Turgle | Wookiepedia | Fandom, Star Wars Jedi: Survivor Herec za Turglem žije svůj nejlepší život | Gamesradar

Star Wars Jedi: Herec Survivor za Turglem žije svůj nejlepší život

Turgle je nepochybně jednou z velkých hvězd Star Wars Jedi: Survivor, o čemž svědčí, jak je milován fanoušky. Dokonce i mezi všemi událostmi rozbíjejícími se a kosmos, které se odehrávají v průběhu respawnového pokračování.

Turgle

Turgle byl mužský žába jako obyvatel planety Koboh, který by se obvykle ocitl chycen v potížích s Bedlam Raiders nebo jinými místními problémy, během císařské éry. Většinu času strávil v Pyloonově salónu, když se svými příběhy regaloval místní obyvatele.

Obsah

  • 1 Životopis
  • 2 osobnost a vlastnosti
  • 3 Za scénami
  • 4 vystoupení
  • 5 zdrojů
  • 6 poznámek a odkazů

Životopis []

V 9 bby, Turgle vědomě dezinformoval císařského důstojníka, kterého věděl o tajném prioritním vkladu na Koboh, když ve skutečnosti ne. Důstojník mu však za tyto informace zaplatil a oba šli hledat vklad. Poté, co procházel pláněmi celé hodiny, spatřil Turgle něco lesklého v dálce. Když si myslel, že je to prioritní vklad, důstojník běžel dopředu, aby zjistil, že to byl zářící zářící proti slunci Koboh. Poté, co odešel z rancoru, Turgle ukradl pět kreditů z těla důstojníka a odešel.

Často se dostal do potíží s Rayvisem a Bedlam Raiders a nakonec se rozhodli ho zabít poté, co jim vyměnil neocenitelnou relikvie, která se ukázala jako falešná. Když lupiči konfrontovali Turgle v salónu, byl zachráněn Jedi Knight Cal Kestis, který právě dorazil na Koboh, aby se setkal s Greezem Dritusem. Turgle se cítil zadlužený Jedimu za záchranu jeho života a řekl Kestisovi pověst o tom, kde našel tunerovou techniku. Předtím byl pronásledován do jeskyně Bedlam Raiders, kde byl nucen udeřit temnou dohodu, kterou později přišel litovat. [1]

Osobnost a vlastnosti []

Turgle byl nadšený jedinec, který byl známý tím, že se dostal do potíží. Navzdory svému postoji a nevinnému chování bylo mnoho obyvatel Koboh-včetně dritus-nedůvěryhodné v Turglu. Doma Dendra měla s sebou největší trpělivost a ze všech jejích mnoha úkolů bylo nejobtížnější udržování Turgle naživu. Její první setkání s ním bylo jedním ze záchrany-jako Cal-, která ho narušila z omylu způsobeného vlastním. Od té chvíle byl k ní připoután.

Turgle také chtěl sdílet své příběhy, i když autentičnost jeho slov nebyla vždy jasná. Najednou řekl TOA, že po noze pojmenoval silnici v Ramblerově dosahu.

I když zřídka nechal svůj status vyvržence zpomalit ho, když poprvé dorazil na Koboh, měl chvilku reflexe, kde přemýšlel o svém životním stylu podvodů a izolace. [1]

Tento článek je útržkem o postavě. Wookieepedia můžete pomoci tím, že ji rozšíříte.

V zákulisí []

Turgle se objevil ve videohře 2023 Star Wars Jedi: Survivor, Vyvinul společnost Respawn Entertainment a publikoval společnost Electronic Arts. . [1]

Vzhled []

  • Star Wars Jedi: Survivor(První dojem)

Star Wars Jedi: Herec Survivor za Turglem žije svůj nejlepší život

Star Wars Jedi Survivor Turgle

Star Wars Jedi: Survivor Herec za Turgle je vítán fanouškem hry s otevřenou náručí.

Minulý týden jsme psali o nejlepší části Star Wars Jedi: Survivor je jeho malí kluci – jmenovitě Turgle a Skoova. Nyní se herec Richard Horvitz – koho znáte jako Psychonauts ‘Raz – se ohlásil jako hlas za bývalou postavou prostřednictvím tweetu těsně pod a poděkoval fanouškům za jejich lásku k Turgle v respawn’s pokračování.

Jsem tak hrdý na to, že jsem součástí Cannon Star Wars po tolika letech. A mě to velmi dotkne veškerá láska fanoušků k tomuto malému chlapi��❤ Jsem Turgle! pic.cvrlikání.com/lmd7b8awnamay 1, 2023

Fanoušci byli rychle poděkovali Horvitzovi zpět v reakci na herecký tweet. „Vítejte v rodině, perfektní bytost!„Píše režiséra veterána hlasového hlasové. „Požaduji Turgle DLC!„píše další velký fanoušek Horvitzovy práce v Jedi: Survivor.

Za poslední víkend je pro Turgle obrovské množství lásky, které se prochází kolem sociálních médií, a nyní se veškerá tato krásná pozornost správně zaměřuje na osobu za postavou. Hlasové herci jsou slaveni pro své role, bez ohledu na to, jak malé, nikdy nezestárne.

Turgle je nepochybně jednou z velkých hvězd Star Wars Jedi: Survivor, o čemž svědčí, jak je milován fanoušky. Dokonce i mezi všemi událostmi rozbíjejícími se a kosmos, které se odehrávají v průběhu respawnového pokračování.

Star Wars Jedi: Survivor bohužel spustil ve špatném technickém stavu, zejména na PC, ale Respawn již řeší problémy s výkonem s Jedi: Survivor’s First PC Patch. Můžeme se těšit na další záplaty a opravy zvyšující výkon v příštích týdnech na všech platformách.

Podívejte se na našeho průvodce Jak vyřešit hvězdné války Jedi Survivor Crypt of Uhrma Puzzle Podrobnosti o tom, jak řešit jednu z složitějších výzev ve hře.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Hirun Cryer

Hirun Cryer je reportér a spisovatel na volné noze s Gamesradar+ založeným z U.K. Poté, co získal titul v americké historii specializující se na žurnalistiku, kino, literaturu a historii, vstoupil do světa psaní her se zaměřením na střelce, nezávislé hry a RPG a od té doby je příjemcem MCV 30 do 30 let Cena za 2021. Ve svém volném čase je na volné noze s jinými prodejnami v celém průmyslu, praktikuje japonštinu a užívá si současnou manga a anime.

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie