UNMAYKR – The Doom Wiki AT, Unmaker od Korra – Doom Eternal Mod Download

Unmaker od Korra

– Používá buňky místo BFG munice
– nyní je zbraň hitscan
– Zničí energetické štíty (i.E. Shield Soldier, Carcass, Doom Hunter) a prochází skrz krve Maykr Shields
-Vyvážený tak, aby byl užitečný v boji, ale nikoli zastínil ballista

UNMAYKR

The UNMAYKR je tajemná tajná zbraň odhalená jako funkce Doom Eternal v tiskové akci 21. ledna 2020. Nalezeno v centrální poloze pevnosti zkázy, vesmírné stanice Doom Slayer’s Space Station, UNSAYKR vyžaduje, aby bylo všech šest z empyreanských klíčů, které lze najít, než bude možné odemknout. Každý empyreanský klíč je získán dokončením jedné ze šesti výzev zabijáků, které se rozptýlily přes úrovně hry. Je to poslední hlavní zbraň, která má být zavedena v Doom Eternal, s potenciálem odemknout se po vyčištění Taras Nabad (nejstarší možný čas, který lze najít všechny empyreanské klíče).

Název UNMAYKR je současně odkazem na Maykrs a na Unmaker, tajná zbraň z Doom 64, která původně dala toto jméno Doom Community analogií s podobným konceptem v Bible Tom Hall’s Doom Bible. Kromě toho je vzhled a funkce zbraně podobná jako předchůdce, s červeným zářícím jádrem uvnitř jeho středu a jeho střelbou tří výbuchů energie v šíření. Jeho metoda odemknutí pomocí nalezení klíčových artefaktů také připomíná závislost Unmakera na démonské klíče.

Obsah

Tactical Analysis [Edit]

UNMAYKR je zbraň s rychlým ohněm s plně autem, která uvádí na trh tři energetické koule na výstřel v odlišné horizontální rozpětí. První výstřel vystřelí koule v těsném rozpětí, s následnými výstřely se šíří postupně širší až do třetího výstřelu, poté se následující výstřel resetuje do úzké šíření, aby opakoval cyklus. Zbraň sdílí svůj munice s BFG-9000, přičemž jedna jednotka munice poskytuje 30 výstřelů. Když je získán, sdílí svůj slot na zbraňovém kolečku s BFG-9000 a může být s ním vyměněn kdykoli.

Je vysoce efektivní v blízkém středním dosahu, zejména proti velkým cílům a seskupeným nepřátelským skupinám. Navzdory tomu každý jednotlivý kousek nemá naprostou zastavovací sílu BFG-9000 a šíření je nespolehlivým proti rychle se pohybujícím nepřátelům (zejména pokud mohou také létat). Navíc, přestože spotřebovává méně munice na výstřel než BFG, jeho vysoká rychlost požáru může stále způsobit, že mu muniči rychle vyčerpá munici.

Je účinný proti první fázi lovce zkázy. UNMAYKR může rychle zničit své saně.

Lore [Edit]

Maykrs postavil UNMAYKR poté, co byl inspirován noční technologií Sentinel. Při aktivaci se otevírají porty závěrky a ohně trojměrní šrouby kondenzované argentní energie. Když je získán, Samuel Hayden poznamenává, že jeho naprostý destruktivní potenciál je „ohromující“.

Předběžné vydání [Upravit]

UNMAYKR byl zaměňován s čepelí kelímku kvůli výrokům tisku, že zbraně jsou jedno a stejné, ale analýza záběrů naznačila, že zbraně nesou zcela odlišné vzory.

Unmaker od Korra

Zlepšuje UNMAYKR v mnoha ohledech, což z něj dělá životaschopnou zbraň, kterou lze použít v normálním boji.

– Používá buňky místo BFG munice
– nyní je zbraň hitscan
– Zničí energetické štíty (i.E. Shield Soldier, Carcass, Doom Hunter) a prochází skrz krve Maykr Shields
-Vyvážený tak, aby byl užitečný v boji, ale nikoli zastínil ballista

Kredity: Korra
(4 hlasy, průměr: 5.00 z 5)
Tento obsah byl nahrán návštěvníky webových stránek. Pokud si všimnete jakékoli chyby, dejte nám prosím vědět.
K čemu je tento mod použití pro:

Už jste někdy slyšeli o doom věčných modech? Je to skvělý další soubor, který poskytuje další funkce pro vaši hru. Každý věčný mod je specifický a má jedinečné možnosti, takže máte spoustu možných variací. Nejlepší je však podívat se sám – procházejte našimi věčnými mody zkázy a najděte potřebný soubor, který vám poskytne skvělou podporu! S doom věčnými mody můžete udělat svou věčnou hru zkázy ještě zvláštní a přizpůsobenější. Nyní je to nebo nikdy, tak teď krok vpřed!

Chtějí víc?

Buďte na první linii pro nejnovější herní zprávy a připojte se k našemu měsíčnímu prozradení!

Děkuji!

Úspěšně jste se připojili k našemu seznamu předplatitelů.