Umístění produktu Death Stranding je akt komerčního vandalismu – Polygon, Death Stranding Director S Cut odstraní monster energetický nápoj | GGRECON

Smrtící ředitel S řezané osy Monster Energy Drink Partnership

Nápoj Monster také čelil negativní publicitě obklopující soudní spory o zdravotních rizicích spojených s těžce kofeinovanými nápoji. Spor tvrdili, že nápoje byly zodpovědné za „srdeční infarkty, mrtvice a selhání ledvin.„Mnoho obleků bylo upuštěno nebo poraženo u soudu, ale mediální kontrola na energetické nápoje se zintenzivnila.

Umístění produktu Death Stranding je aktem vandalismu

Smrtící smrt je ostrá, post-apokalypsa tlumených tónů pečlivě uspořádaných kolem přirozeně podhodnocené palety. Uprostřed této truchlící milostivosti se nachází anomálie: neskutečně navržené plechovky nápoje 21. století s názvem Monster Energy.

Jedná se o energetický nápoj s kofeinem vyrobeným od roku 2002 společností Monster Beverage, marketingovou společnost s poněkud nechutnou historií šikany ochranné známky a sexuálním obtěžováním zaměstnanců. Hlavní cílovou skupinou společnosti jsou mladí muži.

v Smrtící smrt, Plechovky neon-zelené monster Energy jsou vždy k dispozici v Centru protagonisty Samovy toalety, kde tráví čas zotavováním z misí, kontrolou zpráv a nasloucháním zdlouhavých výstavních projevů z jiných postav.

Může kdykoli chytit plechovku a mít dobrý slurp. V rané misi je ve skutečnosti nutný, aby popíjel plechovku a udělal malý tanec vitality, když je hotový. Zatímco je na silnici, jeho vodní kanystr je plná nápoje, který slouží jako užitečná výdrž. Když je plechovka doplněna vodou, nějak se změní na energii monster.

Toto je umístění produktu na jeho nejvíce senzační a nekoherentní. Ačkoli ve hře se objevují jiné značky, například J.F. Rey sluneční brýle a zkratka oblečení, sedí na okraji. Jejich barvy a styly jsou vhodné pro svět. Naproti tomu nápoje se zdají být neuvěřitelně nevhodné, téměř do bodu parodie.

Smrtící smrt je řídce osídlený svět, kde značkové výrobky téměř neexistují. Je to místo nedostatku a potřeby. Ale pokud chcete hlavovat značkový energetický nápoj, je to stejně zdarma jako vzduch. Pokud mohu vyprávět, příběh hry nenabízí žádné vysvětlení přítomnosti jedné značky pre-apokalypsy, dokonale zachovaných spotřebních produktů.

Kontaktoval jsem Sony a Monster Beverage, abych se zeptal na podmínky dohody, ale pouze jsem obdržel odpovědi, na které se do něj podívají. Nic se nevrátilo. Jak nejlépe mohu říci, bylo to uspořádání provedené v Japonsku. Na herní show Tokio v září hostil Monster Energy velký, křivý stánek, kde Smrtící smrt byl představen. Společné dobroty, jako jsou trička, byly rozdány jako ceny soutěže. V minulosti se Monster Energy spojil na TGS s velkými značkami, jako jsou Assassin’s Creed a Call of Duty.

S jeho všudypřítomnou značkou trojitého zašpiny není monstrum Energy, nejedná se o kulturně specializovanou produkt. Monster Beverage má hodnotu tržní kapitalizace kolem 30 miliard USD. V roce 2018 společnost vykázala roční příjmy 3 $.8 miliard.

Společnost také není cizí kontroverzi. V roce 2018 zveřejnil Huffington Post příběh o tom, jak pět žen žalovalo monstrum nápoje za sexuální obtěžování vedoucími vedoucími pracovníky. Vzhledem k výzvám k bojkotu, jednoho z obviněných popravců, John Kenneally rezignoval brzy po zprávě. Další, Brent Hamilton, byla společností propuštěna začátkem tohoto roku. Stále čeká na soud za údajné uškrtení bývalé přítelkyně, která pracovala jako dodavatel společnosti Monster Beverages. Podle jeho profilu LinkedIn je stále ve společnosti další manažer jmenovaný v soudním řízení, Phillip Deitrich.

Monster Beverage je notoricky sporný, pokud jde o jeho ochranné známky. V posledním desetiletí podala několik příkazů a soudních sporů proti malým společnostem, které používají slovo „monstrum“ ve své vlastní značce. Patří sem společnosti, které prodávají knihy, koláče, nákladní automobily a dokonce i akvária.

V roce 2017 společnost žalovala malou společnost Soda s názvem Thunder Beast, která vyrábí root pivo. Jeho soud tvrdil, že slovo „bestie“ porušilo svůj vlastní slogan. (Jak je vidět na plechovkách v smrti, Monster používá slogan „Uvolněte zvíře.“). Zakladatel Thunder Beast Stephen Norberg řekl Washingtonianovi: „Udělal jsem nějaký výzkum a zjistil jsem, že [Monster] je firemní šikan. Dlouho jsme udělali tento tanec, kde by navrhovali poměrně směšné podmínky. Chtěli například, abych souhlasil s tím, že nikdy nebudeme používat barvu zelenou znovu v jakékoli kapacitě.„Právní bitva zůstává nevyřešena.

Nápoj Monster také čelil negativní publicitě obklopující soudní spory o zdravotních rizicích spojených s těžce kofeinovanými nápoji. Spor tvrdili, že nápoje byly zodpovědné za „srdeční infarkty, mrtvice a selhání ledvin.„Mnoho obleků bylo upuštěno nebo poraženo u soudu, ale mediální kontrola na energetické nápoje se zintenzivnila.

Polygon kontaktoval Sony Interactive Entertainment, aby se zeptal na svůj výběr sponzorského partnera, ale v době tisku nedostal odpověď.

Monster je plodný promotér, la Red Bull. V roce 2018 společnost utratila 354 milionů dolarů na reklamu a propagaci, podle jeho poslední finanční zprávy. Je to přední značka v sponzorství týmů eSports, NASCAR, hudebních akcí a extrémních sportů. Mistr závodního mistra World Formula 1 Lewis Hamilton je sponzorován společností Monster. Stejně tak jsou někteří z předních světových bojovníků a profesionálních bullriders na světě.

Pro monster nápoj, Smrtící smrt Sponzorská dohoda vypadá jako dobrá fit. Toto je značka, která vyteká akční machismo, charakteristický znak tvůrce hry Hideo Kojima, jehož předchozí výtvory zahrnují sérii Metal Gear Solid. Smrtící smrt Protagonista Sam je drsný, nesmyslný bojovník, který opovrhuje autoritu, ale trpí deprivací, protože pomáhá ostatním a snaží se zachránit lásku svého života.

Navzdory velkému spoléhání Kojimy na macho archetypy si získal pověst manipulátoru veřejného mínění a jako lstivý dodavatel skrytých zpráv. Kojima je známá jako kulturní straka a plní své hry artefakty, které ho posedlí. Takový je jeho záhada, že někteří uvidí tuto dohodu o sponzorství jako pocta fanoušků nebo kulturní meta-vtip.

Není pochyb o tom, že Kojima je fanouškem energetických nápojů a umístění produktů. Při několika příležitostech se v japonských reklamách také objevil tweetovaný lahve japonského nápoje s názvem Yunker a Metal Gear Solid Character. Série Metal Gear Solid používala respektované produkty v reálném světě, jako je Apple iPod, Sony’s Walkman a Triumph Motorcycles. Ale jsou tu také nezdravá jídla jako Calorie Mate, Mountain Dew a Doritos a časopisy zaměřené na muže a chlapce (Playboy, Hooters, Sabra, Týdenní shonen) pepřeno v kojimových tvůrčích dílech.

Přesto partnerství s Monster Energy vypadá jako groteskní komerční uložení na jinak krásně vytvořenou hru, zdánlivě motivovaná více ziskem než estetickými úvahami.

Smrtící režisér Cut Axes Monster Energy Drink Partnership

Smrtící režisér Cut Axes Monster Energy Drink Partnership

Pro ty, kteří mají pocit, že potřebují trochu zvýšení energie, doporučujeme vám, abyste nehráli nejnovější verzi Řez režiséra smrt. Zatímco titul Courier Hideo Kojima se nemusí zdát jako nejzřetelnější místo pro umístění produktu, jeho vydání do roku 2020 bylo narazilo sponzorstvím.

V roce 2021, s Režisérská verze Slibuji, že přidají více než jen zvýšení výkonu, oreliové (a žíznivé) hráči poznamenali, že Kojima odstranila všechny odkazy na monster energetický nápoj ze hry. Možná to dával Sam Porter mosty jitters.

Proč bylo monstrum odstraněno ze smrti?

Když Smrtící smrt Nejprve přinesl svůj děsivý Covid inspirovaný příběh do našich životů v loňském roce, zelený záblesk monstrum byl neustálou připomínkou skutečného světa, přičemž nápoj se nachází v Samově centru. Jak poznamenal několik hráčů, monstrum bylo vyměněno za obecný energetický nápoj v Režisérská verze.

Otevírací noční živá prezentace Gamescom zahrnovala lesklý osmiminutový přívěs Řez režiséra smrt, Jedním z největších bodů mluvení však byl nedostatek monstrum. V jedné scéně je Sam vidět, jak pije energetický nápoj v úkrytu, ale namísto toho nesprávného brandingu se rozpadne něco, co se nazývá „Energie mosty“.

Zpět, kdy Smrtící smrt Poprvé vydáno, Monster byl hlavní doplněk. Stejně jako batoh s monstrum, energetický nápoj se stal internetovým pocitem ve formě meme. Neviděli jsme, jak bude značka monster vyřazována, ale očekáváme, že uvidíme mnohem více energie nevěsty, když Režisérská verze vydání.

Proč se monstrum objevilo ve smrti?

Na konci roku 2019 Polygon zavolal umístění produktu Monster Smrtící smrt „Akt vandalismu“. Zde se tato stránka odkazovala na případ pěti žen, které žalovaly monstrum za obtěžování, sexuální přestupky a neoprávněné ukončení. Přesto byl nápoj v původní hře prominentní, Monster měl na hrací show v Tokiu svůj vlastní neonový stánek a Samův kanystr byl pravidelně naplněn nápojem pro podporu výdrže.

Není jasné, proč bylo monstrum tiše vymazáno Smrtící smrt, ale je možné dohody mezi společností a Kojima jednoduchým vypršením. Nedokážeme si představit, že je levné mít váš produkt v titulu AAA jako Smrtící smrt. Navzdory svému rozdělovanému přijetí se originál prodal přes 5 milionů kopií a oficiální propustil zisk pro Kojima.

Sony, Kojima a Monster se k odstranění nápoje nekomentovaly Smrtící smrt, Ale v každém případě, Režisérská verze Vypadá to, že to bude velmi odlišná verze dystopické noční můry Kojima.