Top 5 Space MMO hry dnes – Plarium, 11 nejlepších her s volným prostorem, které byste měli stáhnout (2023)

Nejlepší hry s volným prostorem pro PC v roce 2023

K dispozici na Windows

5 Space MMO her dnes

Jaké jsou top vesmírné hry MMO?

Hry MMO jsou zvláštní v tom, jak přinášejí lidskou interakci do popředí. Zatímco mnoho titulů zahrnuje multiplayer, MMO používají velké komunity řídit nastavení. Tento přístup vytváří pocit, který je mnohem více prožíván než mmos, ale je to složitá cesta.

Naše nejoblíbenější hra MMO je dobrým příkladem – podívejte se na sebe, níže.

Co je to vesmírný MMO?

Space MMO je masivně multiplayerová online hra, která ve svém prostředí využívá prostor nebo vhodně sadu technologií na úrovni prostoru.

To znamená, že vesmírná hra MMO ne vyžadují cestování mezi hvězdami nebo kosmickými loděmi, ale to mají tendenci být běžné komponenty. V důsledku těchto pravidel, MMO Space Games mohou být velmi rozmanité v tom, co nabízejí.

Tituly Space MMO kombinují koncept MMO s nastavením prostoru. Všimněte si, že to nutně neznamená, že hry samy o sobě zahrnují kosmické lodě, futuristické robotické hry, které se odehrávají právě tady na Zemi.

V tomto článku se zaměřujeme na hry, které soutěží o nejlepší prostor MMO a to, co je činí zvláštními.

Ať už nový vesmírný MMO nebo zavedenější název, které jsou nejlepší, co 2020s nabízí?

1. Elite: Dangerous (2014)

Úplně první elita byla spuštěna na prvních osobních počítačích v roce 1984. Neuvěřitelně pokročilá hra pro čas, Elite primárně zahrnovala obchodování. V průběhu času a pokračování by se série rozšířila, až do Space MMO Elite: nebezpečné spuštěny.

Konečně dosažení toho, co mnozí považovali za logický koncový bod, byla tato nová hra obrovským hitem.

Za osm let od svého vydání, Elite: Dangerous zažil mnoho upgradů. S novými loděmi, schopností přistát a jezdit kolem a více procedurálně generovaných planet, než by hráči mohli navštívit, je tento vesmírný MMO pro mnohé vrcholem žánru.

Pro některé by to mohlo být příliš suchou simulaci, ale existují i ​​jiné názvy kosmických MMO, které poškrábají více akčních svědění.

2. Warframe (2013)

Vydáno na PCS v roce 2013 a Consoles později, Warframe je vesmírný MMO s důrazem na boj. Warframe, která se nachází ve třetí osobě, má hráče na sobě různé obleky (válečné rámečky), když dokončují mise, bojují s nepřáteli a na úrovni nahoru.

Těžké na RPG mechanika, tento vesmírný MMO je o posílení vašich postav. Zlepšení jejich schopností, modernizace zbraní a kosmetiky out jsou pro kurz stejné.

Mohlo by to začít trochu pomalu, ale hráči válečného rámu se brzy stanou bleskovým převrácením, vesmírných ninjů.

Když je Warframe, vidět konzistentní záplaty a aktualizace, je dnes mnohem odlišný, než když se spustil. Hluboké, poutavé a rychlé, Warframe není jen skvělý vesmírný MMO, je to jedna z velkých akčních her, období.

3. Star Trek Online (2010)

Vytváření slušného prostoru MMO z populární nemovitosti je zastrašujícím úkolem, protože vývojáři nešťastných galaxií Star Wars mohou potvrdit. Star Trek Online se podařilo vytáhnout nemožné s tímto titulem a uvolnit hru, kterou by si mohli milovat i non-trekkers.

Nastavte třicet let po Star Trek: Nemesis, Sto umožňuje hráčům vybrat obrovské množství možností hry. Každý hráč vybírá svou rasu, loď a dovednosti, působí jako kapitán, který kombinuje obratnost Picarda s kovbojskou diplomacií Kirk.

Jako starší vesmír MMO má STO rozvinutý příběh a komunitu s obrovským množstvím obsahu. S novými loděmi a událostmi, které nadále pohánějí zápletku vpřed.

4. EVE Online (2003)

Jako jeden z dědeček Space MMO titulů, jen málokdo očekával, že Eva online bude stále běžet v roce 2022. Přestože je Eva starší než World of Warcraft.

Více simulace a datových dat než většina, Eva je to, co mnozí laskavě nazývali „tabulkový simulátor“.

Eva je známá pro svou složitost a sociální struktury, je vzácná v tom, že všichni hráči existují na jednom sdíleném serveru. I když to předává problémy s latencem, také vytváří pocit měřítka, který spravuje jen málo MMO.

Dokonce i dnes se jen několik nových her, jako je Dual Universe, pokouší měřit tento aspekt.

Eva je jednou z těch her, které stojí za přečtení příběhů, protože skutečné drama za bitvami v tomto vesmíru je legendární. Často stojí cechy ekvivalent tisíců dolarů, Eva může být mnoho stresující a náročnější, než to vypadá.

5. Star Citizen (Pre-Alpha je nyní k dispozici)

Končíme jednou z více sporných her MMO MMO, máme hvězdný občan. Brainchild Chris Roberts, Star Citizen se vyvíjí od roku 2011.

Tato hra stále hraje ve stavu pre-alfa, snaží se o úroveň rozsahu a věrnosti, kterou žádný jiný prostor MMO nikdy neměl.

Pro fanoušky je Star Citizen otázkou slibů, existující jako dlouhodobá investice do vesmíru více zapojeného než cokoli, co přišlo dříve.

Se základy kosmického a pilotního boje, těžby a obchodování, které již byly zavedeny.

Pro ostatní je skutečnost, že pro první epizodu komponenty pro jednoho hráče (jakmile je propuštěno v roce 2015), znepokojující znak ani plán pro první epizodu komponenty pro jednoho hráče.

Tato vesmírná hra, která již byla vydána, by již nárokovala financování téměř 500 milionů dolarů. Čas to řekne, ale budeme stále doufat v to nejlepší.

Kdy vyjde duální vesmír?

Spustí MMO Dual Universe Space MMO oficiálně 27. září 2022. Již s osmi lety ve vývoji a dva roky v beta, Tato kosmická loď MMO se formuje jako jeden z nejslibnějších dosud.

Ať už žije (nebo žije) až po humbuk, řekne jen čas.

Jaká je právě teď nejlepší vesmírná hra?

Neexistuje jasná odpověď na to, jaká je nejlepší vesmírná hra MMO, protože odpověď se tolik spoléhá na osobní vkus. Nejlepší vesmírný MMO pro některé může být kosmický simulátor MMO, zatímco jiní by si mohli užít pouze zážitek podobný arkádu.

Dokud se hráč baví, nejsou žádné špatně odpovědi.

Jaký je nejlepší kosmický simulátor?

Hry MMO Space jsou již komplikovaným žánrem a přidání přesné simulace do rovnice dělá pouze věci více obtížný.

Simulace se týkají přesnosti a zábavy vyvážení, a přestože nikdo nebude zcela přesný, existují někteří silní konkurenti. Star Citizen by se nakonec mohl stát nejlepším, ale Elite: Dangerous by mohl být do té doby nejlepším konkurentem.

Nejlepší hry s volným prostorem pro PC v roce 2023!

11 Space Space Free-to-Play nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Hvězdné trek online

Dreadnought

Konflikt Vega

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Destiny 2

Destiny 2

Vydejte se na hrdinskou snahu zachránit lidstvo v Bungie Epic Sci-Fi MMO Shooter Destiny 2, nyní zdarma. Zažijte množství obsahu jako oddaného Titana, tajemného Warlocka nebo Crafty Huntera, bojovat s nepřáteli lidstva přes sluneční soustavu.

K dispozici na Windows

Hvězdné války: Stará republika

Hvězdné války: Stará republika

Star Wars: Stará republika (SWTOR) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populárním vesmíru Star Wars. SWTOR se koná 3000 let před filmy a umožňuje hráčům stát se Jedi, Sith, lovcem odměn, vojáky a další ikonickou třídou!

K dispozici na Windows

Hvězdné trek online

Hvězdné trek online

Star Trek Online (STO) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populární sérii Star Trek. V této masivně multiplayerové online hře z Cryptic Studios mohou hráči propagovat svůj vlastní osud jako kapitán Federation Starship nebo se mohou stát Klingonským válečníkem a rozšířit říši do dálky Galaxy.

K dispozici na Windows

Cyklus: hranice

Cyklus: hranice

Ponořte se do cyklu, střílečka zdarma z Yager, který mísí konkurenceschopnost s kooperativní hraní.

K dispozici na Windows

Drifters kořistí galaxie

Drifters kořistí galaxie

Kořist a střílet na obsah vašeho srdce v drifterech, kořist galaxie, vysoce létající střelec s volným hráčem od Blind Squirrel Entertainment! Potrubí na váš driftpac a přiveďte svůj těžce vydělaný kořist zpět k dropship, ale dejte si pozor-vaši soupeři se vás pokusí zmírnit vaše kořist a nárokovat si to pro sebe!

K dispozici na Windows

Nešťastné kosmickéky

Nešťastné kosmickéky

Vytvořte si nové přátele z vesmíru a zradíte je v nešťastných kosmických státech, střílečku zdarma z New Blood Interactive. Úplné cíle a lovit monstra v různých sci-fi prostředích .

K dispozici na Windows

Dreadnought

Dreadnought

Dreadnought je sci-fi, multi-hráčský kosmický bojový simulátor z Yager. Hráči převezmou kontrolu nad různými jedinečnými loděmi, aby bojovali proti nepřátelským týmům ve strategickém prostředí.

K dispozici na Windows

Hvězdná křížová výprava

Hvězdná křížová výprava

Hvězda Crusade: Válka pro The Expanse je bezplatný CCG v fantastickém vesmíru, kde několik mimozemských závodů bojuje s lidstvem za kontrolu nad galaxií. Je snadné skočit přímo dovnitř a naučit se základům a v žádném okamžiku budete vytvářet své vlastní paluby, abyste získali kontrolu nad sektorem pro vaši vybranou frakci!

K dispozici na Windows

Konflikt Vega

Konflikt Vega

Konflikt Vega je napříč platformami zdarma pro hraní 2D prohlížeče sci-fi strategie MMO. Konflikt Vega vyžaduje, aby hráči převzali roli vesmírných minter a hledali absolutní kontrolu nad vzácnými zdroji nalezenými v asteroidech odvětví.

K dispozici na Windows

Hvězdný konflikt

Hvězdný konflikt

Hvězdný konflikt je zdarma hrát 3D Spaceship Combat MMO od Gaijin Entertainment. V konfliktu hvězdy začnou hráči výběrem jedné ze tří frakcí.

K dispozici na Windows

Eso online

Eso online

Ace Online (Air Rivals v Evropě) je akční sci-fi MMO 3D Space Shooper s velmi jedinečným PVP (až 100 vs. 100), hraní a nádherná grafika. Hra byla původně vydána jako „Space Cowboys“ ve Spojených státech.