Top 10 nejlepších her pro vaření pro telefony a tablety Android | Pocket Gamer, 13 nejlepších her na vaření, které byste měli vyzkoušet na Androidu a iOS

13 nejlepších her vaření, které byste měli vyzkoušet na Androidu a iOS

Můžete si na ně vzít pizzy, malovat omáčku a sýr, nakrájejte je, pečte je – je to zábavný titul! Obzvláště pokud jste milovník pizzy.

Top 10 nejlepších her pro vaření pro telefony a tablety Android

Top 10 nejlepších her pro vaření pro telefony a tablety Android

Vezměte si jednu z těchto her Android vaření a při vaření v reálném životě si odpočiňte!

Ať už chcete hrát manažerské hry plné jídla nebo chcete jen vidět některá různá jídla v různých hrách, jsem si jist, že se vám na tomto seznamu užijete alespoň několik her Android Cooking. A zde nejsou žádné slavné hry Chef Match-3 pro mobily.

Původní seznam Jupiter Hadley, aktualizovaný Cristinou Mesesan

Kliknutím sem zobrazíte seznam »
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Budeme zahájit tento seznam s jednou z klasičtějších her pro vaření pro Android, vaření šílenství. V tomto používáte před sebou prostor pro desku před vámi.

V této vaření je spousta různých druhů potravin z řady zemí, stejně jako spoustu upgradů na nákup a události, které se mohou zúčastnit. Hry vaření, jako je tento, jsou velmi populární na mobilu, ale zejména vaření musí být jedním z nejlepších!

Dobrá pizza, skvělá pizza

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Dobrá pizza, skvělá pizza vám řídí roztomilou pizzerii a vaším cílem je stát se nejlepším ve městě. Máte soupeře, proti kterému bojujete (kdo někdy přijde na objednání vaší pizzy – je to divoké!), stejně jako spoustu zákazníků, kteří často mluví kódem. A nejlepší část? Budete se muset pokusit uhodnout, jakou pizzu skutečně objednávají.

Můžete si na ně vzít pizzy, malovat omáčku a sýr, nakrájejte je, pečte je – je to zábavný titul! Obzvláště pokud jste milovník pizzy.

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Hungry Hearts Diner je docela podobná Diner Dash, kde si budou různí lidé sednout ve vaší restauraci a budete jim muset sloužit jídlu, které si objednávají. Je to hra semi-řasy, kde je třeba nastavit předměty, abyste se vařili a vrátili se, až budou hotovi, připraveni jim sloužit, kde je v příběhu září hladových srdcí.

Je to obzvláště krásné díky hlavní postavě, rozkošné babičce. Pokud máte rádi vaření her, pak je pravděpodobné, že budete milovat hladové srdce stejně jako my!

Vydavatel: Playstack
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Hádanka, strategie

Pokud hledáte nějaké hry pro vaření pro více hráčů na Androidu, je příliš mnoho kuchařů nejlepší tam venku. Přestože existuje režim pro jednoho hráče, příliš mnoho kuchařů vám také umožňuje hrát s ostatními lidmi a je docela zábavné hrát ve stejné místnosti.

Každý má před nimi omezený prostor pro pult a musí předávat ingredience kolem, připravovat a vytvářet jídla pro zákazníky co nejrychleji! Existují ikony, které vám umožňují požádat o předměty od lidí, kteří nejsou ve stejné místnosti jako vy. Je to jen zábavná a chaotická hra, která nám připomíná některé z našich oblíbených her pro více hráčů, jako je převařená! a večeře Bros.

Gordon Ramsay: Chef Blast

Vývojář: Outplay Entertainment Ltd
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Hádanka

Pokud jste si mysleli, že hry na vaření nemohly zahrnovat světově proslulého šéfkuchaře, neslyšeli jste o Gordon Ramsay: Chef Blast. Je to velmi jednoduchá hra, kde máte poněkud typickou mechaniku zápasů, ale super zábava! Budete moci různá jídla, jako jsou jeho slavné hovězí Wellington a lanýžové těstoviny, předáním úrovní a odemknutí receptů pro každou z nich – recepty, které jsou mimochodem skutečné a můžete vařit pro sebe a pro své blízké!

Graptiku milujeme docela hodně. Pokud jde o hru, perfektně se hodí do atmosféry. Je to hra, která se časem stává náročnějším, a pokud si myslíte, že jste na výzvu, zkuste to!

Diner Dash Adventures

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Dobrodružství, simulace

Diner Dash je hlavním veteránem, pokud jde o vaření, i když původně nezačali na mobilu. Se stejnou postavou, Flo, „Piloting“ ve hře, budete mít na starosti rozšiřování a otevírání různých restaurací, kde budete muset vařit pro hladové zákazníky.

Každý zákazník bude mít jedinečné jídlo, které požadují, a budete muset přizpůsobit každou objednávku, kterou uděláte podle jejich preference. Je to skvěle provedená mobilní hra, která je tak pohlcující a tak zábavná, jakmile se do ní ponoříte – je to intenzivní, bude vás vždy udržovat na nohou a je to přesně to, co by se dalo očekávat od skutečné hry na vaření na Androidu.

Vaření máma: Pojďme vařit!

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Příležitostné, párty/mini-hry

Vaření máma je dobře známa, pokud jde o hry na vaření Android! Je ohnivá, ale rychle pochválena a projde vás nejrůznějšími kroky domácího vaření. Můžete se s její pomocí naučit, jak dokonale sauté cibuli, smíchat maso kolem, nasekat různé vegetariány a deskajte své hotové jídlo, aby se pokusila vyzkoušet a zkusit to.

Kromě chladnického aspektu hry můžete také pěstovat vlastní plodiny, otevřít vlastní restauraci a dokonce i ryby! Je to skvělý titul, který poskytuje z každého z nich.

Hunt Cook: Chyťte a podávejte

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Hunt Cook: Catch and Serve je docela zajímavá – nemáte zde jen typickou hru vaření s danými ingrediencemi, ale spíše musíte lovit různé hry a vařit ji co nejlépe, jak jen můžete. Můžete vařit havran, králíka, zvěřinu a všechny ostatní druhy divoké hry.

Po dokončení lovu se můžete rozhodnout, jak chcete maso vařit – vaříte ho? grilováte to? zpracovat to? Nebo možná chcete vyzkoušet něco úplně nového! Tato hra vaření je však na rozdíl od všeho jiného, ​​co jste hráli dříve, a všemi dobrými způsoby. Dejte to zastřelit (zamýšlená hříčka)!

SpongeBob: Krusty Cook-Off

Vývojář: Bod naklápění
K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Pokud jste fanouškem SpongeBob, pak pro vás existuje hra vaření konkrétně. Stejně jako vaření šílenství, tento vás staví do okna s tunami pultu, abyste to mohli vařit, uhodli jste to, palačinky. I když se nakonec můžete dostat do bodu, kdy můžete vařit Krabby Patties, což dává větší smysl ve hře SpongeBob, bude mezi tím a nyní spousta upgradů.

Je to barevná hra, která z televizního pořadu vezme spoustu postav a přinese je do vašeho mobilního zařízení. Je to také velmi dobře vyrobené z pohledu hry, se stále náročnějšími fázemi. Stojíme za tím a měli byste to také vyzkoušet, zvláště pokud máte rádi show.

Šéfkuchař pro kuchař

K dispozici na: iOS + Android
Žánr: Simulace

Možná byste raději šli na rozkošnou vaření sim, kde hrajete jako rozkošný pupper Shiba inu a rozšiřte si vlastní nákladní vůz. Pup Truck Truck je v podstatě hra na vaření setká se simulátorem pro správu podnikání. Budete muset shromažďovat ingredience, abyste vařili recepty, propagovali své podnikání, najali lidi, aby vám pomohli a – samozřejmě – vařili.

Je to jedna z nejroztomilejších her vaření na Androidu, na které můžete dnes dostat ruce, a je zcela zdarma hrát. Pokud jste vášnivým fanouškem simulačních her kuchyně a ještě jste to ještě nezkoušeli, ujistěte se, že to uděláte ASAP!

Jupiter je plodný novinář nezávislé hry se zaměřením na menší nezávislé drahokamy. Na svém kanálu YouTube pokrývá tisíce herních džemů a nezávislých her a nechala každou hru na okamžik v centru pozornosti. Provozuje Indiegamejams.com, kalendář všech herních džemů probíhajících na světě a soudí mnoho džemů a událostí. Najdete ji na Twitteru jako @Jupiter_hadley

13 nejlepších her vaření, které byste měli vyzkoušet na Androidu a iOS

Zkopírovat do schránky

Vaření, a dokonce i jednoduše krájení a nakrájené ingredience, může být relaxační a uspokojivé – přemýšlejte o asmr. Proto se stal populárním žánrem mobilních her. S trhem nasyceným vydáními v kategorii může být výběr nejlepších vaření her obtížným úkolem.

Není třeba hledat obchod Google Play nebo App Store příliš dlouho, protože jsme tu, abychom zúžili váš seznam. S našimi doporučeními můžete okamžitě hrát nejpříjemnější hry na vaření na Androidu a iOS. Jaké jsou názvy nutností stahování? Držte se zjistit.

Uvnitř tohoto článku

 1. Co jsou hry vaření?
 2. Nejlepší hry na vaření pro Android a iOS
  1. Cafeteria Nipponica
  2. Vaření města
  3. Vaření šílenství: restaurace
  4. Horečka na vaření
  5. Vaření šílenství
  6. Vaření máma: Pojďme vařit
  7. Diner Dash Adventures
  8. Dobrá pizza, skvělá pizza
  9. Hunt Cook: Chyťte a podávejte
  10. Perfektní plátky
  11. SpongeBob: Krusty Cook-Off
  12. Hvězdný šéfkuchař: Vaření a restaurace
  13. Světový šéfkuchař

  Co jsou hry vaření?

  Najděte zde nejlepší hry na vaření

  Než skočíte na náš seznam, pojďme rychle diskutovat, jaké jsou hry na vaření. Takže víte, že hry přicházejí v různých žánrech, správně? Možná jste slyšeli o simulačních hrách Life, které hráčům umožňují „uniknout“ do jiného života a strategických her, kde musíte vyhrát svůj rozum. Kombinujte oba typy her a několik jedinečných prvků a voila! Získáte žánr hry na vaření.

  Ačkoli hry vaření jsou kombinací uvedených žánrů, každá hra může být klasifikována jako jedna, pokud v něm hraje velkou roli vaření. Například potřeba smažit ingredience na pánvi je vaším hlavním úkolem, nebo by to mohla být vedlejší mechanická správa restaurací.

  I když existují stereotypy ohledně vaření her, každý titul může být velmi odlišný od ostatních. Přemýšlejte o klasice večeři a vaření maminky. Oba jsou pod stejným žánrem, ale mají rysy, díky nimž jsou odlišně odlišně od sebe.

  Nicméně, co lze považovat za univerzální fakt ohledně vaření her, je to, že jsou jedny z nejlepších příležitostných her pro mobilní telefon, které můžete najít. A to platí zejména, když se ptáte fanoušků, kteří opravdu rádi vaří i v reálném životě.

  Nejlepší hry na vaření pro Android a iOS

  Nyní, když máte lepší porozumění žánru, zde je našich 13 nejlepších výběrů na vaření, které můžete vyzkoušet. Zahrnuli jsme tituly s relaxační a náročnou mechanikou, takže najdete ten pravý, který splňuje váš vkus, pokud jde o hry na vaření.

  1. Cafeteria Nipponica

  Cafeteria Nipponica je zábavná hra na vaření

  Jednoduše nemůžete mluvit o nejlepších hrách na vaření na mobilu, aniž byste zmínili Cafeteria Nipponica. Proč? Kromě svého roztomilého umění pixelů je hra sama o sobě nesmírně zábavná. Je to proto, že se nezaměřuje pouze na vaření. Umožňuje vám to zažít vše, co přichází s provozováním restaurace.

  Prostřednictvím hry se můžete stát skutečným šéfkuchařem a restaurací. Jako kuchař budete moci hledat špičkové ingredience, výzkumné recepty a zpracovat je, aby vytvořili nejlépe chutná jídla. Jako vedoucí restaurace můžete svou restauraci zdobit tak, jak chcete – nakupujte pro svůj ideální nábytek, příslušenství a podlahy a poté naplánujte, kam je umístit. Budete také pořádat spoustu zábavných akcí, včetně kurzů vaření a stravovacích soutěží, abyste zvýšili popularitu vaší restaurace mezi masami.

  Úspěšná restaurace není o dobrém jídle. Musíte si vybrat ty nejlepší kuchaře a zaměstnance prostřednictvím agentury ve hře. A díky tomu je Cafeteria Nipponica tak vzrušující jako provozování restaurace v reálném životě.

  Ačkoli hra je jednou z nejlepších her vaření na mobilních platformách, není zdarma hrát. Nicméně to stojí za to jistě vyzkoušet.

  2. Vaření města

  Vaření města vám dává vzrušení prostřednictvím přípravy načasované potraviny

  Některé potravinářské hry přicházejí s laserově ostrým zaměřením na aspekt vaření a nechají mechanik restaurace za sebou. To však neznamená, že nejsou dobré. Vezměte například Cooking City, jednu z nejlepších her vaření, která se zaměřuje pouze na přípravu jídla.

  Při vaření města je vaším hlavním cílem dokončit kombinace potravin s dokonalým načasováním. V jistém smyslu je to všechno o multitaskingu nebo s velkým řízením času. Zůstat v časovém limitu a udržení vašeho jídla dobře připravené určuje spokojenost zákazníka. Ti zase určí vaše zisky na konci každého dne ve hře.

  Vaření města může být jednodušší než jiné hry na vaření, protože eliminuje aspekt správy restaurací, ale stále je zábavné hrát. Navíc to má jasný a barevný umělecký styl, díky kterému bude někdo toužit po jídle, které předvádí.

  3. Vaření šílenství: restaurace

  Vaření šílenství je velká šílenství v mobilních hrách

  Video hry vaření, jako je vaření šílenství, jsou populární částečně kvůli lákavému a barevnému stylu umění. To však neznamená, že chuťové potravinářské umění je jeho jedinou funkcí upoutání pozornosti. Jeho jednoduchá mechanika vaření je to, co k tomu přitahuje příležitostné hráče.

  Stejně jako vaření města, vaření šílenství při doručování potravinových komba zákazníkům, kteří přicházejí. Prostřednictvím toho můžete připravit různé kuchyně a dokonce péct různé pečivo, které se nedostanete v jiných hrách na vaření. Existuje také mechanik, který vám umožní rozšířit vaše podnikání při růstu a dozvědět se více receptů.

  Hra nechybí, pokud jde o aspekty, které vás mohou neustále lákat k hraní. Vaření šílenství má kuchyňské turnaje, úkoly a úroveň pokroku, které vás udržují motivované.

  Varovné slovo však. Navzdory roztomilému uměleckému stylu hry to nemusí být pro každého snadné peasy. Hra se při postupu stává stále obtížnější – ale to je to, co dělá to zábavné. Je to určitě jedna z nejlepších her vaření, pokud jste na výzvu.

  4. Horečka na vaření

  Horečka na vaření dává nekonečné hodiny zábavy

  Hry pro správu restaurací se obvykle zaměřují na obchodní stránku věcí docela těžce. Ale pokud chcete správu restaurací, aniž byste obětovali zaměření na vaření, pak je pro vás horečka vaření právě pravá.

  Stejně jako v předchozích dvou hrách se horečka vaření zaměřuje na podávání kombinací potravin v přezdívce času. Právě od začátku jsou do hry zabaleny také mechaniky řízení restaurací. Musíte si vybrat své kuchyňské spotřebiče, dekorace restaurací a další hned od pálky. Kromě toho můžete připravit zdarma, jako jsou cookies nebo košíčky.

  S nimi je horečka na vaření komplikovanější a mnohem obtížnější hrát než jiné podobné hry. Přesto je nesmírně příjemné být schopen spravovat svou restauraci, aniž by se vzdaloval práci na vaření.

  Horečka na vaření je zdarma, i když obsahuje reklamy a nákupy v aplikaci a potřebuje přístup k internetu k práci. Pokud jste na dokončení více než 1 000 úrovní ve hře vaření, určitě byste se měli podívat na horečku na vaření.

  5. Vaření šílenství

  Vaření šílenství je velká šílenství v žánru potravinové hry

  Nejlepší hry na vaření jsou skutečně rozmanité. Některé jsou zmírněny a pomáhají vám odpočinout si ze stresu denní. Na druhou stranu jsou ostatní trochu stresující a časově vázaní, kopají váš adrenalin více než kdy jindy. Pokud dáváte přednost druhému typu vaření, doporučujeme vám podívat se na vaření šílenství.

  Jak název napovídá, vaření šílenství je jednou z nejlepších her na vaření plné chaotické hry. Hra je časově vázaná, což vás nutí, abyste po celou dobu zůstali na nohou. Pokud to není dostatečně poutavé, může vaši pozornost udržet rozmanitost kuchyní, které můžete vařit. Kromě toho musíte sledovat veškeré jídlo, spotřebiče a rozkazy – to vše současně.

  Pokud jde o postup, hra nabízí téměř nekonečný počet úrovní a misí. Pokud jste na výzvu, pak by tato hra měla být pro vás perfektní. Nejlepší ze všeho je, že hra je zdarma, s volitelnými nákupy v aplikaci.

  6. Vaření máma: Pojďme vařit

  Vaření máma je ikonická hra na vaření

  Náš kurátorský seznam nejlepších her vaření na trhu by nebyl úplný, pokud by se nezmínila o vaření mamy. Je to proto, že vaření máma: Pojďme Cook je jednou z nejvíce mluvených her na vaření simulátoru už roky.

  Existuje důvod, proč je tato vaření sim populární. Pro jednoho je to odlišné od ostatních her vaření pro vás hraní spoustu mini-her k dokončení jídel. Navíc ve hře je správa složek. Nejenže pěstujete plodiny sami, ale také lovíte a zvedáte zvířata.

  Abychom to shrnuli, vaření máma je víc než jen vaření. Je to plnohodnotný simulátor s připojeným mini-hrami. Pokud tedy hledáte něco zábavného a náročného, ​​je to pro vás nejlepší volba.

  7. Diner Dash Adventures

  Diner Dash je jednou z nejlepších klasických her vaření všech dob

  Diner Dash je jednou z nejlepších her vaření, hands-down. Má vše, co byste mohli chtít v simulátoru pro správu restaurací.

  Diner Dash má načasované úkoly vaření, odměňování cílů správy a expanze restaurací a dokonce i skvělých antagonistů. To se také točí kolem příběhu, který vás neustále „zavěsí“ do hraní – musíte pomoci Flo, protagonistovi, zachránit Dinertown prostřednictvím vaření!

  Diner Dash však není nijak zvlášť relaxační hra na vaření. Musíte závodit proti čase, žonglovat rozkazy a bít baddies vše současně. Je to však určitě zábavná a rychlá hra, která je skvělá pro spalování. Můžete to dokonce hrát offline.

  Diner Dash, stejně jako jiné hry na vaření, si může hrát s reklamami a nákupy v aplikaci pro speciální předměty.

  8. Dobrá pizza, skvělá pizza

  Pizza je život v dobré pizze, skvělá pizza

  Každý miluje dobrou pizzu. Někteří lidé milují pizzu natolik, že jsou ochotni o tom hrát hru! Pokud to zní jako vy, pak dobrá pizza, skvělá pizza je nejlepší hra ke stažení.

  Tato hra je jednou z nejlepších restauračních her zaměřených na pizzu pro Android. A je to skvělé navzdory nedostatku variací potravin. Proč? Je to proto, že to, co postrádá odrůdu potravin, to vymýšlí prostřednictvím zábavné hry. Ve hře si můžete propracovat po řadách, dokud se nestanete majitelem obchodu. Jakmile to uděláte, svět se stane vaší ústřice při rozšiřování nového řetězce restaurací.

  Stejně jako ostatní položky na tomto seznamu vám tato hra poskytuje časový limit na vašich relacích na pizzu. Každou pizzu můžete vyrobit podle objednávky zákazníka na několik hodin denně, dokud se obchod nezavře. Po celodenní práci můžete použít jakýkoli zisk, který musíte rozšířit, rozšířit a rozšířit svou říši pizzy! Upgrady vybavení si můžete zakoupit pro svůj obchod a ingredience pro nové recepty na pizzu.

  Pokud jste na nějakou zábavu, zkuste dobrou pizzu, skvělou pizzu a podívejte se, proč je to jedna z nejlepších her vaření vůbec. Je zdarma s volitelnými nákupy v aplikaci pro uživatele Android a iOS.

  9. Hunt Cook: Chyťte a podávejte

  Hunt Cook není vaše tradiční hra vaření

  Dokonce i nejlepší hry na vaření na mobilu se mohou postupem času cítit trochu světský a opakující se. Koneckonců, většina z nich slouží pouze typickým možnostem rychlého občerstvení, jako jsou hotdogy, pizzy, hamburgery a podobně. Na druhé straně někteří podávají pokrmy s rozmanitou kuchyní, jako jsou indické, mexické a japonské. Pokud však hledáte něco skutečně jedinečného, ​​doporučujeme vyzkoušet Hunt Cook: Catch and Serve.

  V této hře nejen vaříte jídlo, sloužíte zákazníkům, upgradujete svou restauraci a v průběhu času zdokonalujete své dovednosti vaření. Také lovíte své ingredience, které se neomezují pouze na krávy, prasata nebo kuřata. Můžete dokonce najít a používat králíky, kanční a havrany. Nekonvenční volba ingrediencí k vaření skutečně přispívá k jedinečnému zážitku.

  Celkově vzato, hraní je docela zábavná a skvělá časová hořba. Pokud máte zájem, hra je zdarma pro všechny uživatele mobilních zařízení. Očekávejte však reklamy a nákupy v aplikaci.

  10. Perfektní plátky

  Perfektní plátky jsou skvělé pro příležitostné hráče

  Některé z nejlepších her vaření tam nejsou, které se vůbec soustředí na vaření, ale přípravy před ním. Perfektní plátky jsou jedním z nich. Jeho hratelnost je čistě zaměřena na to, abyste dělali perfektní řezy na zeleninu. Pokud máte rychlé reflexy a horlivé oko, pak je tato hra ideální pro vás.

  Hra má jednoduchý umělecký styl, který odpovídá jeho jednoduché mechanice. Mohlo by vám to dokonce připomenout klasický mobilní zásah ovoce ninja. Vše, co musíte udělat při hraní perfektních plátek, je použít nůž k nasekání veškeré zeleniny, která vám přijde. Ale je tu zvrat: Musíte se vyhnout jiným objektům na sekací desce, které by mohly potenciálně rozbít nůž.

  Jak byste mohli očekávat, tato hra je skvělá pro bezduchou zábavu, takže to zkuste během svých prostojů. Její bezplatná verze však má příliš mnoho reklam, které se někdy mohou cítit narušující. Reklamy můžete odhodit prostřednictvím nákupu v aplikaci.

  Perfektní plátky jsou však stále jednou z nejlepších minimalistických her na vaření na trhu. Podívejte se na to na Android a iOS ještě dnes.

  11. SpongeBob: Krusty Cook-Off

  Fanoušci SpongeBob budou milovat tuto hru vaření

  Většina dětí z 90. let má dětský sen vařit v Krusty Krab a vyrobit Krabby Patties. Pokud jste jedním z nich, doporučujeme vám přidat SpongeBob: Krusty Cook-Off na desku pro vaření her.

  Ve hře si budete hrát jako SpongeBob Vaření Krabby Patties v Krusty Krab. Začnete jako pravidelný smahovací vaření a propracováte se, abyste se stali nejlepším šéfkuchařem rychlého občerstvení v moři. Jak postupujete, pěstujete své volby jídla a odemknete postavy speciálním oblečením. Existuje také spousta aktivit, her, událostí a dokonce i děj, který vás udržuje v zapojení.

  To není všechno, co tam není. Hra vás představí do mnoha známých tváří a míst. Vařte přes bikiny dna, goo laguna, Sandy’s Treedome a další místa v této divoce zábavné hře na vaření. Také se setkáme s ikonickými postavami, včetně Patricka, Sandyho a Squidwarda.

  Pokud jde o zážitek hry, všimnete si, že hra je bankovnictví na nostalgii lidí a láska k franšíze, aby byla zajímavá. To však není tak špatná věc, když hraje, jak dobře hra provádí svou mechaniku.

  Kdokoli nový ve hře by mohl očekávat, že se jedná o play-to-play. Naštěstí je hra zdarma. Někteří uživatelé však uvádějí, že hra obsahuje spoustu reklam a ty mohou být rušivé a nepříjemné. Přesto je to stále jedna z nejlepších her vaření pro fanoušky série.

  12. Hvězdný šéfkuchař: Vaření a restaurace

  Hvězdný šéfkuchař vám umožní být hvězdou kuchyně a restaurace

  Lidé považují hvězdného šéfkuchaře za jednu z nejlepších vaření na mobilu. To není překvapení. Hra vám umožňuje simulovat, jaké to je provozovat 5hvězdičkový kavárnu a restauraci. Můžete vařit s předními šéfkuchaři z celého světa a vytvářet působivá jídla pomocí nejlepších ingrediencí. Plnění objednávek zákazníků zdokonalí vaše dovednosti a udrží si pozoruhodnou pověst vašeho podnikání ve hře.

  Stejně jako jiné hry, i tento simulátor vaření má aspekt správy restaurací. Například můžete upgradovat kuchyňské spotřebiče, spravovat personál, přizpůsobit dekorace a pěstovat jídlo in-house. V jiných hrách na vaření je dokonce i probíhající funkce, kterou obvykle nenajdete.

  Kromě toho, co je uvedeno, má hra další prodejní bod, který není vždy přítomen v jiných hrách – sociální funkce. Například můžete přidat své přátele na Facebooku a navštívit restaurace svých přátel, abyste si navzájem poslali dárky.

  Hvězdný šéfkuchař je zdarma, i když při hraní uvidíte některé reklamy a nabídky pro nákupy v aplikaci.

  13. Světový šéfkuchař

  Světový šéfkuchař vám umožní vařit jídla z různých kuchyní

  Chtěli jste někdy vyzkoušet vaření na různých místech po celém světě? Co takhle představit více kuchyní do místního sousedství? Se světovým šéfkuchařem to můžete udělat a mnohem více.

  Světový šéfkuchař posouvá mezinárodní vaření na další úroveň. S tím můžete cvičit jídla z různých kuchyní a dokonce je kombinovat podle vašich preferencí. Navíc vám také dává vědět, jaké to je postavit restauraci od nuly. Můžete ozdobit své místo, nastavit věci a koupit si varné stanice.

  Hra samozřejmě půjčuje mechaniku z jiných her. To zahrnuje naplnění objednávek zákazníků a hosty sezení. Jednou z jedinečných funkcí, kterou má, je funkce to-go, kde můžete zpracovat objednávky.

  Pokud hledáte něco vzrušujícího, jděte na tuto hru. I když nabízí volitelné nákupy v aplikaci, je zdarma. Můžete to vyzkoušet hned teď ve svém gadgetu pro Android nebo iOS.

  Hlad po zábavě? Pojďme vařit!

  Nejlepší hry na vaření mohou být přitažlivé a návykové, zda jste či ne aspirujícím šéfkuchařem nebo restaurací. Není o tom divu. Existují tituly, které vyhovují uvolněným a konkurenceschopným hráčům, a hráči, kteří si chtějí hrát s přáteli. Pokud tedy nyní máte zájem více než kdy jindy v uvedených hrách, buďte upozorněni. Možná si nevšimnete hodin projdou hodiny a budete toužit po jídle. Ale pokud máte hlad po zábavě, na co čekáte? Pojďme vařit chutné jídlo prostřednictvím nejlepších her vaření právě teď!