete také vzít do vzduchu a moře. Oceány můžete plavit v čemkoli od veslařů po válečné lodě a existují také letecké způsoby dopravy, jako jsou kluzáky a vzducholodi. Archeage ukazuje, jak je oddaný Trion (a zdroje, které jim mají k dispozici) ve své polské a dlouhověkosti.

10. EVE Online

Platformy: Windows, MacOS

EVE Online je stále Premier Space MMO a byla zdrojem mnoha nezapomenutelných herních příběhů, kvůli způsobu, jakým se zaměřuje na několik prvků a vyniká na ně. Stejně jako pečlivé simulace a systémy, CCP věnuje pozornost své oddané komunitě a odpovídá náležitě, protože je často jejich předplatitelé, kteří rozhodují.

Eve-Online-Poster

Přestože detektivci odmítá Evu jako tabulky ve vesmíru, kritika zdůrazňuje jeden z nejsilnějších bodů: jeho skutečná a prosperující ekonomika. Říká se, že intrika ve hře se příležitostně rozlila do skutečného světa, protože korporace a spojenectví v předvečer berou své podnikání velmi vážně. Žádná jiná hra nemůže srovnávat s hloubkou, nuancí, komplikovanou diplomací a rozsáhlými vesmírnými bitvami EVE Online.

Konečný verdikt

Existují nespočet bezplatných her MMORPG, které najdete online, ale výše uvedené jsou některé z nejlepších her, které jsme pro vás vybrali. Pokud máte pocit, že z něj vytvoříte streamovací video, zkontrolujte níže uvedené video.

Top 10 nejlepších MMO her, které se hrají v roce 2022

Nejlepší hry MMO

Nejlepší hry MMO nabízejí pohlcující a nutkavé zážitky, které mohou trvat po dobu let, nabízejí hráčům možnost spolupracovat nebo proti sobě v příbězích, které trvají stovky hodin obsahu.

Sestavili jsme náš seznam nejlepších her MMO, které se mají hrát v roce 2022, představujeme milované klasiky, příběhy s novými expanzemi (už jste slyšeli o kriticky uznávaném MMORPG Final Fantasy XIV?) a hry s vysokými popovými hráči.

Čtěte dále a najděte další herní grind!

Nejlepší hry MMO, které hrají v roce 2022

Nejlepší hry MMO Elder Scrolls Online

1. Starší svitky online

Set na kontinentu Tamriel, The Elder Scrolls Online kombinuje tradiční zkušenosti s posouváním Elder – cestování, vysílání hordy podivně kompetentních banditů, více cestování – se světem MMORPG a Intestanced Dungeons. Po vlažném vydání v roce 2014 prošla ESO úspěšnou přestavbou a nabídla hráčům možnost spojit se a prozkoumat místa, která milujeme, z bratranců pro jednoho hráče hry. Pvp v této hře vidí, že se zapojujete do obléhací války v Cyrodiilu, skvělé, pokud jste někdy chtěli ušklíbněte se z císařské tváře.

Nejlepší MMO Games World of Warcraft

2. SVĚT VÁLKY

World of Warcraft, stále silnější více než 17 let po svém počátečním vydání v roce 2004. Mnoho z nich je známo jako „MMO MMOS“, hra má fantastické vysoké fantasy prostředí v Azerothu, představující elfy a orky (a lidé!) ve stále větších paulech. WOW popularizoval mnoho mechaniků, které nyní očekáváme od žánru: Interomingované dungeony, špičkové nájezdy a vyrovnávání prostřednictvím úkolů jsou jen několik z mnoha vavřínů. Devátá expanze, Dragonflight, byla nedávno oznámena.

Nejlepší MMO Games Path of Exile

3. CESTA VYHNANSTVÍ

Považovaná za duchovní nástupce série Diablo, Path of Exile se tmavší pohled na fantazii, přičemž hráči se stávají titulními vyhnanci na procedurálně generovaném kontinentu zničených civilizací a krvavých tajemství. Akční RPG zdarma s obrovským množstvím přizpůsobení hráče, cesta exilu nabízí alternativní režimy přehrávání a dočasné ligy pro stále více tvrdé zážitky. K dispozici je sedm tříd charakteru, přičemž velká část hry se zaměřuje na synergické sestavení a vybavení. Zajímavé je, že neexistuje žádná měna ve hře, která by zajistila, aby se hráči spoléhali na složitý systém řemesel / výměnného / obchodního / obchodního systému.

Nejlepší MMO Games Destiny 2

4. Destiny 2

Destiny 2 se popisuje jako „střelce sdíleného světa“, kde strážci přijímají sluneční soustavu a hájí poslední přeživší lidstvo z různých bojových mimozemských závodů. Více MMO-lite než jiné tituly na seznamu, nejlepší částí Destiny 2 je přesto jeho nájezdové zkušenosti, kde hráči společně pracují v FireTeams, aby vyřešili hádanky a čelili proti šéfům v prostředí s vysokými stanicemi v prostředí. Destiny 2 přináší zpět ikonické boje z první hry, včetně trezoru skla, což by mohlo být jen jedním z nejlepších herních zážitků MMO.

Nejlepší MMO hry Old School Runescape

5. Old School Runescape

Jedna z nejlepších dostupných retro fantasy her, Old School Runescape byla vydána v roce 2013, aby vyhovovala fanouškům verze hry z roku 2007. Old School Runescape má okouzlující as rozvrhem obsahu založeného na hlasování a má ironicky mnohem více hráčů než jeho moderní protějšek, což dokazuje, že je těžké zlepšit jednoduchou zábavu. Pokud byl váš úvod do her MMO novější-řekněme, se ztracenou archem nebo eso-pak se může zdát, že přístup Sandboxy, No-Apron Strings of Old School Runescape zastrašující, ale stojí za to pocit, že konečně maximalizuje dovednosti.

Podívejte se na naši další stránku, kde najdete další z nejlepších MMO, které můžete hrát v roce 2022, od úhledného válečného rámu po fantazii Epic Final Fantasy XIV.