Ubisoft říká, že Skull & Bones je nyní hra „Multiplayer-First“ | VGC, Co-OPTIMUS-Skull and Bones (PC) Co-op Information

Je multiplayer lebky a kostí

Lebka a kosti nás vidí hrát jako pirát přes Indický oceán. Poté, co jsme byli spleteni, nyní jsme venku skauta pro zdroje, budování nízkoúrovňové lodi, aby se stala nejobávanější Swashbuckler na sedmi mořích. Začíná to návštěvou Sainte-Anne, našeho pirátského den a ve hře ve hře, kde se můžeme setkat s dalšími hráči, koupit upgrady lodi a mnoho dalších. V tomto otevřeném světě budeme vyhledávat materiály na řemeslné vybavení, spolu s bojem proti pirátům AI a hrůzostrašnými zvířaty, jako jsou žraloci, za zdroje

Ubisoft říká, že Skull & Bones je nyní hra „Multiplayer-First“

Ubisoft zopakoval, že jeho pirátská Adventure Adventure Skull & Bones se uvolní během příštího fiskálního roku od dubna 2022 a potvrdila, že hra je nyní „multiplayer první“.

Skull & Bones byla od svého oznámení téměř před pěti lety zpožděna nespočetkrát, ale nyní se od posledního zpoždění probíhala vzácným devítiměsíčním úsekem.

Během nejnovějšího výdělkového hovoru společnosti Ubisoft ve čtvrtek CFO Frédérick Duguet aktualizoval nový směr hry, protože byl interně restartován v roce 2020, podle exkluzivní zprávy VGC zveřejněné ve stejném roce.

“Je to velmi slibná nová IP zaměřená na nejprve multiplayer, takže je velmi v souladu s naší strategií přinést konkurenci pro více hráčů a kooperaci nejprve ve velkém otevřeném světě, s velkou atraktivní fantazií,” řekl.

“To je samozřejmě delší doba vývoje, kterou jsme měli v této hře, ale jsme velmi spokojeni s uměleckým směrem a dosud pokrokem hry.“

Když byla poprvé oznámena Skull & Bones, byla popsána jako hra, ve které hráči mohli prozkoumat Indický oceán buď s přáteli nebo sami v kampani pro jednoho hráče.

V roce 2020 zdroje vývoje VGC naznačily, že Skull & Bones změnil směr a přesunul se k modelu „živé“ servisní hry.

Bylo nám řečeno, že titul bude obsahovat přetrvávající herní svět s úkoly, postavami a příběhy, které by se v průběhu času drasticky vyvíjely a měnily se na základě kolektivních akcí komunity.

Podle údajných údajů o hře nedávno sdílí Industry Insider Tom Henderson, Skull & Bones bude také obsahovat prvky přežití, s hráči začínající základní raftou a potřebují sbírat zdroje a dokončit úkoly, aby postavili loď.

Lebka a kosti

Místní družstvo Není podporováno Online co-op 3 hráči Combo Co-op (místní + online) Není podporováno LAN Play nebo System Link Není podporováno

Kooperační doplňky

  • Kooperační kampaň
  • Odskočit/vypadněte

Kooperační zkušenost

Až tři lodě se mohou spojit a platit do Indického oceánu společně.

Popis

Vstupte do nebezpečného ráje Skull a Bones ™ inspirovaný Indickým oceánem během zlatého věku pirátství, když překonáte šance a vstanete z vyvržence na nechvalně známý pirát.

  • Rozšiřujete svou neslavnu, abyste získali přístup k více zdrojům a příležitostem, když přijímáte rizikovější smlouvy, abyste získali co nejvíce kořist.
  • Vytvořte až 12 lodí a přizpůsobte je různými zbraněmi a brněním, abyste maximalizovali vaše šance na úspěch.
  • Buďte opatrní v tomto nezkrotném otevřeném světě inspirovaném Indickým oceánem. Kolem každého rohu číhají dravci.

Vše, co potřebujete vědět o lebce a kostech

Vše, co potřebujete vědět o lebce a kostech

Je to už pět let, co byla Skull a Bones poprvé odhalena a čekání je téměř u konce. Inspirováno námořní válkou Assassin’s Creed IV: Black Flag, nejnovější vidět hráči Ubisoft berou do moře v novém dobrodružství v otevřeném světě a obnovují tyto mechaniky uvnitř původního prostředí. Pro francouzského vydavatele to však nebyla nejhladší jízda, která na cestě údajně utrpěla velké problémy.

Naštěstí se zdá, že se věci vrátí na cestu a nedávná prezentace Ubisoft Forward nám poskytla potvrzené datum vydání. Je důležité, že to také poskytlo nový pohled na hru Skull a Bones, rozbíjející systém progrese, přizpůsobení lodi a postav, řemeslné tvorby, systémy, které bude používat, a další.

K tomu se dostaneme více, ale prozatím je to všechno, co víme o lebce a kostech.

Datum vydání lebky a kostí

Datum a platformy vydání lebky a kostí

Ubisoft potvrdil během prezentace Ubisoft Forward, že lebka a kosti spustí 8. listopadu 2022. Dorazí na PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC (přes Epic Games Store a Ubisoft Connect). Pokud jste fanouškem streamování cloudu, máme vynikající zprávy, přichází to také na Google Stadia a Amazon Luna.

Bohužel, pokud doufáte v vydání PS4 nebo Xbox One, máte tentokrát štěstí. Navzdory tomu, že Ubisoft se většinou drží mezi generací, která vypustí tyto poslední dva roky, Skull a Bones přeskakuje konzoly poslední generace. Zpět na E3 2017 Ubisoft oznámil, že má dorazit na obou konzolách s potvrzeným oknem pro vydání 2018. Pravděpodobně v důsledku zdlouhavého vývojového cyklu a zpoždění byly tyto plány posledního generace od té doby vyřazeny.

Hračka lebky a kostí

Hračka lebky a kostí

Lebka a kosti nás vidí hrát jako pirát přes Indický oceán. Poté, co jsme byli spleteni, nyní jsme venku skauta pro zdroje, budování nízkoúrovňové lodi, aby se stala nejobávanější Swashbuckler na sedmi mořích. Začíná to návštěvou Sainte-Anne, našeho pirátského den a ve hře ve hře, kde se můžeme setkat s dalšími hráči, koupit upgrady lodi a mnoho dalších. V tomto otevřeném světě budeme vyhledávat materiály na řemeslné vybavení, spolu s bojem proti pirátům AI a hrůzostrašnými zvířaty, jako jsou žraloci, za zdroje

Můžete hrát sólo nebo se spojit s přáteli, ale stojí za zmínku, že v tradičním smyslu není kampaň. Toto není vaše standardní dobrodružství založené na příběhu a jako hra s živým servisem má Ubisoft na mysli post-spuštění pro budoucí aktualizace, takže po „poslední“ misi nezasáhnete kredity. Najdete některé prvky příběhu uvnitř, prostě se do toho nechoďte a očekávají úplný narativní zážitek.

Skull and Bones je vhodně sleduje postup prostřednictvím neslavého systému a představuje hráčům nové příležitosti, jak vaše pověst roste. To lze zlepšit lovy, nájezdy, průzkumem, dokončením kontraktů NPC a dalšími. Tyto smlouvy často zahrnují lov odměn nebo hledání pokladů, což zvyšuje naši nechvalně. Dokončení těchto také odměňuje nás s plány, a to nás přivádí k našemu dalšímu bodu.

Crafting hraje klíčovou roli v lebce a kostech. Zde mohou hráči vytvářet nové zbraně, čerstvé brnění, upgradovat vaši loď nebo stavět zcela nová plavidla, za předpokladu, že máte ten správný plán a materiály. Získání nejlepších lodí nepřichází snadno, takže buďte připraveni zde potopit značný čas. Zatím jsme si vědomi tří typů lodí s různými typy trupů pro lepší přizpůsobení a později jsme mohli vidět více odhalených.

Nejprve jsou tu nákladní lodě. To vám umožní nést mnohem více kořisti, ale obsahují několik nevýhod, jako jsou pomalejší rychlosti a snížená palebná síla. Druhým jsou navigační lodě, které upřednostňují manévrovatelnost, aby se staly nejrychlejšími plavidly, což je skvělé pro skauting a ustupující. Pokud je to vaše volba. Nakonec jsou lodě palebné síly pro ty, kteří hledají více směrem k boji, nakládají více zbraní než ostatní dva. V zásadě to všechno přijde k osobním preferencím.

Multiplayer lebky a kostí

multiplayer lebky a kostí

Jak již bylo zmíněno dříve, Skull a Bones lze přehrávat samostatně, ale Ubisoft se také připravuje na zážitek pro více hráčů.

Pomocí sdíleného otevřeného světa můžete hrát spolu s 20 dalšími hráči na vašem serveru. Nemohou vás ublížit kolem Sainte-Anne, protože se to považuje za „bezpečné vody“, ale můžete být dále zaměřeni na. Získávejte věci, kdokoli, kdo má významný kořist, bude klasifikován jako cíl s vysokou hodnotou, který je viditelný pro ostatní hráče. Kromě toho mohou být kontrakty prováděny s přáteli, což vám umožní spojit se výměnou za rozdělení příjmů.

Nebo … pokud jste po konkurenceschopnějším dotyku, můžete soutěžit s pěti hráči ve sporných vodách. Toto je režim PvP, kde budete bojovat proti smrti navzájem a ukrást poražený poklad. Připomíná to, co původně slíbila Skull a Bones, když Ubisoft poprvé odhalil hru. I když byl tento aspekt změněn nad vývojem, je tu ještě spousta, které můžete dělat s ostatními.

Přívěs lebky a kostí

Ubisoft vydal několik přívěsů a videí pro Skull a Bones dříve v roce 2018. Díky významným změnám provedeným během vývoje hry jsou však v této fázi do značné míry irelevantní. Jistě, hra si stále zachovává tento základní předpoklad, ale pokud se na to chcete dobře podívat, vše, o které se musíte obávat, je prezentace Ubisoft Forward. To se konalo 7. července 2022, což nám poskytlo nový pohled na herní systémy Skull a Bones.

Pokud jste zvědaví dozvědět se více, můžete to sledovat v akci níže:

Požadavky na systém lebky a kostí

Přirozeně, kdokoli hrající lebku a kosti na PS5, Xbox Series X/S, Google Stadia nebo Amazon Luna se nebude muset starat o požadavky na systémy. Pokud však jste na PC a doufáte, že se dozvíte, co je nastavení potřebné, máme špatné zprávy: Ubisoft formálně nepotvrdil požadavky na systém lebky a kostí, nejen zatím.

Vzhledem k tomu, že to běží pouze nativně na nových genech konzolích, očekávali bychom, že budete potřebovat nastavení střední třídy, abyste zasáhli minimální požadavky na lebku a kosti. Je pravda, že je to spekulativní, ale vzhledem k listopadovému spuštění si nedokážeme představit, že Ubisoft tyto podrobnosti brzy nezveřejní. Až se dozvíme, budeme to informovat.