Toto je zdarma hrát: tmavé a tmavší общие обсуждения, Dark and Darker dělá všechny třídy zdarma a vyplácí náhrady | PCGamesn

Dark and Darker dělá všechny třídy zdarma a vyplácí náhrady

. „Vezměte prosím na vědomí, že měna, která byla použita k odemknutí třídy, bude vrácena v budoucí aktualizaci. Omlouváme se za toto zpoždění.„Nová hotfix bude nasazena dnes, čtvrtek 17. srpna, ačkoli v současné době není stanoveno datum, kdy budou vráceny a odeslány vrácení peněz.

Bude tmavá a tmavší svobodná

1

Автор соообщения: Duch
Napětí

Ve skutečnosti se Devs nerozhodl. Toto je citát z jejich nesouhlasu.

„Kolik bude hra na vydání stát?
– O tom ještě nebylo rozhodnuto. Opíráme se od modelu F2P a budeme pravděpodobně mít zabalené vydání na Steam. Po provedení dalšího výzkumu to plánujeme ocenit s jinými podobnými hrami na Steam.”

Bože, to. Prosím, udělejte z něj prvotřídní zážitek tak unavený z toho, že hry byly zničeny hloupým bezplatným modelem BS.

Říkají „naklánějící se od F2p“ “, což znamená, že se k tomu naklánějí. Číst lépe.

Ano, to je správné „naklonění od“ znamená, že pravděpodobně nebude plně F2P, ale nevzdali se naprosto se vzdali myšlenky F2P, nebo by jen řekli, že to bude plně placená hra, stále jsou v procesu Zkoumání toho, co dává smysl a jak se ostatní hry dařily.

Jakmile projdou parním obchodem více, mohli by jej znovu zvážit, spousta mrtvých ve vodě Indie pro více hráčů, které se tam rozhodly fackovat cenné ceny a později by toho přišli litovat. Stačí někoho ve svém týmu, aby se o to tlačil, a stále by se to mohlo stát. Některé hry jsou velmi kvalitní a zábavné hrát, ale bez základny hráče, aby je udrželi, nikdo je nebude kupovat a s nikým, kdo je nekupuje, není motivace pro dev na něm.

S týmem tří osob je mnohem snazší dostat své přátele do hry jen tím, že řeknete „hej, stáhněte si tento nový bezplatný titul a hrajte se mnou“ a najednou má hra +3 hráčů +3. Pokud si to chcete hrát s některými přáteli a nejsou ochotni jej koupit.

Musí jen dělat to, co jim dává smysl. Možná, že „naklonění od“ a vyšetřování znamená, že budou mít k dispozici bezplatnou verzi s omezeními, která zaplatíte poplatek za upgrade za převod na plnou verzi, všichni zde jen spekulují, včetně devs, protože stále pracují na hře a potřebuje čas přemýšlet o tom, jak to budou zpeněžit.

Pojďme být skutečný, „volně hrát“ neznamená, že z nich nevydělávají peníze a mnoho z nejúspěšnějších her řízených penězi zdarma hraje tituly.

Dark and Darker dělá všechny třídy zdarma a vyplácí náhrady

Tmavé a tmavší třídy budou nyní zdarma, protože Ironmace říká, že jedna z mikrotransakcí v RPG skončí a hráči dostanou plné náhrady.

Tmavé a tmavší třídy zdarma: Warrior sedí u táboráku v Ironmace RPG Game Dark and Darker

Publikováno: 17. srpna 2023

Tmavé a tmavší Třídy budou nyní k dispozici zdarma, což znamená, že hráči hry Ironmace RPG mají přístup k Bardu a Warlocku bez utrácení peněz. Dříve byly tyto dvě třídy k dispozici buď dlouhodobým hraním, nebo prostřednictvím nákupu skutečného peněz. V nejnovější temné a temnější aktualizaci však Ironmace říká, že odstraní tuto konkrétní mikrotransakci a nabídne vrácení peněz hráčům v blízké budoucnosti. Tmavé a tmavší třídy jsou nyní přístupné bez jakýchkoli výdajů, protože také čekáme na možný návrat hry do Steam, a plné tmavé a tmavší datum vydání.

Třídy Bard a Warlock byly dříve k dispozici na nákup okamžitě za 10 $ / £ 8. Jinak by mohly být odemčeny naplněním určitých požadavků. Nejnovější tmavý a tmavší hotfix včasného přístupu však tento systém zvrátí, protože Ironmace nyní říká, že všechny tmavé a tmavší třídy jsou zdarma.

Thumbnail YouTube

“Třídy jsou nyní zdarma,” říká vývojář. „Vezměte prosím na vědomí, že měna, která byla použita k odemknutí třídy, bude vrácena v budoucí aktualizaci. Omlouváme se za toto zpoždění.„Nová hotfix bude nasazena dnes, čtvrtek 17. srpna, ačkoli v současné době není stanoveno datum, kdy budou vráceny a odeslány vrácení peněz.

Mezi další problémy vyřešené v Hotfixu patří vykořisťování se schopností Rogue’s Pickpocket, chyba, která způsobila nesprávně vystřelit, a pokles v době trvání kouzla průvodce ze sedmi sekund na pět sekund. Tmavý a tmavší bude nedostupný po dobu dvou hodin, zatímco je nasazena náplast.

Tmavé a tmavší třídy zdarma: Příspěvek z Ironmace o třídách ve hře RPG Dark and Darker

. Stále neexistuje žádné slovo o tom, kdy se tmavá a tmavší mohou vrátit do páry.

S kurzy nyní zdarma budete chtít vědět, jak rychle vyrovnat v tmavé a tmavské. Můžete se také podívat na některé vynikající tmavé a tmavší tipy, které vám pomohou vyniknout v tvrdém RPG.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.