Umístění události Ancient Nightmare a průvodce šéfem | Diablo Immortal | Game8, Diablo Immortal Ancient Nightmare Locare a Boss Fight | PCGamesn

Diablo Immortal Ancient Nightmare Locare a Boss boj

Jednoduše počkejte na Misty Valley Waypoint v Mount Zavain pro začátek události starověké noční můry.

Starověké místo pro noční můru a průvodce šéfem

Starověká noční můra je jednou z zónových událostí v Diablo Immortal, ke kterému dochází na hoře Zavain. Čtěte dále a dozvíte se více o starověké noční můře, o tom, jak ji najít, rozvrh události a odměny a jak začít a dokončit událost!

Seznam obsahu

  • Umístění
  • Přehled a naplánování zóny zóny
  • Jak dokončit
  • Jak porazit starodávnou noční můru
  • Související průvodce

Starověká poloha noční můry

Na trasovém bodě Misty Valley v Mount Zavain

Misty Valley Waypoint - Mapa umístění starověké noční můry

Misty Valley Waypoint - Starověká noční můra Location World View

Starověká noční můra najdete na Misty Valley Waypoint v Mount Zavain na Středa a pátek ve 12:00, 20:30 a 10:00 čas serveru.

Pokud jste na akci pozdě, možná se budete moci zúčastnit, pokud ještě nebyla porážena starodávná noční můra, takže hledejte kolem Misty Valley. Cesta šéfa vede kolem oltářů v oblasti, takže zkontrolujte poblíž a sledujte ikonu šéfa na mapě.

Přehled událostí Ancient Nightmare Zone

Základní informace

Šéf
Starověká noční můra
Pásmo Mount Zavain
Umístění Misty Valley
Obtížnost Začíná v pekle 1
Doporučené Cr 600
Pozoruhodné odměny
Okouzlený prach Nilfurova přesnost Náhodné vybavení Zlato
Cíle
・ (Volitelné) Porazte lorda Martanos, aby získal Zakarum Sigils
・ Zničte štít starověkých nočních můry útoky
・ Použijte oltáře k omráčení a oslabení starověké noční můry
・ Porazit starodávnou noční můru

Poražení starověké noční můry poprvé také dokončí jeden z úspěchů Mount Zavain, který vás odmění Hilts.

Rozvrh události

Starověké odpočítávání noční můry

Dny aktivní Středa a pátek
Čas 12:00, 20:30 a 22:00
(Čas serveru)

Akce se objevuje každý Středa a pátek ve 12:00, 20:30 a 22:00. Všechny jsou založeny na čase serveru, takže nezapomeňte zkontrolovat časové pásmo vašeho serveru, jinak vám událost vynecháte.

Kromě toho cestování na Mount Zavain během těchto dnů odhalí časovač odpočítávání pro starověkou noční můru. Po dokončení časovače můžete automaticky přejít na přesné umístění události.

K dispozici pouze v pekelných obtížích

Vezměte na vědomí, že časovač odpočítávání a samotná událost starověké noční můry se objeví a spustí se až po nastavení obtížnosti Peklo i nebo vyšší.

Jak dokončit událost starověké noční můry

Objektivní
1 Nastavte potíže s světem na peklo
2 Porazte lorda Martanos a sbírejte Zakarum Sigils (volitelné)
3 Počkejte na trasovém bodu Misty Valley
4 Bojujte s starověkou noční můrou

Nastavte potíže s světem na peklo

Diablo Immortal - měnící se potíže s peklem

Pamatujte, že událost starověké noční můry je k dispozici pouze v potížích s peklem, takže pokud jste to ještě neučinili, vraťte se do Westmarchu, otevřete mapu a změňte potíže s světem, alespoň Peklo i.

Porazte lorda Martanos a sbírejte Zakarum Sigils

Můžete se připravit na starodávnou noční můru porážkou lorda Martana před zahájením akce. To nemusí být provedeno ve stejný den jako událost Ancient Nightmare.

Ačkoli není nutné porazit lorda Martana, aby dokončil událost starověké noční můry, upustí Zakarum Sigils, které lze použít k zapnutí oltářů a na okamžik omráčení starověké noční můry.

Lord Martanos může být vytvořen každých 30 minut na jeho hrobu na hřbitově Zakarum (Mount Zavain).

Počkejte na trasovém bodu Misty Valley

Diablo Immortal - Misty Valley Waypoint

Jednoduše počkejte na Misty Valley Waypoint v Mount Zavain pro začátek události starověké noční můry.

Tento trasový bod je nejbližší mezník k bodu tření starověké noční můry, takže je nejlepší nastavit své dovednosti a párty s ostatními hráči na tomto místě.

Bojujte s starověkou noční můrou

Diablo Immortal - Fight the Ancient Nightmare

Abychom tuto akci dokončili, bude nyní muset každý hráč spolupracovat, aby bojoval a porazil starodávnou noční můru .

Využijte Oltáře, Zakarum sigils a celý váš arzenál dovedností k porážce starověké noční můry a dokončení akce. Nemusíte způsobit určitou částku škody, abyste získali odměny, protože kdokoli, kdo poškozuje šéfa, je může obdržet.

Jak porazit starodávnou noční můru

Využijte štít starověké noční můry

Aktivujte oltáře, abyste to oslabili

K resetování oltářů použijte Zakarum Sigils

Porazit starodávnou noční můru

Využijte štít starověké noční můry

Starověká noční můra začíná tím, že hráči zastavují postup šéfa tím, že rozbijí jeho masivní štít . Tento štít musí být vyčerpán, než budete moci způsobit jakékoli poškození starověké noční můry.

Když se pohybujete po silnicích Mount Zavain, pokračujte v útoku na šéfa a co nejrychleji zničí jeho štíty.

Aktivujte oltáře, abyste to oslabili

Abyste vám pomohli vyčerpat štíty starověké noční můry, aktivujte oltáře podél silnice v hoře Zavain.

Tyto oltáře mohou omráčit starodávnou noční můru a oslabit její štít, což vám poskytne dostatek času na poškození šéfa.

K resetování oltářů použijte Zakarum Sigils

Diablo Immortal - Zakarum Sigils

Nezapomeňte používat sigily Zakarum, které jste shromáždili od lorda Martana.

Porazit starodávnou noční můru

Jakmile je štít starověké noční můry vyčerpán, zastaví svůj pokrok a začne útočit na hráče a začne bojovat s šéfem správně.

Spolupracujte s ostatními hráči a způsobujte co nejvíce škod, abyste porazili starodávnou noční můru.

Primárními odměnami za porážku starověké noční můry jsou okouzlený prach a Nilfurova přesnost horadrické lodi.

Diablo nesmrtelné příručky

Diablo Immortal - Zone události Částečný banner

Všechny události zóny

Strašidelný kočár Očistit korupci
Ztracené artefakty Kulle’s Hidden Chambers
Starověká aréna Starověká noční můra
Volání starověků Démonové brány

Diablo Immortal Ancient Nightmare Locare a Boss boj

Diablo Immortal Ancient Nightmare Locare a Boss Fight: Diablo, Pán teroru, hrozivě hledí vpřed s halo pekelného ohně za ním

Hledáme nalezení polohy Diablo Immortal Ancient Nightmare a porazit šéfa světa? Pokud máte potíže, neobviňujeme vás! Stejně jako všichni světoví šéfové ve hře Blizzardovy mobilní RPG hry, je starověká noční můra klasifikována jako událost zóny, což znamená, že musí být splněna řada podmínek, než se můžete dokonce dostat do bitvy. Jednou jsou schopni se s tím setkat, možná byste si přáli, abyste to neměli.

The Diablo nesmrtelná starověká noční můra je démonický stvoření epického poměru, které skutečně žije až do svého jména. Vždy bychom doporučili řešení světových šéfů jako součásti skupiny kvůli jejich obrovským zdravotním bazénům a potrestáním potíží. Převzetí starověké noční můry by bylo nemožné výkon. Bylo by také moudré se soupravou se všemi nejlepšími Diablo nesmrtelnými legendárními drahokamy, kouzly a nastavením předmětů, na které můžete dostat ruce.

Diablo Immortal Ancient Nightmare Locare a Boss Fight: Mapa zóny Mount Zavain v Diablo Immortal s kolíkem umístěným ve středu oblasti Misty Valley, který starodávná noční můra hlídá cirkulárním způsobem

Starověká poloha noční můry

Místo Diablo Immortal Ancient Nightmare Spawn naleznete v oblasti Misty Valley v Mount Zavain každou středu a v pátek ve 12:30, 20:30 a 10pm server. Doporučujeme čekat na trasovém bodu Misty Valley před událostí, aby se vaše skupina umožnila připravit.

Jakmile jste na hranicích Misty Valley, obdržíte odpočítávací oznámení, které přesně označí, až bude událost začne, a praktický popis vás přiměje, abyste cestovali na jeho místo, jakmile bude vytvořena. Na rozdíl od jiných šéfů, starověká noční můra nečedí na svém bodě tření. Místo toho aktivně hlídá skrz Misty Valley. Zmínili jsme se, že je naprosto masivní? Vezměte si to od nás – budete ho znát, až ho uvidíte.

Jak porazit šéfa starověké noční můry

Stejně jako u Diablo Immortal Blood Rose World Boss, můžete se setkat s starodávnou noční můrou, pokud hrajete alespoň na pekle, obtěžuji. Za tímto účelem musíte dokončit hlavní kampaň a dosáhnout úrovně 60. Pokud tam ještě nejste úplně, podívejte se na našeho průvodce Diablo Immortal Leveling Průvodce pro některé praktické tipy, jak urychlit proces, ale mějte na paměti, že váš úspěch při zapojení starověké noční můry a vyjetí bez úhony závisí na Diablo Immortal třída, kterou jste si také vybrali.

Obtížnost starověké noční můry do značné míry pramení z jeho štítu, který musí být deaktivován dříve. Jeho štít způsobuje trestání škody každému, kdo se příliš blíží.

Aby se deaktivoval štít starověké noční můry, musí někdo ze skupiny aktivovat oltáře umístěné podél své hlídkové cesty. Po aktivaci oltář vydá auru světla, která omráčí starodávnou noční můru a oslabí její štít. To je ideální příležitost pro vaši skupinu, aby pokračovala v ofenzívě a způsobila skutečné škody neomezené útoky starověké noční můry. Je nezbytné, aby se oltáře aktivovaly, jakmile je šéf v dosahu; Pokud je příliš daleko, nebude ovlivněn.

Oltář může být aktivován pouze jednou v průběhu boje, pokud někdo ve vaší skupině nemá v držení Zakarum Sigil. Jakmile je zakarum sigil vložen do vyčerpaného oltáře.

Zakarum sigils lze získat pouze porážkou Diablo Immortal Lord Martanos World Boss. Nejsou nezbytní pro porážku starověké noční můry, ale celkový boj výrazně usnadní a doporučujeme získat dva nebo tři v přípravě na boj. Opět je naprosto nezbytné, abyste se ujistili, že starověká noční můra je stále v dosahu oltáře, když jej aktivujete, jinak budou ti, kteří silně vyvíjeli Zakarum Sigils.

Starověké odměny za noční můru

Po porážce starověké noční můry poprvé upustí z přesnosti Nilfura, jedné z několika Diablo Immortal Horadrim plavidel, které lze získat tím. Vraťte se do Sanctum Iben Fahd a zasuňte jej do starší svatyně, abyste získali trvalý bonus k průniku brnění.

Stejně jako Diablo Immortal Hydra a Golem World Bosses, starověká noční můra upustí řadu kořistí s možností přijímat legendární předměty. Máte také zaručení, že obdržíte hromadu okouzleného prachu pro vaše potíže, mimořádně vzácný a užitečný materiál pro upgrade. Stojí za zmínku, že odměny za zabití starověké noční můry budou rozděleny mezi hráče v kooperačním režimu.

To téměř zabalí náš průvodce, jak umístit Diablo nesmrtelnou starověkou noční můru do postele. Pokud máte stále potíže, podívejte se na nejlepší Diablo nesmrtelné sestavy, které jsme sestavili pro každou třídu ve hře. Alternativně, pokud máte rádi přestávku od sražení světových šéfů, proč nezměnit svůj zážitek z koncové hry připojením k jedné ze dvou hlavních frakcí PVP, Diablo Immortal Shadows nebo Nesmrtelné a zaujmout místo v cyklu Shvěří.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.