Top 40 Multiplayer Games, které se hrají v roce 2023 – Gamerranx, 28 nejlepších her pro více hráčů z roku 2022 – GameRANX

28 nejlepších her pro více hráčů z roku 2022

Contents

Rockstar Games se snažily načíst hru s obsahem, aby se hráči mohli bavit sami nebo ve skupinách nebo jít proti sobě navzájem.

Top 40 multiplayer her, které se mají hrát v roce 2023

Byly chvíle, kdy hry pro více hráčů byly ty, které jste mohli udělat pouze na gauči (nebo podlaze) vedle vašich přátel nebo členů rodiny. Hry pro více hráčů nejsou jen jedním z klíčových pilířů herního světa, jejich nyní super konkurenční povaha vytvořila esports a dále. A existuje spousta her, které mohou hrát proti lidem, aby otestovali vaše dovednosti. Ukážeme vám tedy to nejlepších 30 her pro více hráčů, které si můžete hrát v roce 2022!

POZNÁMKA: Pokud dáváte přednost kooperačním hrám pro více hráčů, zkontrolujte tento seznam zde.

#40 obrněné jádro VI: Požáry Rubicon

Platforma: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S
Datum vydání: 25. srpna 2023

Mnoho her tam se snaží dát smysluplný boj uvnitř mechaného obleku. Ale s nadcházejícím Obrněné jádro VI: Požáry Rubicon, Fromsoftware se vrací ke svým kořenům, aby vám poskytl co nejlepší mechanizovaný boj!

Název hry není jen akce; Je to přizpůsobení. Budete moci vybavit své mechy četnými zbraněmi, aby se vešly do stylu, ve kterém chcete hrát. Ale buďte upozorněni, bez ohledu na to, jak se chystáte na jízdu, musíte se ujistit!

To zahrnuje jít proti vašim spojencům v boji PvP! Myslíte si, že můžete udělat lepšího bojového robota než vaši přátelé?

#39 Hvězdné lodi: Vyhlazení

Platforma: PC
Datum vydání: 17. května 2023

Když bojujete s mimozemskou hrozbou, která ohrožuje celé lidstvo, což je naprosto epické, pokud jste to nevěděli, někdy je budete chtít vzít s co nejvíce lidí. díkybohu, Hvězdné lodi vojáci: Vyhlazení nechá tě to udělat!

Střelec z první osoby vás zavede do světa, kde Arachnidové porazili mobilní pěchotu a musíte získat zpět vše, co jste ztratili. Když prozkoumáte svět, budete nejen čelit chybám, ale musíte znovu vybudovat základny.

Vzhledem k všem typům chyb, které na vás budou hozeny, musíte být vy a váš kooperační partner vždy na nohou!

#38 Pikmin 4

Platforma: Spínač
Datum vydání: 21. července 2023

I když se obvykle nepovažuje za kooperační nebo multiplayerovou franšízu, Nintendo to udělal tak, že Pikmin 4 bude pokračovat v tradici spolupráce na dokončení úkolů v mimozemském světě.

Koneckonců, proč přijímat výzvy sám, když vás může mít někoho zálohovat, správně? Dvě hlavy mohou být lepší než jedna, když používáte svůj pikmin k porážce nepřátel a překonávání přírodních bariér v cestě.

Stejně jako v pohodě je však nová hra „bitevní režim“ s názvem Dandori, kde se postavíte proti sobě, abyste viděli, kdo může nejprve splnit určité úkoly. Myslíte si, že máte, co je potřeba k vítězství?

#37 Baldurova brána 3

Platforma: PC – 3. srpna 2023
Datum vydání: PS5 – 6. září 2023

V dnešním herním věku se vám většina titulů s rozsáhlým světem snaží poskytnout zážitek z kooperace nebo multiplayeru, abyste si hru mohli užít s přáteli. Pokud to chcete udělat v nastavení RPG, Baldurova brána 3 je titul k vyzkoušení.

Nejlepší na tom je, že to nebude případ jedné osoby a další. Na této cestě budete stejnými partnery a se čtyřmi z vás na jedné straně to znamená, že existuje spousta způsobů, jak zvládnout věci.

Můžete koordinovat, abyste sundali velké šéfy, jít na samostatné úkoly nebo se navzájem zašroubovat jen proto, že můžete.

#36 zbytek 2

Platforma: PC PS5 XSX | S
Datum vydání: 25. července 2023

Když jste pověřeni záchranou světa a zachráněním samotné existence, ve které žijete, bylo by hezké to dělat sám. v Zbytek II, Máte sílu zachránit realitu sami, nebo si můžete přinést přítele, který pomůže označit věci týmu.

Když prozkoumáte mnoho světu hry, zjistíte, že jdete proti šéfům, že jen málokdo dokáže porazit sám. V těchto dobách vyzývejte ostatní hráče a spolupracujte, abyste je porazili.

Chcete -li zajistit, že jste hráč týmu, jděte a upgradujte svou postavu a smíchejte třídy dohromady, abyste odemkli nové schopnosti a potenciál.

#35 Outlast Trials

Platforma: PC
Datum vydání: 18. května 2023

Hororové hry mohou být nejlepší s přáteli, kteří nejsou ani nutně ve vašem týmu. Pokud jste fanouškem hororových her, pak je pravděpodobné, že jste si vědomi franšízy Outlast. Zatímco předtím, než dostaneme třetí mainline splátku, vývojáři přinesli zkušenost s více hráči s pokusy. Outlast Trials se stanoví roky před prvními dvěma hrami, během studené války, kdy vás Murkoff Corporation uvězňuje. Jediným prostředkem úniku, nuceno podstoupit řadu neetických experimentů, je dokončení řady výzev. Mezi vámi a těmito cíli jsou však řada nepřátelských nepřátel. Stejně jako v předchozích hrách neexistuje žádný prostředek k útoku na nepřátele. Místo toho některé položky dále buzí vaší postavě, aby rychle dosáhly nové oblasti nebo zpomalily nepřítele. Váš největší způsob pomoci je však s přáteli. Tato hra nabízí podporu pro kooperativní multiplayery, kde se vy a někteří přátelé můžete pokusit tyto cíle dokončit dohromady nebo se potenciálně hodit pod autobus.

#34 Diablo IV

Platforma: PC PS4 Xbox One PS5 XSX | S
Datum vydání: 6. června 2023

Jak jednou řekla hra, „je příliš nebezpečné jít sám,“ tak proč se nejímat na monstrózní hordy s přáteli? Diablo IV to vám umožní udělat!

Zatímco mnoho sérií Hailing Blizzard pro její přizpůsobení a hraní pro jednoho hráče, můžete vzít věci na úroveň kooperace a multiplayeru vytvořením večírku a cestováním po říši nad a pod. Ať už vedete část nebo jste jedním z jejích klíčových členů, budete muset spolupracovat, abyste vzdorovali hordy Lilith a jiných sil.

Budete schopni se vyrovnat a stát se nezastavitelnou silou? Nebo budete všichni zbiti zpět, dokud nebudete „git gud“? Ponořte se a zjistěte to!

#33 Street Fighter 6

Platforma: PC PS4 PS5 XSX | S
Datum vydání: 2. června 2023

Capcom je jednou z hlav žánru bojové hry více než 30 let. Jejich hlavní franšíza představila některé z nejznámějších postav ve všech hrách a nyní je čas posunout věci na další úroveň.

Street Fighter 6 přinese bolest a styl, protože Capcom vyšel ven, aby poskytl uvítací, ale hluboký zážitek. Oblíbené fanoušky se vracejí k boji spolu s nováčky, kteří nabídnou nové způsoby boje.

Navíc si můžete vytvořit vlastní bojovník v režimu příběhu! Tak na co čekáš? Ponořte se do akce a zjistěte, jestli jste skutečný světový válečník!

#32 Synové lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Pokud jste uvízli na ostrově plný mutantů a příšer, které vás chtějí pohltit, bylo by hezké mít nějakou zálohu, abyste se o ně postarali, souhlasili byste?

díkybohu, Synové lesa Umožní vám hrát s přáteli, když prozkoumáte ostrov a hledáte miliardáře a snažíte se ho dostat naživu!

Vaši spojenci budou životně důležití, když stavíte úkryt a řešíte různé předměty, které vám pomohou bojovat s příšerami číhajícími kolem každého rohu.

Jak budete spolupracovat na přežití? Nebo vaše přátelství selže, když mutanti zaútočí? Skočit dovnitř a zjistit to!

#31 Diablo nesmrtelný

 • Developer: Blizzard Entertainment, NetEase
 • Vydavatel: Blizzard Entertainment
 • Platformy: Android, iOS, PC
 • Vydání: 2. června 2022

Diablo jako celek má velmi zvědavou historii, ale Diablo Immortal byla vlastně hra, která to téměř všechno zlomila, pokud si vzpomínáte. Protože když to bylo oznámeno … někdo z Blizzcon se vlastně zeptal, jestli to byl vtip, a Devs obdrželi od fanoušků hodně nenávisti nad tím, co se rozhodli s hrou dělat.

Alespoň jste to zkusili, Blizzard!

Ať tak či onak, hra je nyní venku a má vyprávět „nevýslovný příběh“ mezi Diablo II a III. S hlavním archandělem a části Worldstone se nyní šíří po zemi, Diabloovi přisluhovači se snaží vzít moc pro sebe, a pokud to nedokážete říct, je to vaše práce je zastavit.

Můžete hrát hru na mobilu nebo ji vyzkoušet na PC, pokud chcete. Takže posouďte sami, jestli to byl vtip nebo ne.

#30 War Thunder

Platformy: PC, XBO, PS4, PS5, X/S

War Thunder je na tomto seznamu jednou z mnoha „vojenských her“ a tohle to všechno začíná kvůli tomu, jak je to komplexní. Na rozdíl od pozdějších titulů je to ta, která vám umožní mít bitvy a ovládací vozidla na zemi, vzduchu a vodě.

V tomto titulu jsou více než 2 000 vysoce podrobných letadel, vrtulníků, tanků, válečných lodí a jsou věrné rekreace vozidel v reálném životě, která kdysi existovala.

Takže když je hodíte do masivních bitev, dostanete nějakou srdeční budovu a spoustu legrace, když se pokusíte přijít na každou bitvu lépe než ta poslední.

Připraven jít do války?

#29 Rust

Platformy: XBO, PS4

Rust má velmi jednoduchý předpoklad: Přežít. Ne, opravdu, to je ono. Spadli jste na ostrov, kde „všechno vás chce zabít“ a to zahrnuje různé hráče, se kterými se setkáte, divoká zvěř, která ostrova více volá, a pravděpodobně samotný ostrov.

Budete muset postavit úkryt, pícniny pro zásoby a zajistit, že máte to, co to trvá pro případ, že by někdo, nebo něco, přijde po vás ve hře. Můžete dokonce pracovat s hráči (pokud se odvážíte) na výrobu malých kolonií a zajištění vašeho přežití po dlouhou dobu.

Jak hra poznamenává, „neexistují žádná pravidla“, jen přežití.

#28 Hunt: Showdown

Platformy: PC, XBO, PS4

Hunt: Showdown je jedním z mnoha střelců na tomto seznamu, kteří mají jedinečný zvrat. V tomto případě budete mít nejen převzít různé hráče hry, ale také se dostanete na příšery, která žijí také v tomto světě.

A budete si toho všechno muset mít na paměti, protože právě když si myslíte, že máte zabití vše šité, hráč by vás mohl přijít a zabít vás a vzít vše, co je vaše.

Toto je hra, která se týká stejně dovedností jako o přežití. Je to zúčtování nadpřirozených rozměrů, myslíte si, že to zvládnete?

#27 Chivalry 2

Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S

Přemýšleli jste někdy o tom, čeho by se bála být součástí velkých středověkých bitev? Pak je pro vás rytíř 2. Protože v tomto nadcházejícím názvu budete vloženi do středověkého bitvy 64 osob a ochutnáte realistický boj s chaosem všude kolem a lidé, kteří vás chtějí zabít.

Proč se lidé chtějí přesně vrátit do tohoto období?

Bez ohledu na to se budete účastnit obléhání hradu a pokusit se přežít bombardování katapulty a dalšími válečnými zbraněmi. Pokud přežijete … no, považujte se za jednoho z těch šťastných.

#26 Knockout City

Platformy: PC, NS, PS4, PS5, XBO, X/S

Některé z těchto her na tomto seznamu jsou opravdu „těžké“, takže nám dovolte, abychom to čelili knockout City. Toto je hra (která bude brzy hrát zdarma…), to je hlavně o rychlém a zábavném světě… dodgeballu.

Jo, budete si vytvořit vlastní vlastní postavu a vstoupit do světa, kde je dodgeball králem, a aby vás a dovednosti vaší posádky musely být bezkonkurenční.

Nejlepší část této hry je, že to není tak jednoduché jako jen hraní dodgeball. Existují nejrůznější koule, které můžete použít, a můžete dokonce použít své spoluhráče jako jeden, nebo vás mohou použít! Budete mít také schopnost dělat trikové výstřely a využít různé mapy ve svůj prospěch.

Takže se připravujte a připravte se na míč!

#25 World of Warships

Platformy: PC, iOS, Android, PS4, PS5, XBO, X/S

World of Warships je vlastně titul, který můžete získat zdarma právě teď věřte nebo ne. Ale jakmile se dostanete dovnitř, zjistíte, že se nejedná o jednoduchou hru v žádném úseku představivosti. Spíše je to bitevní hra, která zkouší vaši taktickou schopnost, aby přežila!

Budete součástí masivní flotily lodí a musíte jít a bojovat proti nepřátelskému letu s přežitím, aby byl váš cíl!

Existují čtyři různé třídy lodi, z nichž si můžete vybrat. Vyberte si tedy, která loď je pro vás nejlepší, a pak jděte do práce, aby byla dostatečně pro vítězství!

A znovu, je to zdarma!“

#24 Ztracená archa

Hle, mmorpg, který skutečně splňuje „masivní“ část svého jména. Lost ARK vás staví do říše, která není jen obrovská, má pro vás sedm různých kontinentů. Více než dost, aby vás na chvíli udržel obsazený, neřekl byste?

A když cestujete po těchto zemích, ocitnete se nejen bojovat proti monstra, ale i ostatními hráči! Včetně masivních bitev PvP, nebo se s nimi můžete spojit, abyste mohli udělat nájezdy.

Budete také schopni přizpůsobit svého hráče, aby byl přesně tím, kým chcete, aby byli. A to znamená, že pokud chcete začít znovu jako čerstvá postava, můžete a mít zcela nový zážitek z hry!

#23 Naraka Bladepoint

Mytologie hraje obrovskou roli ve videohrách, jak mnoho franšíz v průběhu let ukázalo. A Naraka Bladepoint to posouvá na další úroveň tím, že vám doručí masivní svět inspirovaný mýty a obsazení postav, které můžete hrát, protože to je také součástí těchto příběhů.

Po celou dobu vám dává rychlé a intenzivní 1v1 a masivně multiplayerové bitvy až 60 lidí. A když jsme řekli rychle, mysleli jsme to, budete moci přinést neuvěřitelné útoky při oslepujících rychlostech, abyste se pokusili demontovat svého nepřítele.

Budete se muset vyrovnat, abyste se stali silnějším, takže se podívejte na bitvy a uvidíte, jak daleko vás vaše vlastní mýtická síla zavede!

#22 Přežití Ark se vyvinulo

Platformy: PC, PS4, XBO, Android, iOS, NS

Vyvinuté přežití Ark je v mnoha titulch Ultimate Survival. Ve hře budete hrát jako uvízlý muž nebo žena na ostrově, který je plný nebezpečí.

Přežít … musíte přežít! Lov, sklizeň, vyrábějte zbraně a přístřeší, ujistěte se, že zvládnete vše, co je tam venku, i když nevíte, co je tam venku ..

Kde je prvek pro více hráčů? No, nemyslíš si, že jsi sám na ostrově, že? Budete moci buď pracovat s hráči, nebo je všechny lovit, abyste zajistili vaše přežití! Jo, a zmínili jsme se, že můžete zkrotit dinosaury a jezdit je do bitvy? Jo, můžete to udělat.

#21 World of Tanks Blitz

Platformy: PC, Android, iOS

Už jste někdy chtěli vyhodit věci do tanku? Tady je vaše šance s World of Tanks Blitz!

Protože v této hře máte více než 300 tanků z historie, abyste mohli jít a ovládat v masivně multiplayerových bitvách, kde přežijí pouze nejlepší tanky a řidiči. Budeš to ty?

Čím více hrajete, tím více tanků budete moci odemknout, a v intenzivních bitevách 7-V-7 budete muset svůj tank využít podle své nejlepší schopnosti přežít!

Název se snadno naučí, ale zjistíte, že může být obtížné přežít, pokud nejste připraveni na nápor, který přichází! Takže jsi v?

#20 Valorant

Možná jste očekávali, že League of Legends bude na tomto seznamu, ale ne, jdeme s dalším titulem Riot Games ve Valorant.

Tento titul 5v5 vás staví na jednu stranu nepřátelské skupiny a přiměje vás, abyste si vybrali agenta, aby bojoval jako. Každý agent je jiný a má různé schopnosti a zbraně, které můžete použít. Takže vyberte moudře! Poté budete mít 13 kol, abyste se pokusili bránit svůj trávník a vzít nepřátele. Je to rychlá, ale taktická hraní, díky kterému se Valorant prosperuje, a pomohl jí velmi snadno najít jeho fanouškovskou základnu.

Navíc, s rostoucí a vyvíjející se po celou dobu, zjistíte, že vždy je třeba udělat, pokud chcete.

#19 vinné zařízení se snaží

Platformy: PC, PS4, PS5

Věřte tomu nebo ne, máme na tomto seznamu pouze 2 hlavní bojové hry. Crazy, víme, ale jsou to brzdy!

A to nás přivádí k vinnému vybavení, nejnovější a pravděpodobně největší, titul na lince vinného vybavení.

Toto je název, který má radost z nejen posílení jejich bitevního systému ještě více, než udělali v minulosti (včetně usnadnění hraní nováčků), ale také dostanete vyprávění závěr k příběhu 20 let v výroba.

Hra začala s 15 jedinečnými postavami, které hrály, ale s DLC toto číslo roste. A se stylizovanou 2D/3D grafikou vypadá hra stejně dobře, jak hraje.

#18 mrtvý za denního světla

Platformy: PC, PS4, XBO, NS, Android, iOS, PS5, X/S

Mrtvý za denního světla je jedním z mnoha titulů 4v1. Smyslem hry je, že tým pěti hráčů je rozdělen. Čtyři z nich se snaží být „přeživšími“ a druhým je vrah, který se je snaží všechny sundat.

Ale dělat jednu část je nic jiného než snadné. To je to, co dělá mrtvé za denního světla tak zábavné. V každé jednotce je napětí bez ohledu na to, kde jste a kdo jste.

Skutečná zábava z hry je, že je neustále aktualizována, aby vám poskytla nové vrahy, nové mapy, ve kterých se hrají, a další zdokonalení, aby se hratelnost ještě zlepšila.

Pokud jste fanouškem strach a vzrušení, budete chtít zjistit, zda dokážete přežít (nebo zabít vše) za denního světla.

#17 FIFA 22

FIFA 22

Platformy: PC, NS, PS4, PS5, XBO, X/S

Křičet na všechny sportovní fanoušky, konečně jsme vás dostali na tento seznam!

Někteří z vás se možná ptají, proč děláme FIFA 2022 místo něčeho jako Madden, ale tady je věc. Zatímco Madden je super populární, je to většinou v USA. Zatímco FIFA je celosvětový zásah do všech způsobů, na kterých záleží, a neustále a důsledně vrcholí britské grafy každý rok. Šokující … doslova nikdo.

A není těžké pochopit, proč. Musíte hrát jako své oblíbené týmy a vyzkoušet je proti ostatním hráčům a jejich vlastním jednotkám. Sportovní hry jsou vždy konkurenceschopné a když máte fanbase jako fotbal/futbol? Dělá hry jako FIFA 2022 ještě zábavnější zažít.

#16 Fall Guys: Ultimate Knockout

Platformy: PC, PS4

Fall Guys: Ultimate Knockout byl jednou z mnoha „pandemických her“, které vzaly svět bouří. A je to krásné a frustrující ve své jednoduchosti.

Hrajete jako jeden z až 60 hráčů v jednom zápase. A v každém kole hry budete muset přesunout svou „postavu“ prostřednictvím řady překážkových kurzů nebo přežít určité mini-hry, které vás titul prodává. Pokud selžete? Jsi venku. Musíte tedy přežít.

Je to jednoduché, je to nepředvídatelné, je to zábavné a můžete si oblékat svou postavu jako nejrůznější zábavné postavy a odkazy na jiné franšízy.

Ne všechny hry musí být hluboké, aby byly zábavné, správně?

#15 PUBG

Platformy: PC, iOS, Android, XBO, PS4, X/S, PS5

PUBG, Battlegrounds AKA PlayerUnknown byla v mnoha ohledech trendovým setter, přestože byla po většinu svého raného života hračkou přístupovou hrou na páru.

To byl titul, díky kterému byla franšíza Battle Royale populární a mnoho lidí mluvilo o „skutečné povaze“ her… k lepšímu a k horšímu.

Je zřejmé, že důvod, proč je nyní na seznamu nižší, je kvůli určitému dalšímu názvu, který zmíníme později, a skutečnost, že se nevyvíjel stejně jako jeho soupeř, pokud jde o herní režimy, vizuální efekty atd.

Přesto, i když je PUBG stále hratelná, stále zábavná a stojí za to váš čas, pokud se chcete vrátit k OG.

#14 Call of Duty Warzone

Call of Duty: Warzone

Platformy: PC, PS4, XBO, PS5, X/S

Call of Duty jako franšízy prošla v průběhu let mnoho transformací, k lepšímu a k horšímu. Ale s Call of Duty Warzone konečně přijali tituly Battle Royale, které vzaly trh bouří.

Pokud tedy dostanete Warzone Call of Duty, přesně víte, co dostáváte. Chaos ve formě multiplayerového blitzu. Žádný režim příběhu, ale spousta zbraní, výstroje, schopností atd.

Jen si pamatujte, že někteří z těchto hráčů na chvíli zdokonalili svou techniku, takže pokud jste ve hře nový člověk … buďte připraveni hodně zemřít.

#13 Halo Infinite

Platformy: PC, XBO, X/S

Upřímně bychom byli zastřeleni, kdybychom na tento seznam nevložili titul Halo. Téměř jsme udělali ODST, jen abychom s vámi všechny zašroubovali … ale hráli jsme s našimi lepšími anděly.

Halo Infinite byl ve výrobě dlouhý titul, a když byl konečně propuštěn … no … stále to není plně vydáno, ale klíčové části toho, narativní kus a online multiplayer, jsou k dispozici pro hraní a to stačí pro nejvíce.

Zejména pro druhou část, protože příběh je přinejlepším „střední“. Ale multiplayer má v něm spoustu legrace a svobody.

Není to dokonalé a věci se zlepší, jakmile dorazí sezóna 2, ale pro ty svědění pro skutečný a zábavný halo zážitek … tady jdete.

#12 Team Fortress 2

Platformy: PC, X360, PS3

Team Fortress 2 je jednou z těch her, kde pravděpodobně nikdy nebudeme mít další titul, protože ten hlavní (tento) stále hraje tuna lidí.

A Valve nám ani nedá poločas 3, tak proč nám dává pokračování, správně?

Bez ohledu na to, týmová pevnost 2 je tak jednoduchá a zábavná, jak může být. Hrajete jako součást týmu žoldáků, kteří bojují s velmi podobnou skupinou žoldáků na šrotu půdy … a … to je vše.

Každý z vašich Merces má řadu dovedností, které se můžete naučit. A budete muset mít dobrou dynamiku týmu, abyste porazili druhou stranu.

Takže naskočte a zjistěte, jestli si můžete zajistit vítězství … nebo zemřít pokusit se.

#11 Dota 2

V jednom okamžiku měla Dota 2 velmi velkým pochlubením, které by se to mohlo udělat, byla to nejvíce hraná hra na Steam o širokou marži.

A i když si nejsme jisti, zda je to pravda, faktem zůstává, že Dota 2 je jednou z nejkonkurenceschopnějších her pro více hráčů. Hlavně proto, že hra je navržena tak, aby vám nejen poskytla svobodu v tom, jak ji hrajete s postavami, které hrajete, ale každá hra má být „rovnoměrná“.

Navíc, s aktualizacemi, hra je „neustále se vyvíjející“, což by vysvětlovalo, proč to hráče tak dlouho přivádělo zpět hráče zpět. Takže na vlastní vůli … nikdy není pozdě skočit dovnitř.

#10 Grand Theft Auto Online

Platformy: PS3, X360, PS4, XBO, PC, PS5, X/S

Pokud jste někdy chtěli vědět, proč GTA 6 trvá tak dlouho … můžete vinit Grand Theft Auto Online. To byla „expanze“ druhů GTA V, aby byla ještě větší a větší, a zároveň to přinutilo, aby hráči mohli navzájem interagovat ve vesmíru GTA.

Ale v průběhu času se to stalo jeho vlastní věcí. Do bodu, kdy se koupil Grand Theft Auto Online, aniž byste tomu věřili GTA V.

Rockstar Games se snažily načíst hru s obsahem, aby se hráči mohli bavit sami nebo ve skupinách nebo jít proti sobě navzájem.

Takže naskočte, pokud chcete, jen mějte na paměti, ostatní hráči nemusí být tak laskaví jako vy ..

#9 Apex Legends

Apex legendy

Platformy: PC, PS4, XBO, NS, PS5, X/S, Android, iOS

Apexová legendy pravděpodobně neměly být tak velký hit, jak to bylo dáno, jak to stín poklesl na světě obecně. Ale jakmile hráči dostali ruce na bezplatnou mobilní hru, zrodila se masivní konkurenční komunita.

Stejně jako jiné hry na tomto seznamu budete mít jednou z mnoha „legend“, z nichž každá má vlastní síly a schopnosti. Poté budete vloženi do dvoučlenných nebo tříčlenných skupin a vyrazíte na různé herní režimy podle vašeho výběru.

Budete muset spolupracovat a být chytří, abyste přežili, vzhledem k tomu, jak moc komunita pracovala na zdokonalení svých dovedností v průběhu času.

Tým za hrou také často aktualizuje bezplatný titul a zajišťuje, že se vždy musíte vrátit.

#8 Rainbow Six Siege

Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S

Saga Rainbow Six je jednou z nejoblíbenějších franšíz v hraní, a když přišla Rainbow Six Siege, vzali hru na úroveň, kterou většina střelců nezavršila. Ve hře převezmete roli jednoho z mnoha globálních operátorů. A v každém zápase budete muset spolupracovat se svými spoluhráči, abyste bojovali proti nepřátelům, jasným cílům a dalším.

Po celou dobu, být schopen využít prostředí ve svůj prospěch prostřednictvím zničení, překážky nebo skautingu.

Přidejte to k letům DLC a vylepšení a můžete vidět, proč duhové šest obléhání stále hraje do dnešního dne.

#7 Mario Kart 8 Deluxe

Věřte tomu nebo ne, jedná se o první skutečnou závodní hru, kterou jsme měli na tomto seznamu. Což je opravdu zvláštní, když o tom přemýšlíte.

Bez ohledu na to, Mario Kart 8 Deluxe byl přístavem hry Wii U, ale přišel s obsahem DLC z předchozího obsahu a měl nějaké vylepšené vzhled. A nyní, přes průsmyk posilovače, dostanete 48 přepracovaných stop Mario Kart, se kterými se můžete bavit od nynějška do konce roku 2023.

Ale i s menšími stopami je Mario Kart 8 Deluxe krásně rafinovanou závodní hrou, která se odváží, abyste ovládli váš vozík jako šéf a získali perfektní předměty, které zajistí vaše vítězství. Přidejte to do zábavného a intenzivního režimu bitevního režimu? A budete dělat multiplayer už nějakou dobu.

Existuje důvod, proč je to v současné době nejprodávanější hra na Nintendo Switch.

#6 CSGO

Platformy: PC, PS3, X360

Jeden z OGS herního světa z hlediska konkurenčního multiplayeru, globální přestupky Counter-Strike je tak populární, že i dnes je velmi dobře hraný a dokonce má turnaje, které se mu věnují.

Hrajete jako jeden z týmu, jehož jediným úkolem je sundat druhý tým v různých režimech. I když to nemusí být tak pokročilé jako moderní tituly, je to stále ikonická hra. A i když je na tomto seznamu o něco zjednodušenější než ostatní, je to rafinované, protože všichni se dostanou ven a jasně se z toho lidé stále užívají.

Takže načtěte, dokončete práci a poté začněte další misi!

#5 Overwatch

Platformy: PC, PS4, XBO, NS

V současné době není Overwatch 2 přesně v nejlepších státech na základě jeho beta. Ale když se podíváte na OG Overwatch a vše, co přineslo konkurenční hraní hráčů? Jo, zaslouží si být na tomto seznamu.

Je to ještě ironičtější, když uvažujete o tom, jak měl být Overwatch MMORPG, a později se změnil na střelec založený na týmu, který hrajete s přáteli a dalšími online pro zábavu a slávu.

Stejně jako jiné tituly má hra pro vás obrovský seznam jedinečných postav, s nimiž se můžete hrát a zjistit, zda odpovídají tomu, co chcete dělat. Poté nechte svůj tým jít na to, aby si získal vítězství v různých režimech.

Všechno Overwatch udělal, aby si vybudoval hru, její svět a její postavy, bylo zvláštní. To je více než dost důvodu, abyste si to hráli sami!

#4 Super Smash Bros Ultimate

Na tomto seznamu jsme měli několik bojových her, ale pokud jde o skutečně konečnou konkurenční bojovou hru? Je to franšíza Super Smash Bros a Ultimate je jejich nejlepším vstupem mnoha metrik.

S rafinovanou mechanikou a obrovskými seznamy (nyní, když jsou balíčky DLC plně hotové), může každý, kdo je fanouškem Smash Bros, nebo chce hrát bojovou hru, skočit a hrát snadno dovnitř a hrát. S 4-hráči zápasů můžete bojovat s přáteli, rodinou a náhodnými lidmi online pro dominanci. Je snadné se naučit, obtížné zvládnout a spoustu zábavy.

A jak je uvedeno, existuje obrovský seznam postav, abyste si vyzvedli a zjistili, zda odpovídají vašemu stylu boje.

Z Mario do Sory je tu každý. Takže vstupte a hrajte!

#3 Rocket League

Platformy: PC, PS4, XBO, NS

Zatímco mnoho her má hitový titul a poté pracuje na provedení pokračování nebo spinoff, Rocket League je jednou z odlehlých hodnot. Hlavně v tom, že si udělali jednu hru opravdu dobře, a pak strávili roky rafinací, aktualizací a zajištění toho, aby hráči noví a staří mohli skočit a hrát bez problému.

Rocket League je fotbal na steroidech, když jdete a pilotujte auto a občas s ním udělejte akrobacii, aby se míč dostal do cíle. Je to rychlé, šílené a ano, hyper konkurenční.

A kvůli křížovému hraní můžete bojovat proti jiným systémům a hráčům po celém světě, abyste si udrželi svou dominanci, a máte k dispozici široký výběr automobilů.

Hra se neustále aktualizuje, lidé stále hrají, s tím nic špatného.

#2 Fortnite

Platformy: PC, NS, PS4, PS5, XBO, X/S, IOS, Android

Jsme si jisti, že mnozí z vás nás budou milovat nebo nenávidět za to, že Fortnite na tento seznam tak vysoko nad některými dalšími tituly.

Nikdo však nemůže popřít nejen to, jak důležitý a populární je Fortnite pro konkurenční herní svět. Tuto hru hrají téměř pořád miliony lidí. A kvůli tomu, jak bohaté dělá epické hry, stále je aktualizují a poskytují nové roční období, nový obsah a nové bitevní režimy, které si můžete hrát.

Včetně velmi populárního nedávného, ​​kde můžete hrát hru bez schopnosti stavět cokoli.

A nemůžete říci, že to není konkurenceschopné, protože se 100 hráči, kteří na to občas chodí, se věci zblázní a to je součást zábavy. Navíc to dělá být posledním člověkem stojícím všemi sladší.

Vítěz vítěz, kuřecí večeře.

#1 mezi námi

Platformy: NS, PS4, XBO, PC, Android, iOS, PS5, X/S

Proč dát tuto hru na ne.1? Proč ne, vůbec to není Sus ..

Jednou z největších ironií mezi námi je skutečnost, že se během pandemie nevydala, jak si mnozí myslí, že ano. Bylo to dávno předtím. Ale kvůli pandemickému boxu nás a nutí nás toužit po interakci … Tato hra byla nalezena a poté převzala svět.

A i když to není tak populární jako v roce 2020, je to stále docela populární a hra, kterou lidé rádi hrají proti sobě, aby zjistili, zda dokážou přežít, najít podvodník nebo zabít všechny své přátele.

Někdy jsou nejjednodušší konkurenceschopné hry nejlepší a je toho skvělým příkladem.

A pokud jste tuto hru ještě nehráli … jo, jste sus.

28 nejlepších her pro více hráčů z roku 2022

Vzhledem k celosvětovému zdravotnímu ohnisku pandemie by mohlo dojít k poměrně několika zpoždění her. Tato zpoždění však právě 2022 byla zcela naskládaná neuvěřitelnými hrami, na které se nemůžeme dočkat, až se dostaneme do rukou. V tomto seznamu upozorníme na některé z nejlepších nových videoher pro více hráčů, o kterých si myslíme, že byste měli udržovat karty. Nečtěte příliš mnoho do žebříčku. Mícháme různé žánry spolu s hrami, které jsou stále nadcházející, spíše než být plně propuštěny. Místo toho je to jen sbírka her, o kterých si myslíme, že stojí za to zkontrolovat.

Aktualizace odpovědnosti: Diablo 4, Skull & Bones, Company of Heroes 3, Xdefiant Tom Clancy, projekt l, Testovací jednotka Neomezená solární koruna a Overwatch 2 byla odstraněna, protože jsou nyní naplánovány na uvolnění v roce 2023.

#28 uzemněný

 • Developer: Obsidian Entertainment
 • Vydavatel: Xbox Game Studios / Microsoft Studios
 • Platformy: PC Xbox One XSX | S
 • Datum vydání: 27. září 2022

Jste připraveni na něco trochu jiného? Uzemněn Bude se cítit jako předpoklad filmové franšízy ve staré škole, protože převezmete roli čtyř dětí, které se zmenšily na velikost hmyzu v dvorku.

Když procházejí neznámým terénem, ​​uvědomí si, že jejich nová perspektiva činí věci nebezpečnějšími kvůli tomu, jak jsou „na par“ s hmyzem oblasti. Nicméně bojujte skrz ně a vymyslete způsob, jak se vrátit k lidské velikosti.

Ve hře je mnoho záhad, takže se postavte vysoko a projděte si cestu!

#27 Mount & Blade II: Bannerlord

 • Developer: TalaWorlds
 • Vydavatel: TalaWorlds
 • Platformy: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S
 • Datum vydání: 25. října 2022

Existuje spousta titulů, které vám umožní bavit se ve středověku. Ale pokud jde o Mount & Blade II: Bannerlord, Dělají to lépe než většina ostatních. Jednou z věcí, které hra slibuje, je, že žádné dva průběhy nebudou stejné kvůli tomu, jak hrajete. To ukazuje, jak živý je svět hry a kolik rozmanitosti můžete napojit.

Hlavním cílem hry je vytvořit vzestup klanu do nejvyšších řad země. Uděláte tak prostřednictvím boje, politiky, obchodu atd. Vyberte cestu, která je pro vás pravá a zjistěte, kam vás vede.

#26 Call of Duty: Modern Warfare II

 • Developer: Infinity Ward / Beex Inc.
 • Vydavatel: Activision Blizzard
 • Platformy: PC PS4 PS5 XBOX ONE XSX | S
 • Datum vydání: 28. října 2022

Existuje několik věcí, které můžete zaručit v herním světě a jednou z nich je, že vždy existuje nový Volání povinnosti Hra v dílech.

Call of Duty: Modern Warfare II je nejnovější vstup do franšízy a již se prodává neuvěřitelně dobře. Ať už se účastníte režimu příběhu nebo se vydáte přímo na multiplayer, abyste se vyzkoušeli proti online komunitě, budete mít co dělat.

Hra také vypadá ohromující na konzolách příští generace. Pokud máte možnost, zkuste tam získat hru. Ať tak či onak, budete mít v tomto FPS výbušnou cestu před sebou.

#25 Raft

 • Developer: RedBeet Interactive
 • Vydavatel: Axolot hry
 • Platformy: Microsoft Windows, Operační systémy Macintosh, Linux
 • Datum vydání: 20. června 2022

Co to znamená být sám na světě? No, na Raftu, zjistíte jednu její verzi. Protože ať už to hrajete sami nebo s přítelem, ocitnete se na voru uprostřed oceánu a přežití je jediná věc na vaší mysli.

Ale to nebude snadné, budete muset chytit odpadky z celého světa, abyste jej mohli použít k výrobě nových předmětů, rozšířit svůj vor a získat zdroje, které potřebujete k přežití.

Jediná věc, která by vám mohla bránit v přežití, je nedostatek představivosti, takže to nenechte dostat dolů … nebo mrtvý.

#24 Sniper Elite 5

 • Vývojář: Vývoj vzpoury
 • Vydavatel: Vývoj vzpoury
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows, Xbox Cloud Gaming
 • Datum vydání: 26. května 2022

Sniper Elite 5 je nejnovější v dlouhé linii titulů odstřelovačů, kde vám bude opět udělena mise ve druhé světové válce, abyste se pokusili vyjmout některé z nejsmrtelnějších lidí ve válce.

Skutečnou zábavou z tohoto titulu však je, že máte rozsáhlé „hřiště“, s nímž byste mohli jít a pohrávat si, abyste našli ten pravý ostřelovač, nebo se dostanete do práce kolem, aby váš cíl přišel k vám a vy a vy “ Dostanu se zarovnat perfektní výstřel.

Pokud to nefunguje, udělejte to, co potřebujete, abyste se dostali blízko a zabili takto.

#23 Yu-Gi-Oh! Master Duel

 • Vývojář: Konami
 • Vydavatel: Konami
 • Platformy: PlayStation 4, Android, Nintendo Switch, Xbox One, PC
 • Datum vydání: 18. ledna 2022

Ve skutečnosti to trochu bolí mluvit o tomhle, protože jsme právě ztratili tvůrce franšízy, ale Yu-Gi-Oh! Master Duel je pravděpodobně jedním z nejlepších způsobů, jak hrát karetní hru Yu-Gi-Oh prostřednictvím videoher, protože je to, kde si můžete hrát prakticky celým seznamem karet Yu-Gi-Oh a bojovat s lidmi po celém světě.

Navíc, protože je to zdarma, budete moci právě teď skočit, pokud jste chtěli, a začnete si vyrábět palubu. Lidé se stali velmi závislými na titulu, takže najdete spoustu konkurence a brzy uvidíte, kdo má na jejich straně „srdce karet“.

#22 V stoupání

V stoupající obraz lovce Campire na koni

 • Developer: Studios Studios
 • Vydavatel: Stunlock Studios
 • Platforma: Microsoft Windows
 • Datum vydání: 17. května 2022

Pokud jde o to být upíří, nestačí to být jeden, většina z nich chce vládnout z vysokého. Ve v Risingu budete mít šanci být tím sami, protože se stanete upírem, který se právě znovu probudil, ale ocitl se vyčerpaný ze svých sil a zbavil se toho, co měli předtím.

Nyní, když dávejte pozor na slunce výše, musíte se pustit do světa a začít znovu vybudovat svou říši. Včetně výroby nového domova, abyste se mohli vyhřívat ve stínu a naplánovat si budoucí mise.

Mnoho z nich se vás pokusí postavit se proti, takže je co nejlépe, aby je porazil, aby žádný mohl zastavit váš návrat.

#21 Simulátor PowerWash

 • Vývojář: Futurlab
 • Vydavatel: Square Enix
 • Platformy: Xbox One, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 14. července 2022

Tam je spousta simulátorových her a mnoho z nich se nebojí jít a být něčím, na co byste nikdy nemysleli v reálném životě, ale jste na to, když je to videohra. A simulátor PowerWash je toho skvělým příkladem. Protože v této hře budete mít moc … k mytí věcí … násilně. Stejně jako v násilném proudu vody.

I když vám to teď nemusí znít zábavně, měli byste to opravdu dát šanci a vidět, jak to může být relaxační. Možná vás překvapí, jakou zábavu je ovládat takový nástroj pro vodní vodu.

#20 Byli jsme tu navždy

 • Developer: TMG Studios B.PROTI.
 • Vydavatel: TMG Studios B.PROTI.
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5
 • Datum vydání: 10. května 2022

Jaký by byl pro vás skutečný scénář noční můry? Byli jsme tu navždy, zjistíte jeden z nich, když se probudíte s někým jiným uvnitř záhadného a zlého místa známého jako Castle Rock.

Bez ponětí o tom, jak jste se tam dostali, musíte se vy dva zoufale pokusit dostat ven. Ale jak se dostanete z hradu, který je navržen tak, aby vás udržel, a také vystoupit z kontinentu, který se tak stane Antarktidou.

Volby, která uděláte, pomůže ovlivnit hru a budete chtít přijít na to, že existuje každé tajemství, abyste věděli pravdu, bez ohledu na to, jak to může být strašidelné.

#19 písní dobytí

 • Vývojář: Lavapotion
 • Vydavatelé: Coffee Stain Studios, Coffee Stain Publishing
 • Platformy: MacOS, Microsoft Windows, Operační systémy Macintosh
 • Datum vydání: březen 2022

Songs of Conquest je název, který je přímým poctou titulu 90. let, který se týkal budování říší a dobytí jiných zemí. Zde začnete svou vlastní říši a poté vedete armády s mocnými válečníky a kouzelníky, aby se vydali do nezmapovaných letadel a dobyvatelé, kteří vám stojí v cestě.

Po celou dobu, budování své říše doma s zdroji, které najdete. Existují čtyři různé frakce, které můžete hrát jako ve hře. Vyberte si tedy ten, o kterém si myslíte, že je pro vás nejlepší, a pak udělejte tuto zemi svou vlastní!

#18 Evil Dead: The Game

 • Developer: Sabre Interactive
 • Vydavatelé: Saber Interactive, Boss Team Games, Boss Team Games, LLC
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5, Nintendo Switch, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 13. května 2022

Kolik fanoušků zlých mrtvých máme tam? Dobře, protože skuteční fanoušci budou chtít co nejvíce podporovat franšízu a Evil Dead: Hra je jedním ze způsobů, jak můžete jít a podpořit ji a zároveň se bavit hraním.

Toto je hra 4v1 ve značce mnoha dalších, kteří jsou tam venku. Twist je zde, že je to vše zakořeněno v tradici a postavách zlých mrtvých. Budete hrát jako velký seznam postav ze hry a čtyři z vás se spojí, abyste dokončili úkoly, které vám byly poskytnuty, takže najdete Necronomicon. Zatímco další se vás snaží zabít jako monstrum, které v průběhu času roste v síle.

Pracovat společně na vítězství … nebo zemřít. Je to vaše volání, ať už jste groovy nebo ne.

#17 Vampire: Maškaráda Bloodhunt

 • Developer: SharkMob AB
 • Vydavatel: Sharkmob AB
 • Platformy: PlayStation 5, Geforce Now, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 7. září 2021

Hry Battle Royale jsou upřímně řečeno, a tak bylo jen otázkou času, než se ti, kdo milují upíři, se dostali do mixu a pokusili se vytvořit svůj vlastní titul v žánru.

Vampire: Maškaráda Bloodhunt je ten název a je zasazen do Prahy, takže přinejmenším budete mít módní upíry s dobrým vkusem v jídle. A ne, nemyslíme lidi.

Ve skutečnosti však budete přizpůsobit svého upíra tak, aby vypadal, jak chcete. Takže se ujistěte, že ve vašich očích „podíváte se na dapper“ a pak jděte do války s jinými skupinami, abyste zajistili, že vaše posádka na konci stojí nahoře.

#16 Nikdo nezachrání světu

 • Developer: Studios Drinkbox
 • Vydavatel: Drinkbox Studios
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PlayStation 5, PC
 • Datum vydání: 18. ledna 2022

Dále máme titul, na kterém byste určitě neměli spát. Nikdo nezachrání světu je hra, kde hrajete jako člověk jménem Nikdo. Ale když je svět v nebezpečí, nikdo není připraven předvést své zvláštní schopnosti.

Hlavně se může proměnit v někoho! Přesněji řečeno, může se proměnit v různé bytosti a entity a každý z nich má pro vás svůj vlastní styl hry. Můžete být kůň, mořská panna, slimák, drak a další!

Každý hraje jinak a nemusíte měnit formuláře, pokud nechcete. Takže projděte dungeony tohoto světa, bojujte až do samého konce a prokázání, že Nobodies mohou zachránit svět!

#15 Nintendo Switch Sports

 • Vývojáři: Nintendo, Nintendo Plánování a vývoj zábavy
 • Vydavatelé: Nintendo, Nintendo of America Inc.
 • Platforma: Nintendo Switch
 • Datum vydání: 29. dubna 2022

Někdy chcete jen hrát jednoduchou hru s přáteli a rodinou. Nintendo Switch Sports je určitě to. Pokračování sportovní linie Wii, budete si hrát s přáteli a znát v různých hrách, které vás opravdu vyzkouší, když vidíte, jak dobře hrajete pod tlakem.

Jsou zde klasické hry jako bowling, ale také nové jako fotbal, badminton a volejbal. Navíc budou přidány hry prostřednictvím bezplatných aktualizací, jako je u golfu!

Přidejte to k ovládacím prvkům pohybu Joy-Con a budete mít hodně zábavy. Nezapomeňte si nerozbít televizní obrazovky, OK?

#14 WWE 2K22

 • Vývojář: Vizuální koncepty
 • Vydavatel: 2K hry
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 8. března 2022

Zápasové hry jsou… ošidná věc, o kterých se dá mluvit. Protože v nejbližších dnech to byli v podstatě tlačítko Mashers, které jste vyzkoušeli, jen abyste se bavili. Některé zápasové hry mimo značce byly zábavné, protože pobíhají zápasovou stránku věcí na méně realistické úrovně.

Pak existují hry jako WWE 2K22, návrat k franšíze, která vždy neměla všechno správně, když došlo k tomu, jak se to všechno válcovalo.

Poté, co si vzal čas volna, byl tým schopen vytvořit velmi kompetentní zápasový titul s mnoha vašimi oblíbenými superhvězdami WWE. Navíc, s mužskými a ženami vytvářejte režimy postavy, budete se moci cítit jako superhvězda WWE sami.

#13 Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

 • Vývojáři: Team Ninja, Square Enix
 • Vydavatel: Square Enix
 • Platformy: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 18. března 2022

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin je pro hráče FF Final Fantasy hra… a ti, kteří skutečně hledají něco trochu jiného než franšíza.

Protože z hlediska příběhu a lokality je to příběh původu, co se stalo v první hře Final Fantasy (odtud jméno). Ale co se týče stylu a pocitu hry, hraje spíše jako moderní akční hra. Nemáte bitvy založené na otočení, máte zdarma pro vše se spoustou akcí a schopností a spoustou tříd, z nichž si můžete vybrat, abyste našli nejlepší tahy.

Připojte se tedy k válečníkům, aby našli krystaly světla a pomohli jim porazit … chaos.

#12 Isonzo

 • Vývojáři: Blackmill Games, M2H
 • Vydavatel: M2H
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X a Series S, PlayStation 5
 • Datum vydání: 2022

Válečné tituly jsou všude ve videoherní krajině. V neposlední řadě je to proto, že pokud dostanete správného vývojáře, mohou udělat něco, co se přinejmenším cítí velmi zvláštní. To je případ Isonzo, z týmu, který vytvořil další klasické válečné tituly.

Twist s tímto je umístění. Chystáte se do Itálie, abyste se zúčastnili adaptace dvouletého úsilí vzít Alpy z Powers Axis Powers. Svislost této oblasti tam byla velmi obtížná, a uvidíte, jak to bylo nebezpečí, když se v ní podílíte.

#11 Lego Star Wars: The Skywalker Saga

 • Vývojáři: Traveler’s Tales, TT hry
 • Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 5. dubna 2022

Co se má říci o hře Lego Star Wars? No, je to jedna z nejpopulárnějších věcí, které tomu věří nebo ne, proto se nikdy nebojí, aby se vyrazili nový, pokud mají pocit, že tam mohou přidat něco zábavného.

Lego Star Wars: Skywalker Saga například kombinuje devět hlavních filmů do jednoho titulu LEGO. Ano, LEGO již již provedl všechny tři ságy, ale tentokrát jsou všichni v jedné hře a mají určitá vylepšení oproti předchozím verzím.

Stále však dostanete stejný humor Lego Slapstick a velký seznam postav, které si můžete hrát jako. Takže pokud je to pro vás? Mít na to!

#10 Midnight Ghost Hunt

 • Developer: klenuté hry Sky
 • Vydavatel: Coffee Stain Publishing
 • Platformy: PC
 • Vydání: 31. března 2022

Bojíte se žádného ducha? Počkej, to je další franšíza, nevermind!

V půlnoci Ghost Hunt budete vloženi do velmi speciální a jedinečné druhu hraní smyčky. Hlavně proto, že tento titul 4v4 má čtyři z vás být lovci duchů, kteří se snaží rozptýlit duchy z různých míst.

Mezitím jsou to další čtyři hráči, kteří jsou duchové! Musí obývat předměty a pak způsobit zmatek pro lovce, než dojde čas!

Může vyhrát pouze jeden tým a budete muset spolupracovat a být si vědomi všeho, co je kolem vás, aby vyšli na vrchol!

Muž nebo duch, který bude zvítězit? Skočit dovnitř a zjistit to!

#9 Crossfire x

 • Developer: Napravování zábavy, Smilegate Entertainment
 • Vydavatel: Smilegate Entertainment
 • Platformy: XBO, X/S
 • Vydání: 10. února 2022

Možná znáte CrossFire jako již zavedenou videohru FPS zdarma na trzích na tržišti mimo Západ. Vychází však nová revize hry, známá jako CrossFirex, která opět vloží hráče do dvou frakcí, když se pokoušíte projít různými herními režimy. Pravděpodobně uvidíme významné přepracování z hlediska vizuálů a víme, že pro hráče bude projít příběhová kampaň. Mimo multiplayer, který je řešen Smilegate, chápeme, že sólová kampaň vyjde z Remedy Entertainment. Neviděli jsme tuto hru představenou online v dobré chvíli, ale to by mohlo být také kvůli celosvětovému zdravotnímu pandemii, která tlačí část vývoje zpět. V každém případě jsme stále navrženi, abychom tuto hru dostávali do února tohoto roku.

#8 Král bojovníků xv

 • Vývojář: SNK
 • Vydavatel: SNK, Koch Media
 • Platformy: PC, PS4, PS5, X/S
 • Vydání: 17. února 2022

Franšíza krále bojovníků obdrží novou splátku. Tato splátka, známá jako král bojovníků XV, byla poprvé škádlena v roce 2018 a od svého prvního oznámení jsme viděli, jak se tato hra dostane do roku 2022. Hra má silnou historii a pravděpodobně jste obeznámeni s tím, co zde můžete očekávat. Tato splátka bude mít i nadále tří-charakterový bitevní systém. Najdete také široký sortiment postav, které se objeví. SNK vyvinula tuto hru tak, aby obsahovala třináct týmů na začátku hry s více než třiceti různými bojovníky. Bude to také slušný záznam pro nováčky, kteří by mohli být nový v bojových titulech. Existuje systém s jedním tlačítkem, který umožňuje hráčům o něco snazší stáhnout různé kombinované útoky a speciální pohyby.

#7 Splatoon 3

 • Vývojář: Nintendo
 • Vydavatel: Nintendo
 • Platformy: ns
 • Vydání: 2022

Další splátka franšízy Splatoon přichází se Splatoon 3. Při psaní tohoto popisu ještě nemáme konkrétní datum vydání. Hráči však zjistí, že hra bude mít stejnou celkovou mechaniku, jakou je tato herní série známá. Hráči budou převzít kontrolu nad inklingy a ocpolingy, když bojují proti sobě na území. Můžeme očekávat, že bude bojovat více map, pravděpodobně některé nové zbraně, které využívají, a příběhovou kampaň pro sólo.

#6 Grid Legends

 • Developer: Codemasters
 • Vydavatel: Electronic Arts
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 25. února 2022

Franšíza mřížky poprvé začala v roce 2008 s řidičem závodu: mřížka. Nyní máme letos v únoru vycházející legendy mřížky. Pokud nejste obeznámeni s IP, jedná se o závodní sérii videoher od vývojářů Codemasters. To jsou lidé za videohry jako série F1 a Project Cars. Tento nadcházející závodní titul bude mít více než sto skladeb a vozidel, aby se závodili, a je zde také režim příběhu. Pokud jste sledovali franšízu, bude to poprvé, kdy náš protagonista dostane nějakou skutečnou pozornost a vyprávění. Celkově má ​​franšíza příznivé recenze. Určitě máme zájem vidět, jak se série přizpůsobila od doby, kdy byla naposledy vyvezena na jejich trh s vydáním mřížky z roku 2019. Například pravděpodobně uvidíme, jak se některé skladby vrátí. Víme, že budou k dispozici různé obvody stop v reálném životě spolu s některými městskými obvody.

#5 Rainbow Tom Clancy’s Six: Extraction

 • Vývojář: Ubisoft
 • Vydavatel: Ubisoft
 • Platformy: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 20. ledna 2022

Rainbow Six Siege je masivně populární online taktická FPS, která vyvolala turnajové události a zábavný konkurenční titul pro více hráčů, který si můžete užít online. Další hra v dílech však bude pravděpodobně mít stejný celkový styl konkurenční hry, ale s otočným předpokladem. Ubisoft odhalil Rainbow Six Toma Clancyho: Extrakce v roce 2019 během E3, kdy byla původně nazvána Rainbow Six Tom Clancy: Karanténa. Ubisoft samozřejmě po roce 2020 změnil jméno. Tato hra pro více hráčů hodí hráče proti mimozemskému parazity, který promění lidi v nepřátelské stvoření. Výsledkem je, že hráči jsou nuceni spolupracovat a bojovat s tvory nebo pomáhat si navzájem, aby se přeměnili na monstrum, pokud jsou infikováni. Dříve byla hra často porovnána se zvláštní časovanou událostí v Rainbow Six Siege s názvem Operace Chimera. Od té doby jsme však viděli docela dost záběrů, které předvádějí spoustu taktické týmové práce. Stejně tak tato hra míří na trh začátkem tohoto roku.

#4 Gran Turismo 7

 • Developer: Polyphony Digital
 • Vydavatel: Sony Interactive Entertainment
 • Platformy: PS4, PS5
 • Vydání: 4. března 2022

Série Gran Turismo byla ikonickou závodní franšízou pro řadu konzolí Sony PlayStation. V rámci této hry hrají hráči roli řidiče na několika různých turnajích a závodních výstavách. Stejně tak hra hodí nejrůznějších různých vozidel, s nimiž se závodí na různých skladbách. Stejně jako u minulých splátek bude hra obsahovat režim pro více hráčů, který umožňuje hráčům závodit na jiných událostech. Pokud si tuto hru vyzvednete na PlayStation 5, můžeme pravděpodobně očekávat velké zaměření kolem řadiče DualSense. Díky inovacím vytvořeným v řadiči Dualsense pravděpodobně zažijí haptickou zpětnou vazbu a odpor spouštěče, když zasáhnou různé terény, unášení nebo jen to, jak auto zpracovává při vzletu. Bohužel, získání PlayStation 5 je v těchto dnech docela těžké, takže naštěstí bude také k dispozici na PlayStation 4.

#3 Monster Hunter Rise Sunbreak

 • Vývojář: Capcom
 • Vydavatelé: Capcom, capcom u.S.A., Vč.
 • Platformy: Nintendo Switch, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 14. června 2022

Monster Hunter Rise byl snadno jedním z největších překvapení v herním světě, když vyšel v loňském roce. A konečně, první hlavní expanze DLC pro hru přišla.

Sunbreak pokračuje v hlavním příběhu tím, že jde k vašim postavám z předchozího a vezme vás do zcela nové země, kde monstra rostou a jsou hrozbou pro všechny. Musíte použít svůj talent, abyste je porazili zpět, a přitom rostou prostřednictvím nových zbraní a brnění!

Některé z nejtěžších příšer, kterým jste kdy čelili. Takže se ujistěte, že jste připraveni je vzít!

#2 Dying Light 2: Zůstaňte člověka

 • Vývojář: Techland
 • Vydavatel: Techland
 • Platformy: PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X a Series S, Nintendo Switch, Microsoft Windows
 • Datum vydání: 4. února 2022

Umírací světlo 2 se snažilo být pokračováním, že plnohodnotné bylo lepší než poněkud problematický původní titul. Ať už to bylo nebo ne, je jen na vás, ale můžeme říci, že se jedná o kooperační titul, a to znamená, že můžete jít zabíjet zombie s přáteli na místě, které je spíše chaotické.

Ve skutečnosti má Dying Light 2 město, které může být dobře a skutečně změněno na základě vašich rozhodnutí a na tom, jak řešíte určité situace. Budete mít vliv na to, kdo přijde k moci, pokud jde o jednotlivé frakce, a to také ovlivňuje mise, které musíte udělat.

Nebo se můžete jen spojit s pupenem a po celý den zabíjet zombie. Váš hovor.

#1 Elden Ring

 • Vývojář: Fromsoftware
 • Vydavatel: Bandai Namco Entertainment
 • Platformy: PS4, PS5, PC, XBO, X/S
 • Vydání: 25. února 2022

Elden Ring je bezpochyby jednou z nejlepších her roku a mnoho ji již zavěsilo pro hru roku a z dobrého důvodu.

Ze softwaru vytvořily pravděpodobně jejich nejkrásnější a nejpřísněnější titul vůbec. V neposlední řadě je to, že konečně přijmou estetiku na otevřeném světě a svítí zde. Můžete jít kamkoli a čelit šéfům v libovolném pořadí, které chcete.

Stále pravděpodobně z těchto šéfů hodně zemřete, ale hej, to je to, na co jste se zaregistrovali!

Pokud tedy hledáte velký (a mírně depresivní) akční titul, Elden Ring je pro vás.

Bonus

Bonus Tiny Tina’s Wonderlands

 • Developer: Software Gearbox
 • Vydavatel: 2K hry
 • Platforma: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 25. března 2022

Drobné Tiny Wonderlands je spin-off neuvěřitelně populární franšízy Borderlands. Projdeme tuto hru podle ikonického a chaotického pohraničí 2 postavy, Tiny Tina. Stojí za zmínku však, že nemusíte hrát žádnou z hranic Borderlands, abyste si užili tento titul. Místo toho hráči zde dostávají samostatný zážitek, kde se zaměřuje na fantasy svět, kde se ubírají vedení kouzel a melee. S tím řekl, hráči mohou očekávat stejný kořistní systém, kde narazíte na celou řadu jedinečných kusů vybavení. Zjistíte také, že tato hra bude prosperovat, když bude hrát s přáteli. Stále však čekáme na další informace, aby vyšli ohledně předpokladu. Právě teď projdeme toto nové rozmarné dobrodružství, bojujeme s příšerami a snažíme se koncem tohoto roku ukončit tyranský dračí lord.

Bonus Gotham Knights

 • Developer: WB Games Montreal
 • Vydavatel: Warner Bros. Interaktivní zábava
 • Platforma: PC, PS4, PS5, XBO, X/S
 • Vydání: 2022

Fanoušci franšízy Batman dostanou novou hru, kterou si můžete užít koncem tohoto roku. V Gotham Knights se nevzdáme role temného rytíře. Místo toho se tato hra zaměří na příběh, ve kterém zahynul Bruce Wayne. S Batmanem již není hrozbou pro darebáky a zločinecké spodiny, vidíme, že se Gotham City mění v nepřátelské hřiště. Hráči zde převezmou roli Batmanových nejbližších spojenců, Batgirl, Robin, Red Hood a Nightwing, protože nyní přebírají nejvíce škodlivé zločince města Gotham, aby udrželi občany v bezpečí. Ve hře budou hráči získat zkušenost s RPG, kde má každá postava své vlastní jedinečné atributy a schopnosti. I když budete pravděpodobně hrát jako každá postava v určitém okamžiku kampaní, vývojáři WB Games Montreal vytvářejí titul, aby umožnil podporu multiplayerů pro více hráčů. Přítel se může kdykoli připojit k akci, aby podal ruku. Mohou také vypadnout přímo ze hry bez přerušení kampaně.

Nejlepší hry pro více hráčů v roce 2023

Čím více je veselejší, pokud jde o nejlepší moderní hry pro více hráčů.

Diablo 3 Box Art

Diablo 3: Věčné vydání
Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC a Mac
Nejlepší sociální multiplayer

Mezi námi box art

Android, iOS, PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S | x
Nejlepší online multiplayer

PC, Android, PS4, PS5, Xbox a Nintendo Switch

Apex Legends Box Art

PC, Android, iOS, PS4, PS5, Xbox a Nintendo Switch

Zpět 4 krevní box umění

PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S | X

Fergus Halliday

Můžeme vydělat peníze, když kliknete na naše odkazy.

Pokud vstoupíte do nejbližších her EB nebo JB Hi-Fi, nenajdete žádný nedostatek filmových a rozsáhlých zážitků pro jednoho hráče. Bez ohledu na to, zda dáváte přednost hraní na Xbox, PlayStation nebo PC, existuje mnoho zkušeností. Mezi militarismem Call of Duty, Dark Fantasy of Elden Ring a Historical Adventurism of Assassin’s Creed jsou moderní hráči pro jednoho hráče zkaženi na výběr.

Pro mnoho hráčů však nejsou nejlepší herní zážitky skriptovány. Místo toho jsou sociální. V těchto dnech přicházejí hry pro více hráčů ve všech tvarech a velikostech. Některé jsou čistě konkurenceschopné. Jiní mísí prvky spolupráce. Mnoho z nich je zdarma ke stažení a hraní. Několik požaduje náklady na předem. Včasný přístup usnadnil skočení a vyzkoušet něco nového, ale některé klasiky pro více hráčů zůstávají z dobrého důvodu tak z dobrého důvodu.

Pokud hledáte novou hru pro více hráčů, která si můžete hrát se svými přáteli, sestavili jsme seznam nejlepších.