Top 5 meta SMG načítání ve Warzone 2 Season 5 Po 16. srpna aktualizace, Vel 46 je Warzone 2 S nejlepší meta SMG a toto načítání facků | Jeden eSports

Nový nejlepší SMG Warzone 2, který ovládá sezónu 2 Reloaded Meta

Tento SMG inspirovaný MP5 má dobrý rozsah, zpětný ráz, mobilitu a všechno ostatní. Je to všestranná možnost, která se nikdy necítí na místě ve Warzone 2.

Top 5 meta SMG načítání ve Warzone 2 Season 5 po 16. srpna

Ve Warzone 2 jsou SMG jedny z nejspolehlivějších zbraní, které lze využít při téměř středním doletu. Meta Warzone se vyvíjí s každou hlavní aktualizací a sezóna 5 se rozhodně neliší. Zatímco sezóna 4 a sezóna 4 se znovu načtěla, všechny se týkaly meta brokovnic, nová aktualizace pro aktuální sezónu je o SMGS.

Aktualizace náplasti sezóny 5 přinesla některé významné změny ve stavu rovnováhy zbraní. Není divu, že samopalky (SMG) byly v těchto úpravách chyceny vzhledem k jejich významu ve Warzone.

Celkově tato vylepšení v sezóně 5 vyústila v mnohem rozmanitější meta SMG. V tomto článku se chystáme uvést pět nejlepších meta SMG načítání ve Warzone 2 po aktualizaci 16. srpna doporučené YouTuber Whosimmortal.

Top 5 SMG meta načítání pro Warzone 2 Season 5

1) načítání MX9

MX9 je SMG, který, když je správně použit, může snadno zničit vaše soupeře. Tato variace Aug umožňuje hráčům pohybovat se rychle po celé mapě, což je životně důležité u rychle se rozvíjející tresky, jako je MW2.

Samotanská zbraň umožňuje hráčům pohybovat se rychle, což z nich činí obtížným cílem pro každého soupeře na bojišti Cod Battlefield. Tato zbraň má nízký zpětný ráz, mírné poškození a slušnou rychlost požáru.

Doporučené načítání:

2) Načítání Vaznev-9K

Zatímco v multiplayeru je stále mocný, Vaznev-9K již není nesporným panovníkem Warzone’s SMGS. Série Nerfů snížila svou surovou zabíjenou sílu, díky čemuž byla jeho konkurenční zbraně populárnější.

Rekonství této zbraně je poměrně snadné spravovat a má výjimečnou přesnost i bez připoutání, což z něj činí vynikající samopalku pro začátečníky.

Doporučené načítání:

3) naložení Vel 46

Vel 46 byl vždy solidním výběrem ve Warzone 2, ale upgrady sezóny 5 ji přesunuly na nejvyšší úroveň. Stále se může pochlubit skvělou manipulací a snadno kontrolovatelným zpětným rázem, ale má také škodu konkurovat nejlepším válce, které nabízí.

S dostatečným smícháním headshotů se TTK Vel téměř bezkonkurenční, i když většina nepřátel nebude mít šanci využít výhody.

Doporučené načítání:

4) Lachmann Sub Loadrout

Lachmann Sub je stále fantastická meta možnost a pravděpodobně nejlepší samopal. I když postrádá DPS našeho nejlepšího výběru, celkový pocit a konzistence z něj činí vynikající volbu pro většinu přestřelců.

Tento SMG inspirovaný MP5 má dobrý rozsah, zpětný ráz, mobilitu a všechno ostatní. Je to všestranná možnost, která se nikdy necítí na místě ve Warzone 2.

Doporučené načítání:

  • Hlaveň: L38 Falcon 226mm
  • Laser: VLK LZR 7MW
  • Časopis: 50 kulatý buben
  • Zadní přilnavost: Lachmann TCG-10
  • Munice: 9mm přetlakováno +P

5) načítání ISO 45

Se svým zavedením v sezóně 4 se ISO 45 rychle stala nejlepším zblízka a SMG. Krátce nato bylo nerfinováno, aby se to dostalo do souladu s konkurencí.

Navzdory Nerf zůstává ISO 45 největší samopal kvůli své neuvěřitelné době zabít zblízka. Není to tak přizpůsobivé jako Lachmann Sub nebo Vel 46, ale to je irelevantní, protože je můžete předcházet.

Doporučené načítání:

Tím je třeba poznamenat, že všechny výše uvedené načtení SMG nejsou v žádném konkrétním pořadí. Další informace a průvodce sledujte sekci Call of Duty Call of Duty.

Nový nejlepší SMG Warzone 2, který ovládá sezónu 2 Reloaded Meta

Vel 46 MP7 ve Warzone 2

Kredit: Activision Blizzard

Ve městě je nový král, pokud jde o nejlepší SMG ve Warzone 2 Season 2 po aktualizaci, a je to MP7 aka Vel 46.

Nedávné změny způsobily, že se tato zbraň stala absolutním monstrum s ještě lepší rozsah poškození. Když to porovnáte s jinými populárními zbraněmi, existují některé kompromisy v různých bodech v řadě, ale nakonec Vel 46 spustí hru na dálku.

Více průvodců Call of Duty
Jak získat klíč pevnosti ve Warzone 2.0 dmz
Nejrychlejší TTK BAS-P Build in Modern Warfare 2 Season 2 Reloaded to Shred protivníky
Jak ztlumit členy strany ve Warzone 2.0
Nejlepší přílohy tlamy k odemknutí v moderní válce 2

Vel 46 Warzone 2 je zářící ve srovnání s jinými SMG

Whosimmortal porovnává Vel 46 MP7 s jinými SMG ve Warzone 2

S tím, jak dobrá čísla hledají dominantní SMG, víte, že jsme museli sdílet odborník na načtení Call of Duty WhoSimMortal v nedávném videu YouTube na toto téma.

Podle WhoSimmortalu můžete vyměnit několik z těchto položek za různé výhody a sestavení, pokud chcete. Zaměřujeme se na ty, které se rozhodl spustit v této příručce.

Počínaje zadní přilnavostí jde s přilnavostí vojáka Schlager, který používá k pomoci s reklamami a rychlostí sprintu-to-Fire.

Další je demo RXT akcie s dalším zaměřením na rychlost reklam, ale také rychlost sprintu. VLK LZR 7MW je laserem výběru díky své rychlosti reklam, rychlosti sprintu a památku a zaměřování stability.

Pokud jde o podtrhu, jde o zaměření nečinnosti stability a přesnosti ohně kyčle, a proto byl vybrán pokles Xtenu.

A konečně, je to úplatek Lockshot KT85, která pomáhá „minimalizovat jakýkoli potenciální horizontální odraz“ a snížit zpětný ráz.

Slot PŘÍLOHA Ladění (vertikální, horizontální)
Čenich Lockshot KT85 -0.49, +0.16
UnderBarrel Xten Drop Grip -0.49, -0.25
Laser VLK LZR 7MW -0.27, -29.61
Zadní rukojeť Schlager Soldier Grip -0.45, -0.28
Skladem Demo RXT Stock -1.94, +1.47

Podle WhoSimmortala je to SMG, se kterým se musíte spadnout, pokud se chcete vyzvednout zabíjení na i ve středních rozsazích.