Top 5 hrami simulátoru nákladních vozidel, nejlepší simulátory kamionu pro Android v roce 2023 – Softonic

Nejlepší simulátory kamionu pro Android

Contents

Chcete -li přepravit své zboží v Truckers of Europe 2, vy a váš vůz byste projížděli četnými evropskými městy, včetně Berlína, Benátek, Madridu, Milána a Prahy. Vaším cílem je dorazit včas, vydělávat peníze a koupit nové přívěsy a vozidla.

blogy

Bez obrázku

7. června 2023 v přepravě

Top 5 her simulátoru kamionu

Někdy snil o plavbě po obrovské krajině jako profesionální trucker? Pokud ano, pravděpodobně jste slyšeli o simulačních hrách pro řízení kamionů. Nedávno získali významnou trakci a umístili hráče za virtuální kolo, aby prozkoumali různé terény, dobyli logistické výzvy a zažili každodenní život truckeru. Přesto, s tolika možnostmi, můžete se divit, které mohou nejlépe uspokojit vaše hledání autentického přepravního zážitku. Vaše vyhledávání končí zde.

Připravte se na vydání na virtuální cestu s našimi 5 nejlepšími hrami na simulátoru. Tyto hry nabízejí nejen bezkonkurenční zábavu zaměřenou na trucker, ale také poskytují životnost nahlédnutí do přepravního průmyslu. Nejlepší část? Mohli by vás dokonce inspirovat k tomu, abyste tuto poutavou zábavu proměnili v odměňující kariéru. Čtěte dále a kdo ví, že vaše další oblíbená hra nebo budoucí profese by mohla být jen pár odstavců!

Vzestup simulačních her pro řízení kamionů

Od toho, že byly považovány za výklenek na počátku dvacátých let po stát se součástí běžné herní kultury, prošly simulátor kamionů dlouhou cestu. Tyto hry poskytují komplexní zážitek z přepravy se složitou mechanikou hry, realistickou fyzikou a podrobnými prostředími. Ale jsou víc než jen o řízení. Hráči mohou spravovat své nákladní podniky, přizpůsobit své nákladní automobily a navigovat složitost logistiky – přesná simulace přepravního průmyslu.

Jedním z důvodů, proč se rozvíjející popularita her, je jejich schopnost nabídnout jedinečnou formu úniku. Hráči získají ochutnávku svobody otevřené silnice od svých domovů, užívají si uspokojivou směs strategie, dovedností a odměny a zažívají výzvy a vítězství typické pro kariéru v reálném životě. Nyní se pojďme přesunout a ponořit se do našich 5 nejlepších tipů.

1. American Truck Simulator (ATS)

Od svého počátečního vydání v roce 2016 zůstává ATS oblíbeným ventilátorem s hodnocením 9/10 na Steam. Realistická grafika hry a pokročilé systémy řízení nákladní dopravy simulují život skutečného válečníka nákladního automobilu a nabízejí pohled na potenciální budoucnost v nákladních službách.

Se svými kořeny v Euro Truck Simulator 2 (další hra na našem seznamu) vyniká ATS kvůli jeho krásně navrženému nastavení. Budete navigovat po rozlehlých silnicích Kalifornie, Nevady a Arizony, svědky všeho od zvětralých značek na vintage pásových centrech po oslnivé lákavosti pásu Las Vegas. Jako nezávislý dodavatel přepravy začnete vyzvednout úkoly různých společností a nashromáždit finanční prostředky na nákup vaší velké soupravy. Odtud hra představuje své hlubší aspekty simulace a vyžaduje, abyste spravovali výdaje, naplánovali zastavení odpočinku a navigovali složitost pojištění. Mix strategického řízení a dobrodružství na silnici odlišuje ATS.

2. Nákladní simulátor USA Revoluce

Tato hra je hodnocena 4/5 na Google Play, poskytuje pohled na komerční přepravu. Nabízí rozsáhlou škálu nákladních vozidel, zboží a měst a účinně kombinuje vzrušení z řízení s logistickou strategií.

Tento pohlcující zážitek se cítí neuvěřitelně autenticky, což vám umožňuje prozkoumat různá místa s realistickými zvuky motoru a složité detaily. Budete řídit 18-kol po celé Americe a přepravovat řadu přívěsů od vozidel a benzínu na jídlo a vrtulníky. Hra nabízí šanci stát se profesionálním řidičem kamionu, vychutnat si kariérní režim a zapojit se do online akce pro více hráčů.

3. Simulátor kamionu Ultimate

Google Play oblíbený s solidními 4.4 Hodnocení, tato hra přináší na obrazovku autentický zážitek. Napodobuje scénáře přepravy v reálném světě s možností rozsáhlého přizpůsobení, různými povětrnostními podmínkami a výzvami rozhodování. Budete umístěni na sedadle řidiče různých přizpůsobitelných přepravních vozových parků, pověřeni dokončením tras, abyste získali odměny, které odemknou více vozidel a silnic.

4. Euro Truck Simulátor 2

Tato hra byla hodnocena 10/10 na Steam, nabízí pohled na mezinárodní přepravu. Od výrazných výzev evropských silnic a rozmanitých interiérů taxíků po realistické systémy správy flotily vás přibližuje vaší vysněné kariéře.

ATS může být skvělé, ale Euro Truck Simulator 2 je místo, kde to všechno začalo. Hra se hemží s mechanikou RPG, systémy řízení a realistické manipulace, díky nimž je přitažlivá. Navíc, je starší než ATS, má více obsahu, včetně expanzí mapy a značek kamionů. Evropská mapa, větší a hustší než její protějšek USA, nabízí hráčům větší rozmanitost.

5. ALASKÁNOVÝ TUMNIMULÁTOR

Tato hra je připravena na vydání koncem tohoto roku. S pozadí ledové aljašské divočiny vás hra vyzývá k navigaci drsného počasí a nebezpečných silnic, podobně jako v kariéře v reálném životě.

Přestože to ještě nebylo spuštěno, simulátor aljašského kamionu slibuje, že poskytne pohlcující zážitek. Hra testuje vaši schopnost udržovat vaše vozidlo a připravit se na zrádné podmínky ledové silnice při dodávce nákladu z bodu A do bodu B při zkoumání aljašské tundry.

Každá z těchto her vám poskytne představu o vzrušení a výzvách logistického průmyslu, jak jste nikdy předtím nezažili. Není tedy čas jako přítomnost, aby se ponořila hluboko do těchto podmanivých přepravních her, honila vaše dovednosti a vychutnávala dobrodružství, které každá z nich nabízí. Představte si nejen hraní z pohodlí vašeho domova, ale zažijete adrenalinový nával na přepravu v reálném životě.

Vyrovnejte se s logistikou válečníků

Ve Warrior Logistics chceme pomoci proměnit tento sen v realitu. Nabízíme konkurenční plat, velkorysý čas, flexibilní plánování a komplexní balíčky výhod. Naše nejmodernější vozový flotila a závazek k průběžnému školení a možnostem postupu v kariéru jsou důkazem naší investice do vašeho úspěchu. Více než zaměstnání, váleční logistika podporuje vaši vášeň do vysoce placené kariéry.

Jste tedy připraveni proměnit svou oblíbenou zábavu v odměňující pronásledování v reálném světě? Vyjměte skok z herní slávy na skutečné triumfy s válečnou logistikou. Přihlaste se ještě dnes a pojďme dobýt dálnice společně!

Nejlepší simulátory kamionu pro Android

Euro Truck Simulator 2 je simulační hra vyvinutá a publikovaná společností SCS Software. Poskytuje zážitek z řidiče kamionu od přizpůsobení nákladního vozidla, funkce herního světa, jako jsou památky, a až do vytváření vlastní dopravní společnosti.

Euro Truck Simulátor 2

    Web: Není k dispozici

Věkové hodnocení: G

Vydavatel: SCS software

Žánr: Indie, simulace

Peter Cooper

Peter Cooper recenzoval 14. března 2019

2. Driving School 2016

s nákupy v aplikaci

Pomocí této aplikace se naučíte řídit různé druhy vozidel, včetně automobilů, autobusů a nákladních vozidel. Existuje více než 50 úrovní s jízdními situacemi, kdy se dozvíte, co v těchto případech dělat, takže jste připraveni, pokud se vám to někdy stane v reálném životě.

Driving School 2016

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Racing

Vydavatel: Ovidiu Pop

Velikost: 103.81 MB

Kyle Berry

Autor: Kyle Berry přezkoumal 14. března 2019

3. Školní řízení 3d

s nákupy v aplikaci

Škola Driving 3D je realistická hřiště pro jízdu simulátorem pro Android vyvinutý společností Ovidiu Pop. Tato hra obsahuje licence na řízení autobusu, nákladního automobilu a automobilů v prostředí v reálném světě. Má 40 úrovní různých scénářů jízdy.

Školní řízení 3d

  • Web: Není k dispozici
  • Věkové hodnocení: Není k dispozici
  • Kategorie: Není k dispozici
  • Vydavatel: Není k dispozici
  • Velikost: Není k dispozici
  • Žánr: Není k dispozici

Steven Reid

Steven Reid přezkoumal 14. března 2019

Daniel Lewis

Autor: Daniel Lewis přezkoumal 29. června 2018

4. Simulátor nákladního automobilu 3d

s nákupy v aplikaci

Vyberte si svůj oblíbený vůz a jízda v 11 různých amerických městech s kamionem Simulator 3D. K dispozici je 8 nákladních vozidel, které lze přizpůsobit, a budete je muset řídit v této plné 3D hře.

Simulátor nákladního automobilu 3d

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Simulace

Vydavatel: Ovidiu Pop

Velikost: 50.33 MB

Aanya Jindal

Aanya Jindal přezkoumala 14. března 2019

Megan Ford

Megan Ford zkontroloval 27. června 2019

5. Real Trucker LM 3D

V této realistické hřišti pro jízdu na kamionu jezdte na kamionu kolem Turecka, Real Trucker LM 3D. Získáte peníze za každou přepravu nákladu, kterou provádíte, a lze je použít k upgradu vašeho kamionu nebo nákupu nového.

Real Trucker LM 3D

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Simulace

Vydavatel: Umění hry

Velikost: 15.73 MB

Phillip Parker

Autor: Phillip Parker recenzoval 14. března 2019

Liu Yang

Liu Yang přezkoumal 29. června 2018
Autor: Gregory Franklin zkontroloval 22. března 2018

6. Velká souprava řidiče kamionu

Jeďte kamionem přes nekonečné silnice a užívejte si západ slunce a východu slunce. S realistickou fyzikou, plnou 3D hratelností a fotoaparátem pro zobrazení taxíku má tato hra vše, co potřebujete, abyste cítili vášeň řízení nákladního automobilu.

Velká souprava řidiče kamionu

Věkové hodnocení: Neopatření

Kategorie: Racing

Vydavatel: Polyester Studio

Velikost: 17.83 MB

Maria Nguyen

Maria Nguyen přezkoumala 14. března 2019

William Munoz

Autor: William Munoz přezkoumal 29. června 2018

Jacqueline Powell

Jacqueline Powell přezkoumala 22. března 2018

7. Simulátor kamionu: offroad

Simulátor nákladního automobilu: Offroad je simulační hra pro extrémní scénáře extrémního prostředí. Mise se budou konat v místech, jako jsou lesy nebo zmrazené krajiny, a lana lze použít, pokud se váš vůz zasekává v bahně nebo řece.

Simulátor kamionu: offroad

    Web: Není k dispozici

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Simulace

Vydavatel: SZ Interactive

Velikost: 102.76 MB

Jacob Perry

Autor: Jacob Perry přezkoumal 14. března 2019

Alan Luo

Alan Luo přezkoumal 29. června 2018

8. Stačí řídit simulátor

s nákupy v aplikaci

Stačí řídit simulátor je hra pro zařízení Android, ve které můžete mít skutečnou simulaci toho, jak je řídit náklaďák, auto F1 a další různá vozidla po silnicích, městech a silnicích. K dispozici je více než 20 vozidel.

Stačí řídit simulátor

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Simulace

Vydavatel: Dynamic Games EntreTenimento Ltda

Velikost: 186.65 MB

Liliana Orozco přezkoumala 14. března 2019

Frank Phillips

Frank Phillips přezkoumal 29. června 2018

9. Hasičský vůz 3d

s nákupy v aplikaci

Přiveďte svůj tým tak rychle, jak jen můžete, do ohnivé zóny řízením hasičského vozu! K dispozici je 9 různých nákladních vozidel, které lze upgradovat, aby se získalo lepší vysoké skóre a zvýšilo vaši pověst.

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Racing

Vydavatel: Azerbo

Velikost: 51.38 MB

Stephanie Harrison přezkoumala 14. března 2019

Jeremy Willis

Jeremy Willis přezkoumal 29. června 2018

Anthony Myers

Anthony Myers recenzoval 22. března 2018

10. Drive Simulator Pro

Tento 3D jízdní simulátor vám umožní řídit 15 různých vozidel v 5 různých herních režimech. Budete také schopni přepravovat těžké stroje, provozovat jeřáb a provádět mnoho úkolů na letišti.

Drive Simulator Pro

Věkové hodnocení: Všichni

Kategorie: Simulace

Vydavatel: App Holdings

Velikost: 75.50 MB

Stephen Romero

Stephen Romero přezkoumal 14. března 2019

CO TO ZNAMENÁ?

Simulační videohra je zastřešující termín pro větší kategorii video-her, které jsou navrženy a vyvinuty pro pečlivé „simulaci“ aktivit v reálném světě. Obecně platí, že hráči v simulačních hrách mohou ovládat vše, co se nachází v prostředí. Tyto zdánlivě skutečné aktivity jsou součástí procesu, který vývojáři her chtějí, aby hráči zažili.

VĚDĚL JSI?

Věděli jste, že po zákazu kontroverzní simulační hry pro školní střelbu v květnu 2018 změnil obchod s videohry Steam svou obsahovou politiku na „povolení všeho“, pokud není hra opravdu nezákonná? Hra aktivní střelec vytvořil historii pro vyvolání pobouření od rodičů obětí střeleckého incidentu v parku. Článek o The Independent potvrdil, že 200 000 podpisů úspěšně snížilo hru. Krátce po incidentu však Valve Corporation, mateřská společnost distributora her, nedávno oznámila, že nyní „povolí všechno“ v obchodě Steam Store.

Zajímavé je, že firma stánek ventilu dělá z parního obchodu vůbec první platformou virtuální reality, která nabízí obsah pro dospělé, protože nová politika jistě připraví cestu pro hry, které jsou považovány za „pornografické“ a „nevhodné“. Článek o BBC říká, že Valve věří, že tento krok dává vývojářům hry svobodu vyjádřit svou kreativitu prostřednictvím „vkusného a upřímného zkoumání sexuality.„Závěrem lze říci, že mateřská společnost zaujme pevný postoj a říká, že hry, které budou do obchodu povoleny, neodrážejí hodnoty ventilu, ale spíše projeví podporu právu každého na vytvoření a konzumaci obsahu, o kterém si myslí, že si zaslouží a přijímají.

20 nejlepších simulátorových her pro Android

Ikona FacebookuIkona TwitteruIkona InstagramuIkona YouTube

Po rušném dni se každý potřebuje pobavit se a vyčistit své myšlenky. V této situaci mohou být užitečné hry pro Android. Pokud jste fanouškem fascinujících kamionů a milujete myšlenku, že je závodíte, měli byste určitě vyzkoušet nejlepší hry pro Android. Nyní si musíte myslet na to, které jsou nejlepší. Odpočinout si! Dostali jsme vás zakrytý. Pokračujte ve čtení článku.

Nejlepší hry pro nákladní auto pro Android

Hraní simulátorových her je hodně zábavy. Hry simulátoru nákladního automobilu pro chytré telefony se výrazně zlepšily s zlepšením zařízení. Hry s pohonem nákladních vozidel získaly v roce 2022 značnou popularitu. Pokud chcete zažít řízení masivního 18-kola, hry simulátoru kamionů jsou to, co právě potřebujete.

Kromě tradičních závodních her, které lidé hráli po celá léta, nabízejí hry na řízení kamionů jiný a vzrušující zážitek. Nyní jsou zde nejlepší hry pro Android, které vám pomohou mít úžasný zážitek.

Grand Truck Simulator 2

Grand Truck Simulator 2

Pulsar Gamesoft je poskytovatelem Grand Truck Simulator 2. Tento obsahuje animovanou kreslenou grafiku a simulaci 3D kamionu. V této hře si můžete vybrat z různých semis a nákladních vozidel.

Tato hra pracuje na zařízeních Android s nízkým výkonem. Navíc je tato hra snadno přizpůsobena. Existuje několik interiérů, exteriérů a možností designu pro vaše nákladní automobily.

Chcete-li vylepšit svůj vůz, můžete si vydělat ve hře. Výsledkem je, že budete muset věnovat pozornost položkám, jako je benzín. Chcete -li získat nejlepší výkon ze svého stroje, musíte jej udržovat. Ve hře se provádí měsíční aktualizace. S každou aktualizací hry se přidává více funkcí, což z něj činí jednu z nejlepších her pro Android.

Simulátor Grand Truck

Simulátor Grand Truck

V simulátoru Grand Truck je k dispozici více možností přizpůsobení než ve většině ostatních seznamů nejlepších herních her. Navíc je hra tak lehká, že ji může spustit i zařízení s čtyřjádrovým procesorem a 1 GB RAM. Simulátor Grand Truck má také realistickou fyziku a autentické zvuky kamionu pro motory, brzdy a rohy, což vám poskytuje praktický zážitek.

Schopnost modifikovat hru je její nejvýznamnější funkce; Můžete si vytvořit své kůži kamionu nebo je získat od ostatních uživatelů. Kromě toho můžete změnit četné komponenty vozu, včetně odpružení, osvětlení a přívěsů. Skutečnost, že simulátor Grand Truck se zaměřuje hlavně na několik malých měst v Brazílii, je dalším faktorem, díky kterému je hra zvláštní. Pokud máte rádi vzrušení, které nabízejí závodní hry, měli byste také vyzkoušet ty nejlepší závodní hry VR.

Vývoj nákladních vozidel Euro

Vývoj nákladních vozidel Euro

Další vynikající hrou nákladních vozidel pro chytré telefony a další mobilní zařízení je vývoj euro nákladních vozidel. Díky vysoce kvalitní grafice ve hře se budete cítit, jako byste řídili skutečný vůz. Ovládací prvky se také snadno použijí. Budete mít příležitost provozovat několik nákladních vozidel od známých mezinárodních firem. Hra má 20 měst pro řízení 12 slavných modelů evropských kamionů.

Pro fanoušky nákladních vozidel je Euro Truck Evolution vynikající hra. Hory, řeky a silnice mohou být procházeny autem. Mezi jednoduché ovládací prvky hry patří tlačítka a naklonění nebo dotykový volant. Ve hře je navíc aktivní kontrola provozu AI. Hra má organičtější pocit díky euro. V režimu PVP online můžete také soutěžit proti jiným hráčům. Závěrem lze říci, že hraní vývoje nákladních vozidel v telefonu v roce 2022 bude výbuch.

Hra v online multiplayerové hře je jednou z jejích standoutů. Výsledkem je, že si můžete hrát spolu se svými kamarády a pozvat je na jízdu. Je to vynikající volba, protože má 12 evropských nákladních vozidel, 20 měst v reálném světě a složité interiéry pro každé auto.

Simulátor kamionu USA – Evoluce

Simulátor kamionu USA - Evoluce

Nejlepší simulátor nákladního automobilu dostupného pro zařízení Android je simulátor nákladního automobilu USA – Evoluce. Můžete ovládat 14 kol a cítit emoce v této hře. Krásně vyrobené kamiony a dálnice jsou uvedeny v kamionu Simulator USA. Existují různé mapy, ze kterých se můžete rozhodnout řídit. Můžete prozkoumat oblast podle libosti nebo převzít povinnosti. Pokud jste na výzvu, hra nabízí.

Můžete přehrávat simulátor nákladního automobilu USA pouze nebo s přáteli online. V osamělé hře máte několik pevných závodů a cílů. V režimu online můžete vyzvat hráče po celém světě na závody a soutěže. Aplikace je k dispozici bez poplatku. Na zařízení Android si jej můžete jednoduše stáhnout a nainstalovat.

Kromě toho můžete provozovat americké značky nákladních vozidel po celé Americe, přesunout nákladní dopravu a vyvinout se v ostříleného kamionu Truck Truck Simulator USA – Evoluce má počasí a ovládací prvky navzdory svému úvodu v roce 2017.

Funkce multiplayeru vám umožňuje hrát a soutěžit proti vašim kamarádům online. Projížďka prázdnými městy i silnice vás nepochybně vzrušuje. Ovládací panel každého vozu je odborně vytvořen, aby splňoval vaše požadavky. Pro více takových úžasných her byste se měli podívat na hry pro více hráčů pro Android.

Simulátor těžkého vozu

Simulátor těžkého vozu

Další vynikající simulační hra pro kamion je simulátor těžkých nákladních vozidel Deha Software. Fantastické skladby a ohromující scenérie najdete ve hře. Řízení lze provést na různých trasách i v různých městech. Vůz má také jedinečné systémy. Chcete -li spustit a řídit kamion, musíte dodržovat všechny pokyny. Budete také muset hledat jídlo, benzín a další potřeby. Denní/noční cyklus ve hře je docela zajímavý. Součástí je i simulace spánku.

Ovládání hry i vizuální možnosti jsou přizpůsobitelné. Hra se hraje offline. Takže můžete hrát simulátor těžkého nákladního automobilu bez připojení k internetu. Realistická fyzika se používá k vytvoření hry. Každá relace hraní her bude pro vás zábavná.

Musí být vyrobeny a přesunuty z jednoho místa na druhé. Jízdní simulátor testuje schopnost hráče dodávat náklad na křivky. Nepochybně se stanete závislými na hře kvůli 3D vizi a intenzivnímu zážitku.

Simulátor nákladního automobilu 2018: Evropa

Simulátor nákladního automobilu 2018: Evropa

Se simulátorem nákladního automobilu 2018: Evropa můžete okamžitě získat nejlepší simulaci jízdy na kamionu. V nejlepší 3D hře je závody kamionů příjemné. K dokončení existuje celá řada misí. Kontrolní schéma hry je nádherné. Vaše 18-kola lze přesunout pomocí ovládacích prvků naklonění nebo dotykových vstupů.

Díky expanzivní mapě Open World Europe Europe, která také obsahuje krajinu a teploty pouště, sněhu, hor a měst, budete mít jeden z nejvíce ponořených zážitků.

Realistické ovládací prvky, včetně řízení naklápění, knoflíků a napodobeného volantu, jsou pravděpodobně nejdůležitější funkcí hry. Další volbou je manuální převodovka s posun H a spojka. Prozkoumejte obrovskou otevřenou mapu Evropy v kariéře nebo online režimu.

Můžete si vybrat ze 13 neuvěřitelných, výkonných nákladních vozidel, které můžete řídit v Truck Simulator 2018: Evropa. Interiéry vozidla jsou neuvěřitelně realistické, jak zjistíte. Hra zahrnuje více než 250 rozhlasových stanic. Například, když máte dlouhý běh pro slepí na silnici.

Pro každý vůz ve hře máte celou řadu možností přizpůsobení. Můžete upravit úhly kamery, abyste se ujistili, že silnice je jasně vidět. Určitě to oceníte, protože existuje více než 60 úrovní, z nichž každý je těžší než ten předtím. Systém počasí hry je také ve hře, přepíná mezi sněhem, deštěm a pravidelnými dny.

Simulátor koše

Simulátor koše

Měli byste dát vše, pokud jste velmi těžký milovník her simulátoru nákladních vozidel. Pokud si přejete řídit nákladní automobily kolem komunit, vytahovat odpad a udržovat čistotu města, měli byste se pokusit o tuto hru. Ovládací prvky fungují dobře a grafika je dobrá. Celkové herní prostředí je uklizené i blízké. Velikost hry je jen 44 m.B. Po jeho stahování můžete začít hrát okamžitě.

Podrobné modely nákladních vozidel s zcela vykreslenými interiéry, animovanými vozidly, zadními, bočními a předními nakladateli, několika vylepšeními pro každý nákladní automobil a zpracovatelský závod a dynamické účinky na povětrnostní a noční je jen několik funkcí.

Truhový simulátor off-road 2

Truhový simulátor off-road 2

Podle tvůrců byla nedávno vydána nová hra simulátoru nákladního automobilu s vynikající hraní a grafikou.

Bude to jedna z nejlepších možností pro hráče, kteří rádi hrají nejlépe v terénu Hry pro Android. Hra má také válečný režim, kde musíte provozovat rakety vozidla a požáru. Asi 96 MB hry si můžete stáhnout zdarma z obchodu Google Play. Pokud máte rádi válečné hry, měli byste to určitě vyzkoušet pro jedinečný herní zážitek.

Truhový simulátor off-road 4

Truhový simulátor off-road 4

Truck Simulator Off-Road 4 je zcela terénní zážitek, na rozdíl od simulátoru nákladního automobilu: Ultimate, kde provozujete své 18-kolové monstrum na veřejných silnicích. Dodávejte svůj balíček při jízdě vozidel na odlehlých místech s náročnými trasami, přijímání scenérie a životního prostředí.

Hra má realistické vizuální a textury v rozlišení 1080p, které vypadají skvěle na malé obrazovce telefonu. Můžete si vybrat z různých nákladních vozidel, včetně možností 6×6 a 8×8. Dvacet čtyři volných úrovní je více než dost, i když nemůžete hrát celou hru bez placení.

Simulátor kamionu Off Road 4 obsahuje čtyři odlišná nastavení kvality pro každé zařízení, což vám umožňuje přizpůsobit vzhled hry. Obecně by to mohl spustit i telefon s nízkým koncem.

Řidič silnic: simulátor kamionu a autobusu

Řidič silnic: simulátor kamionu a autobusu

Řidič silnic-Truck a autobusový simulátor je simulátor kamionu a autobusů s vynikajícími vizuálními prvky a jednoduchým rozhraním. Jednoduše si vyberte autobus nebo kamion, poté začněte hru dodáním zboží a přepravou cestujících. Hraní hry je neuvěřitelně jednoduché a také příjemné. Když uvažujete o velikosti, grafika je slušná. Můžete se podívat na druhého Hry pro Android Na výše uvedeném seznamu, pokud dáváte přednost graficky intenzivnějším hrám.

Světový simulátor jízdy kamionu

Světový simulátor jízdy kamionu

Ve srovnání s PC hry má většina mobilních her méně podrobnou grafiku. Tato hra je pro vás, pokud chcete grafiku podobnou PC hry. Simulátor jízdy na mobilní aplikaci World Truck je přístupný. Přestože jsou ovládací prvky špatné, hratelnost je srovnatelná s hrami na PC. Hra je přibližně 740 m.B ve velikosti a je zcela zdarma. Ujistěte se, že máte nejlepší herní smartphone, abyste plně využili této hry.

Mezi simulované schopnosti nákladních vozidel patří dva typy diferenciálních zámků, motorická brzda, autopilot, šipky, výstrahy, čističe, vysoké světlo a slabé světlo, mimo jiné. Řidičský průkaz umožňuje hráči přidat fotografii. Informace o úrovních, pokutách, nákladech, kilometrech najdete a o počet nákladních vozidel najdete informace o úrovních, pokutách, nákladech, kilometrech. Existují vozidla s mocí a různými ozubenými kolami, včetně modelů z Brazílie, Evropy a Ameriky!

Fyzika v reálném čase je k dispozici ve hře přes ovládací panel kamionu. Dostanete kontrolu nad věcmi, jako jsou pohyby antény, kopce a pozastavení. Každá mise ve hře je náročnější než ta mise před ní. Musíte navigovat nebezpečné pily, hrbolaté silnice a další překážky.

Simulátor kamionu Ultimate

Simulátor kamionu Ultimate

Jeden z nejatraktivnějších simulátorů kamionu pro Android je tento. Pro spuštění při nízkém nastavení potřebujete alespoň Android 7 a 2 GB RAM. Organizujte své podnikání v jednom z nejlepších národů na světě a také spravujte logistickou síť založenou na kamionech. Poprvé jsou v této hře kombinovány simulace a tycoon.

Založit společnost a provozovat přepravní síť v jednom z nejlepších národů na světě. Poprvé jsou simulace a hra tycoon integrována do jedné.

Hra je velmi složitá, s více než 32 upgradovatelnými nákladními vozy pohybujícími se různými nákladem na více než 100 místech – zážitky nejrůznějších silnic, včetně dálnic, měst a vesnic, spolu s přesným počasím. Můžete zadat odpočinek jako řidič kamionu a zobrazit podrobné kokpity.

V multiplayeru se můžete také zapojit do závodů nebo přenášet sdílené zboží. Hrajte s více než 32 různými americkými i evropskými nákladními automobily. Přestože není mnoho nákladních vozidel, mohou být upraveny dalšími funkcemi, jako jsou lampy, nárazníky, rohy, kokpitová světla a další.

Truckers of Europe 2

Chcete -li přepravit své zboží v Truckers of Europe 2, vy a váš vůz byste projížděli četnými evropskými městy, včetně Berlína, Benátek, Madridu, Milána a Prahy. Vaším cílem je dorazit včas, vydělávat peníze a koupit nové přívěsy a vozidla.

V této hře je jen sedm různých nákladních vozidel a také 12 různých přívěsů, což je méně než v předchozích dvou hrách. Má však realistickou mechaniku nákladních vozidel, dobrý provoz AI, cyklus denního a noc a přírodní povětrnostní podmínky. Jeho nejodvážnějším rysem je jednoduchost kontroly u truckerů Evropy 2. Můžete ovládat simulované hnací kolo, stisknout tlačítka nebo naklonit telefon, abyste řídili kamion.

Ve hře můžete také použít úspěch a žebříčky, které mají k dokončení řadu úkolů, soutěžit s ostatními hráči. Truckers of Europe 2 by mohli získat vyšší hodnocení mezi letošními nejlepšími hrami kamionů, pokud budou do hry představeny nové nákladní automobily.

Truckers of Europe 3

Truckers of Europe 3

Je to vizuálně krásná hra pro jízdu simulátorem. Umístí vás za volant několika nákladních vozidel, abyste vykonávali různé mise po celé Evropě. Na první pohled se hra jeví jako přímá a podobná ostatním simulacím jízdy. Zpočátku budete mít několik možností, skladby budou pouze částečně odemčeny a hraní bude docela neformální.

Nebudete však plně ocenit hloubku hry, dokud ji neprojdete. Při dokončování misí musíte spravovat svůj čas, palivo a údržbu kamionů. Hra má rychlou práci jako jeden z mnoha režimů a příběhové kampaně.

Navíc obsahuje značnou garáž, kde si můžete koupit a vylepšit nákladní vozidla. Obchod s hrami dává mu 4.4 hvězdy. Hra má více než milion stahování v obchodě Play a má zhruba 200 MB.

Simulátor nákladního vozu

Simulátor nákladního vozu

Další možností pro zařízení s nízkým koncem je simulátor přepravy nákladu, který má základní grafiku na jakémkoli zařízení. Je to váš typický simulátor kamionu s otevřeným světem, s měnícími se vzory počasí a dynamickými cykly denní a noční. Simulátor nákladního přepravy by měl běžet dobře na méně výkonných zařízeních, protože jeho grafika je velmi kreslená.

Začnete s tradičním vozidlem a můžete odemknout až 38 nákladních vozidel, od semi-přívěsu po světelné verze, dokončením úkolů a vyděláváním peněz. Všechny jsou plně modelované a funkce Freelooku vám umožňují pozorovat realistické interiérové ​​a exteriérové ​​perspektivy.

UI hry se může pochlubit vynikajícími, realistickými vizuálními efekty. Každý vůz má svůj interiér, zvuky motoru a design. Po obdržení konkrétních upgradů lze každé auto optimalizovat. Proto se můžete technicky dostat pryč s mnoha věcmi.

Mimo silnici – OTR Open World Driving

Mimo silnici - OTR Open World Driving

S pomocí více než 50 různých vozidel, které můžete ovládat při přehrávání této hry na simulaci v terénu v terénu v terénu, můžete prozkoumat hory. Kromě toho si všimnete ostrovů, kde můžete cestovat s lodí a hory v této hře. Protože každý má rád létání ve vzduchu, tato hra vám umožní pilotní vrtulníky.

Tato hra se odlišuje od ostatních terénních mobilních her s těmito jedinečnými funkcemi. Navíc obdržíte řadu zábavných výzev, které můžete hrát za peníze na upgrade vozidel, což jim dává větší sílu a rychlost a přitažlivější vzhled.

Universal Truck Simulator

Universal Truck Simulator

Je to jedna z nejnovějších nejlepších her pro Android dostupné pro mobilní zařízení. Zde můžete provozovat různá vozidla mezi městy a proměnit ve skutečný řidič kamionu. Hra má značnou glóbus otevřeného světa s realistickými 3D místy. Chcete -li vydělat peníze a zkušenosti, můžete poslouchat všechny dopravní předpisy a provádět různé dodávky nákladu.

Ve hře si můžete pronajmout, koupit nebo prodávat různé evropské a americké kamiony a přívěsy. Stejně jako ve skutečném světě, hra zahrnuje mechanismy fyzického poškození, jako je opotřebení, které přinášejí externí faktory. Z deformace těla kamionu získáte docela realistický dojem, když se srazí.

S dynamickými počasí a denními a nočními systémy má hra některé z největších grafik dostupných na mobilních zařízeních. Ve skutečnosti je grafika v této hře fantastická.

Simulátor kamionu na odpadky

Simulátor kamionu na odpadky

Skvělým doplňkem simulačního žánru jízdy na kamionu je simulátor kamionu Atragon Software. Hráči mají příležitost převzít kontrolu nad popelářským vozem a začít čistit ulice nezveřejněného evropského města. Kromě toho, že je fantastickou simulací jízdy, je simulátor odpadních vozidel také obchodní simulací, která umožňuje uživatelům vlastnit a rozšiřovat svou vlastní společnost pro likvidaci odpadu.

Časový hratelnost simulátoru odpadních vozidel zahrnuje celou řadu nákladních vozidel pro využití odpadků, včetně Rotopress, variopress, stejně jako stavebních odpadních vozů. Naplnění kamionu v přiděleném čase, přepravu do své vlastní společnosti pro likvidaci odpadu a jeho řízení existují povinnosti hráče.

Kromě toho simulátor odpadních vozidel poskytuje tunu dalších prací pro správu odpadu a správy společnosti, stejně jako řada hledisek kamery, žebříčky, 3D grafiky a závislá hratelnost. Každý, kdo si užívá čištění svého města, se může učit a zároveň se bavit účastí na této úžasné simulaci.

Tažení USA

Tažení USA

3D prostředí se používá pro simulaci tahání nákladního vozidla známé jako tažení USA. Hra, která kombinuje funkce jízdy a akcí a podporuje hru pro jednoho hráče i pro více hráčů, byla vytvořena a také distribuována pro mobilní platformy. Zavádí se až třicet traktorů a nákladních vozidel, stejně jako 10 dalších typů vozidel. Hráč si musí před vstupem do vesmíru hry vybrat vozidlo a pokusit se dosáhnout svých cílů, aby mohl postupovat.

Hráč je během hry odměněn hotovostí, kterou mohou použít ke zlepšení pozastavení, motoru a dalších funkcí svého automobilu. K dispozici je řada klasifikací vozidel, z nichž si můžete vybrat, stejně jako hra, jako je pracovní kamion, pohon dvou kol, super pažba, neomezená upravená, dieselová zahrada atd. Existuje mnoho úrovní a aby se přesunul na další, musí je hráč dokončit.

Za účelem spuštění traktoru s realistickým efektem kouře a nečistot musí uživatel udržovat teplotu a generovat RMP a také zvýšit. Pulling USA má standout funkce, podmanivé hry a návykové prvky. Nejlepší hra, kterou si můžete hrát a užívat si, je tahání USA.

Truck Simulator Pro 2016

Truck Simulator Pro 2016

Jednorázový hráč, třetí osobu, řízení kamionu pro videohry pro 2016 byl vytvořen a vydán pro Android a také iOS aplikacemi Mageeks Apps and Games. Hra umístí hráče do pozice řidiče kamionu a dává mu možnost zapnout motor, posadit se na sedadlo řidiče a cestovat ulicemi amerických měst.

Hlavním cílem hráče ve hře je stavět a také rozvíjet svou říši, zaměstnáváním řidičů, získáváním přístupu k dalším vozidům a procházením měst.

Hráč musí během hry spravovat benzín, vyhnout se nehodám a citacím překročení rychlosti a pracovat na doručení nákladu podle plánu. Hráči mohou vyzkoušet limity své síly, rychlosti a schopností ve snaze stát se nejlepším řidičem kamionu.

Mohou se účastnit prostředí otevřeného světa, kde mohou soutěžit s přáteli v systému globálního žebříčku. Mezi hlavní vlastnosti simulátoru nákladního automobilu pro 2016 patří pohyblivá náklad, personalizace, provozování několika nákladních vozidel, simulace realistického používání paliva a další. Bavte se!

Závěr

Seznam nejlepších Hry pro Android Právě jste četli, je nepochybně vynikající. Tyto hry slibují, že vás budou zabývat celé hodiny na konci kvůli jejich fantastické grafice, hratelnosti a odrůdě úrovně. Některé z nich jsou také k dispozici ke stažení zdarma a můžete si koupit další funkce i úrovně prostřednictvím mikrotransakcí.

V rámci výše uvedeného seznamu her simulátoru nákladních vozidel není rivalita. Každý z nich má zřetelný atribut nebo charakteristiku. Každá hra má své vlastní mise, dálnice a nákladní automobily. Rozhodnutí může být náročné s tolika novými hrami simulátoru nákladního automobilu právě teď! Před přechodem na jinou hru se důrazně doporučuje hrát výše uvedené.

Hraní her, které simulují nákladní automobily, je vždy příjemné. Tyto chladné a nováčkové hry dávají představu o tom, jaké to je být řidičem kamionu. Většina těchto her nabízí responzivní kontroly a vynikající fyziku. Můžete vyzkoušet celou řadu simulátorů nákladních vozidel, a to jak zdarma, tak zaplacené.

Je k dispozici Android verze Euro Truck Simulator 2?

Zdarma vydání Euro Truck Simulator 2 je přístupné pouze na mobilních zařízeních, takže pokud chcete hrát hru na počítači, budete muset stáhnout emulátor Android.

Je nový simulátor kamionu na cestě?

Postarejte se o jakékoli problémy, na které se můžete na cestě narazit! PC verze Alaskan Truck Simulator bude spuštěna jako první, následuje PlayStation 4 a Xbox One. Očekávané okno pro vydání je koncem roku 2022.

Jak to, že simulátor nákladního automobilu Euro je tak oblíbený?

V zásadě je to dobré. Kombinuje příjemnou mechaniku jízdy, značné evokující prostředí a také klidnou atmosféru bez stresu, která usnadňuje ztrátu celého večera. Je pravda, že příznivci hry ji často charakterizují jako podmanivou.

Proč jsou lidé rádi hry?

Někteří hráči si užívají pocit zmocnění a úspěch, který pochází z učení a zvládnutí herních systémů. Pro ostatní je to o útěku z drsné rutiny každodenní existence a být zameten do jiné říše.

Proč jsou simulované hry tak oblíbené?

Malé, realistické detaily vás přitahují do události a také vás pokoušejí věřit, že „opravdu“ provádíte to, co v podstatě „předstíráte“. Z tohoto důvodu mnoho fanoušků simulátorových her dává přednost tomu, aby se líbila široká škála franšíz.

Hrajte zábavné hry a vyhrajte skutečné peníze s Frolic

20 nejlepších ženských protagonistských videoher

Se širokou škálou her dostupných online může být pro vás obtížné vybrat ty nejlepší. Co když vám řeknu, že můžete hrát všechny své oblíbené hry na jedné platformě? Ano, čtete to správně. Frolic je váš jednorázový cíl pro širokou škálu her v různých kategoriích. A to není ono. Můžete hrát hry a okamžitě vyhrát skutečné peníze. Je to jedna z nejbezpečnějších a nejlepších herních herních aplikací. Na co teď čekáte? Stáhněte si Frolic právě teď, hrajte super excitující hry a vyhrajte peníze.

Stáhnout Frolic App

Děkuji! Váš příspěvek byl přijat!
Jejda! Při odeslání formuláře se něco pokazilo.
रमी गेम रोचक रूप से समझें, खेलें और मनोरंजन का आनंद लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें लें आनंद लें आनंद आनंद आनंद आनंद आनंद आनंद आनंद आनंद आनंद लें लें
15+ बेस्ट क्रिकेट गेम डाउनलोड (nejlepší kriketová hra ke stažení v roce 2023)
25+ बेस्ट Police वाला Game 2023 में खेलने के लिए
25+ बेस्ट कार वाला गेम (nejlepší hra vozidla v roce 2023)
Střelba her pro peněžní ceny: Hrajte, soutěží a vydělávejte skutečné peníze online
25+ बेस्ट भागने वाला गेम (nejlepší hra Bhagne Wala v roce 2023)
Nejlepší mobilní hry všech dob: Konečný seznam
30 her jako Assassin’s Creed pro vzrušující dobrodružství
Odhalte nejlepší tahové hry, které si můžete dnes hrát
25 nejlepších vysoce grafických PC hrách právě teď

Připojte se k Frolic
Společenství

Děkuji! Váš příspěvek byl přijat!
Jejda! Při odeslání formuláře se něco pokazilo.

Buďte součástí naší úžasné komunity a zůstaňte aktualizováni našimi vzrušujícími turnaji.

Rozpustilost

Gradient Footer BG

Naše hry

O Frolic

Právní

Sledujte nás a získejte exkluzivní aktualizace

FacebookInstagramLinkedInYoutubeCvrlikání

Zřeknutí se odpovědnosti

Frolic je vlastníkem a vyhrazuje si všechna práva na aktiva, obsah, služby, informace a produkty a grafiku na webových stránkách s výjimkou jakéhokoli obsahu třetích stran. Frolic odmítá uznat nebo reprezentovat přesnost, úplnost, spolehlivost a přiměřenost obsahu třetích stran webové stránky. Obsah, materiály, informace, služby a produkty na tomto webu, které obsahují text, grafiku nebo odkazy, jsou poskytovány na základě „tak, jak jsou“ a bez záruk jakéhokoli druhu, ať už jsou vyjádřeny nebo předpokládány. Kritéria způsobilosti k používání frolic je 18 let. Frolic je k dispozici ve všech státech, jak to umožňuje stávající zákon. Kromě toho nemusí mít uživatelé v některých státech přístup. Aktualizovaný seznam stavů osvobozených/omezených.