Tracing the Stars Quest – Destiny 2 | ShackNews, Destiny 2 Tracing the Stars 3 Quest Guide – Všechna umístění Atlas Skew | PCGamesn

Destiny 2 Tracing the Stars 3 Quest Guide – všechna umístění zkosení Atlas

Spine Oracle Orrery

Tracing the Stars Quest – Destiny 2

Tracing the Stars Quest - Destiny 2

Tracing the Stars Quest má hráče hledat Atlas Skews mimo jiné v Destiny 2.

1. září 2021 22:00

Sledování hvězd je nový úkol v Destiny 2 představen se sezónou ztracených. Tento úkol má hráče, kteří dělají nějakou práci pro královnu Mara Sov, včetně, pro část 1, gallivant kolem snů při hledání Atlas Skews.

Naposledy aktualizováno 1. září 2021.

Tracing the Stars Quest – část 1

Tracing the Stars Quest in Destiny 2 je k dispozici součástí cesty během sezóny ztracené kampaně. Sledování hvězd lze sbírat z kalibrační stanice Wayfinder Compass v h.E.L..

Krok 1: Promluvte si s královnou Mara Sov

Destiny 2 Sledování hvězd

.E.L.M. a povídat si s královnou Mara Sov.

Krok 2: Shromažďujte Atlas zkosení v divalianských mlhách

Nyní budete muset sbírat zkreslení Atlas z celého snového města. . To vše je v oblasti Divalian Mists, takže není třeba se pustit do Rheasilvia nebo do pramene. Když se přiblížíte k Atlasu zkosení, uvidíte diamantový trasový bod.

Cesta Divalian-Rheasilvia, Lower Cliffside

První zkosení Atlas je nad okrajem útesu, který vede k Rheasilvii. To je poblíž místa, kde se nachází jedna z snových městských koček.

Divalian-Cimmerian Path, centrální jeskyně

Tento Atlas zkosený je v centru divaliánských mlh, v jeskyni, která je přímo pod náhorní plošinou, která vede k slepé studni.

Utopená zátoka

Vstupte do zálivu utopených přání najít toto Atlas zkosení. Když vstoupíte do hlavní oblasti ztraceného sektoru, držte se na pravé straně, abyste si všimli zkosení.

Spine Oracle Orrery

Tento Atlas zkosený je na vrcholu orrerie v páteři Keres. Tato oblast se nachází tím, že začnete u Divalian Mists, jde rovnou dopředu a pak přes jeskyně na levé straně. Přeskočit přes mezery a vstoupit do velké budovy. Vyskočte na platformy, abyste dosáhli vrcholu orrery.

Vzdálený strom páteře ostrova

Poslední Atlas zkosení je také v páteři Keres. Tenhle je podél malých ostrovů na druhém levé straně mapy. . S tímto posledním shromážděním můžete přejít k dalšímu kroku.

Krok 3: Dutá korunovace

Spusťte úkol, dutá korunovace, z H.E.L.M. Projděte portálem a vložte zkreslení Atlas na zařízení vlevo.

Krok 4: Vraťte se do h.E.L.M.

Destiny 2 Tracing the Stars Part 1

Vraťte se zpět k kormidlu a komunikujte s kalibračním strojem kompasu Wayfinderu. Obdržíte novou zbraň pro své úsilí a také slib, že královna Mara Sov vám dá vědět, když najde více Atlas zkosení. Tím se uzavřete sledování hvězd části 1.

Sledování hvězd – část 2

Po dokončení první části bude Tracing the Stars Part 2 k dispozici z kompasu Wayfinder v H.E.L.M. Sbírejte úkol a poté se vydejte na první krok.

Krok 1: Promluvte si s Mara Sov

Cestujte přes portál v H.E.L.M. A promluvte si s Marou Sov.

Krok 2: Najděte Atlas zkosení v Strand, Garden of Esila a Aphelion’s Rest

Destiny 2 Tracing the Stars Part 2 Atlas Skews

Nyní budete muset vystopovat dalších pět Atlas zkosení v několika oblastech snového města. Budou umístěny v Strand, Garden of Esila a „Nedaleké ztracené sektory“, což znamená odpočinek Aphelionu.

Stand Towering Socha

První zkosení Atlas se nachází v horní části obrovské sochy v prameni. Když vstoupíte do pramene, jděte do oblasti, kde probíhá veřejná akce, a vyšplhejte se na zakřivenou skálu, abyste dosáhli vrcholu.

. Procvičte si cestu na altán a pak skočte kolem zády, abyste našli zkosení.

Aphelion Brazier

Tento Atlas zkosený je na samém konci sektoru Lost Aphelion’s Rest Lost ve snovém městě. Bojujte skrz ztracené sektor, dokud se nedostanete k šéfovi, a pak se podívejte za brazier nad hrudníkem, abyste našli zkosení.

Zahradní vodopád

. Při vstupu do zahrady se držte pravé strany, dokud nenarazíte na vodopád, kde najdete zkosení.

Strom zahradního mostu

Další zkosení atlasu najdete v zahradě Esily, tentokrát poblíž velkého stromu, který je přes most. Budete se muset projít zahradou, kolem obvodu, dokud nedosáhnete stromu, který je přes most. Alternativně můžete být schopni k tomu skočit zdola s nějakým složitým skokem.

Krok 3: Dutá korunovace

Destiny 2 Tracing the Stars Part 2

Se shromážděnými pěti zkosenými Atlas můžete nyní pokračovat až do duté korunovace, abyste umístili zkosení a poslouchali nahrávku. Tato mise je spuštěna prostřednictvím h.E..M. mapa.

Krok 4: Vraťte se do h.E..M.

Vraťte se do h…M. a interagujte se stanicí pro prodejce Compass Wayfinderu a debrief s Marou. .

Sledování hvězd – část 3

.E.L.M. . Vyzvedněte ji v sekci „Quests“.

Krok 1: Promluvte si s Mara Sov

Projděte si portál v H.E.L.M. a povídat si s královnou Mara Sov.

Destiny 2 Sledování hvězd Rheasilvia Atlas zkosení

Nyní budete muset najít pět zkosených Atlas v Rheasilvia, oblasti na severu snového města.

Rheasilvia odloučená socha

Tento první Atlas Skew je v Rheasilvii, napravo od hlavní budovy na skalnatých outcropping. Než se vyšplháte na horu, budete muset projít skály a skočit přes mezeru, abyste ji dosáhli.

Rheasilvia nižší úroveň

Tento Atlas zkosení je dole v komoře Ztraceného sektoru Starlight v Rheasilvia. Když vstoupíte do oblasti z Divalianových mlh, držte se na pravé straně a spadněte na nižší úroveň, abyste spatřili zkosení.

Chrám Rheasilvia Overlook

. Jděte doleva od budovy na velký skalní kopec. Na vrcholu kopce bude zkosení.

Socha Harbinger Sidehall

. Pokračujte přes hlavní budovu, dokud nedosáhnete otevřené jeskyně s chrámem na pravé straně a útesem nalevo (se sezónou loveckého Wrathborn návnady poblíž). Jděte dovnitř chrámu, abyste si všimli zkosení.

Harbinger Ahamkara Skulls

Poslední Atlas zkosení je hluboko uvnitř Harbingerovy odpal, hlavní budova v Rheasilvii. Pokračujte budovou, dokud se nedostanete do otevřené jeskyně s chrámem napravo. Projděte touto oblastí do další místnosti a jděte po spirálových schodech. Spadněte dolů kruhovou díru v podlaze a vstupujte do velké komory, zkosení bude poblíž stěny soch.

Krok 3: Dutá korunovace

osud 2 a dutá korunovace

Spusťte Hollow Coronation Quest prostřednictvím H.E.L.M. a pak umístit Atlas zkosení do příslušné oblasti. Poslouchejte příběh a pak se vraťte zpět na stanici Compass Wayfinder.

Krok 4: Vraťte se do h.E.L.M.

Destiny 2 Tracing the Stars Part 3 Rewards

.E.L.M. A použijte stanici Compass Wayfinder a promluvte si s Mara Sov.

Sledování hvězd – část 4

Po dokončení sledování Stars Stars bude o krok blíže k získání silnějších rychlostních stupňů v Destiny 2: Sezóna ztracených. .

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

 • Průvodce
 • Destiny 2
 • Destiny 2: Sezóna ztracených

Destiny 2 Tracing the Stars 3 Quest Guide – všechna umístění zkosení Atlas

Sezóna Lost je nyní živá, předehra k nadcházejícímu datu vydání The Witch Queen a s ním nový úkol – sledování hvězd. Nová sezóna zahrnuje návrat Mara Sov, královna probuzených, která byla po nějakou dobu považována za mrtvou.

Mara Sov najdete ve snovém městě, přičemž příběh se točí kolem jejích ztracených technologických čarodějnic, že ​​potřebuje vaši pomoc, aby zachránil z rozbité říše. Tracing the Stars Quest vás zavede do snového města při hledání Atlas Skews – toto je první část úkolu, která se aktualizuje s týdenním resetem, a vypadá to, že konečnou odměnou by mohla být exotická puška, Agerův žezlo.

Chcete -li odemknout sledování Hvězdy, musíte nejprve dokončit sezónu The Lost úvodní úkol, stejně jako sezónní úkol, Wayfinder’s Voyage 1. Můžete si vyzvednout Tracing The Stars 1 Quest z kompasu, než promluvte s Marou Sov, aby misi zahájili. Tato příručka pokrývá všechna umístění zkosení Atlas až do sledování hvězd 3.

Sledování hvězd 1 Quest – Atlas Skew Locations

Mara Sov najdete uvnitř portálu v kormidlo, Zaměňuje vás s nalezením a sbírání pěti zkosených Atlas z celého snového města.

Thumbnail YouTube

Zde jsou všechna umístění Destiny 2 Atlas pro sledování hvězd 1:

 • Divalianské mlhy – Zamiřte do jeskyně poblíž velké žluté struktury poblíž středu mapy
 • – Vstupte do Bay of Drowned přání ztraceného sektoru (to najdete na poloze divalianských mlh) a najdete Atlas Skew u prvního vchodu do jeskyně
 • – Sledujte cestu směrem k věštci, vyšplhejte na vrchol věže Oracle
 • – Zamířte od věže Oracle a vydejte se na východ směrem k ostrovům, kde najdete strom

Po shromáždění všech Atlas zkosení a úspěšného návratu do Mary odemknete misi „dutá korunovace“ – dokončením tohoto vyzvednete nové stásivní ruční dělo, The Vulpecula.

Chcete -li získat úkol druhého týdne, vraťte se zpět na kompas Wayfinder a poté Mara Sov, aby získala novou sadu cílů.

Zde jsou všechna umístění Destiny 2 Atlas pro trasování hvězd 2:

 • Strand – V severozápadní části oblasti vyšplhejte se na vrchol obří sochy s černými koulemi kapajícími černými goo na něj
 • – Zamířte za altánem v jihovýchodním rohu a vzveďte na další ostrov, abyste ho našli mezi některými skály
 • Zahrady Esily
 • Zahrada Esily – Vyšplhejte se na most na západ od vodopádu
 • Ztráta aphelionův zbytek ztratil sektor . Vydejte se do konce a najděte poslední sochu této části výzvy

Poté, co jste shromáždili všechny tyto skews Atlas, se objeví nový cíl pro misi „dutá korunovace“. Vydejte se na trasový bod a komunikujte s novým objektem a dokončete druhou část této sezóny dlouhé exotické úkoly. Fractethyst Stasis brokovnice.

Thumbnail YouTube

Tracing the Stars 3 Quest – Atlas Skew Locations

Stejně jako úkoly z předchozího týdne, abyste získali Atlas Skewlocations na třetí týden, musíte se vrátit zpět k kompasu Wayfinderu a poté navštívit Maru Sov, abyste získali novou sadu cílů.

 • Rheasilvia – V severovýchodní části této oblasti poblíž odlehlé sochy – je to vpravo od vstupního tunelu na sever. Přeskočte přes strážní kolejnici na schodech na východ a vyšplhejte se na horu s velmi přesným vznášejícím se skokem přes rokle
 • Rheasilvia – u vchodu do jeskyně v dolní úrovni v jihozápadním rohu této oblasti. Je to pod zavěšeným mostem
 • – Ve středu této oblasti poblíž chrámu je kruhová platforma. Vlevo od toho je velká skála s osobou na vrcholu a další Atlas zkosení
 • Harbingerova odloučení – Jděte dovnitř chrámu na sever od Rheasilvie a zahněte doprava, když se dostanete na zadní stěnu. Nyní byste měli být v úseku Harbingera. Odbočte doleva na konci této chodby a sledujte cestu, dokud neuvidíte zadní dveře doprava. Projděte to a jděte do budovy po pravé straně. Vzadu zabijte odebrané před popadnutím Atlas zkosení vedle sochy
 • Harbingerova odloučení . Zamířte dveřmi s bílou kruhovou dekorací po vaší pravici a sestupujte o jednu úroveň. Sestoupit do díry a narazit do další komory. Nyní byste měli být v místnosti se spoustou soch, které drží lebky. Na levé straně této místnosti byste měli najít poslední zkosení atlasu

Jakmile shromáždíte všechny nové Atlas zkosení, objeví se další cíl pro „Hollow Coronation Challenge“. Vydejte se na waypoint a komunikujte s novým objektem k warpu na Caliburn Gatehouse. Vložte tuto třetí sadu astral zkosení a vraťte se k kompasu Wayfinderu, abyste získali . Toto není konec hledání Tracing the Stars Quest, protože v příštích několika týdnech je toho mnohem více, takže se nezapomeňte zkontrolovat příští týden po aktualizaci pro více.

Toto není konec hledání Tracing the Stars Quest, protože v příštích několika týdnech je toho mnohem více, takže se nezapomeňte zkontrolovat příští týden po aktualizaci pro více.

PCGamesn Vaše oblíbená globální autorita pro PC Gaming, Hardware a Half-Life 3.