Top 5 nejjednodušších šampionů hrát v League of Legends – MoBalytics, 5 nejjednodušších nejlepších laners v lol – Mobalytics

5 nejjednodušších top laners hrát v lol

Trydamere má pomlčku, uzdravení a může zabránit smrti s jeho konečným. Tryndamere je snadný šampion, který má hrát kvůli nástrojům postaveným v jeho soupravě, aby ho udržovala naživu.

Top 5 nejjednodušších šampionů hrát v League of Legends

Top 5 nejjednodušších šampionů hrát v League of Legends

Top 5 nejjednodušších šampionů hrát v League of Legends

Pokud jste v League of Legends nováčkem, vítejte! Užijte si svůj pobyt a hodně štěstí při vyvolání.

Pokud jste veteránem League of Legends nebo chcete fušovat do nové role nebo šampiona, pak také vítejte!

Zde v Mobalytics se vždy snažíme poskytovat rady k optimalizaci vašeho hraní, naučit se nové role a pomoci vám vylézt.

V této příručce budeme hovořit o 5 nejjednodušších šampiónech, kteří budou hrát v League of Legends. Nejsou v žádném konkrétním pořadí a tento seznam je poněkud názor.

Někteří šampiony mohou považovat za mnohem snazší než ty, které uvádíme, nebo vám mohou tyto šampióny považovat za neuvěřitelně těžké hrát- a to je naprosto v pořádku!

Zde je 5 nejjednodušších šampionů, které hrají v League of Legends.

1. Garen

Garen je flexibilní šampion, který lze přehrát ve středu a nejvyšším pruhu.

Je skvělým šampionem pro začátečníky a první na našem seznamu.

Garen je docela snadný, protože nemá žádnou manu, takže můžete bojovat tak často, jak si přejete, nemá žádné výstřely dovedností, které vám umožní chybět vaše schopnosti a jeho pasivní mu nabízí hodně další udržení v jízdním pruhu, což zvýší vaši přežití.

Naučte se Garenova sada vyzkoušením stránky Garena Champion pro začátečníky tipy a triky a jeho rozpad schopností.

Podobné šampióny jako Garen jsou Darius, Fiora a Illaoi.

2. Malfite

Malphite je další flexibilní šampion, který lze hrát v tuně rolí.

Tradičně je šampiónem tanků, ale může být postaven plné AP a jednorázové nepřátele.

Brzy je docela slabý, ale pokud nezemřete, rychle se stanete nezastavitelným. Navíc dostane štít ze svého pasivního, který blokuje příchozí poškození- což zvýší vaši přežití.

Malphite má také velmi velkou Aoe Ultimate, který lze použít k vyřazení celého nepřátelského týmu.

Vzhledem k tomu, že týmy se obvykle seskupují těsně u sebe, i když Malphite za sebou, může dostat svůj konečný na více nepřátelů svůj tým bojem.

Naučte se, jak hrát Malphite, kontrolou stránky Malphite’s Champion. Má spoustu tipů, které vám pomohou začít.

Podobné šampióny jako Malphite jsou Amumu, Dr. Mundo a Nautilus.

3. Ashe

Ashe je oblíbený fanoušek ADC. Je docela jednoduchá a její výstřely dovedností jsou docela snadné zasáhnout.

Nedělá příliš mnoho brzy, což hráčům umožňuje naučit se roli ADC při hraní Ashe.

V současné době je Ashe silná ADC a Meta, takže se vám povede dobře, bez ohledu na to, jak jste na ní dobří! Má pouze 1 dovednost, což je její konečná.

Během fáze laningu může obtěžovat nepřítele z dálky s W, zatímco zůstane poněkud v bezpečí.

Její Ultimate je velmi dobrý v polovině a pozdní hře, protože má krátký cooldown a lze jej použít k chytání nepřátel z pozice.

I když nemá pomlčku, její Ultimate lze použít jako nástroj pro výběr a samo-peel.

Naučte se Asheho soupravu vyzkoušením stránky Ashe’s Champion.

Podobné šampióny jako Ashe jsou Caitlyn, Senna a Sivir.

4. Master Yi

Master Yi je jedním z nejjednodušších šampionů ve hře. Je dobrým šampionem, který se naučí roli džungle, protože je velmi jednoduchý.

Nemá výstřely dovedností a vše, co dělá. Nejtěžší věc na mistra Yi je načasování jeho Q, aby se vyhýbalo přicházejícím poškození.

Mistr Yi je skvělý džungler, který se může učit, protože se méně spoléhá na svůj tým ve srovnání s jinými džunglemi.

Pokud se dokáže dostat dopředu, může rychle snížit a převzít mapu.

Zvládněte Yi odhlášením stránky mistra mistra Yi, která má spoustu tipů, které vám pomohou. Má také nejlepší cestu džungle, která vám pomůže začít.

Podobné šampióny jako Master Yi jsou Sejuani, Kayn a Talon.

5. Janna

Janna je velmi jednoduchá podpora s velmi vanilkou, ale silnou soupravou.

Nevyžaduje, aby hráč byl nejlepším mechanickým přehrávačem ve hře, a pokud můžete stisknout na své spojence, budete si ji moci hrát dobře.

Janna může udržet své spojence a sebe naživu déle se svými štíty a ona může pomocí svého konečného uzdravení jejích spojenců.

Nemluvě o tom, že ji může použít k ochraně ji při obchodování s nepřítelem, a ona může před dálkami strkat se svými základními útoky a W.

Má také několik nástrojů uvolnění, které pomáhají uniknout nepřátelskému all-in.

Odfoukněte své nepřátele pomocí stránky Janny’s Champion, aby vám pomohli získat nejlepší začátek Janny!

Podobné šampióny jako Janna jsou Sona, Lux a Soraka.

Závěr

Naučit se hrát Easy Champions vám může pomoci naučit se, jak hrát nové role a pomoci vám celkově zlepšit. Vyberte si jednoho z těchto šampionů, když se chcete naučit novou roli, která vám pomůže snadno přejít.

Pro více tipů a triků se vydejte na MoBallytics!

Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete dozvědět více, podívejte se na tok Picklepants.

5 nejjednodušších top laners hrát v lol

5 nejjednodušších top laners hrát v lol

Když se učíte novou roli v League of Legends, by vám bylo těžce přínosem hrát jednoduššího šampiona než tvrdého šampiona, takže se můžete více soustředit na učení role než samotný šampion. Pokud se chcete dozvědět při učení nejvyššího pruhu, je tato průvodce pro vás!

V tomto průvodci MoBalytics budeme diskutovat o 5 nejjednodušších šampionů Top Lane v League of Legends. Tento seznam není v žádném konkrétním pořadí a je poněkud názorný. Některé z těchto šampionů možná najdete těžší než ostatní, a možná si myslíte, že v okolí jsou mnohem jednodušší šampióny!

Zaregistrujte se do MoBallytics a získejte další tipy na zlepšení svého stoupání!

Zde je 5 nejjednodušších nejlepších laners v League of Legends

1. Garen

Garen je jedním z nejjednodušších šampionů Top Lane ve hře. Jeho pasivní je pro začátečníka velmi užitečný, protože mu nabízí extra udržení v pruhu, což zvyšuje jeho přežití. Naštěstí postrádá také jakékoli dovednosti, což ho činí ideálním pro učení role. Demacian Justice, Garen’s Ultimate, je také docela silná, protože je to poprava, která je bodem a kliknutím.

Garen také může uniknout potyčkám nebo se snadno zapojit do jeho Q, protože mu nabízí zvýšení rychlosti! Celkově je Garen perfektním šampionem pro začátečníky a je jedním z nejjednodušších šampionů ve herně.

Naučte se, jak hrát Garen tím, že odhlásí stránku Garena Champion.

2. Dr. Mundo

Doktor Mundo je docela snadný šampion, protože je šampionem tanku. Během fáze laningu je jen obchod a farma. Q doktora Munda mu může pomoci také poslední zásah v nejtěžších zápasech, což vám pomůže být hrozbou v pozdějších fázích hry.

Má pouze 1 dovednost na jeho Q, který má velký rozsah a je poměrně snadné zasáhnout. Kromě toho, jeho souprava a položky Dr. Mundo Buys zvýší jeho udržení v celé hře, aby mu pomohl zůstat naživu.

Naučte se, jak hrát doktora Mundo, odhlášením stránky mistra doktora Munda.

3. Nasus

Nasus jen stiskne q. Konec. Bylo mi řečeno, že to nemůžu jen opustit, takže … Nasus v rané hře moc nedělá moc. Musí se jen soustředit na přežívání a naposledy zasáhnout přisluhovači se svými Q, aby získal hromádky. Je docela tanky a má spoustu přežití v pruhu.

Nejtěžší věc na Nasusu jsou některé ze správy zápasů a vln. Obecně řečeno, zaměření na udržení vlny v blízkosti vaší věže včas zvyšuje vaši přežití a usnadní vám poslední zasažení přisluhovačů a získávání hromádek.

Naučte se, jak hrát NASUS, odhlášením stránky Nasus’s Champion.

4. Teemo

Teemo je jediným šampionem na našem seznamu. Je velmi dobrým šampionem pro začátečníky, protože může nepřítele šikanovat z dálky, a protože většina šampionů je v nejvyšší úrovni- má hodně šikanového potenciálu.

Jeho Q ho může chránit před nepřátelským all-in, protože jim to může zabránit tomu, aby vás automaticky zasahovali. Vaše W je zvýšení rychlosti, která vám umožní rychle utéct. Konečně, váš konečný může být použit k zabránění ganks a udržení nepřítele zatlačeného do jejich věže. Celkově vzato, Teemo je skvělým šampionem pro začátečníky a snadno se hraje. Chtěl bych to však oznámit, že je pravděpodobně jedním z těžších šampionů, který má zvládnout na našem seznamu.

Naučte se, jak hrát TEEMO, odhlášením stránky Teemo’s Champion.

5. Tryndamere

Trydamere má pomlčku, uzdravení a může zabránit smrti s jeho konečným. Tryndamere je snadný šampion, který má hrát kvůli nástrojům postaveným v jeho soupravě, aby ho udržovala naživu.

Je také super agresivním šampionem a jedním ze způsobů, jak se naučit, jak zvládnout šampiona, je neustále bojovat. Takže pokud máte rádi boj, mohl by být pro vás šampiónem.

Naučte se, jak hrát Tryndamere, odhlášením stránky Tryndamere’s Champion.

Závěr

To o shrnutí našich nejlepších 5 nejjednodušších top laners v League of Legends. Souhlasíte s naším seznamem? Dej nám vědět!

Pro více tipů a triků se vydejte na MoBallytics!

Pokud máte nějaké dotazy nebo se chcete dozvědět více, podívejte se na tok Picklepants.