Top 5 nejlepších MOBA her na PC., 10 nejlepších her MOBA pro hraní na PC |

10 nejlepších her MOBA pro hraní na PC

MOBA s prvky RPG.

Top 5 nejlepších MOBA her na PC

Nic se nemůže srovnávat s rychlým, strategickým a intenzivním herním hraní týmu, správně? To je přesně to, co nabízí nejlepší hry MOBA!

Prošli jsme dlouhou cestu od Aeon of Strpien, první hra MOBA, která byla kdy spuštěna. V současné době je tato kategorie her na obloze s velkým počtem vývojářů, kteří soutěží o Excel.

MOBA, zkratka pro více hráčů online Battle Arena Games, začaly s vlastními hrami vyrobenými hráči. Ale časem byly vydány hry jako Dota a League of Legends, které zcela změnily žánr a dokonce celý svět her.

Typický MOBA má týmový zápas 5V5. Hlavním cílem je shromažďovat zkušenosti (XP), upgradovat své hrdiny/postavy, akumulovat zdroje a zničit nepřátelské základny, aby si nárokovaly vítězství.

Není to však tak snadné, jak to vypadá. Tyto hry vyžadují úplnou znalost map, hrdinů, power-upů, upgradů a všeho, co s tím souvisí. Navíc váš tým musí mít vynikající synergii pro provedení vašich vybraných strategií ve hře.

Pokud jste v tomto žánru nový a ocitnete se zmatení o tom, kde začít, nebojte se! Vybrali jsme si pět nejoblíbenějších, konkurenceschopných a vzrušujících her MOBA, které si můžete užít na svém PC právě teď.

Battlerite – pro rychlé hry

Battlerite je jednou z nejunikátnějších a nejvíce podceňovaných her MOBA. V roce 2016 byla vyvinuta a vydána společností Stunlock Studios. To, co odlišuje od ostatních možností, je absence ničitelných základen, které musíte zničit nebo bránit. Díky tomu je hra ještě více naplněná akcí než jiné hry MOBA.

Hra má v sobě nádech arény, když se zapojujete do bitvy 3v3. Pokud jste hráli Brawl Stars, budete přesně vědět, co tím myslím.

Ve hře jsou tři role: řada, podpora a melee. Jakmile jsou hrdinové vybráni, bitva začne. Cílem je zabít nepřátele a přežít se, aby se objevili vítězství.

Hry v Battlerite obvykle nezabírají příliš mnoho času, takže je to skvělé pro rychlou opravu akce MOBA pro případ, že nemáte náladu na zápas 5V5 v celé délce v jedné z tradičnějších her MOBA.

Jak se každý zápas odehrává, je velmi závislý na několika faktorech. Vaše palebná síla, strategie, rozhodnutí na místě, komunikace a tým hraje všechny hrají důležitou roli.

Na rozdíl od jiných MOBA má Battlerite několik minut hry s adrenalinem bez uměle inteligentních překážek, jako jsou dopady nebo přisluhovači.

Battlerite má malou sadu šampionů s odlišnými styly her. Vítězství her odemkne novější schopnosti a hrudníky, které jsou otevřeny, aby poskytly odměny, a hra může hrát zdarma.

Pokud hledáte rychlou a uspokojivou akci MOBA, aniž byste se museli příliš obávat otravných detailů, jako jsou základny a věže, měli byste určitě vyzkoušet Battlerite.

Nejlepší hry MOBA - Battlerite

Smite – pro hráče, kteří mají rádi rozmanitost

Zdarma hrát | Stáhnout SMITE

Společnost Smite, která byla spuštěna v roce 2014 společností Hi-Rez Studios a Titan Forge Games. Pokud jste ve starověké mytologii, je tato hra pro vás perfektní, protože namísto hrdinů nebo šampionů najdete starověké bohy jako Zeus, Thor a Ganesha.

Cílem je přesunout se přes tříproudovou mapu, dobýt nepřátelské území, zabíjet Phoenix Guardians, zničit Titana a zároveň čelit obraně nepřátel.

Kromě klasického režimu dobytí nabízí SMITE různé herní režimy jako:

  1. Aréna: Týmová bitva arény v Koloseu. Boj pokračuje až do konce vstupenek jednoho týmu.
  2. Útok: Mapa má jediný pruh a váš Bůh bude vybrán náhodně.
  3. Srážku: Směs dobytí a arény.
  4. Nadvláda: Ovládejte a držte strážce písku, dokud nedojdou lístky nepřátelského týmu.
  5. Joust: Je to typická bitva 1v1 nebo 3v3 v jednom pruhu.
  6. Zápas dne: Speciální herní režim, který se mění každý den.

Kromě toho má Smite vzrušující konkurenční komunitu s pravidelnými turnaji a mistrovství světa, které umožňuje zkušeným hráčům předvést svůj talent na globální scéně.

Nejlepší hry MOBA - SMITE

Hrdinové bouře – pro začátečníky do žánru

Heroes of the Storm má některé z nejlepších postav a brilantní hry s laskavým svolením Blizzard, vývojáři her jako Overwatch, Diablo, Warcraft a Starcraft.

V současné době je to jedna z nejvíce kriticky uznávaných v kategorii MOBA s velkým fanouškem.

Stejně jako ve většině her MOBA se musíte zapojit do bitev 5v5, zachytit soupeřovy úkryty, zabíjet nepřátele, shromažďovat zdroje a závodit k vítězství.

Ale existuje několik zvratů. Během hry můžete svolat děly a vynořit destruktivní monstra. To pomáhá vašemu týmu a staví opozici na backfoot.

Navíc hra netrvá ne více než 20-22 minut a neexistuje žádný problém s bojem proti přisluhovači, protože tam nejsou žádné.

Heroes of the Storm je jedním z nejlepších MOBA, pokud jste začátečník. Mechanika není velmi obtížné zvládnout, pokud je porovnáme s podobnými Dota 2 a dalšími. Také existuje několik herních režimů, které můžete prozkoumat.

Přestože je počet aktivních uživatelů značný, hrdinové bouře neobdrží nové aktualizace, jak naznačují vývojáři. To znamená, že hra není optimální volbou pro budoucí vyhlídky na eSports. Přesto je zde opravdu solidní hra, a pokud chcete získat své ložiska do žánru MOBA, pak je hrdinové bouře stále skvělou volbou.

Nejlepší hry MOBA - hrdinové bouře

Dota 2 – pro hráče, kteří rádi chodí hluboko

Zdarma hrát | Stáhněte si Dota 2 na Steam

Jméno, které každý hráč zná, Dota 2! Dota 2 vyvinula Valve jako oficiální pokračování k obraně starověku a vládla jako nejoblíbenější hra pro více hráčů po mnoho let.

Hra je milována pro svou extrémně konkurenční povahu, krásné vizuály a mimořádnou pozornost detailům.

Jako jeden ze zakládajících otců dnešního trhu MOBA bude jeho hra bezpochyby znít povědomě. Zahájíte výběrem jednoho z nejlepších hrdinů Dota 2 a 5v5 bitvy se konají na třípruhové mapě. Tým, který přetíží druhého při získávání kontroly nad základem, vyhrává hru!

Mechanika Dota 2 je o něco složitější. Musíte zabít přisluhovače, lodní zboží pomocí kurýrů a zvládnout masivní seznam extrémně jedinečných postav.

Komunita Dota 2 je Evergreen a hra si v průběhu času udržovala svou masivní popularitu. Je také uváděn v Esports Ventures po celém světě s obrovským fondem výher pro vítěze, přičemž „mistrovství světa“ hry (nazývané International) je stále jednou z nejprestižnějších herních akcí na světě.

Je však třeba poznamenat, že Dota 2 je považována za jednu z nejobtížnějších her MOBA. Je to velmi komplikované s velkým počtem hrdinů. Zvládnutí svých pravomocí a vytváření nových strategií může pro začátečníky ztěžovat vyniknout v krátké době!

Stručně řečeno, vyžaduje to hodiny praxe a znalostí hry, aby se staly důvěryhodným hráčem Dota 2, ale je to tak odměňující, když konečně zvládnete hru.

Nejlepší hry MOBA - Dota 2

League of Legends – nejoblíbenější hra MOBA

Ruce dolů nejoblíbenější hra MOBA! League of Legends by Riot Games je jednou z nejpopulárnějších PC her obecně a nejen je miluje fanoušci, ale také diváci. Hra nahrazuje všechny ostatní, pokud jde o esports! Má jednu z největších herních komunit, přičemž miliony hrají hru denně.

Hra je podobná základnímu plánu her MOBA. Hráči si vybírají ze seznamu více než 150 šampionů, každý s vlastními jedinečnými schopnostmi, rolemi a styly hraní.

Šampióni jsou kategorizováni do rolí, jako jsou tanky, mágové, střelci, vrahy a příznivci. Každý zápas je bitva 5V5 držená na mapě s názvem Summoner’s Rift, i když existují i ​​jiné mapy.

Týmy bojují navzájem, získávají kontrolu nad územími druhý. Hra udržuje optimální kombinaci ostré taktiky a mechaniky blesku.

Hra je milována nadšenci pro vzrušující a zábavnou atmosféru, chladnější a modernější postavy, pravidelně aktualizované optimální strategie, často přidávají nové hrdiny a vynikající grafika.

Navíc je hra poměrně snazší stát se ve srovnání s DOTA 2. Pokud jste vášnivým fanouškem MOBA a stále nehrajete legendární League of Legends, chybí vám něco opravdu dobrého.

Závěr – Nejlepší hry MOBA

Popularita her MOBA je na špičkové úrovni a tak zůstane tak dlouho. Nejen, že starší hry stále stojí za hraní, ale novější hry posouvají zážitek ze hry na jinou úroveň.

Každá z her, které jsme zmínili, má obrovskou fanouškovskou základnu a je jednou z nejhranějších MOBA, takže ať už máte cokoli, budete si jistě najdete něco, co se vám líbí!

Abdullah

Abdullah je spisovatel na volné noze.síť

10 nejlepších her MOBA pro hraní na PC

Zkopírovat do schránky

Hry MOBA jsou v herní komunitě masivním pilířem od té doby. Pouhé množství dostupných her MOBA je však skličující. Jsme tedy tu dnes, abychom vám ukázali 10 nejlepších her MOBA, které můžete hrát na PC, buď nainstalované nebo emulované. Ale než předvedeme naše tipy pro nejlepší hry MOBA, položte si malou otázku, budeme? Co přesně je MOBA?

Co je MOBA?

Nejlepší hry MOBA

MOBAS nebo MULTILLAYER Online Battle Arenas. Jsou to druh, druh, subgenre pro strategické hry. Většinou proto, že byl žánr vytvořen ze strategické hry, konkrétně Aeon of Strhle. Skutečný začátek MOBA však začal na Warcraft 3, protože když tato hra vyšla, měl někdo docela úžasný nápad. Vezměte si některé jednotky ze základní hry, dejte jim schopnosti, získejte 2 týmy po 5 a přimějte je bojovat proti smrti na mapě se 3 pruhy. Aby mohli vyhrát, musí zničit nepřítele starověkého umístěného na základně svého týmu. Týmová práce je nezbytná a velmi povzbuzována. Koneckonců, pokud nepracujete společně, váš tým určitě prohraje.

Tato mapa, nazývaná obrana Antiků, byla jednou z, ne -li nejoblíbenější mapa, která byla kdy na Warcraft 3, třpytila ​​mnoho iterací a verzí. Mapa byla vytvořena EUL. Udělal to však otevřený zdroj, takže mnoho vývojářů přidalo jejich verze Dota. Nakonec přišlo na Guinsoo, který jej společně vyvinul s Pendragonem a vytvořil Dota Allstars. Mapa, která přidala mnoho populárních hrdinů, položek a dalších věcí z různých iterací Dota do jediné, úžasné mapy.

Všechny věci by však skončily, protože Guinsoo nakonec přestal vyvíjet mapu, což by dal otěže Icefrog. Icefrog byl absolutní zvíře vývojáře, i když velmi samosprávní. Jsou to však tyto neustálé aktualizace a příspěvky, které nám daly Dotu, kterou známe a milujeme dnes. Hra se stala masivní inspirací pro jiné MOBA a vytvořila základ žánru.

Eul, Guinsoo a Pendragon poskytli své příspěvky, nenechte se mýlit. Guinsoo a Pendragon dokonce díky jejich zkušenostem s Dota dokonce vytvořili League of Legends. Bez těch tří a Icefrog bychom neměli žánr MOBA, jak to stojí dnes.

Změny žánru MOBA

MOBAS jako žánr je však neustále se měnící věc a mnoho her nyní nese subgenre MOBA. I když jsou podobnosti hry povrchní. Koneckonců, musíte se oddělit od soutěže, pokud chcete vyniknout. Příklady MOBA, které změnily vzorec, který je na tomto seznamu, jsou SMITE, Paladins a Overwatch. Všichni řekli, že vzali některé věci, které MOBAS popularizoval a učinil z nich vlastní.

Celkově je změna dobrá věc a čím pozitivnější věci přidávají do subgenru MOBA, tím lépe by to bylo. Pouze čas by však řekl, co tyto změny budou ohlašovat, a doufejme, že to budou dobří.

10 nejlepších her MOBA pro hraní na PC

Nejlepší hry MOBA

Nyní, když víme, co jsou MOBA, pojďme mluvit o hrách MOBA, které můžeme hrát na PC. Uvědomte si však, že budeme také zahrnovat hry MOBA, které lze přehrávat na emulátorech. Na tomto seznamu však budou odděleni, nebojte se. Nejprve začneme s MOBA dostupnými na PC a ne na mobilu.

Nejlepší hry PC MOBA

Začneme s MOBAS k dispozici na PC nejprve. Půjdeme z Dota 2, League of Legends, Smite, Overwatch a nakonec Paladins.

Dota 2

Dota 2, z dobrého důvodu. Nejenže je to nejvýznamnější MOBA na tomto seznamu, ale v tomto bodě je to prakticky globální jev. Dota 2 je jednou z her, které zvýšily elektronické sporty na další úroveň a přeměnily ji z něčeho, co se v internetových kavárnách stalo, na plnohodnotný systém s reklamami a dalšími pozoruhodnými sponzory. Peklo, pozoruhodné značky sponzorující týmy e-sportů, které by poslaly na turnaje, by se nestaly, kdyby se Dota 2 nestala tak úspěšná.

Dota 2 je považována za pokračování obrany starověku. Mod of Warcraft 3, který se inspiroval mapou Starcraft 1, Aeon of Splife. Byl vytvořen v roce 2003 a od svého tvorby byl hitem mezi komunitou Warcraft Community. Dota 2 následovala po svém předchůdci, nejen v hraní a celkové vibraci, ale také v popularitě, jak jsme již zmínili.

Dokonce i poté, co počáteční humbuk hry ustoupil a další MOBA přišlo do roztržení, je Dota 2 stále premiérem MOBA a E-Sport. To není pochyb. Jeho vliv a tah na svět elektronických sportů nemohl být podceňován. Jedním z vady hry je skutečnost, že je docela těžké se dostat. Je to plné mechaniky a složitosti hrdinů, které je třeba se naučit v průběhu měsíců, a dokonce i roky.

Nezajímá však skutečnost, že Dota 2 je opravdu dobrá hra MOBA, jedna z nejlepších her MOBA dostupných na PC o nic méně. Pokud jste si ponořili prsty na nohou v MOBA a chcete něco zajímavějšího, vyzkoušejte Dota 2. Udělejte tutoriály, najděte hrdinu, kterého chcete hrát, a jen si zahrát pár her s přáteli. Věřte nám, stojí to za to. Jo, a hrdinové jsou volně používat. Tak jdi šunka.

Nejlepší hry MOBA pro PC a prohlížeč v roce 2023!

Psi of War Online

Populární 3D MOBA zdarma, kde přebíráte roli starověkého boha.

Warlander

Warlander

Bojová hra ve středověku s výběrem režimů a znaků.

Tesáky

Tesáky

MOBA 4V4 se strategiemi specifické pro hrdinu.

Omega Strikers

Omega Strikers

Hra ve stylu 3V3 s knockouty.

Super Squad

Super Squad

Připrav se. Je čas na chaos. Super Squad je multi-hráč online natáčení-nebo Mosh)!

Drifters kořistí galaxie

Drifters kořistí galaxie

Popadněte své driftpacs a háčky se potýkáním, je čas na kořist. Vyberte postavu a ponořte se do týmové střelce založené na Slepé veverky, Drifters Loot The Galaxy.

Primordials: Battle of Gods

Primordials: Battle of Gods

Budovat armády a bojovat za kontrolu nad oblastí v Global Dodo Entertainment 1v1 Strategy Game Primordials: Battle of Gods.

Super Mecha Champions

Super Mecha Champions

Super Mecha Champions je počítačový port hry Mobile Anime PvP z Neteease, představující řadu režimů, ale zaměřuje se na Battle Royale.

Věčný návrat: Černé přežití

Věčný návrat: Černé přežití

Kombinace prvků z Battle Royale, MOBA a Žánry přežití, věčný návrat: Black Survival je hra navržená s ohledem na široké publikum.

Krev oceli

Krev oceli

Blood of Steel je online konkurenční strategická hra s některými z nejznámějších postav v celé středověké historii. Vyberte si svého generála – křižáka, Viking, Ninja nebo jeden z těch ze tří království. Postavte své království a příkazové armády v epických bitvách PvP pomocí klasické taktiky středověké války.

Crystal Clash

Crystal Clash

Fantasy RT na hraní zdarma vyvinuté Crunchy Leaf Games.

Minion Masters

Minion Masters

Strategický Minion Brawler s dánským vývojářem Betadwarf.

Battlerite Royale

Battlerite Royale

Zdarma hrát Battle Royale v Battlerite Universe.

Spellsworn

Spellsworn

Battle hra s arénou zdarma vyvinula a publikovala Frogsong Studios AB.

Battle Arena Heroes Adventure

Battle Arena Heroes Adventure

MOBA s prvky RPG.

Awesomenauts

Awesomenauts

Battle Arena 3V3 2D vyvinutá společností Ronimo Games.

Vyrostlé stroje

Vyrostlé stroje

Bezplatná bojová hra pro multiplayeru pro více hráčů se sídlem v post-apokalyptickém světě.

Jedna věž

Jedna věž

Unikátní 1v1 MOBA známá jako „mikro-moba“ vyvinula a publikovala Skyreacher po úspěšném Kickstarteru.

Battlerite

Battlerite

Free-to-play Team Arena Brawler vyvinutý společností Stunlock Studios. Hráči hrají jako jeden z několika dostupných šampionů v týmech v zápasech 2v2 nebo 3v3.

Paladins

Paladins

Střelec založený na hraní zdarma vyvinul a publikoval hry Hi-Rez, tvůrci SMITE.

Hrdinové bouře

Hrdinové bouře

Zdarma hrát MOBA vyvinutý společností Blizzard Entertainment.

Defenders Dungeon 2

Defenders Dungeon 2

Bezplatná kooperativní hra 3D Tower-Defense od Trendy Entertainment.

Božské duše

Božské duše

Akční mmorpg ve fantasy světě s magií a technologií.

Robocraft

Robocraft

Hra na hraní karantény zdarma!

Archeblade

Archeblade

Akční hra pro více hráčů založené na PVP založené na korejském fantasy románu.

Pocket Starships

Pocket Starships

Bezplatný meziplatnový kosmický bojový MMO od Spyr Games.

Psi of War Online

Psi of War Online

Na základě slavné konfrontace miniaturních deskových her!

Dota 2

Dota 2

Premiéra Valve konkurenceschopná zdarma pro přehrávání MOBA.

Panzar

Panzar

Střelec na multiplayeru bezplatného hráče s RPG s prvky RPG a grafikou poháněné CryEngine 3.

AirMech Strike

AirMech Strike

Zdarma hrát akční RTS s moba prvky.

Krevní šampióni

Krevní šampióni

Hra MOBA zdarma, kde se hráči zabývají krátkými bitvami až deseti hráčů rozdělených do dvou týmů.

League of Legends

League of Legends

Hra zdarma MOBA a jedna z nejhranějších počítačových her na světě.