Únik Roadmap Bethesda odhaluje novou hru Doom, Dishonored 3, Fallout 3 Remaster a další | Techspot, nová hra Doom je roztomilá a zábavná, dokud vám nedojde energie

Nová hra Doom je roztomilá a zábavná, dokud vám nedojde energie

Je důležité si uvědomit, že mnoho plánů se změní. Tento ukazuje, že Starfield zmeškal své plánované datum spuštění o dva roky a jiný únik odhalil, že Elder Scrolls VI se neočekává až do roku 2026. Kromě toho budou bezpochyby některé hry, které byly zrušeny od doby, kdy byl dokument odhalen v červenci 2020.

Únik Roadmap Bethesda odhaluje novou hru Doom, Dishonored 3, Fallout 3 Remaster a další

Únik Roadmap Bethesda odhaluje novou hru Doom, Dishonored 3, Fallout 3 Remaster a další

Co se právě stalo? Jako součást Microsoft vs. Úniky FTC, několik neohlášených her Bethesda bylo odhaleno v soudních dokumentech, které byly součástí akvizice Redmond Giant of Zenimax Media, Bethesda rodič. Zahrnují nový titul Doom s názvem Doom Year Zero a Dishonored 3. Plán také zmiňuje nesmírně očekávané starší svitky VI a remastery starších her.

Plán, který jako zdroj používá prezentaci Zenimaxu, je součástí interního dokumentu Microsoft od července 2020, který shrnuje svůj návrh na získání Media Zenimax Media. Pokrývá finanční roky 2020 až 2024 a uvádí hry Bethesda pro konzoli, PC a mobilní.

Seznam obsahuje hry, které již byly vydány, jako je Starfield, Redfall, Ghostwire: Tokio a Deathloop. Existují také hry, o kterých víme, ale musíme ještě dorazit, nový titul Indiana Jones spadá do této kategorie.

Plán také ukazuje hry, které ještě musí být odhaleny. Nejzajímavější je nová hra Doom s názvem Doom Year Zero, která je nebo byla naplánována na přistání někdy během aktuálního finančního roku. Zdá se, že je také naplánováno některé DLC.

Další neohlášený titul je zneuctěn 3. Třetí úplný vstup do série Immersive SIM bude vítanou zprávou pro fanoušky, kteří možná nemilovali Deatloop. Hra bude připravena vyjít během příštího finančního roku, který běží od dubna 2024 do března 2025, stejně jako pokračování Ghostwire: Tokio.

The Roymap obsahuje také několik nejmenovaných her: Project Hibiki, Project Kestrel a Project Platinum. Kestrel je považován za novou online hru, která se vyvíjí více než 4 roky v online studiích Zenimax. V příštím finančním roce je také stanovena „licencovaná IP hra“ a zdá se, že Bethesda plánuje Remastering Fallout 3 a Oblivion.

Je důležité si uvědomit, že mnoho plánů se změní. Tento ukazuje, že Starfield zmeškal své plánované datum spuštění o dva roky a jiný únik odhalil, že Elder Scrolls VI se neočekává až do roku 2026. Kromě toho budou bezpochyby některé hry, které byly zrušeny od doby, kdy byl dokument odhalen v červenci 2020.

Nový Osud Hra je roztomilá a zábavná, dokud vám nedojde energie

Mighty Doom je roztomilý a hloupý, ale rozhodně se to nedrží na gore

Publikováno 30. března 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Malý a zelený doom zabiják stojí na žlutém autě obklopeném démony

Mighty Doom, Nyní na iOS a Android, je zdarma Archero-Stejně jako střelec shora dolů v hlavní roli s jedním a jediným zabijákem zkázy, aka Doomguy . V mnoha ohledech mi to připomíná ty podivné karikatury 80. let, které přizpůsobily gory, dospělé akční filmy do animovaných pořadů přátelských k dětem, jako jsou Rambo nebo Robocop. Bohužel, zatímco Mighty Doom je zábava, stále trpí obvyklými kecy.

Tato akční hra se ptá, co když Ninja Gaiden zklamá vlasy
Milovat Elden Ring Ale slečno SekiroHáček? To může být pro vás duše
Nejlepší hry PS2 na PS Plus

První Osud Hra zasáhla scénu zpět v roce 1993. Démonický střelec možná nevynalezl žánr FPS, ale určitě to popularizoval a učinil z něj dnes. Osud Rychle se stala jednou z nejpopulárnějších her na světě, třením pokračování, prosperující mod a dokonce i koncept rychlosti. O deset let později, Osud je stále relevantní, stále se velmi těší a stále dostává pokračování. Nyní je jeho nejnovější položka mobilní hra shora dolů v hlavní roli drobné doomguy trhání a roztržení démonů lil.

Mighty Doom, což bych jmenoval , je nová hra od her Bethesda a Alpha Dog, která hraje hodně jako nedávné Tomb Raider Reloaded, který jsem nedávno zakryl . Jako v Tomb Raider, zabiják dovnitř Mighty Doom střílí automaticky. Pohybujete je kolem náhodně generovaných arén naplněných démony, zabíjejte všechno a rozpouštíte speciální útoky tak často. Mezi arénami se vyrovnáte a získáte nové výhody. Dostaňte se do konce a vytáhněte posledního šéfa a odemknete další oblast. Každý běh vás začíná bez výhod, jako je v Rogue-Lite, a shromažďujete materiály a předměty prostřednictvím každého běhu démonů, který můžete použít k upgradu doomguy mezi hrami.

Při přepínání z Tomb Raider Reloaded, v Mighty Doom Doom Slayer – starák velmi na značce – střelbu, dokud neumírá nebo neporazuje všechny nepřátele. Žádný lollygaggin “. Díky tomuto malému vylepšení se hra pohybuje rychleji a cítí se agresivnější. Mighty Doom může na vás také hodit mnohem více nepřátel, protože nikdy nepřestáváte střílet. A pokud způsobíte poškození, nebojte se, Mighty Doom Osud Hry, které vám umožní generovat zdravotní vyzvednutí provedením omámených démonů.

Od hudby těžké kovy až po způsob, jakým vás hra povzbuzuje, abyste byli agresivnější a aktivnější v bojích, je to všechno velmi zábavné a velmi Osud-jako. No, dokud nebudete muset komunikovat se všemi faffy a gunk mezi běhy.