Ulice Tarkov – oficiální únik z Tarkov Wiki, Escape z Tarkova: Každý extrakční bod v ulicích Tarkov

Útěk z Tarkova: Každý extrakční bod v ulicích Tarkov

Ulice Tarkov, nejnovější mapa hry, má řadu matoucích extraktů, aby to trochu usnadnilo a poskytlo vám malou naději, že se z této vzácné kořisti bije, navštívil každou extrakci, aby se pokusil zjistit, jak je máte používat. Dobrým pravidlem je, že pokud vidíte černou a žlutou pásku nebezpečí, jste připraveni extrahovat. Protože je to Tarkov, To není vždy pravda.

Ulice Tarkov

Ulice Tarkov je umístění v Útěk z Tarkova. Je to devátá mapa, která byla přidána do hry.

Obsah

Popis []

Downtown Tarkov sídlí banky, nákupní centra a hotely, stejně jako veškeré ostatní vybavení, které by mohla být pro prosperující metropole potřebovat.

Funkce [ ]

Použitelné klíče []

Tabulka Legenda []

Ikona Význam
Bezpečný
Medcase/Medbag SMU06
PC blok
Grenade Box
Šuplík
Pokladna
Dřevěná munice
Dřevěná bedna
Zbraňová skříňka (4×4)
Zbraňová skříňka (5×2)
Zbraňová skříňka (6×3)
Bunda
Sportovní taška
Toolbox
Volné cennosti (řetězec zlatého krku, fyzický bitcoin, figurky atd.)
Volná měna
Loot Loot (léky, zbraně, mody, ustanovení atd.)
Stojící stojan na zbraně

Šéf [ ]

název obraz Umístění Pozoruhodné vybavení Sledující
Kabane Na prodejci automobilů Lexos Kalashnikov PKM 7.62x54r kulomet
Kalashnikov PKP 7.Kulomet 62x54R pěchoty
RPK-16 5.45×39 lehký kulomet
6 silně ozbrojených a obrněných strážců a 2-3 odstřelovačů

Extrakce []

Extrakce název Frakce Vždy dostupný Jedno použití Požadavky Poznámky
Suteréncescencextrakce Sestup suterénu SCAV
EntrencentoCataCombSextraction Vstup do suterénu SCAV
Kardinál exfil Kardinální bytový komplex PMC
Kardinál parkování Parkování kardinálního bytového komplexu SCAV
CollapsedCraneextraction Zhroucený jeřáb PMC
Nádvoří PMC Zelená světla = otevřená
Streetscrashsiteextract Místo havárie PMC
Poškozená doounaextrakce Poškozený dům PMC
Expo exfil Expo kontrolní bod PMC
KlimovstreetExtraction Klimov Street PMC Zastřelte zelenou vzplanutí na oblohu Zatímco uvnitř oblasti vzplanutí signálu. Pokud světla nedosáhne určité výšky, extrakce zvyklý OTEVŘENO.
Světlice:

Signální pistole vystřelila 26x75mm zelená vzplanutí

Pouze jedna osoba mezi skupinou vyrobenou v lobby musí střílet světlice, aby otevřela extrakci pro všechny členy skupiny.

Maximálně 4 hráče

Za vozidlem jsou hraniční ostřelovači.

Mapy []

Interaktivní mapa []

Klikněte na celou obrazovku. Samostatná stránka mapy zde.

„Útěk z Tarkov“: Každý extrakční bod v ulicích Tarkov

Nejdůležitější část jakéhokoli Útěk z Tarkova RAID je kde extrahovat. Ať už nosíte úkoly, kořist od hráče, kterého jste zabili, nebo dokonce zlatého lva, doufáte, že budete bičovat na bleším trhu, pokud nemůžete dostat kořist ven, nájezd je zbytečný.

Ulice Tarkov, nejnovější mapa hry, má řadu matoucích extraktů, aby to trochu usnadnilo a poskytlo vám malou naději, že se z této vzácné kořisti bije, Nme navštívil každou extrakci, aby se pokusil zjistit, jak je máte používat. Dobrým pravidlem je, že pokud vidíte černou a žlutou pásku nebezpečí, jste připraveni extrahovat. Protože je to Tarkov, To není vždy pravda.

Ulice Tarkov Mapy

Pro informaci, použijeme tuto komunitní mapu od Jindouz. To ukazuje na umístění všech extraktů PMC a my také budeme hovořit o věcech orientace na mapě. .

Zde je návod, jak extrahovat z ulic Tarkova, počínaje ve směru hodinových ručiček z levé nejvíce extrakce.

Ulice Tarkov: Kolapsův extrakt z jeřábu

. Scavs se zde vynoří, tak je vyčistěte a pak se dostanete do vnitřností jeřábu, dokud se na obrazovce neobjeví časovač extrakce.

Nemůžete si nechat ujít tento, jen hledejte obří jeřáb, který spočívá proti budově. Buďte zvláště opatrní, aby SCAV v hlavní stavební budově samotné, protože budou mít perfektní výstřel, aby vás vyřadili, zatímco čekáte, až tento časovač extraktu zatrhne dolů.

Ulice Tarkov: Výňatek pro kontrolní bod SCAV

Útěk z extraktu z kontrolního bodu Tarkov SCAV

Tento je snadný, zamířte do zelené zóny, zatlačte na sever a uvidíte skutečný kontrolní bod. Vezměte doprava – sledujte tuto oranžovou pásku – a měli byste začít extrahovat. Nic zde není třeba zvážit, kromě toho, kolik hráčů SCAV a PMC bude potulovat tuto zelenou oblast. Zůstaňte v bezpečí.

Ulice Tarkov: Extrakt z podchodu

Ulice výtahu podjezdu v podjezdu

To je pod Klimov Street. Na každé straně hlavní silnice – Primorskij Ave – budete moci vidět schodiště vedoucí stejně jako ta na obrázku, všimněte si modré značky s kroky vedoucími dolů.

Hlava dolů, vezměte doprava a budete v pořádku. Upozorňujeme, že se zde někdy schovává táborníci, kteří se někdy skrývají a buďte obzvláště opatrní, aby nepřecházeli kolem těchto vchodů, protože vás zastřelí ostřelovači Klimov Street a všichni vaši přátelé se vám budou smát.

Streets of Tarkov: Klimov Street Extract

Útěk z extraktu z ulice Tarkov Klimov

Začněme s důležitým kouskem. Nechoďte kolem značky zobrazeného bez vystřelení zelené světlice nebo budete zabiti. Správným postupem, který je zde extrahovat, je zastavit před tímto znakem, vytáhnout zelenou světlici a vystřelit ji Skywards. Jakmile je ve vzduchu, můžete běžet vpřed a měli byste začít extrahovat, když přejdete živé ploty před sebou.

Spousta o tomto extraktu stále potřebuje trochu experimentování. Není jasné, zda jedna světla stačí pro celou skupinu – nebo opravdu jakýkoli hráč na mapě – nebo zda je to jedna světlí na osobu, ale bylo potvrzeno, že pracuje pro jednu osobu. Pokud máte načasování správné. Udělejte to špatně a ztratíte STM, který jste zbožňovali, protože jste běželi nesprávným směrem.

Budete muset získat toto právo na zastavení palby! hledání.

Ulice Tarkov: Extrakt z řeky sekvené

Ulice extraktu řeky Tarkov

Pokud se chcete zasunout do díry v zemi jako Tarkov Krysa, že jste, extrakt z kanalizace je způsob, jak jít. Chcete -li extrahovat zde.

Věci, které je třeba mít na paměti: Jedná se o neuvěřitelnou otevřenou extrakci, kterým se k tomu přijdete, s dobrými liniemi zraku pro kohokoli, kdo má polosrnnou optiku, aby se na vás zapojil. Jakmile jste v díře, jste docela v bezpečí, ale může to být trochu hnědé kapitoly, které se pohybují k tomuto otevření.

V kombinaci s umístěním na rohu rušné průmyslové oblasti je to jedna z nejhorších extrakcí na mapě.

Ulice Tarkov: poškozený výtažek z domu

Útěk z Tarkova poškozeného domu

. Když se podíváte na výše uvedený obrázek, můžete vidět poloprouslý dům vedle stavebních vozidel. Odeslat se tam, běžet do uzavřené chodby a váš časovač extrakce začne tikat dolů.

Tady se nic velkého, ale Scavs mohou a budou na vás vystřelit ze strany kina, zatímco ostřelovač nacházející se na vrcholu samotného kina by také mohl zničit váš den, ale jinak je to chladný způsob, jak se dostat pokud máte to štěstí, že se s tím vytvoří.

Ulice Tarkov: Nádvoří extrakt

Útěk z extraktu z Tarkov Courtyard Flare

Courtyard je extrakce, která je otevřená všem, ale pro použití extraktu budete muset mít venku aktivní zelenou světlici. Obrázek výše je uličkou vedle kuřecího obchodu FCK vedle kina. Pokud je tato světlice zelená, je extrakce otevřená a můžete se vydat po této chodbě, abyste mohli extrahovat.

Vydejte se dolů po uličce vedle světlice a uvidíte otevřenou pomoc. Projděte se sem a spustíte svůj časovač extraktu.

Útěk ze dveří extrakce Tarkov

Ulice Tarkov: Primorsky Ave Taxi Extract

Útěk z Tarkov Primorsky Ave Taxi Extract

Všimnete si, že tento obrázek neobsahuje auto. Je to proto, že taxi Primorsky Ave zde nikdy není krvavé.

. Sólo, to je těžké, protože jste vedle některých oblastí s vysokým provozem. Se skupinou můžete prostor ovládat o něco lépe, ale nezapomeňte se vrátit k extraktu, než se časovač uteče dolů nebo zůstanete za sebou. Každý hráč bude potřebovat nejméně 5 000 rublů, ale tyto náklady by mohly být vyšší nebo nižší na základě vašeho plotu a dovednosti charisma.

.

Útěk z extraktu Evakuace Tarkov

Zóna evakuace je jednoduchá, projděte se na oranžovou a černou pásku a začnete extrahovat. Můžete to vidět z celé cesty po silnici a není tam žádný kryt, takže pokud nechcete dostat headshot.

Pro další pomoc s Útěk z Tarkova, Podívejte se na naše 6 nejlepších tipů, jak to udělat z nové mapy naživu.

  • Související témata
  • Battlestate hry
  • Útěk z Tarkova
  • PC