Tower of Fantasy Claire S Dream Machine Guide – Gameplay – Gameplay Systems | Tower of Fantasy | Gamer Guides®, jak Claire’s Dream Machine funguje ve věži fantazie – Gamepur

Jak Claireův vysněný stroj funguje ve věži fantazie

Nakonec máme mini-hru na střelec. Tím se hráče vezme na virtuální obrannou věžičku, do které nakopujete a začnete odstřelovat cíle. Stejně jako sběratel energie získáte modré, žluté a červené značky. Modré značky jsou nejběžnější a nabízejí nejmenší množství bodů. Žlutá je méně častá a mírně dále zpět, zatímco červené jsou nejvzácnější, jsou dále zpět a pohybují se. Hlavním cílem je získat 500 bodů v časovém limitu.

Věž Fantasy Claire’s Dream Machine Guide

Podle

Tower of Fantasy se hemží se spoustou obsahu průzkumu. Když prozkoumáte svět, někdy se setkáte s Dream Machines Claire, což jsou v podstatě minihry, které odměňují v závislosti na vašem výkonu. Tady je vše, co potřebujete vědět o Claire’s Dream Machines ve věži fantazie.

Na mapě světa najdete sny mahcines s podrobnostmi o tom, co jsou, pokud se jeden vynořil z hrudníku, kterou jste vyplenili

Na mapě světa najdete sny mahciny s podrobnostmi o tom, co jsou, pokud se jeden vynořil z hrudníku.

Claire’s Dream Machines in Tower of Fantasy¶

Dream Stroje Claire jsou malé události mini-hry, které nabízejí hráčům různé zdroje. Můžete se občas vynořit ve snovém stroji, když otevřete hrudníky a další předměty v otevřeném světě. Až je venku, můžete se s ním setkat a pokračovat do vysněného světa s mini hrou. Celkově existuje spousta různých mini-her, které můžete získat z vysněných strojů Claire, včetně:

 • Řízení
 • Sklizeň energie
 • Bludiště
 • Paměť
 • Napájení
 • Přežití
 • Střílení

Různé mini-hry jsou zcela náhodné, které jsou generovány, když se Claireův vysněný stroj vynoří do světa. Když se člověk vytvoří, můžete zkontrolovat mapu a zjistit, jaká verze to je kliknutím na příslušný stroj snů.

Sběrné vysněné stroje

Sběrné vysněné stroje Mini-hry jsou úrovně platformy, kde musíte sbírat předměty, než se dostanete do konce 2 minut a 56 sekund. I když musíte dosáhnout konce, existují i ​​jiné trasy, které můžete jít a vyzvednout předměty po cestě. Čím více shromažďujete, tím větší šance na odměny.

Volitelné cíle

 • Sbírejte 80 trhlin
 • Sbírejte 100 trhlin
 • Sbírejte 120 trhlin

Kontrola strojů Dream¶

Ovládací minigám vyžaduje, abyste se rozběhli kolem některých složitých úrovní plošin

Řídicí minihry vyžaduje, abyste se rozběhli kolem některých složitých úrovní plošin.

Stejně jako Minigame Collect je, ovládací prvek je další platforma. Jsou však složitější s pohyblivými platformami, rotujícími platformami a dalšími složitými riziky. Hlavním cílem je dosáhnout konce do 42 sekund, přičemž volitelné bonusy vyžadují, abyste jej v určitých časech dokončili.
Volitelné cíle

 • Zbývá 10 sekund

Odklon od platformátorů, je zde režim 2D postranního porovnávání. Převezmete kontrolu nad sběratelem a musíte nabrat co nejvíce koulí. Každá z barevných koulí nabízí různé množství bodů, přičemž modrá je běžnější a nabízí nejmenší odměny, přičemž žlutá a červená je těžší získat a méně časté, ale nabízí více bodů. .

Volitelné cíle

 • Dokončete do 240 sekund
 • 180 sekund
 • 120 sekund

Maze Dream Machinemes

Maze Minigame vezme hráče do virtuálního bludiště a má v úmyslu sbírat více energetiky roztržení předtím, než dojde čas. Minimálně musí hráči sbírat osm, než dojde čas. Budete si muset pamatovat cestu a vypracovat hádanky, abyste se dostali do některých míst pro energii Rift.

Volitelný

Paměťový sen stroj

Paměťové mini-hry vyžadují, aby hráč vypracoval 16 různých kusů a odpovídal párům obrázků. Cílem je dokončit výzvu v časovém limitu, s bonusy za to, že je to rychlejší. Vše, co musíte udělat, je odhalit dlaždice a pak porovnat obrázky dohromady.

Volitelný

 • Kompletní za méně než 240 sekund
 • 160 sekund
 • 80 sekund

Power Dream Machinemes

Pro ty, kteří milují boje šéfa, vás tento stroj snů zavede do šéfové místnosti. Dorazíte na malou platformu s vámi a šéfem. Cílem je porazit šéfa v 5minutovém časovém limitu, s volitelným cílem jej porazit v rychlejším čase.

Volitelný

 • Porážka za méně než 4 minuty
 • Více než 3 minuty

Stroj na přežití

Mini-hra na přežití ve snovém stroji Claire vyžaduje, aby hráči přijímali vlny nepřátel tření, od elit, nepřátel na dálku, létající nepřátele a nepřátele na blízko. Cílem je porazit co nejvíce, než dojde čas, s hlavním cílem zůstat naživu po dobu 3 minut.

Volitelné cíle

 • Porazit 30 nepřátel
 • 50
 • 70

Na tomto musíte střílet cíle a body získat.

Nakonec máme mini-hru na střelec. Tím se hráče vezme na virtuální obrannou věžičku, do které nakopujete a začnete odstřelovat cíle. Stejně jako sběratel energie získáte modré, žluté a červené značky. Modré značky jsou nejběžnější a nabízejí nejmenší množství bodů. Žlutá je méně častá a mírně dále zpět, zatímco červené jsou nejvzácnější, jsou dále zpět a pohybují se. Hlavním cílem je získat 500 bodů v časovém limitu.

Volitelný

 • 800 bodů
 • 1200 bodů
 • 1600 bodů

Odměny za Dream Machines Claire

Můžete získat ruce na různé odměny, od základních vylepšení zbraní, posilovacích modulů, modulů postupu, doklad o nákupech, maticových dárkových boxech, krabicích na vybavení, relikvie a další. Můžete vidět odměny, které získáte od hlavní výzvy, a volitelné bonusy za každou misi, abyste věděli, co dostáváte. Jsou skvělé pro popadnutí některých přidaných zdrojů, zejména pokud jde o boj s některými světovými šéfy, upgradováním zbraní a matic a další, zejména jak dlouho trvá. Celkově jsou Claireovy vysněné stroje něco, co byste měli udělat ve věži fantazie.

Jak Claireův vysněný stroj funguje ve věži fantazie

Existuje spousta mechaniků, která vám zabalí hlavu ve věži fantazie. Od potápění do zřícenin a nepřátel šéfů, po otevírání pokladních truhly a boje v simulacích, je Tower of Fantasy herní hra, která má trochu všeho všeho. Později ve hře odemknete nového mechanika s názvem Claire’s Dream Machine. . Zde je vše, co o tom potřebujete vědět.

Jak funguje stroj Dream Claire

Poté, co jste prošli příběhem do kapitoly třetí, setkáte se s postavou s názvem Claire v regionu Navia. Je to vědec, který nakonec v příběhu hraje roli slušné velikosti. Jakmile kapitola skončí, přesunete se do oblasti koruny. Během této doby, po dokončení několika interakcí, se může Claireův vysněný stroj objevit.

Stroj snů se objeví jako malý stroj s hologramem Claire nad ním. Když s tím komunikujete, řekne vám, že můžete použít dron k vstupu do přehledných snu pro účely tréninku.

Po přijetí tréninku vás stroj snů umístí do scénáře náhodného tréninku. . Vaše první zkušenost může být kurz přežití, kde musíte přežít vlny nepřátel, mezitím může být vaše druhá zkušenost minigí, kde musíte sbírat energetické koule manévrováním ze strany na stranu. Tyto školicí kurzy vám přinášejí XP za jejich dokončení a také některé randomizované odměny. Můžete z nich dokonce získat černá a zlatá jádra.

Aden Carter

Aden Carter je spisovatel na volné noze pro Gamepur, který miluje RPG, a nebojí se čelit nejobtížnějším šéfům. Když není hraje, tráví svůj čas psaním roleplaying herních úkolů, kajaku a užíváním přírody.

Tower of Fantasy: Claire’s Dream Machine MiniGame

Tower of Fantasy Claire's Dream Machine Minigame

Když postupujete přes hlavní příběh Tower of Fantasy a dokončíte každou kapitolu, odemknete další bonusový obsah k prozkoumání. Zejména, jak postupujete po druhé kapitole a přiblížíte se k vstupu do třetí kapitoly, zjistíte, že se otevíráte dodávkami pro položky. Občas se můžete setkat s modrým hologramem NPC. Tento hologram je známý jako Claire’s Dream Machine.

I když se to může zdát alarmující zpočátku, zejména pokud to neočekáváte, je to skvělá příležitost strávit pár minut získáním užitečných odměn. Pokud máte zájem dozvědět se více, pokračujte ve čtení a najděte komplexního průvodce na Claire’s Dream Machine MiniGame ve věži fantazie.

Jak pracuje Minigame Claire’s Dream Machiname ve věži fantazie?

Když otevřete poddajné lusky a truhly s pokladem, existuje šance, že najdete modrý hologram. Nezáleží na tom, ve kterém regionu jste, pokud odemknete kontejnery pokladů.

Po interakci s tím najdete NPC s názvem „Claire’s Dream Machine“. Zeptá se vás, zda byste se chtěli ponořit do snu, který můžete přijmout nebo odmítnout.

Pokud se rozhodnete přijmout, teleportujete na náhodnou minihru. Zatímco jedna snů se může objevit jako 2D platformová hra, další se může vynořit jako bitevní aréna proti mnoha nepřátelům nebo dokonce bludiště. Neexistuje způsob, jak si vybrat, ve které minihře se objevíte nebo zvýšit své šance na získání konkrétního. Existují však některé aspekty, které má každá výzva společná:

 • Každý scénář má jeden primární cíl, následovaný bonusovými úkoly, které čisté další odměny.
 • Po úspěšném dokončení každého snu obdržíte odměny.
 • Každá výzva obvykle trvá tři až pět minut.

Odměny, které obdržíte z minihry. Zatímco někteří vám mohou dát zlato a černé jádro, jiní vás mohou odměnit krabicí nebo posilovači vybavení.

. Odtud existují bonusové cíle, jako je dokončení v určitém časovém limitu nebo porážku konkrétního počtu nepřátel. Po provedení těchto dalších úkolů obdržíte na konci snu další odměny.

Tower of Fantasy je k dispozici na zařízeních PC, Android a iOS prostřednictvím oficiálních webových stránek. Pokud máte zájem dozvědět se více o hře, podívejte se, zda můžete změnit pohlaví ve věži fantazie a kde najít Laver.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatelem štábu v Prima Games, který hrál videohry více než dvacet let a psal o nich více než dva roky. Její láska k videohrám začala s tahovými strategickými hrami, jako jsou Heroes of Might and Magic a od té doby se rozšířila na příležitostné zemědělské simy, MMORPG a Action-Adventure RPGS.