Úplný overwatch 2 seznam | All Overwatch 2 Heroes a jejich schopnosti – dot esports, Overwatch 2 Talents List | PCGamesn

Seznam overwatch 2 talentů

Ana střílí šipku na spojence, uzdravuje cíl po dobu 250 hp, uděluje 50 procent zvýšený potenciál poškození a sníží škodu způsobené o 50 procent. Nano Boost trvá osm sekund.

Obsazení hrdinů Overwatch 2

Overwatch Franšíza není výjimkou. Jako jeho předchůdce, Overwatch 2 představuje obrovské obsazení postav, které jsou rozmanité ve stylu designu i hry.

Overwatch Overwatch 2, s více hrdiny, kteří dostávají významné přepracování, změny vyvážení a aktualizace, aby je osvěžili pro pokračování. Overwatch 2, .

Zvědavé, jaké hrdinové, staří a noví, hrají jako v Overwatch 2? Zde jsou všechny hrdiny hry a jejich schopnosti v poslední sezóně.

Poškození hrdiny v Overwatch 2

Ashe hodí projektil dynamitu, který exploduje při výstřelu nebo několik sekund po přistání, podle toho, co nastane první. Dynamit způsobuje škodu v průběhu času všem nepřátelům a bariérám zachyceným v jeho poloměru.

Coach Gun: Ashe vystřelí boční zbraň, která srazí nepřátele zpět na krátkou vzdálenost a hodí ji dozadu. Pokud se výstřel spojí s nepřítelem, způsobí malé množství poškození brokovnice.

B.Ó.B. Ashe volá v B.Ó.B., . Jakmile tam, b.Ó.B. . Trvá 10 sekund a může být poškozen a zabit nepřáteli.

Bašta z Overwatch

Železné oblečení (pasivní): .

Konfigurace: Recon: . Může střílet a způsobit poškození, ale není to tak vysoko jako v jeho jiných konfiguracích.

Konfigurace: Assault: Bašta se transformuje na vnímavou věžičku a způsobuje větší poškození za sekundu za sníženou rychlost pohybu. .

Taktický granát A-36: . Po krátkém zpoždění exploduje a způsobuje poškození na základě blízkého místa nepřátele k jeho přistávacímu místu.

Konfigurace: Artillery (Ultimate): Bastion ztrácí veškerý pohyb, ale získává schopnost vystřelit až tři rozčleněné záběry z dlouhého dosahu. .

Cassidy

Combat Roll: Cassidy se rychle valí ve směru, kterým hráč chodí. Může být použit ve vzduchu a mimo římsy.

Cassidy hodí granát, který do domovy na nepřátele a drží se na ně. Způsobuje poškození dopadu a kdy exploduje.

Deadeye (Ultimate): Cassidy se zaměřuje na všechny nepřátele v jeho zorném dohledu a hromadí potenciální poškození na každém z nich. Schopnost může být aktivována podruhé, aby natáčela všechny nepřátele v současné době podle pohledu Cassidyho, což způsobí velké množství poškození.

Echo z Overwatch

Glide (pasivní): Stejně jako Mercy, Echo může klouzat při pádu.

Letivé bomby: Echo vystřelí šest bomb, které se drží prvního nepřítele nebo povrchu, kterého se dotýkají. Po 1 sekundě explodují.

Let: .

Echo nasměruje paprsek energie po dobu 2 sekund. Paprsek je čtyřikrát tolik poškození cílů s méně než 50% zdraví.

Duplikát (Ultimate): Echo má podobu jednoho nepřítele, uděluje jí až 300 zdraví a umožňuje jí využívat jejich schopnosti. Může také použít jejich konečnou schopnost, která účtuje 6..

Genji

Genji z Overwatch

Genji může stoupat zdi a dvojitým skokem.

Genji pomlčí dopředu a způsobuje poškození všech nepřátel, kterými prochází. Kdykoli Genji zabije nepřítele, Cooldown Swift Strike je resetován.

Odklonit: Genji odchyluje projektily a posílá je zpět ve směru, ze kterého pocházejí. .

Dragonblade (Ultimate): Genji vytáhne katanu a útočí na nepřátele a způsobuje silné poškození komukoli v dosahu čepele. Aktivace DragongonBlade Resetuje Cooldown Swift Strike.

Hanzo z Overwatch

Climb (pasivní): Stejně jako Genji, Hanzo může stoupat zdi.

Sonic Arrow: . Pokud se připojí k nepříteli, sleduje je při pohybu.

Storm Arrows: Hanzoova další pět šíp okamžitě zapálí, ale způsobují snížení škody, pokud zasáhnou nepřítele.

Výpad: S aktivovaným výpadem může Hanzo zdvojnásobit a dokonce změnit směry v polovině skoku.

Dragonster (Ultimate): . Může být absorbován d.VA obranná matice, zatímco je stále ve formě šipky.

Junkrat

Junkrat z Overwatch

Celkový chaos (pasivní): Po umírání junkrat spadne bomby, které rychle odpálí a způsobují poškození jakémukoli nepříteli zachycenému v rozsahu.

Důl otřesů: Junkrat nasazuje důl, který lze reaktivovat, aby jej odpálil buď na zemi, nebo ve vzduchu. Může ho také použít k tomu, aby se vrhl do vzduchu, aniž by poškodil. Má dvě poplatky.

Ocelová past: Junkrat vyhodí past, která výrazně zpomaluje nepřátele, kteří nad ní probíhají. .

. Pneumatika může být zničena a junkrat může být při použití schopnosti zabita, ale ten druhý nepřeruší pneumatiku.

Kryo-Freeze: Mei se obklopuje blokem ledu, stal se nezranitelným a uzdravoval až čtyři sekundy. .

Ledová zeď: Mei vychovává vysokou stěnu ledu v daném bodě, blokuje škody nepřítele a linii dohledu. Stěna může být zničena na kousky a trvat až pět sekund.

Blizzard (Ultimate): Mei vyhodí projektil, který postupně zpomaluje a zmrazuje nepřátele zachycené v poloměru. Nepřátelé poškozují, když jsou chyceni v oblasti účinku schopnosti.

Pharah

Pharah z Overwatch

. .

Jump Jet: Pharahovy trysky ji pohání do vzduchu a okamžitě jí dávají výšku a mobilitu.

Otřesený výbuch: Pharah zahajuje boční zbraň, která srazí (ale nepoškodí) žádné nepřátele, které zasáhne. Může také srazit zpět Pharah, pokud je chycena ve svém poloměru.

Barrage (Ultimate): Pharah uvolňuje nepřetržitý výbuch raket pro 2.. Zatímco palba je aktivní, nemůže se pohybovat, ale může se otočit.

Žací stroj

Sklízení (pasivní): .

Formulář Wraith: . Zatímco ve formě Wraith, nemůže střílet ani používat jiné schopnosti.

Stínový krok: Po 1.. Je krátce nezranitelný, když opouští Stínový krok.

Reaper se točí malou plochou po dobu tří sekund a způsobuje obrovské škody každému chycenému v oblasti ohně. Může být zabit, zatímco smrt Blossom je aktivní, což okamžitě ukončí schopnost.

Pobyt z Overwatch

.

Pobyt sklouzne po zemi, aby rychle přemístil. Může být zrušeno na vysoký skok a poskytne jí ještě větší mobilitu.

Přetaktování . Nabité výstřely vystřelily během jeho trvání Pierce Nepřátele.

Voják: 76

Voják: 76 z Overwatch

Voják: 76 může střílet salvu malých raket, které způsobují poškození v omezeném poloměru.

Sprint: Aktivace sprintu umožňuje vojákovi: 76 Získat 50 procent buff k rychlosti pohybu, což mu umožňuje běžet rychle. Střelba nebo použití jakékoli jiné schopnosti zruší sprint.

Voják: 76 stanoví emitor, který generuje malé léčivé pole a uzdravuje všechny spojence v jeho zóně. Nelze ji nepřátelé zničit.

Taktický hledí (Ultimate): Voják: 76 aktivuje jeho pokročilý hledí, okamžitě zamkne nepřátele v jeho dohledu. .

Sombra z Overwatch

Oportunista (pasivní): Sombra může vidět nepřátele pod 50 % zdraví skrz zdi. Rovněž způsobuje 40 procent dodatečných škod na hackovaných cílech.

Sombra hackne nedaleký cíl .85 sekund, brání jim v používání schopností. Hacked nepřátelé jsou odhaleni skrz zdi do týmu Sombra na osm sekund. Sombra může také hacknout zdravotní balíčky, zabránit nepřátelskému týmu v jejich používání a zrychlit je.

Stealth: Sombra se stává neviditelným a získá 65 procent další rychlost pohybu. Může hacknout nepřátele, zatímco se tajně, ale útočí, poškození nebo odhalení schopností jiného hrdiny ji opět zviditelňuje.

Sombra vyhodí maják, který jí umožňuje teleportovat na jeho polohu. .

EMP (Ultimate): . EMP způsobuje 10 000 poškození štítů a bariér a ničí Baptisteho zesílení matice.

Symmetra

Symmetra z Overwatch

. .

Teleporter: Symmetra umístí na pole dva teleportující portály, což umožňuje jejím spojencům komunikovat s nimi a volně se pohybovat z jednoho do druhého. .VA je Meka, když se sebezničí, může být také teleportována.

Fotonová bariéra (Ultimate): Symmetra nasazuje velký štít, který prochází celou mapou a blokuje nepřátelské útoky na dálku. Spojenci mohou stále posílat útoky na dálku přes bariéru.

Torbjörn

Torbjörn z Overwatch

Nasazení věže: Torbjörn hodí nehybnou věžičku, která se rychle postaví a začne střílet na nepřátele. Věžička bude střílet u všech nepřátel v jeho linii a trvá, dokud nebude zničena.

Po dobu pěti sekund získává Torbjörn zbroj 100, 30 procent buff k jeho rychlosti pohybu, a zlepšil rychlost načtení a rychlost útoku.

Roztavené jádro (Ultimate): Torbjörn střílí několik roztavených bazénů, které se odrazí, dokud nenarazí na podlahu a poškozují nepřátele, kteří chodí v jejich oblasti. Bazény také způsobují bonusové poškození brnění.

Tracer

Tracer z Overwatch

Blikat: Tracer může aktivovat blikání, aby okamžitě teleportoval dopředu ve směru, kterému čelí. Může ukládat až tři obvinění z blikání najednou.

Odvolání: .25 sekund, Tracer teleportuje zpět na svou pozici před třemi sekundami. Její zdraví je v předchozích třech sekundách obnoveno na nejvyšší hodnotu a plně načte své zbraně.

Pulse Bomb (Ultimate): Tracer hodí bombu na krátkou vzdálenost, která se pak zachytí na prvního nepřítele nebo povrchu, kterého se dotýká. .

Vdov

Vdov z Overwatch

Hák: Widowmaker střílí háček vpřed, který se zachytí na jakýkoli povrch, kterého se dotkne, a poté ji po tom udělá dopředu.

Důl Venom: Widowmaker střílí důl malou vzdálenost. . Widowmaker může krátce vidět hráče, který spustil důl skrz zdi.

Infra-pozorovat (Ultimate): Widowmaker a její spojenci mohou vidět nepřátele skrz stěny a předměty po dobu 15 sekund. .

Tank Heroes in

Doomfist

Doomfist z Overwatch

Nejlepší obrana … (pasivní): Po řešení schopností poškození schopnosti doomfist získá dočasné přehnanost až 200 hp.

Seismic Slam: Doomfist začíná vpřed a ovlivňuje půdu, kde přistane, způsobuje 50 škod a zpomaluje nepřátele v okolí o 30 procent.

Power Block: . Pokud zablokuje nejméně 100 poškození, stane se přeplněným, takže jeho další raketová punč je silnější.

Raketová punč: Doomfist nabije silný úder, po kterém se vrhá dopředu a srazí nepřítele dozadu. Pokud nepřítel zasáhne zeď, způsobí další poškození. Zasážení nepřítele také umožňuje Doomfistovi, aby za nimi potenciálně srazil další nepřátele.

Meteor Strike (Ultimate): Doomfist se vydává na oblohu a vybere místo přistání. Po přistání se všichni nepřátelé ve velké ploše poškozují a zpomalují se o 50% po dobu dvou sekund.

D.

D.VA z Overwatch

Vysunutí! (pasivní): D.. .

Obranná matice: .VA aktivuje štít směřující přední část, který absorbuje kulky a projektily. Obranná matice může také absorbovat určité konečné schopnosti, které začínají jako projektily, jako je Zarya’s Graviton Surge a Hanzoův Dragonstrike.

.VA vydává výbuch rychlosti, který ji může tlačit dopředu nebo nahoru do vzduchu. Může změnit pokyny a oheň, zatímco posilovače jsou aktivní.

Mikro rakety: Po krátkém zpoždění, D..

D.VA se vysune ze svého mecha a nastaví ji tak, aby explodovala, což dělá po třech sekundách. Poté, co mech exploduje, může použít Call Mech k svolání dalšího.

Junker Queen

Junker Queen z Overwatch

Adrenalinový spěch (pasivní): Junker Queen se uzdraví se všemi poškozením rány, které způsobuje svým nepřátelům.

Jagged Blade: . Může také hodit nůž jako sekundární útok na dálku a vzpomenout si na něj. .

Velící výkřik: Aktivace velícího výkřiku dočasně zvyšuje zdraví Junker Queen o 200 hp a zdraví jejích spojenců (zdravotní spojené v rozmezí 15 metrů) o 50 hp. Rovněž buší jejich pohyb o 30 procent.

Krveprolití: Junker Queen může otočit svou sekeru, aby zranil nepřátele nacházející se před ní s poškozením v průběhu času.

Rampage (Ultimate): . .

Orisa

Energy Javelin: . Pokud je nepřítel dostatečně sražen, aby zasáhl zeď, způsobí zvýšené poškození.

Orisa zpomaluje svou vlastní rychlost pohybu o 20 procent, aby získala 125 navíc zdraví, snížila generování tepla její zbraně o 50 procent, snížila veškerá poškození a stala se imunní vůči pohybům inhibujícím schopnostem.

Javelin Spin: Orisa točí její oštěp, ničí všechny příchozí projektily a zvyšuje její rychlost pohybu vpřed během trvání rotace a po dvě sekundy poté. .

Terra Surge (Ultimate): . . Poplatek může být kdykoli uvolněn ručně na to, aby způsobil škodu nepřátelům v jejím uchopení a způsobil více poškození, čím déle byl nabitý.

Ramatra

Ramattra z Overwatch

Zatímco v bitvě, Ramattra může vyměnit mezi omnickou formou a nemesis. .

Pruzita: V omnické podobě ho Ramattrův primární oheň vidí střílet projektily v pravidelném vzoru. Alternativní oheň prázdných akcelerátoru generuje bariéru na daném místě a blokuje poškození nepřítele. .

Pummel: . .

Ravenous Vortex: Ramattra vystřelí kouli energie, která se rozšiřuje do oblasti efektu, když se dotkne země. Nepřátelé v Ravenous Vortex jsou zpomaleni, poškozují a jsou staženi dolů.

Zničení Pro jeho konečnou se Ramatra transformuje do formy Nemesis a současně generuje kolem sebe energetický roj kolem sebe. Nepřátelé, kteří se pustí příliš blízko, budou napadeni rojem. Když zničení způsobuje škodu tímto způsobem, jeho trvání je pozastaveno.

Reinhardt

Reinhardt z Overwatch

Pole bariéry: Reinhardt nasazuje velký štít před sebou, který se s ním pohybuje. Jeho rychlost pohybu se sníží o 30 procent, zatímco bariéra je aktivní, ale může ji držet, dokud není zničen.

Reinhardt spěchá dopředu v přímé linii a připíná se do jakéhokoli nepřítele, do kterého narazí, dokud nedosáhne zeď nebo tvrdého povrchu. Může se otočit při nabíjení a může schopnost zrušit brzy.

Fire Strike: Reinhardt houpe kladivem, aby uvolnil energetický projektil, který zametá dopředu v přímé linii. Propíchne všechny nepřátele a bariéry.

Earthshatter (Ultimate): Reinhardt zasáhne zem s kladivem, srazí a poškozuje všechny nepřátele v kuželu před sebou. Ovlivní se také nepřátelé, kteří jsou kousek od země nebo stojící na užitečném zatížení.

Roadhog

Roadhog z Overwatch

Vezměte dech: Po aktivaci svého oddechu, Roadhog obnovuje 350 zdraví během jedné sekundy a těší se snížené škody způsobené během krátkého trvání schopnosti dvě sekundy. Může se pohybovat při uzdravení, ale může být také ohromen schopností.

Řetězový háček: . . Cíl je krátce ohromen, což může zrušit jejich schopnosti.

Roadhog přetíží zbraň a vystřelí sprej šrapnelu na nedaleké nepřátele, poškozuje je a srazí je zpět na 5..

Sigma z Overwatch

Experimentální bariéra: Sigma střílí plovoucí bariéru na dané místo. Bariéra absorbuje poškození 700 a může ji kdykoli vzpomenout.

Kinetické pochopení: Sigma absorbuje všechny projektily před ním na dvě sekundy. Jakékoli absorbované projektily jsou přeměněny na štíty, které se hromadí na jeho zdraví. Kinetická uchopení může absorbovat projektilní ultimáty, včetně Zarya’s Graviton Surge a Meiho vánice.

Navýšení: Sigma vrhá velký balvan na nepřítele a krátce je srazí. Nárůst nelze absorbovat d.Obranná matice VA nebo odrážená Genjiho odtokem.

Gravitický tok (Ultimate): Sigma letí do vzduchu a zvedá všechny nepřátele v cílové oblasti do vzduchu s ním. Po jedné sekundě se nepřátelé vrhnou zpět na zem a poškozují.

Winston

Winston z Overwatch

Skok sbalení: Winston skočí do vzduchu, aby se přemístil. Když přistane, způsobí poškození a staggeruje všechny nepřátele v okolí.

Bariérový projektor: Winston vytváří sférické pole se 700 zdravím, které trvá devět sekund, nebo dokud nebude zničeno. .

Primal Rage (Ultimate): Winston uvolní svůj skrytý hněv, který mu dává obrovské množství zdraví a pohání jeho útoky na blízko. V prvotním vzteku nemůže používat svou zbraň, ale může používat skokovou balíček častěji.

Demoliční koule

Zprobětní koule z overwatch

Grapping Claw: Vrhná koule vyhodí drapák, který se připojuje k prvnímu povrchu, který zasáhne. Poté, co se připevňuje, se může troska a mohla otáčet kolem bodu dopadu až šest sekund. .

Válec: Vrhná koule se zasune do své mechanické koule a zvyšuje rychlost pohybu. .

Adaptivní štít: . . Štíty vydrží devět sekund.

Piledriver: Zprostředkovatelka se odtáhne dolů na zem a do vzduchu zaklepe nedaleké nepřátele a poškozuje je.

Minofield (Ultimate): Vrkající koule vyhodí velkou plochu plovoucích dolů. Každý nepřítel, který naváže kontakt s jedním, způsobí 130 poškození na důl. Doly mohou být zničeny nepřáteli.

Zarya

Zarya z Overwatch

. Čím vyšší je její energetická hladina, tím silnější se její primární zbraň, Cannon částice, stává.

Bariéra částic: Zarya se snaží a absorbuje veškeré příchozí poškození pro 2.. . .

Zarya chrání spojence a absorbuje veškeré přicházející poškození pro 2.. .

Zarya hodí projektil, který se stává velkou gravitační bombou a přitahuje nepřátele k jeho centru. Znamená to malé poškození, trvá čtyři sekundy a deaktivuje většinu pohybových schopností.

Podporovat hrdiny v Overwatch 2

Ana

Ana z Overwatch

. Postižený nepřítel zůstává v bezvědomí po dobu pěti sekund nebo dokud nezmizí.

Ana hodí granát, který ovlivňuje nepřátele i spojence v dané oblasti. Spojenci jsou okamžitě uzdraveni o 60 a získají zvýšené hojení o 50 procent ze všech zdrojů, zatímco nepřátelé mají 60 poškození a je jim odepřeno jakékoli zotavení za přibližně čtyři sekundy.

Nano Boost (Ultimate): Ana střílí šipku na spojence, uzdravuje cíl po dobu 250 hp, uděluje 50 procent zvýšený potenciál poškození a sníží škodu způsobené o 50 procent. .

Baptiste

Baptiste z Overwatch

EXO boty (pasivní): .

Baptiste může vystřelit projektily pomocí svého biotického odpalovacího zařízení, uzdravení spojenců poblíž oblasti dopadu.

Regenerativní prasknutí: Baptiste aktivuje výbuch uzdravení na sebe a nedalekých spojencích a v průběhu času je léčí.

Pole nesmrtelnosti: Baptiste vyhodí zařízení, které generuje ochranné pole, aby zabránilo spojencům v něm. .5 sekund nebo dokud není zařízení zničeno.

Amplifikační matice (Ultimate): Baptiste vytváří plovoucí obdélníkové pole, které zesiluje veškeré přátelské poškození a léčivé projektily, které procházejí tím. Amplifikační matice trvá 10 sekund.

Brigette z Overwatch

Inspire (pasivní): Když Brigitte zasáhne nepřátele svým raketovým flailem nebo se štíty bash, všichni spojenci kolem ní jsou v průběhu času uzdraveni za malé množství.

Oprava balení: Brigitte hodí opravu na spojence, který je v průběhu času uzdravuje.

Whip Shot: .

Bariérový štít: . Nasazení způsobí, že Brigitte ztratí rychlost pohybu 30 procent, zatímco je aktivní.

Štít bash: Když je nasazen bariérový štít, může Brigitte spěchat vpřed při 470 procentním pohybu a zasáhnout nepřítele svým štítem, způsobit poškození a srazit je zpět malou vzdálenost.

Rally (Ultimate): . Její Ultimate je aktivní po dobu 10 sekund, ale nadměrnost zůstává po dobu 30 sekund.

Kiriko může skočit na zdi, aby je vyšplhal, podobně jako Genji a Hanzo.

Léčení Ofudy (primární zbraň): Kiriko vysílá několik talismanů, kteří sledují spojence a uzdravují je na kontaktu.

Rychlý krok: Kiriko může teleportovat vybranému spojenci, aby nabídl podporu, a to i přes zdi.

Ochrana Suzu: Kiriko generuje výbuch energie, který čistí všechny spojence v cílové oblasti většiny debuffů a krátce je dělá nezranitelnými.

Kiriko svolává svého společníka Fox Spirit, který běží vpřed v přímé linii od předvolání. .

Lifeweaver z Overwatch

LifeWeaver může vybavit projektil hojení, který může být propuštěn na spoluhráče, aby je uzdravil. Jakmile je uzamčen na cíl, léčivý květ pokračuje v uzdravení spojence, i když se přesunou z řady.

Platforma okvětního lístku: . Jakmile je nasazena, platforma okvětního lístku trvá trvale.

Omlazující pomlčka: LifeWeaver se může vodorovně dostat směrem k směru, do kterého cestuje a zároveň se uzdravit po dobu 25 HP.

Lifeweaver může přitáhnout spojence na bezpečnější místo a zároveň je chránit před určitými útoky, včetně projektilů, kontroly davu a schopností poškození. .

Strom života (Ultimate): Ultimate LifeWeaver mu umožňuje umístit strom, který uzdravuje spojence do dosahu, dokud je naživu (15 sekund). . .

Lúcio z Overwatch

Jízda zdi (pasivní): Lúcio může skočit na zdi, aby je jezdil, udělit 30 % zvýšení rychlosti pohybu a umožnit mu skočit dál, když opouští zeď.

Lúcio srazí zpět nepřátele v okolí s výbuchem zvuku a způsobí malé poškození.

Crossfade: . Píseň uzdravení uzdravuje spojence v okolním spojenci po dobu 16 zdraví za sekundu, zatímco melodie rychlosti poskytuje spojencům o 25 procent zvýšení rychlosti pohybu.

Zesilujte to: .

Zvuková bariéra (Ultimátni): .

Soucit

Sympatické zotavení (pasivní): Mercy se může uzdravit tím, že uzdraví spojence se svým personálem Caduceus.

Milosrdenství může pomalu sestoupit z výšky a ovládat směr jejího pádu.

Zaměstnanci Caduceus: Mercy může prostřednictvím svého personálu nasadit buď léčivý paprsek nebo paprsek zvyšující poškození, což jí umožňuje nabídnout konstantní podporu cílovému spojenci v boji.

Anděl strážný: Po zacílení na živý nebo mrtvý spojenec může Mercy k nim okamžitě létat.

Mercy může přinést zpět mrtvého spoluhráče tím, že jim obnoví plné zdraví. Vzkříšený hráč získává nezranitelnost pro 2.25 sekund a zatímco se mohou pohybovat po 1.. .

Aktivace Valkyrie dává milosrdenství schopnost létat a posilovat sílu všech jejích schopností. Léčivé a poškození zaměstnanců Caduceus se nyní zaměřují na další spojence poblíž zamýšleného cíle Mercy a její blaster také získá nekonečné munice.

Moira

Moira z Overwatch

Biotic GRASP (primární zbraň): .

Moira vyhodí jednu ze dvou biotických koulí výběru hráče. .

Moira se rychle pohybuje zvoleným směrem. Po dobu doba trvání je Moira nezranitelná a získává 250 procent zvýšení její rychlosti pohybu. Fade také čistí Moiru většiny poškození v průběhu času a pohybu debuffů.

Koalescence (konečný): . Spojenci dostávají 140 uzdravení za sekundu, zatímco nepřátelé způsobí 70 poškození za sekundu. Moira se také uzdravuje po 50 uzdravení za sekundu.

Zenyatta

Snap Kick (pasivní): .

Koule harmonie: Zenyatta nasazuje kouli harmonie přes rameno spojence. Targeted Ally je uděleno 30 zdraví za sekundu, pokud zůstanou v dohledu Zenyatty.

. Postižený nepřítel má 25 procent další škody, pokud zůstanou v dohledu Zenyatty.

Transcendence (Ultimate): Zenyatta se stává nezranitelným a uzdravuje spojence po dobu 300 zdraví za sekundu po dobu šesti sekund. .

. Mezi její další předpisy patří digitální trendy, výkřik obrazovky a GameSpew. Pracuje také jako narativní návrhářka ve hrách. Spojte se s ní na Twitteru @thepokeflUte.

Overwatch 2 talenty se používají v misích zaměřených na PVE, které zavádějí nové schopnosti přizpůsobit vaši postavu, takže zde jsou všechny ty, o kterých víme.

Overwatch 2 talent . Tento nový systém schopností je součástí Missions Overwatch 2’s Hero Missions, který vás vidí, jak se spojíte se svými přáteli, abyste demovali omniku. Tyto mise jsou více zaměřeny na boj na rozdíl od příběhových misí, které se soustředí na tradici.

Každý hrdina má řadu nových schopností, které mohou v průběhu času odemknout, pokud se vyrovnají. Je však třeba poznamenat, že talenty Overwatch 2 jsou omezeny na mise hrdiny a nebudou zohlednit PvP. Datum vydání Overwatch 2 PVE je stále pár způsobů – takže se tyto talenty mohou změnit. Existuje také několik talentů, o kterých dosud nevíme, i když tuto příručku aktualizujeme, až najdeme více. Teď je to cesta, tady jsou talent Overwatch 2.

Tracer

Úroveň jedna

 • Adaptivní načtení –
 • Řetězová reakce – Pulzní bomba způsobuje sekundární explozi na ty, kteří byli postiženi výbuchem

 • Flash – Bliká skrz nepřátele je poškozuje
 • Připomenutí způsobuje poškození nedávno oslabených nepřátel

Úroveň 20

 • Vortex – Nepřátelé jsou přitahováni k bodu vzpomínky a zamlčeni

Lucio


 • Léčivá vlna
 • Mashup

Úroveň deset

Úroveň 20

 • Accelerando – zesilovače cooldown se snížilo o 0.5 sekund, když dosáhnete kritického zásahu
 • Power bruslení – Zvukové poškození a škálování zvukové vlny se zvyšuje na základě vaší rychlosti

 • Pokyny Sojiro –

 • Oheň praskne
 • Šílenství – Raketová kladiva se houpe rychleji po po sobě jdoucích hity

Úroveň deset

 • Impact Converter
 • – Pole bariéry zvyšuje poškození přátelských projektilů procházejících skrz

Úroveň 20

 • Balderichův stánek
 • Poruchová čára – Earthshatter způsobí více škod v užším kuželu

 • Epicentrum

Overwatch 2 Talents: Overwatch 2 Hero Mei pózující s novým vzhledem

 • Cold Snap – Když končí kryo zmrazení, okamžitě jsou nepřátelé v okolí zmrazeni
 • Roztříštit

Úroveň deset

 • Snowball Effect – Po použití Cryo-Freeze, válcování a klepání nepřátel na cestě pokračujte v pohybu
 • – Blizzard okamžitě zabíjí zmrazené nepřátele pod 200 zdraví

 • – Zmrazené nepřátele způsobují více poškození
 • Polární vír – Blizzard pokrývá obrovskou oblast a ignoruje linii dohledu

 • Dračí dech –

Torbjorn

 • Věž mají plamenomet místo minigunu
 • místo jednoho velkého umístěte tři mini-turrety

A tady to máte, všechny talenty Overwatch 2, které jsme dosud našli. Tuto průvodci budeme informovat o dalších talentů, které najdeme. . Máme také seznam úrovní Overwatch 2, který nastiňuje hrdiny vycházející nahoře v aktuální meta, a primer Overwatch 2 Maps, který vám pomůže zvládnout aktuální režimy her PvP.


Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.