Trump Mains Hanzo Billboard porovnává Donalda Trumpa s internetovými trolly, Billboard porovnává Trump s hrozným hráčem Overwatch

Hráči Overwatch dostanou tento Billboard Donald Trump Hanzo

A mezi komunitou „Overwatch“ mají ti, kteří „hlavní“ Hanzo – nebo ho hrají v každé hře – poněkud negativní pověst. Může být ničivý soupeř ve správných rukou, ale není vždy nejlepší výběr – zvláště když jsou ve složení týmu obrovské díry.

Nový billboard Anti-Trump ho porovnává s rozzlobenými internetovými trolly v populární online hře

Ikona e -mailu obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Sdílejte ikonu zakřivenou šipku směřující doprava.
Ikona twitteru stylizovaný pták s otevřenými ústy, tweeting.

Twitter LinkedIn Ikona Slovo „in“.

Ikona Fliboard LinkedIn Stylizované písmeno F.

Ikona Flipboard Facebook Letter F.

Ikona e -mailu na Facebooku obálka. Označuje schopnost odesílat e -mail.

Ikona e -mailového odkazu Obrázek odkazu řetězu. Symobilizuje URL odkazu na web.

Nový billboard proti Trump uprostřed University of Central Florida je pravděpodobně pro většinu lidí zcela nesrozumitelný. Zní: „Donald Trump Mains Hanzo a stěžuje si na Team comp v chat.”

Ale pro ty, kteří hrají Blizzardův hit multiplayer střelce „Overwatch“, bude tato věta okamžitě pochopitelná – a upřímně řečeno, veselá.

Tady je dlouhá a krátká, pro nezasvěcené: „Overwatch“ je konkurenční střelec založený na týmu Blizzard, kde týmy šesti hráčů bojují proti sobě. Hráči si mohou vybrat ze seznamu 22 znaků, z nichž každý má zřetelnou roli, se silnými a slabými stránkami, díky nimž jsou cennými v některých situacích a ne v jiných.

Aby tým vyhrál, musí být hráči flexibilní a ochotní vyměnit postavy za běhu, pokud současná skladba týmu nefunguje.

Jedním z nejpopulárnějších-ale také jednoho z nejnáročnějších-nejnáročnějších-postav je Hanzo, Angsty, smutný, archetypální osamělý vlk Archer. Ten chlap:

A mezi komunitou „Overwatch“ mají ti, kteří „hlavní“ Hanzo – nebo ho hrají v každé hře – poněkud negativní pověst. Může být ničivý soupeř ve správných rukou, ale není vždy nejlepší výběr – zvláště když jsou ve složení týmu obrovské díry.

V zásadě tedy Billboard tvrdí, že Trump je druh chlapa, který si vybere Hanzo bez ohledu na to, i když kompozice týmu znatelně potřebuje odlišný Role, která má být naplněna, a pak bude obviňovat zbytek týmu, když zápas nejde dobře – to je „Compres of Team comp v chat“ části rovnice.

Web, na který se odkazuje na Billboard, TrumpisNotaTeamplayer.com zdvojnásobí tyto srovnání.

Kromě ilustrací Trumpa jako různých postav „overwatch“ jsou běžné výmluvy, které hráči používají k omluvě jejich špatného výkonu. Například níže uvedená reklama – „Řadič je rozbitý!„ – je podobná omluva, která Trump použila; v tomto případě obviňuje mikrofon z jeho výkonu při první debatě proti Hillary Clintonové.

Tento billboard a jeho odpovídající web pocházeli od Super PAC s názvem Výbor pro obtěžování, který je financován výhradně lidmi, kteří vyráběli karty proti lidskosti, populární a velmi vulgární karetní hra známá pro svůj nemilosrdný kulturní komentář.

„Snažíme se připomenout vysokoškolským studentům, mladým lidem, hráčům, že se musí postavit a započítat,“ řekla Melissa Harris, mluvčí výboru pro obdivu, e -mailem Slate. “A [‘Overwatch’] je hra ‘it’ právě teď.”

Obrázek spínače a žárovky

Zaregistrujte se na oznámení od Insider! Zůstaňte v souladu s tím, co chcete vědět.
Přihlaste se k odběru oznámení push

Získejte vnitřní kopeček na dnešní největší příběhy v podnikání, od Wall Street po Silicon Valley – dodávané denně.

Načítání něčeho se načítá.
Děkujeme za přihlášení!
Zatímco jste na cestách, přistupujte k svým oblíbeným tématům. Stáhněte si aplikaci

Sledujte: „Zkontrolovali někdy pozadí těchto žen?’: Melania Trump říká, že neexistují žádná fakta o obvinění proti Donaldovi

Zavřete ikonu dva zkřížené čáry, které tvoří ‘x’. Označuje způsob, jak uzavřít interakci nebo zamítnout oznámení.

Hráči Overwatch dostanou tento Billboard „Donald Trump Mains“

Jako by tento volební cyklus už nebyl dostatečně divný, na Floridě se objevil billboard, který vážně a skutečně porovnává Donalda Trumpa, republikánského kandidáta, s hovno Overwatch hráč. A není to jen nějaká náhodná událost. Je to koordinované úsilí jednoho zvláště cíleného Super PAC.

Billboard zní: „Donald Trump Mains Hanzo a stěžuje si na Team Comp v chatu.„K dispozici je také odkaz na DonaldTrumpIsNotaTeamplayer.com, a zřeknutí se odpovědnosti, za které je reklama zaplacena výborem pro obtěžování, Super PAC spoluzakládala Karty proti lidskostiMax Temkin mimo jiné. Fyzická poloha billboardu je zjevně poblíž University of Central Florida, což není náhoda.

„Donald Trump Mains Hanzo a stěžuje si na Team comp v chatu“

Bod, který výroba Billboardu je poměrně jednoduchá, a adresa URL webové stránky to jasně vysvětluje: Donald’s Not A Team Player. Přirovnává ho k „Hanzo“ – jednomu z mnoha Overwatch Postavy, které si hráči mohou vybrat – že si stěžuje na „Team comp“ v chatu. Součástí problému je teoretický Hanzo.

Web sám o sobě jde dále. Spojuje Trumpovy akce s různými výmluvami (s nějakým strašně chytrým uměním od Daniela Warrena Johnsona se sídlem v Chicagu), které se běžně provádějí online hráči, aby se zbavili jakékoli viny. “Hackování druhého týmu.”!“„ Je strašný váš tým.„Něco se s vaším vybavením děje.„Samotná hra je nějak hrozná nebo špatná…“ Zní to povědomě? V očích výboru pro obtěžování není příliš daleko od toho, co vlastně říká a dělá, pokud jde o volby.

Ve hrách jako Overwatch, Hráči se obvykle mohou navzájem hlásit pro takové toxické chování a administrátoři hry se rozhodnou, co odtud dělat. Ve volbách si člověk představí, že by to bylo důsledek.