Tragic Echo – oficiální Dauntless Wiki, Dauntless: Jak získat tragickou echo exotickou brnění

Dauntless: Jak získat tragickou echo exotickou brnění

Chcete -li vytvořit tragickou echo exotickou brnění, budete muset nejprve chytit skutečný plán, který vám umožní vytvořit brnění. Tyto plány jsou náhodně upuštěny, když bojujete s Shrowd Behemoth nebo když dokončíte hrdinské hlídky.

Tragická ozvěna

Po vaší první smrti se staňte stínovým klonem, který způsobuje 100% zvýšené poškození po dobu 15 sekund. Resetuje na monstrum zabit nebo po 5 minutách.

je řemeslná kormidlo. Je to brnění úrovně 4 vytvořené z Shrowd Reagenes. Blueprint se získá shromažďováním lore položky zahaleného havran. Po sběru zahaleného havranů si promluvte s Lady Luck v Ramsgate, abyste mohli sbírat plán.

Podrobnosti [| ]

Úroveň Napájení Vyzdobit Jedinečný efekt Vytváření požadavků
Řemeslo 20 +20 vs Umbral
-20 vs Radiant
+ 2 vztek Po vaší první smrti se staňte stínovým klonem, který způsobuje 100% zvýšené poškození po dobu 15 sekund. Resetuje na monstrum zabit nebo po 5 minutách. Rams (x5 000)
Shrowd Feather (x12)
Fragment Darkbeak (x5)
Dark Tailfeather (x15)
Poškozený voidfeather (x10)
Nightmare Shard (x5)
Přepětí energie 30 +30 vs Umbral
-30 vs Radiant
+3 vztek Aetherheart (x1)
Rams (x10 000)
Poškozený voidfeather (x5)
Nightmare Shard (x2)

Tipy [| ]

  • Při používání tohoto s životy devíti devíti buďte opatrní. Unikátní efekt nebude propracovat na vaši první smrt v důsledku devíti životů s prioritou. Devět životů vám také brání v tom, abyste šli do skutečného „sestupného“ stavu.

Tmavé hodinky Tragická ozvěna Dark Marrow Dark Embrace Dark Path

Dauntless: Jak získat tragickou echo exotickou brnění

Jak získat tragickou echo exotickou brnění

V Dauntless bojujete s partou různých monstruoků, abyste získali kořist, abyste mohli vytvořit silnější zbraně a brnění, abyste pak bojovali ještě silnějšími příšerami. To je hlavní smyčka této akce hraní rolí, ale pokud se snažíte vytvořit jeden ze tří exotických brnění v Dauntless, dostali jsme vás zakrytý. Tady je vše, o čem potřebujete vědět Jak získat tragické echo exotické brnění v Dauntless.

Získání tragické echo exotické brnění v Dauntless

Pokud jde o exotické hlavy v Dauntless, právě teď jsou tam tři, když dokončíte správné kroky a shromáždíte příslušné materiály. Máme hranovou milost, Skullforge a pak tragické brnění ozvěny.

Tato tmavě modrá a červená zbarvená helma má velmi silný jedinečný efekt, za který stojí za to broušení. Tato síla vám umožní proměnit se ve stínový klon, když poprvé zemřete v lovu a umožní vám způsobit 100% zvýšené poškození po omezenou dobu, což může velmi užitečné, pokud čelíte tvrdému monstrumu.

Chcete -li vytvořit tragickou echo exotickou brnění, budete muset nejprve chytit skutečný plán, který vám umožní vytvořit brnění. Tyto plány jsou náhodně upuštěny, když bojujete s Shrowd Behemoth nebo když dokončíte hrdinské hlídky.

Neexistuje žádný rychlý nebo snadný způsob, jak získat plán, takže musíte jen doufat, že klesne. Doporučujeme jen hrát hru jako normální, dokončit hrdinské hlídky a takové a čekat, až klesne. Jakmile to nakonec dostanete, můžete se vydat na kovář, Moyru, který to pro vás udělá, pokud máte tyto materiály:

  • 75 Rams
  • 2 Shrowd peří
  • 1 fragment Darkbeak
  • 6 neutrálních Clawgems
  • 3 neutrální furytails

Většina materiálů, které potřebujete pro tragickou echo exotickou brnění, lze snadno získat. Rams lze snadno získat, protože to je normální měna ve hře, takže byste měli mít spoustu sedět kolem. Shrowd peří jsou běžné kapky z zabíjejících shrowds a Darkbeaks se nachází rozbitím hlavy jakýchkoli Shrowds.

Neutrální drápy jsou o něco těžší získat, protože se jedná o vzácné kapky, které pocházejí z končetin neutrálních monstra. Ty musí být přerušeny během prvních dvou minut po lovu a lov musí být úroveň 8 nebo vyšší.

A v neposlední řadě můžete chytit furytails zlomením ocasů zuřícího neutrálního monstruova v lovech 8+. Jakmile máte všechny tyto položky, jste nyní připraveni vypracovat kousek brnění!

A to je skoro všechno, o čem potřebujete vědět Jak získat tragické echo exotické brnění v Dauntless.

Pokud hledáte další tipy a triky, nezapomeňte se podívat na náš neustále se rozvíjející wiki průvodce pro hru právě zde, a když jste u toho, podívejte se na naši skórovanou recenzi.

O autorovi

Greysun Morales

Greysun byl dříve editorem funkcí ve společnosti Twinfinite a napsal pro web od roku 2017 do roku 2020. Jí ramen 12krát týdně a nikdy se z toho nebude unavený. Hraní her od: 1993, Oblíbené žánry: Action-Adventure, JRPG, Platformers a cokoli s Ramen