Top 5 použití kovadlin v Minecraft, Anvil Mechanics – Minecraft Wiki

Minecraft Wiki

Rovnice pro výpočet kouzla je následující:

. Každá aktualizace přidává nové bloky, ale vývojáři se ujistí, že neukradnou účel již existujících bloků, jako jsou pece a kovadliny.

. Ve hře jsou k dispozici od verzí INDEV. V rané hře bude hráčům obtížné vyrobit kovadlinu, protože to může být docela nákladné.

Aby vytvořili jednu kovadlinu, potřebují hráči celkem tři železné bloky a čtyři železné ingoty. I když je to nákladné, kovadliny nelze navždy použít. Po použití přibližně 25krát se kovadlina automaticky rozpadne. Hráči se musí ujistit, že během rané hry neztrácejí kovadliny, kde je železo těžké získat.

Použití kovadlin v Minecraft

5) Přejmenování položek

Hráči mohou použít kovadliny k přejmenování položek v Minecraft. Pro přejmenování názvů se obvykle používají kovadliny. Hráči je však mohou použít k přejmenování jakékoli položky. Pamatujte, že položky pojmenované jinak nelze naskládat s jinými položkami, i když jsou stejný typ.

Hráči mohou přejmenovat truhly nebo Shulkers, aby si vzpomněli, co se používají pro skladování. .

4) Organizační průvodce úspěch

V edici Minecraft Bedrock existují úspěchy pro téměř všechno. Po získání shulkerových krabic mohou hráči získat snadný úspěch s názvem Organizational Wizard přejmenováním Shulker Box na Anvil.

. Hráči mohou použít kovadliny ke kombinování Enchanted bez ztráty kouzla.

Předpokládejme například, že hráč kombinuje diamantový pickaxe mající účinnost II a nerozbitou III s diamantovým picmaxe s účinností II a opravou. V takovém případě dostanou pickaxe s účinností III, opravou a nerozbitou III.

. . Hráči mohou opravit svá netheriteová ozubená kola přidáním netheritského ingotu. Je však lepší použít opravu k opravě věcí v Minecraftu.

2) Poškození hráčů

Kovadliny jsou bloky postižené gravitací, jako je písek, štěrk, betonový prášek atd. Na rozdíl od jiných bloků postižených gravitací způsobí kovadliny okamžité poškození entity, na kterou padá. Hráči mohou používat kovadliny k zabíjení davů nebo jiných hráčů kreativním způsobem.

. Hráči budou muset použít kovadlinu pro okouzlení jejich vybavení s kouzelnými knihami. Hráči mohou na své vybavení aplikovat více kouzel s kovadlinou, zatímco okouzlující stůl může aplikovat pouze jednou kouzlo.

Poznámka: Článek odráží názory spisovatele.

Minecraft Wiki

Sledujte minecraft wiki na Discord nebo na našich stránkách sociálních médií!

Nemáte účet?

Mechanika kovadliny

. Pro mechaniku kovadliny před 1.8, viz mechanika kovadliny/před 1..

Anvil2

Tato stránka vysvětluje . . Lze jej také použít ke kombinování kouzel dvou položek, k tomu, aby položku bylo vlastní jméno, nebo k rozdrcení nepřátel, davů nebo jiných hráčů, kteří pod ním chodí, když klesá, s větším poškozením způsobeným na cíl z každého bloku padlých. Všechny jeho funkce, s výjimkou poškození davů a ​​hráčů, úrovní nákladů a některé mají materiální náklady.

Kovadlina má pět základních funkcí:

 • Přejmenování jakékoli položky, včetně normálních bloků. Jakékoli změněné jméno se jeví jako kurzíva a není zbarvena raritou. Většina bloků ztratí přejmenování, když je umístěno, s výjimkou některých kontejnerů, které ukazují název, pokud je otevřen (pojmenování hrudníku „můj zvyk jmenovaný hrudník“ způsobí, že se název hrudníku změní na „můj vlastní pojmenovaný hrudník“, pokud je umístěn a otevřen).
 • Oprava jakéhokoli zařízení s jednotkami jeho materiálu. Například železné ingoty lze použít k opravě železných nástrojů a brnění. Přijatelné předměty pro opravu mají materiál, který se má použít ve svém výchozím názvu, s výjimkou řetězu (opravené železnými ingoty), skořápky želv (opravené scutes) a Elytra (opravené fantomovými membránami). Zlaté, dřevěné, diamant, netherite, kůže a železa Nástroje/zbraně/brnění lze opravit pomocí kovadliny, ale rybářské pruty, luky a kuše nelze opravit pomocí tyčinek, přestože jsou vyrobeny z tyčinek.
 • .G. Železná pickaxes, luky, nůžky atd. Trváky se kombinují podobně jako použití craftingového stolu a kouzla se kombinuje podle níže uvedených pravidel.
 • . To stojí mnohem méně než kombinace kouzel ze dvou podobných položek a může poskytnout kouzla položkám, které se nemohli dostat k okouzlujícímu stolu.
 • Poškození všech hráčů nebo davů, kteří náhodou chodí nebo jsou pod kovadlinou, zatímco padá. To způsobí, že kovadlina zhoršuje jednu úroveň a způsobí 2 hp poškození pro každý blok po prvním bloku na dav/hráč, který byl rozdrcen. . Kromě rozdrcení davů/hráčů, padající kovadliny mohou také rozdrtit jakékoli upuštěné předměty a zničit je.

Přejmenování položek lze provést ve stejném pracovním kroku jako opravy nebo kombinace, pokud náklady na zkušenosti nejsou příliš vysoké. V režimu přežití a režimu dobrodružství může kovadlina použít pouze 39 úrovní práce v jedné operaci. Pokud by práce stála 40 nebo více úrovní, je odmítnuta jako „příliš drahá!„To se nevztahuje v kreativním režimu.

Pokaždé, když je něco opraveno, okouzleno nebo přejmenováno pomocí kovadliny, kovadlina má 12% šanci degradovat. Existují tři úrovně degradace: Kovadlina, Chipped Anvil, a Poškozená kovadlina v ‘Java Edition ‘, a Kovadlina, Mírně poškozené kovadliny, a Velmi poškozená kovadlina v Edice Bedrock.

Obsah

 • 1 Použití kovadliny
 • 2 Přejmenování
 • 3 Oprava jednotky
 • 4 Kombinace položek
  • 4.1 náklady na kombinaci kouzla
   • 4.1.1 Plánování okouzlujícího pořadí
   • 4.1.2 Enchantment Rovnice

   Anvil používá []

   Použití kovadliny je, kolikrát byla položka použita v kovadlině.

   Pokaždé, když je položka použita v kovadlině, s výjimkou přejmenování, dostane jednu kovadlinu. Pokud hráč přidá okouzlenou knihu, která nebyla nikdy použita v kovadlině s mečem, který nebyl nikdy použit v kovadlině, pak meč získá 1 použití kovadliny.

   Protože položka získá více kovadliny, zkušenost potřebná k použití položky v kovadlině se zvyšuje do bodu, kdy se říká „příliš drahé!„Odtud musí hráč použít kreativní režim k opravě/okouzlení/přejmenování položek pomocí kovadliny.

   Kombinace položek stejného nebo jiného počtu použití kovadliny bere větší počet a přidá 1 pro konečný produkt. Například dvě položky se 2 použití kovadliny jsou kombinovány do jedné se 3 kovadliny. Pro další příklad, položka se 3 kovadlinou a položkou se 2 kovadlinou používá výnosy s 4 kovadlinami.

   Použití tabulky kouzla na položce neovlivňuje použití kovadliny.

   Trest (opravy)
   0 0
   1 1
   2 3
   3 7
   15
   5 31

   Vzorec pro předchozí pokuty je:

   (Trest předchozího použití) = 2^(počet použití kovadliny) - 1

   Oprava položky na řemeslné mřížce odstraní všechny předchozí pracovní tresty, kouzelníky a vlastní jména. Pokud je použit brusný kámen, položka místo toho udržuje své vlastní jméno a ztrácí všechny své předchozí pracovní tresty a okouzlení (s výjimkou kletby), vracet nějaké XP z Enchantments v procesu.

   Přejmenování []

   Jakákoli položka nebo hromada položek lze přejmenovat. Pokud pouze přejmenování položky nebo hromady položek (namísto okouzlení nebo opravy), přejmenování stojí kromě jakékoli předchozí pracovní pokuty na jednu úroveň. Na rozdíl od přejmenování jedné položky nejsou žádné další náklady na přejmenování hromady položek. Maximální náklady na úroveň jsou 39 úrovní, i když je předchozí pracovní trest vyšší. Přejmenování nezvyšuje předchozí trest práce. Pokud však trest dosáhne nebo překročí 2147483647, další přejmenování se stanou nemožnými.

   Položka může být přejmenována na stejnou dobu, která je opravena nebo okouzlena. V těchto případech přejmenování přidává 1 úroveň nákladů k celkovým okouzlujícím nákladům nebo opravám.

   Pokud je pole názvu položky ponecháno prázdné nebo je to pouze mezery nebo neblokovací prostory (nebo kombinace obou), místo toho se použije výchozí název této položky. Také, pokud se název položky nezmění od svého aktuálního názvu (k čemuž se může objevit při přejmenování položky poprvé a použití kteréhokoli z výše uvedených prázdných parametrů), objeví se na horní části šipky v GUI červená „X“.

   Přejmenované předměty se mohou skládat pouze s přejmenovanými položkami, které sdílejí přesně stejný název a pracují. Přejmenování položky, která nemá pracovní pokutu. Vlastní název přejmenované položky lze resetovat přejmenováním na jméno, které se skládá z prostorů. Náklady na opravu této položky však nejsou resetovány. .

   Vzhledem k tomu, že za jakékoli přejmenování je obviněna z předchozí práce, je nejúspornější přejmenovat zbraň buď před nebo při opravě nebo okouzlení, minimalizovat trest, který musí hráč zaplatit za přejmenování.

   Přejmenované bloky, které normálně neukládají data bloku entity, ztratí své jméno a náklady na opravu, když jsou umístěny. Bloky, jako jsou hrudníky a boxy shulker, které mají přidružená data bloku entity, si zachovávají svá vlastní jména (ale nezachovávají si náklady na opravu).

   Oprava jednotek []

   Některé položky jsou „odstupňované“ a lze je opravit pomocí jednotek opravného materiálu, každá jednotka obnovuje až 25% celkovou trvanlivost položky (zaokrouhlená dolů) a stojí 1 úroveň na jednotku materiálu použitého kromě jakýchkoli použitelných předchozích pracovních sankcí.

   • Materiál k použití je specifický pro každou položku (viz tabulka níže). .
   • Vzhledem k rychlému nárůstu předchozí pracovní trestu za každou opravu je obecně nejúčinnější používat položku téměř k bodu zlomu a poté opravit pomocí čtyř jednotek suroviny najednou (nebo kombinací s nově vytvořenou instancí položky ).
   • Pokud jsou kouzelnice přidány do surovin (například používání příkazů k ostrosti železnému ingotu), jsou tyto kouzelnice při opravě jednotky ignorovány.

   Všechno, co není uvedeno níže, nemá položku opravy jednotek a lze jej opravit pouze konzumací další instance.

   Kovadliny nelze opravit žádnou železnou položkou nebo blokem.

   . To platí pouze pro položky s trvanlivostí: zbraně, štíty, nástroje a brnění, stejně jako Enchanted Books. První (levá) položka je cílová položka, druhá (pravá) položka je oběť . The oběť Položka je zničena kombinací těchto dvou položek. Kombinace dvou podobných položek provádí buď nebo obě dvě věci; Každá z nichž náklady na náklady, i když část nákladů, je sdílena, pokud jsou oba hotovi najednou:

   • oběť Položka plus bonus 12% maximální trvanlivosti. Tím se opraví pouze maximální trvanlivost položky. .
   • oběť položka má kouzla, také se snaží kombinovat oběť Okouzlení položky na . cílová položka se skutečně mění, náklady jsou založeny na celkových kouzelkách na cílová položka a oběť položka. Pro každé okouzlení na oběť položka:
    • Pokud cílová Položka má okouzlení:
     • a úroveň kouzla na oběť položka je větší, úroveň kouzla na cílová .
     • a úroveň kouzla na oběť položka je A kouzla není na maximální úrovni, kouzel na cílová Položka získá jednu úroveň.
     • a úroveň kouzla na oběť položka je méně, úroveň kouzla na cílová položka není ovlivněna.
     • Meč:Ostrost, umlčená a bane z členovců
     • Nástroj:Fortune and Silk Touch (od Java verze 1.12.2 Můžete je kombinovat; The oběť Okouzlení položky je ztraceno)
     • Brnění:
     • Boty:Hloubkový strider a Frost Walker
     • Luk:Nekonečno a opravy
     • Kuše:Multishot a Piercing
     • Trojzubec:Loajalita a riptid nebo nasměrování a riptid
     • : Hedvábný dotyk a rabování nebo hedvábný dotek a štěstí moře [2] (a všechny výše uvedené).

     Celkové náklady

     • oba cíl a oběť.
     • Pokud přejmenování, přejmenování nákladů na 1 úroveň.
     • Pokud cílová položka není při plné trvanlivosti, náklady na opravu 2 úrovně.
     • Pokud má oběť kouzla, náklady na kouznutí.

     Pokud je oběť kniha, neexistuje žádná oprava, ale kovadlina se snaží kombinovat kouzelníky knihy na cíl. Položka může být také přejmenována současně. Náklady na okouzlení jsou obecně nižší než pro kombinaci dvou podobných položek.

     Pokud je cílová položka na plnou trvanlivost a oběť nemá žádné okouzlení, kovadlina také odmítne kombinovat položky, pokud přejmenování položky na platný název.

     Náklady na kombinaci okouzlení []

     (Toto jsou jen okouzlující náklady. .)

     • Pro každé okouzlení oběti:
      • Ignorovat jakékoli okouzlení, které nelze použít na cíl (e.. .
      • Přidejte jednu úroveň pro každé nekompatibilní kouzlo na cíl (v Java Edition).
      • Pokud je okouzlení kompatibilní s existujícími kouzly na cíli:
       • Pro edici Java přidejte konečnou úroveň kouzla na výsledné položce vynásobené násobením z tabulky níže.
       • Pro , Přidejte rozdíl mezi konečnou úrovní a počáteční úrovní na cílové položce vynásobené multiplikátorem z tabulky níže.
       • Řešení stejných kouzel:
        • V prvním slotu je cílem meč s ostrostí III, Knockback II a rabování III.
        • Ve druhém slotu je oběť mečem s ostrostí III a rabováním III.
        • Pro ostrost III kouzla na oběti: Vzhledem k tomu, že cíl má stejnou úroveň, přidejte jednu do úrovně ostrosti cíle a dávejte ostrost IV. .
        • Pro rabování III kouzla na oběti: Protože maximální úroveň pro rabování je III, zůstává cíl v rabování III. V Java 12 (multiplikátor 4krát 3 úrovně) se stále přidává k nákladům na úroveň, zatímco v podloží se 0 přidává, protože úroveň se nezměnila.
        • Okouzlující náklady jsou tedy 16 v Javě a 1 v podloží. Celkové náklady na práci zahrnují jakékoli předchozí tresty práce, náklady na opravu a přejmenování nákladů.
        • Pokud by se kombinoval v druhém pořadí (meč, který má tři kouzla jako oběť), také by náklady na 4 (úroveň 2krát multiplikátoru 2) pro Enchantment II pro Java i Bedrock (protože cíl má nulovou úroveň v. Knockback), dávat celkové náklady na kouzla 20 úrovní v Javě a 5 úrovní v podloží.
        • V prvním slotu je cílem meč s ostrostí III, Knockback II a rabování I.
        • .
        • Pro ostrost očarování na oběti: Protože cíl má vyšší úroveň, cíl udržuje ostrost III. Ale v Javě je 3 (multiplikátor 1krát 3 úrovně) stále přidán k úrovni nákladů. V podloží, protože úroveň na cíli je nezměněna, přidané náklady jsou 0.
        • . V Javě přidejte 12 (multiplikátor 4krát 3 úrovně) na úroveň nákladů. V podloží přidejte 8 (multiplikátor 4násobek zvýšení úrovně 2)
        • Okouzlující náklady jsou tedy 15 v Javě a 8 v podloží. Celkové náklady na práci zahrnují jakékoli předchozí tresty práce, náklady na opravu a přejmenování nákladů.
        • Pokud by se kombinoval v druhém pořadí (meč, který má tři kouzla jako oběť), by také náklady na 4 (multiplikátor 2krát 2 úrovně) pro přidání kouzla II. .
        • V prvním slotu je cílem meč s ostrostí II a rabování II.
        • Ve druhém slotu je oběť mečem s Smite V a rabot II.
        • . Cíl udržuje ostrost II.
        • Pro rabování II kouzel o oběti: Protože cíl má stejnou úroveň, přidejte jednu na úroveň rabování cíle a dávejte rabování III. V Javě přidejte 12 (multiplikátor 4krát 3 úrovně) k nákladům na rabování III. V podloží přidejte 4 (multiplikátor čtyřikrát vyšší než zvýšení úrovně 1) k úrovni nákladů na rabování.
        • Okouzlující náklady jsou tedy v Javě 13 a 4 pro podloží. Celkové náklady na práci zahrnují jakékoli předchozí tresty práce, náklady na opravu a přejmenování nákladů.
        • Pokud by se kombinovaly v druhém pořadí (meč ostrosti jako oběť), náklady by byly opět 13 v Javě a 4 v podloží, s výsledkem, který má SMITE V a rabování III.
        • V prvním slotu je cílem meč s rabováním II.
        • .
        • Pro ochranu iii okouzlení oběti: protože ochrana je neslučitelná s meči, ignorujte ji.
        • Pro ostrost, které okouzlím na oběti: protože cíl nemá ostrost, dostane ostrost i. Přidejte 1 úroveň (multiplikátor 1krát 1 úroveň) pro ostrost i.
        • Pro rabování II kouzel o oběti: Protože cíl má stejnou úroveň, přidejte jednu na úroveň rabování cíle a dávejte rabování III. V Javě přidejte 6 (multiplikátor 2krát 3 úrovně) k nákladům na úroveň rabování III. V podloží přidejte 2 (multiplikátor dvakrát větší než zvýšení úrovně 1) k úrovni nákladů na rabování.
        • . Celkové náklady na práci zahrnují jakékoli předchozí tresty práce a přejmenování nákladů.

        Plánování okouzlujícího pořadí []

        Schéma pořadí Enchantment

        • Při kombinaci dvou položek s předchozím pracovním sankcí, zatímco sankce za obě položky platí na nákladech, se při určování pokuty za výslednou položku zvažuje pouze vyšší sankce obou položek. Například při kombinaci dvou položek s 2 fungováními má výsledná položka pouze 3 práce se čtvrtou spotřebovanou trestem.
        • . Například knihu Speed ​​Speed ​​Speed ​​III v prvním slotu a opravit knihu ve druhém slotu má náklady na 2 úrovně, ale obrácení pořadí knih má za následek náklady na 12, i když výsledná kniha je stejná v dva případy.

        Tresté na předchozí práce jsou minimalizovány kombinací dvou položek se stejnými sankcemi, pokud je to možné. Například je možné mít 7 různých kouzel na jediné boty. Počínaje unenchanted párem bot a 7 kouzelníků v jednotlivých knihách je omezen nákladů povolené kovadlinou, pokud se snaží kombinovat knihy jeden po druhém s botami. Je však možné tomu zabránit správným spárováním položek. . Pak zkombinujte boty s jednou z knih a další dvě knihy, z nichž každá má 2 kouzelníky. . To má za následek pár bot se 3 práce na něm, i když v praxi došlo ke 7 fungování.

        . Okouzlení s nejvyššími náklady by mělo být v obětním slotu nejmenšíchkrát. . 7 Enchantments lze kombinovat pomocí metody párování v následujícím pořadí:

        Schéma pořadí Enchantment Minimal XP

        • Rychlost duše III (12), Thorny III (12), Feather Falling IV (4), hloubkový strider III (6), Ochrana IV (4), Unblung III (3), Oprava (2)
        • .
        • Výsledné položky jsou: boty (rychlost duše III), Thorns III+Feather Falling IV (16), hloubkový strider III+Ochrana IV (10), Unbreaking III+Oprava (5).
        • Náklady na druhé kolo kombinace jsou 16+5 = 21, plus 4 za pokuty, celkem 25.
        • Výsledné položky jsou: boty (rychlost duše III+Thorns III+Feather Falling IV), hloubka Strider III+Protection IV+Unbreaking III+Mending (15).
        • Náklady na poslední krok jsou 15 plus dva tresty po 3, celkem 21.
        • Celkové náklady jsou 22+25+21 = 68 úrovní.

        Občas je však lepší vyhnout se párování, aby se zabránilo placení nákladů na kouzla několikrát. . Pokud místo toho zkombinujeme položky, utratíme další 4 úrovně za předchozí pracovní pokuty, ale platíme za ochranu IV pouze jednou a napravujeme pouze dvakrát, což ušetří 6 úrovní za čisté úspory 2 úrovní:

        • Kombinace položek páru (s botami v prvním slotu) je cena 12+2+4+3 = 21.
        • Výsledné položky jsou: boty (rychlost duše III), Thorns III+Mending (14), hloubkový strider III+FEATHER Falling IV (10), Ochrana IV+Unbreaking III (7).
        • Pokud pak kombinujeme zbývající knihy na boty v pořádku, platíme
         • Pro Thorns III+MINDING KNIHA: 14, plus 2 za pokuty, celkem 16.
         • Pro hloubku Strider III+Feather Falling IV Kniha: 10 plus 4 za pokuty, celkem 14.
         • .

         Enchantment rovnice []

         Rovnice pro výpočet kouzla je následující:

         Zkušenost s náklady = [Hodnota obětovaného (pravého umístění) položka] + [PRACOVNÍ TRAKTOST Cíl (levý umístěný) položka] + [PRACOVNÍ PENOLTY za obětovanou (vpravo) položka] + [přejmenování náklady] + [Doplňková odolnost] + [Nekompatibilní] + [Nekompatibilní Enchantments (Java Edition)]

         Rovnice pro výpočet nové hodnoty položky, která má být okouzlena:

         Nová hodnota = [Hodnota cílového (levého umístění) položka] + [Hodnota obětovaná (vpravo umístěná) položka].

         • .
         • .
         • Zkušenosti náklady = [Hodnota obětovaného položky – Thorny III + FEATHER FALLION IV (16)] + [PRACOVNÍ TRESTI DIAMONDOVÝCH BOTS (SPEED SPEED III) (1)] + [Pracovní trest trnů III + Feather Falling Iv Book (1) ] = 18 úrovní.
         • Nová hodnota výsledné položky = [Hodnota diamantových bot (Speed ​​Speed ​​III) (12)] + [Hodnota trnů III + FEATHER Falling IV Kniha (16)] = 28 hodnota.
         • Nezapomeňte, že pracovní trest za každou položku je zde hodnota 1, protože každá byla použita pouze jednou na kovadlině dříve.

         Poznámky []

         1. ↑ číselná ID jsou Edice Bedrock pouze
         2. ↑ AB hloubka Strider a Frost Walker nejsou kompatibilní
         3. ↑ ostrost ABC, Smite a Bane of Artropods nejsou kompatibilní
         4. ↑ AB Silk Touch a štěstí nejsou kompatibilní
         5. ↑ ab multishot a piercing nejsou kompatibilní
         6. Edice Bedrock

         Externí odkazy [ ]

         • . .
         • .GitHub.IO/Minecraft-ANVIL-CALC-Optimalizuje kombinování enchantovaných položek (obě vydání).
         • https: // iamcal.GitHub.IO/ Enchant-Order/-používá metodu hádání a kontrolu k nalezení nejoptimálnějšího řešení.

         • Obrazovka nabídky
         • Průvodce první den/začátečník
         • Druhý den
         • Třetí den
         • Management hladu
         • Jednoduché tipy a triky
         • Vaše prvních deset minut
         • Nejlepší biomy pro domovy
         • Nejlepší stavební materiály
         • Budování a stavba
         • Navigace
         • Úkryty
         • Typy přístřeší
         • Průvodce úspěchem
         • Průvodce postupem
         • Nejlepší průvodce kouzelníky
         • Kompletní hlavní dobrodružství
         • Vytvoření vesnice
         • Duální ovládání
         • Shromažďování zdrojů o mírových potížích
         • Koně
         • Mapování
         • Měřící vzdálenost
         • Minecraft ve vzdělávání
         • Hornictví
          • Diamanty
          • Starověké trosky
          • Základny PVP
          • Obchodování
          • Získání vedení
          • Porážka chrámů
          • Porážka nájezdu z vesnice
          • Porážka pevnosti v Nether
          • Porážka zbytku bašty
          • Porážka základny Pillager
          • Porážka lesního sídla
          • Porážka Endera Draka
          • Získání každého hudebního disku
          • Přežití dobrodružství
          • Hardcore režim
          • Přežívat v jedné oblasti na neurčito
          • Manhunt
          • Přepínač davu
          • Přežití superflat
          • Ploché přežití
          • Bití mapy výzvy
          • Airlock
          • Architektonické termíny
          • Budování výletní lodi
          • Budování horské dráhy
          • Budování bezpečných domů
          • Vytváření tvarů
          • Obrana
          • Výtahy
          • Nekonečný obíhovací bazén
          • Nábytek
          • Glazované terakotové vzory
          • Vytváření pěkných podlah
          • Pixel Art
          • Ranče
          • Typy střechy
           • Pokyny pro stavbu střechy
           • Střešní dekorace
           • Ametyst
           • Brnění
           • Čedič
           • Podloží
           • Kostní jídlo
           • Sborový ovoce
           • Kakaové fazole
           • Měď
           • Plodiny (řepa, mrkev, brambory, pšenice)
           • Špína
           • Dračí dech
           • Ryba
           • Květ
           • Froglight
           • Záře bobule
           • Glow Ink Sac
           • Glow Lichen
           • Kozí roh
           • Zlato
           • Visící kořeny
           • Miláček
           • Led
           • Moss Block
           • Houba
           • Hudební disk
           • Nautilus Shell
           • Nether Vine
           • Obsidian
           • Prašan
           • Sculk Grows
           • Mořské řasy
           • Mořská okurka
           • Soul půda
           • Cukrová třtina
           • Obchodní hala vesničanů
           • Wither Rose
           • Vlna
           • Zdvojení
           • Zmírnit
           • Axolotl
           • Požár
           • Kočka
           • Liána
           • Utopený
           • Ender Dragon
           • Žába
           • Koza
           • Magma Cube
           • Přízrak
           • Nálet
           • Shulker
           • Sliz
           • Vesničan
           • Čarodějnice
           • Wither
           • Wither Skeleton
           • Zombie
           • Zombie Villager
           • Zombified Piglin
           • Mechanika kouzla
           • Mechanika kovadliny
           • Automatické tavení
           • Blast Chamber
           • Zapálení TNT pod vodou
           • Wither Cage
           • Automatická respawn Anchor Recharger
           • Základní logické brány
           • Příkazový blok
           • Létající stroje
           • Hopper
           • Třídění položek
           • Přeprava položek
           • Mechanismy
           • Stabilizátor pozorovatele
           • Randomizéry
           • Redstone Music
           • Rube Goldberg Machine
           • Shulker Box Storage
           • Obchodní hala vesničanů
           • Detektor aktualizace komparátoru
           • Vlakové nádraží
           • Minecarts
            • TNT děla
            • Trapdoor používá
            • Design pasti
            • Pasti
            • Píst používá
            • Pístové obvody
            • Nulo-ticking
            • Okamžité opakování
            • Aritmetická logika
            • Kalkulačka
            • Morseový kód
            • Redstone počítače
            • Redstone Telegraph
            • Hraní na serverech
            • Spawn vězení
            • Prevence zármutku
            • Nastavení serveru
            • Skript spuštění serveru
            • Skript OpenBSD Startup
            • Skript Ubuntu Startup
            • Nastavení serveru Hamachi
            • Nastavení serveru Minecraft Forge
            • Server povolený RamDisk
            • Minecraft Nápověda FAQ (kanál IRC)
            • Aktualizujte Java
            • Vlastní mapy
            • Příkaz NBT Tags
            • Aktualizace starého terénu pomocí MCedit
            • Vytvoření balíčku zdrojů
            • Načítání balíčku zdrojů
            • Zvukový adresář
            • Vlastní generace světa
            • Živý přenos
            • Instalace snímků
            • Připojení a opouštění programu Betrock Edition Beta
            • Jak získat zprávu o havárii
            • Instalace modů Forge
            • Hraní a ukládání Minecraft na palec
            • na palec se starým odpalovacím zařízením
            • Obnovit poškozená uložená data světových dat
            • Uložit data her do Dropboxu (pouze světová data)
            • Uložený průvodce daty Dropbox
            • Budování mikroúhelníků
            • Dveře na bázi železných golem chov
            • Daleko
            • Jak získat zprávu o havárii
            • Instalace modů
            • Správa slimenů v režimu superflat
            • Minecart Booster
            • Zemědělství lektvaru
            • Systém restartování opakovacího podniku
            • Přežití bez povolených datových balíčků
            • Aktualizace lwjgl
            • Aktualizujte Minecraft
            • Řetězení vesnice
            • Žebřík vody