Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends, nejvíce OP šampióni v League of Legends | Riftfeed

Nejvíce OP šampióni v League of Legends

Šampion bez cooldowns je prakticky nezastavitelný. Kromě toho můžete na šampionovi vydat téměř jakoukoli cestu sestavení. Katarina se upravuje s poškozením útoku a schopností a často, jak vidíte, že se staví Bruiser. Můžete jít pro všechny sestavení, které považujete za vhodnější pro hru.

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends

Top 10 nejvíce OP přemožených šampionů v League of Legends

Neustále hledáte výhodu, abyste ovládli své soupeře? Připraveni získat tuto vyhledávanou hodnost a zabezpečit vaši pozici v lize? Tady je vaše jedinečná příležitost!

Voila!

Nyní jste součástí naší exkluzivní komunity. Obdržíte svůj odkaz ke stažení ebooku přímo k vašemu e -mailu.

OP nebo přemožený je běžně používaný termín v League of Legends. Často se používá ve vztahu k šampionovi a dokonce i položce. Šampióni, kteří jsou ze své podstaty silnější než ostatní, se říká, že jsou OP. Může být ohromující hrát proti takovým šampionům.

Pokud byste měli pojmenovat všechny přemožené šampióny ve hře, pravděpodobně by to potřebovalo mnohem více slotů, než může nabídnout seznam 10 nejlepších 10 nejlepších. Účelně jsme nezahrnuli mnoho šampionů, o nichž se obvykle předpokládá, že jsou přemoženi.

Důvodem je to, že jsme se pokusili zahrnout šampióny, kteří mají slušnou míru hry. Šampióni, kteří se hrají jen zřídka, nestojí za zmínku, protože jsou zřídka vidět.

Každá hráč League of Legends má jiné vnímání toho, co považuje za přemoženou. Takže můžete věřit, že ostatní šampióni si na tomto seznamu více zaslouží místo. Současně nemůžete popřít, že níže uvedené šampióny jsou také spadají do kategorie OP.

Obsah
ukázat

Darius

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Darius

Top Lane je často kategorizován tím, že má neuvěřitelně silné šampiony jízdního pruhu. Vědět to hodně to říká hodně, když vidíte, že Darius byl vždy největším šikanem z nejvyššího pruhu v průběhu let. Darius je šampion, který má velmi vysokou hrozbu zabití na jakéhokoli jiného šampiona ve hře.

Šampion je nesmírně silný, protože má vysoké poškození, samoléčení a konečnou schopnost s pobuřujícím poškozením. Darius může zabít celý nepřátelský tým na svém, pokud začne dostávat konečné resetování. Navíc Darius dostává obrovské poškození útoku ze svého pasivního. To mu umožňuje soustředit se na výrobu obranných předmětů a být neuvěřitelně těžko zabíjet pro nepřátelský tým.

Irelia

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Irelia

Irelia je šampióna, která má potenciál vyhrát jakýkoli spojování jízdních pruhů. Čím mechanicky nadané jste v League of Legends, tím větší hrozba se stanete jako hráč Irelia. Je také výběrem flex, protože ji lze hrát v obou sólových pruzích a je dokonce čas od času vidět v pruhu Bot.

Šampion má vysokou udržení v pruhu, šíleně vysokou mobilitu a extrémně vysokou hrozbu zabíjení. Přestože Bruiser Champions jsou schopni odpovídat jejímu vysokému potenciálu all-in, když jde do středního pruhu. Rovněž se mění lépe než většina šampionů.

Zed

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Zed

Důvodem, proč se Zed dostane do tohoto seznamu OP Champions, je jeho jízdní zdatnost a potenciál ovládnout hru. Za normálních okolností vyhraje všechny zápasy v pruhu proti mágům. Proti šampionům, jako je Irelia, zatímco Zed není vítězem out-and-out, není ani poražený. (Adipex)

ZED má také schopnost potulovat se a nenechat ve hře mít boční pruhy nepřátelského týmu úspěch. Jeho roaming je efektivní, stejně jako vysoká mobilita a také více mezery. Jeho schopnost dostat se na vrchol nepřítele a smazat je také znemožňuje se vypořádat v týmových bojích.

Yone

Top 10 nejlepších manaless šampionů v League of Legends Yone

Yone je absurdní šampion, proti. Je to silný laner, který má slušnou hrozbu zabíjení na mnoha šampionech, jakmile získá přístup ke svému konečnému. To však není jeho hlavní síla. Yone je jedním z nejlepších šampionů ve hře.

Jakmile dostane své hlavní předměty, Yone může zabít celý nepřátelský tým sám, zatímco se v bezpečí sám o sobě kombinací „duše nevázaného“ se svým konečným. Je v bezpečí, protože se může kdykoli vrátit do své původní pozice. Yone má také neuvěřitelně vysoké DPS, konstantní štíty a vzdušné.

Yasuo

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Yasuo

Yasuo je v mnoha ohledech podobný Yone. Má neustálé štíty, neuvěřitelně vysoké DPS a srazí všechny cíle v řadě na každém třetím obsazení „ocelové bouře“. Yasuo má také vysokou mobilitu, podobně jako Yone, a může zabíjet více lidí sám, pokud je schopen přistát.

Kromě toho má „větrnou stěnu“, schopnost, která blokuje všechny projektily. Yasuo může v podstatě učinit šampiony Range na několik sekund. Je obtížné zastavit, protože výstřely dovedností je na něm těžko přistát kvůli jeho mobilitě a může zablokovat další schopnosti větrnými stěny.

Leona

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Leona

Je to známá skutečnost, že podporuje tok hry v bot pruhu. Důvodem je to, že podpora jsou šampióni s nástroji k výrobě her a ADC navazují na tyto hry. To je také důvod, proč je Leona takový titan v Bot Lane.
Leona je doslovný kamion kontroly davu. Je neskutečně tanky sama a má tři různá kouzla kontroly davu. Ostatní podpůrné šampiony považují za těžké odpovídat něčemu tak přímému a ohromujícímu. Také dominuje týmovým bojům tím, že má bezkonkurenční angažovanost s jejím konečným.

Thresh je podpora, která jí dokáže vyrovnat se v pruhu a v týmových bojích. Problém je, že má velmi vysoký strop dovedností, pokud si přejete být efektivní.

Viego

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Viego

Viego je pravděpodobně jedním z nejlepších džunglíků slepého výběru ve hře. Je také nadčasovým šampionem, protože jeho sada je dobře zaoblená a efektivní. Máte vynikající džunglu jasnou, kreativní cestu Gank a potenciál nést hru na vlastní pěst.

Panna je pro nepřátelský tým velkým problémem, aniž by byla ve hře před námi. Dokáže získat neustálé resetování a schopnost hrát nepřátelské šampióny, aby zabil svůj vlastní tým. Být krmen, když nepřátelský tým má viego, může skončit docela snadno odradit.

Fiora

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Fiora

Šampion, který má nepřetržité pomlčky a uzdravení, schopnost blokovat příchozí kontrolu davu a způsobuje tunu skutečného poškození. Fiora je devastující, když je vložena do správných rukou. Fiora nemá žádné jasné ztráty zápasů v pruhu. Vyřadí se většinu modřin a bez námahy prořízne nádrže.

Fiora podobně jako Irelia hodně závisí na schopnosti hráče efektivně ji pilotovat. Musíte být schopni efektivně používat „riposte“ a najít nepřetržité hity na životně důležitém využití Fiora na nejvyšší kapacitu. Pokud to dokážete, má tento šampion sílu být nezastavitelnou.

Katarina

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Katarina

Katarina má šíleně vysoké poškození a mobilitu. Vyniká od ostatních vrahů tím, že má schopnost vypořádat neobvykle vysoké množství poškození účinku. Zatímco Assassins obvykle zaměřuje své poškození na jednotlivé cíle. Také, pokud stále vyzvednete dýky a dostávání zastavení Katarina nemá prakticky žádné cooldowns.

Šampion bez cooldowns je prakticky nezastavitelný. Kromě toho můžete na šampionovi vydat téměř jakoukoli cestu sestavení. Katarina se upravuje s poškozením útoku a schopností a často, jak vidíte, že se staví Bruiser. Můžete jít pro všechny sestavení, které považujete za vhodnější pro hru.

Seraphine

Top 10 nejvíce přemožených (OP) šampionů v League of Legends Seraphine

Seraphine je jen velmi efektivní šampion. Snadno se hraje a efektivní. Tento šampion je dostatečně silný, který se neustále hraje ve třech různých rolích a má v každém z nich dobrou míru vítězství. Dokonce i v profesionální hře je Seraphine často výběrem s vysokou prioritou.

Z několika důvodů nabízí vynikající podporu svému týmu. Seraphine může neustále budovat svůj vlastní tým a uzdravit je. Může okouzlit celý nepřátelský tým a také je zasáhnout s ovládáním davu po celou dobu, když zůstane daleko od nebezpečí sama.

Poslední myšlenky

Ve výše uvedeném seznamu jsme se pokusili zahrnout přemožené šampióny všech rolí. Jedinou rolí, která nedostala žádnou reprezentaci, je ADC. Je to proto, že ADC samy o sobě jsou velmi zřídka represivní. Podpůrná shoda je rozhodujícím faktorem síly ADCS ve hře.

V top 10 jsme se pokusili zahrnout šampióny, kteří mají nejjednodušší herní plán. Čím jednodušší je šampion k provedení, tím efektivnější je. Tito šampióni jsou také ti, kteří běžně ovládají hry sami.

Poté, co to bylo řečeno, aby každý šampion byl přemožen, musí je samotný hráč pilotovat na vděčné úrovni.

Podívejte se na náš následující článek, který vám pomůže najít váš nejlepší pro všechny šampion.

Nejvíce OP šampióni v League of Legends

Darius Patch1020

4. Fiora: Fiora je jedním z nejvíce OP šampionů v League of Legends. Schopnost udržet prostřednictvím bojů, mít přepážku téměř o authingu s jejím riposte. To vše je prostě příliš silné, což z ní dělá OP Championn. | © Riot Games

Thresh High poledne

3. Mlátit: Toto je výběr podpory, který nezmizí. Riot se ho pokusil nerfovat, ale Thresh je i nadále jednou z nejvíce vybraných podpůrných podpůr. | © Riot Games

Battle Academia Yone Skin

2. Yone: Možná nebude mít větrnou zeď svého bratra, ale to neznamená, že Yasuo není ani šampionem OP. Vážně, bez ohledu na to, jak málo zajišťoval tento chlap. | © Riot Games

Striker Ezreal

1. Ezreal: Ezreal udeří trik s kloboukem. Možná nemá nejvyšší výhru, ale množství hovno, které tento šampion sám zlomil a nutil se změnit, je šílené je šílené. Kleptomancy? V pořádku. Iceborn Gauntlet? Nevadí, jestli ano. Ezreal způsobil poměrně množství změn meta. | © Riot Games