Umístění Constellation Tower of Fantasy: Smart Telescope Solutions | PCGamesn, Tower of Fantasy – All Navia Smart Tescope Locations & Solutions | Ginx Esports TV

Tower of Fantasy – All Navia Smart Telescope Locations & Solutions

Souřadnice:
Hlava severozápadně od Raincaller Island Spacerift, abyste našli inteligentní dalekohled na útesu s výhledem na oceán.

Umístění Constellation Tower of Fantasy: Řešení inteligentního dalekohledu

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: Věž fantasy postavy na výstavišti, která ukazuje na sci-fi ruské kolo

Snaží se najít konkrétní nebo přemýšlet, jak vyřešit hádanku obsaženou uvnitř? Hra Hotta Studio s otevřeným světem zahrnuje spoustu tajemství a hádanek, které podporují průzkum, ale některé mohou být obtížnější najít než jiné. V celé věži fantasy mapy je rozptýleno jedenáct inteligentních dalekohledů, které je označeno zábleskem jejich rozsahu, a každá z nich obsahuje nedokončenou souhvězdí hádanku.

Řešení věže fantasy konstelace Smart Telescope Puzzle vám bude činit černé jádro, jednu z několika různých měn dostupných k utracení za bannery zbraní, Takže stojí za to vystopovat, pokud jste náhodou v oblasti. Jak byste mohli očekávat, inteligentní dalekohledy se často nacházejí ve zvýšených oblastech, jako jsou útesy, takže buďte připraveni strávit nějaký čas procházením životním prostředím. Naštěstí to je místo, kde to věž fantasy vozidla opravdu hodí. Pokud jste na misi, abyste nabrali co nejvíce kořistí, podívejte se na náš průvodce po věži fantasy bitevního průsmy. S tím bylo řečeno, zde jsou všechny jedenáct umístění inteligentních dalekohledů.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Lepus Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Lepus

Souřadnice: -276, -515
Tento inteligentní dalekohled může být umístěn na kopci na východ od Navia Bay na jihovýchod od malé pevnosti poblíž zříceniny C-02, který může být umístěn na vaší mapě.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Bootes Constellation Puzzle, jak je znázorněno přes věž fantasy inteligentního dalekohledu

Boty

Souřadnice: -718, -975
.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Draco Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Draco

Souřadnice: -733, -557
Dosažení tohoto dalekohledu může vyžadovat trochu treku, vzhledem k tomu, že se nachází na jižním okraji Raincaller Islandu bez užitečných rychlých cestovních bodů poblíž. .

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: Taurus Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Býk

Souřadnice: 500, 472
Chcete -li dosáhnout tohoto dalekohledu, musíte měřítko budovy oblasti 4 pomocí vašeho jetpack. Začněte v laboratorním rozsahu a začněte s výstupem k okamžitému překročení mostu. Existuje mnoho říms a dýmek, které se mají stoupat, takže sledujte svůj výdrž, jak postupujete. Inteligentní dalekohled může být umístěn na střeše na boku směřující k lumině.

Průvodce Tower of Fantasy Constellation: The Pegasus Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Souřadnice: 798, 512
Počínaje věží omniové věž, na jih a najděte inteligentní dalekohled s výhledem na luminu v nejužším bodě útesu.

Průvodce Tower of Fantasy Constellation: The Aquarius Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Vodnář

Souřadnice: 546, 874
Tyto souřadnice jsou relativně blízko Lucia, šéfovi úrovně 40, který je zaručeno, že vám zničí den. Mějte na paměti, že dalekohled je ve skutečnosti umístěn na útesu / nad / Lucia, jak je znázorněno na vaší mapě. Míří na východ od malé pevnosti na západ od Lucia a uvidíte dalekohled v jeho nejužším bodě.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: Panna Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Souřadnice:
Tento inteligentní dalekohled se nachází na malém ostrově na východ od Lumina, na malém výchozím s výhledem na výcvikové zařízení.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Constellation Puzzle Leo, jak je znázorněno na věži fantasy inteligentního dalekohledu

Lev

Souřadnice: 979, -1016
Počíte od fjordského útesu Spacerift, naskočte po malém kopci na východ a okamžitě si všimněte inteligentního dalekohledu na okraji útesu.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Pisces Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Ryby

Souřadnice: 866, -475
. Zamířte na jih od Warren Snow Peak Spacerift, kolem kooperativního výzev pro destrukci kloubů, na římsu na základně ledového mostu. Použijte svůj Jetpack k přechodu mostu a útes bezprostředně vedle něj. Inteligentní dalekohled je vlevo, když zapálíte na okraji.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: Kozoroh Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Kozoroh

Souřadnice: 760, 863
Hlava severozápadně od Warren Snow Peak Spacerift a přes skalnatý výchoz. Věž Fantasy Smart Telescope je těsně za kooperativním majákem výzvy.

Průvodce Constellation Tower of Fantasy: The Constellation Puzzle, jak je znázorněno ve věži fantasy inteligentního dalekohledu

Váhy

Souřadnice:
. Z tohoto výhodného bodu můžete klouzat dolů k souřadnicím ve vašem volném čase – jakákoli alternativní trasa je doslovná bitva do kopce.

Zatímco mapa zóny pro Warren není aktuálně nedostupná, vaše aktuální souřadnice se stále zobrazí na obrazovce mapy. Rovněž stojí za zmínku, že tato oblast je sužována vysokou úrovní záření, které v průběhu času způsobuje poškození vaší věži fantasy postav. Nezapomeňte zásobit recepty na uzdravení, abyste přežili, nebo upgradujte svůj potlačování, aby úplně negnoroval škodu.

Jak vyřešit věž fantasy souhvězdí hádanky

Jakmile narazíte na inteligentní dalekohled, interagujte s ním a načte své astrologické údaje a přistupujte k věži fantasy souhvězdí puzzle. Dokončení každé nedokončené souhvězdí je poměrně jednoduché – jednoduše připojte modré a oranžové tečky tak, aby odpovídaly výše uvedeným konstelacím. Pokud uděláte chybu, která se pokoušíte je znovu vytvořit, například připojení k tečkám nesprávným směrem, stačí stisknout tlačítko Resetovat a zkusit to znovu.

To uzavírá náš průvodce k nalezení a řešení každé věže fantasy konstelace dostupné ve hře anime. Pokud se snažíte přežít v divočině Aida, naše věž fantasy začátečníci zahrnuje houpací užitečné rady a tipy, jak udržet čerstvé tváře na nohou. Naopak, naše příručka pro vyrovnávání fantazie je zaručeno, že vás při expanzi do pozdějších regionů vezme ze síly k síle.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Tower of Fantasy – All Navia Smart Telescope Locations & Solutions

EA FC24 Průvodce

Naučte se, jak najít a vyřešit všechny inteligentní dalekohledy Navia ve věži fantazie, včetně bot, Draco a Lepus Constellation hádanky.

Tower of Fantasy - All Navia Smart Telescope Locations & Solutions

Tower of Fantasy se od svého globálního spuštění prudce zvýšila v popularitě a vydělala si vysoké uznání za své jedinečné přizpůsobení charakteru, pohlcujícím dystopickým světem a bohaté nabídce obsahu, plné několika úkolů a hádanek pro Wanderers, aby prozkoumaly.

Mezi ně patří nalezení všech jedenácti inteligentních dalekohledů rozptýlených napříč námořními, korunovými doly a Warren ve věži fantazie. Po nalezení každého inteligentního dalekohledu musí Wanderers také vyřešit hádanku, aby odemkli speciální odměny.

Tato příručka podrobně popisuje všechna umístění inteligentních dalekohledů v regionu námořnictva, včetně toho, jak vyřešit každý ze svých hádanek, konkrétně: Booty, Draco a Lepus Constellation výzvy.

Tower of Fantasy – All Navia Telescope Locations & Solutions

Všechny umístění na námořní oblasti Smart Telescope ve věži fantazie

V oblasti Navia na mapě Aesperia se nachází tři inteligentní dalekohledy. První inteligentní dalekohled se nachází v nejsevernější části ostrova Raincaller, vlevo od mezery; Druhý je na jihu poblíž šéfa světa. Třetí inteligentní dalekohled najdete na východě Navia Bay.

 • Tower of Fantasy je kopírovací pasta dopadu Genshin, nebo ne?
 • Tower of Fantasy – místo pro chlazení a broušení s přáteli
 • List Tower of Fantasy Tier – nejlepší postavy
 • Všechny události a odměny ve věži fantazie

Jakmile najdete inteligentní dalekohled, můžete jej okamžitě začít řešit. Chcete -li to provést, komunikujte s tím stisknutím F na načtení astrologických dat. . .

Poskytli jsme řešení pro každou konstelaci níže.

Roztok souhvězdí

Věž fantasy námořní bootes Constellation Smart Telescope Puzzle Solution

. Dále spojte tuto tečku s jedním pod ním a zavřete tvar připojením k tečce přímo pod ní. Nakonec propojte poslední dvě modré tečky, jak je znázorněno.

Řešení souhvězdí Draco

Chcete -li dokončit souhvězdí Draco, začněte vytvořením malé krabice s nejvyššími tečkami. Můžete začít připojením jedné z oranžových teček nahoře s modrými tečkami pod nimi, poté propojte sousední modrou tečku a nakonec připojíte oranžovou tečku k zavření krabice. Nakonec propojte konečnou modrou tečku s oranžovými tečkami vedle ní a vytvořte ilustrovanou souhvězdí.

Řešení souhvězdí Lepus

Konečně, souhvězdí Lepus lze vyřešit propojením nejvyšší levé modré tečky na sousední oranžovou tečku. Dále připojte každou z bluesových teček doprava k jediné oranžové tečce pod nimi. Poté propojte bottomost oranžovou tečku s modrou tečkou sousedící doprava. A konečně připojte finální modrou tečku k oranžové tečce nad ní.

To uzavírá náš průvodce, jak najít a vyřešit všechny inteligentní dalekohledy navia ve věži fantazie.

. .

Pro více informací o hře najdete v naší sekci věnované společnosti Tower of Fantasy News, Guides a Features.

Přednášející obrázek se svolením kanálu YouTube / Game Guides.

Chadley Kemp

Napsal Chadley Kemp

. S odbornými znalostmi ve hrách MOBA jako Dota 2 a League of Legends, tituly Survival včetně V Rising a Dead Island 2 a hry Sandbox, jako je GTA Online a Roblox, neexistuje žádné téma, které Chadley nemůže řešit. . Mimo hraní má Chadley PH.D. ve fyziologii, jeho psaní se rozšiřuje na lékařskou a dokonce marketingovou kopii. Má také výzkumné publikace ve vědeckých časopisech s vysokým dopadem, jako jsou hranice v neurovědě.

– Vítejte v Věž fantasy wiki! V současné době jsme ve vývoji. Společenství .
– Pro mobilní uživatele se důrazně doporučuje používat verzi pro stolní počítače pro nejlepší zážitek ze čtení.
– Naše poslední oznámení o webu, Stav Wiki (JUL. 2023), lze si přečíst zde.

Nemáte účet?

Věž fantasy wiki

Chytrý dalekohled

Chytrý dalekohled

Popis

Poloha

Chytré dalekohledy . . Astrologické údaje mohou být dokončeny připojením teček souhvězdí a dokončením neúplných astrologických údajů, čímž je propojí.

Dokončení inteligentních dalekohledů se nepočítají k pokroku nezbytnému pro dokončení regionu Světové průzkumné oblasti, ale dokončení těchto souhvězdí odměňuje putonce černým jádrem a EXP .

Obsah

 • 1 souhvězdí
  • 1.1 Navia
  • .2 korunní doly
  • 1.

  Souhvězdí []

  Navia []

  Souhvězdí Astrologická data Umístění
  Boty Booty Constellation Umístění bot
  Draco Souhvězdí Draco Umístění Draco
  Souhvězdí lepus Umístění Lepus

  Souhvězdí Astrologická data Umístění
  Vodnář Aquarius Constellation
  Souhvězdí pegasus Umístění Pegasus
  Umístění Taurus
  Umístění Panny

  Warren Snowfield []

  Astrologická data
  Kozoroh Souhvězdí Kozoroha Umístění Kozorohu
  Souhvězdí Leo
  Váhy Umístění libra
  Ryby konstelace Umístění Ryby