Útěk z Tarkovského průvodce mapy výměny – GamePur, Komplexní analýza výměny v Escape z Tarkov | Reexile

North West Exfil Interchange

Jižně od Kiba poblíž díry sestupující dolů do parkovací garáže je malý rohový obchod s názvem Generic. Přímo venku jsou některé bedny na zbraň na paletě, které mají tendenci se vynořit granáty. Generic může mít několik beden na zbraně, včetně možnosti odstřelovací pušky v jedné ze skříňky proti zdi. Uvnitř obchodu je také možnost zlatých řetězců a koní.

Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

Základní informace potřebné k přežití na Tarkovově nejvíce kořistné mapě.

ScreenGrab přes BattleState hry

Podle slov Robin Sparkles: „Pojďme do obchoďáku, dnes.”Teď, kdokoli, kdo se kdy bingoval.” Jak jsem poznal vaši matku nebudete schopni tuto mapu s touto písní dissociovat, jste vítáni.

Interchange je velmi zábavná mapa v Útěk z Tarkova, ale může být velmi frustrující pro nové hráče nebo pro lidi, kteří prostě nemají zkušenosti nebo dobře vybaveni pro PvP. Na této mapě je obrovské množství velkého kořisti, což je mezi hráči velmi populární. I když se tato mapa může zpočátku zdát zastrašující, relativně malá velikost usnadňuje učení pro nové hráče.

Velkou vlastností této mapy je opuštěná nákupní centrum. Mall má spoustu výkladů a tunu volné kořisti, ale může to být docela těsně. Aspekty PvP a PVE jsou součástí toho, co dělá tuto mapu obzvláště zábavnou, protože je velmi snadné se dostat do intenzivních bitvy.

Tato mapa je nejlepší, když hrajete s týmem. Mnoho hráčů napadne tuto mapu jako tým, díky čemuž je obzvláště obtížné pro osamělé hráče. Pokud nemáte žádné přátele, kteří hrají Tarkov, Možná budete chtít zvážit, jak to pro ně dostane jako přítomnost.

Obecné rozložení

Velkou část mapy je zabírá „Ultra Shopping Mall“, která byla použita během evakuace Tarkov. Mall určitě vypadá jako bývalý evakuační místo, s opuštěnými vozidly na parkovišti a garáž a různé kořisti rozptýlené po celé opuštěné budově. Existuje velká venkovní plocha mapy, ale kořist není tak hojný jako uvnitř obchoďáku.

Většina z prvního a pozdního nájezdu PVP se odehrává venku, protože většina bodů tření a extrakční body jsou umístěny venku. Existuje jen hrst extrakcí a bodů tření a je poměrně snadné zapamatovat si jejich místa, což z nich činí hlavní cíl pro kempování tření.

Ve vnější oblasti mapy je několik pozoruhodných míst. V severozápadní oblasti mapy je železnice. V oblasti kolem železnice se nachází hrstka skrytých skrýšů. Tato oblast působí jako místo pro hráče PMC a je místem extrakčního bodu železniční exfil. Toto jsou hlavní místa pro táborníky, takže je dobré se po vstupu do hry rychle přestěhovat z oblasti.

Mimo přední část Ultra Mall je několik parkovišť. V těchto pozemcích není mnoho kořistí, ale jsou tu nějaké med tašky a bedny, které lze vyplenit. Oddělení parkovišť od železnice je dálnice, která vede po délce mapy na západní straně. Stejně jako parkovací místa, na dálnici není tu spousta velké kořisti, kromě nějakého volného kořisti v opuštěných autech, několika bedrách a pár med tašek na severních a jižních koncích.

Jihozápadní konec je zaujatý především zátarasem Emercom a nakládací doky pro Oli. Tato oblast je bodem pro hráče PMC. Nakládací rampy Oli působí jako dobrý vstup pro nákupní centrum přes Oli. Je velmi snadné se dostat do parkovací garáže směrem severně od nakládacích ramp. Tato oblast může být dobrým vchodem, ale je také rušná, takže zůstaňte ostražití. Zátah EMERCOM působí jako extrakční bod z mapy, ale je velmi oblíbenou oblastí pro tření a extrahované táborníky.

Body zájmu

Garáž

Parkovací garáž je přímo pod Ultra Mall a nabízí některé z nejlepších vstupů a některé skvělé kořist. Pokud nemáte zájem prohledat garáž, dobré pravidlo je jen najít nějaké světlo a následovat ho, dokud nezasáhnete vchod. Garáž je rozdělena na čtyři pozemky počínaje pozemkem A na severním konci a končící lotkou D na jižním konci. Není těžké říct, v jakém pozemku jste, protože na stěnách jsou natřeny velká písmena.

Garáž je plná stanů, přepravních kontejnerů a opuštěných vozidel. Nezapomeňte zkontrolovat zadní část vozidel, která vidíte pro bedny a volný kořist. Stany mají také zbraně a kořist bedny, které by měly být zkontrolovány. Pokud nepřijdete se spoustou navíc tašky a kapesního prostoru, naplníte se velmi rychle jen z garáže. Garáž je také dobrým místem pro lov SCAV, protože existuje několik seskupení scav, které potulují oblast.

Lot A je nejsevernější oblast. Uvnitř šarže A v severozápadním rohu je lékárna s volným lékařským kořistí a peroxidem vodíku. Chcete -li se dostat dovnitř, budete potřebovat klíč k lékárně, který se nachází buď v kapsách a sáčcích scavs nebo v místnosti 315 na pobřeží v pánvi. Schodiště v hodně A vede k myšlence.

V nejsevernější oblasti šarže A je také místo, kde je Killa’s Stash k dispozici po převrácení spínače v bezpečném existenci. Killa’s Stash je skrytá skrýše, kterou najdete v červené přepravní kontejneru na nejsevernější straně pozemku A. Tento kontejner je skrytý za seskupení dalších kontejnerů poblíž severního vchodu do Lot A a. Začněte z oranžového kamionu těsně mimo Lot A a hlavu uvnitř pozemku. Na pravé straně bude seskupení několika kontejnerů proti zdi. Jděte do zadní části kontejnerů a najděte malou skrytou oblast. Kontejner s otevřenými dveřmi je skrýš.

Jižně od Lot A je hodně B. Lot B má na jeho jižní straně nějaké volné kořist a bedny zbraní. Ve středu pozemku je několik stanů, které mohou mít uvnitř bedny a volný kořist.

Lot C je místo, kde se nachází extrakce bezpečné. Chcete -li kopívat bezpečnost, budete muset zapnout napájení v elektrárně v severovýchodním rohu mapy. Na východní straně šarže je několik beden na zbraně.

Nejjižnější pozemky v parkovací garáži je hodně d. Stejně jako všechny ostatní pozemky jsou i zbraňové bedny a nějaká volná kořist v Lot D. Tato část má schodiště, které vede do Oli.

Na jižním konci garáže je díra ve stropě, která vede až do prvního patra nákupního centra. Toto je velmi rušný vchod a měl by se k němu přistupovat opatrně, protože je to populární mezi hráči. Díra v podlaze vás také vyhodí poblíž oblasti Killa se rád hlídá, takže se z ní nevynoří, aniž byste se dívali.

Společný prostor

Battlefield 1 Beta

Tato oblast je centrální oblastí nákupního centra ohraničená na severu myšlenkou, východem Goshanem a na jih od Oli. Ve společné oblasti je spousta menších výkladů, jako je Kiba a Emercom. Existují čtyři eskalátory, které procházejí středem společného prostoru, což vede do dalšího patra. Společná oblast je docela symetrická na prvním i druhém patře kromě některých trosek a obří díry v podlaze na jižním konci.

Tři obchody, které by měly být zaznamenány v prvním patře společného prostoru, jsou Emercom, Mantis a Kiba. Existuje několik malých obchodů na společném prostoru s tunami volné kořisti. Kiba, Mantis a Emercom jsou zvláštní kvůli hojnosti kořisti a že jsou zamčené. Mantis a Emercom mají mezipaměti zdravotnického materiálu, zatímco Kiba má více beden na zbraně, registry a brnění nebo oblečení.

Z předního vchodu do obchoďáku je Mantis vlevo vedle druhého výtahu. Mantis má k dispozici několik mediálních krabic. První je vpravo od dveří, když poprvé vstoupíte z hlavního hřiště. Na policích v zadním rohu je více léků spolu s bundou. Zlaté řetězy a figurky koní se mohou po celém obchodě vynořit na policích.

EMERCOM je na severní straně seskupení obchodů s Mantis. Jít z hlavních dveří Mantis směrem k eskalátoru stačí zahněte doleva a přilepte se ke zdi až na druhou stranu seskupení obchodů a měli byste skončit na Emercom na severní straně. Klíč potřebný k dosažení EMERCOM je nalezen na celních úřadech. Stejně jako Mantis, Emercom má tunu med krabic spolu se zbraňovou krabicí, bundou a volným kořistí. V tomto průčelí jsou také poměrně běžné, pokud je potřebujete.

Přes kalus od Mantis je obchod s názvem Brutal, Brutal má nějaké volné kořist a nástroje včetně oblečení. Otočte roh kolem brutálního a Kiba bude po vaší levici přes kontrolu. Kiba vyžaduje, aby vstoupila dva klíče, klíč roštu a klíč z obchodu. Klíč roštu je odměnou za dokončení střelce – část 11 hledání mechanika. Klíč obchodu najdete na SCAV, na elektrárně a v Goshanu. V Goshanu je kemp, klíč je na knize za jedním ze stanů. V elektrárně je na vrcholu krabice na polici v administrativní místnosti. Kiba má spoustu kořistí. Je možné najít silně upravené zbraně a granáty v Kiba spolu s penězi.

Jižně od Kiba poblíž díry sestupující dolů do parkovací garáže je malý rohový obchod s názvem Generic. Přímo venku jsou některé bedny na zbraň na paletě, které mají tendenci se vynořit granáty. Generic může mít několik beden na zbraně, včetně možnosti odstřelovací pušky v jedné ze skříňky proti zdi. Uvnitř obchodu je také možnost zlatých řetězců a koní.

Než skončíte v prvním patře a hlavate nahoře, nezapomeňte jet po dětském vlaku na severním konci poblíž nápadu. Pokud jdete k nápadu a zahněte doleva na hale směrem k eskalátoru, uvidíte malý vlak připomínající Casey Jr. Uvnitř vlaku je mrtvý scav, který může mít nějaký dobrý kořist, který stojí za to chytit, když zamíříte nahoře.

Druhé patro

Druhé patro budovy není tak velké jako spodní patra, ale může být mnohem rušnější. Ve druhém patře je slušné množství kořistí a tuny krytu. Toto je oblast blízkých čtvrtí se spoustou míst, kde se můžete skrýt. Můžete se k němu dostat z eskalátorů ve středu společného prostoru a poblíž každého z kotevních obchodů. Někteří noví hráči se pokusí tábořit v otevřených oblastech poblíž centrálních eskalátorů, protože nabízejí pěkný výhled na první patro. Kempování v těchto oblastech však ve skutečnosti není skvělý nápad, protože právě tam by nejzkušenější hráči FPS očekávali. Některé z těchto přehlédnutí jsou také v rozsahu Killa, což usnadňuje výběr.

Tato podlaha je hlavně potravinový kurt s velkým počtem restaurací. Na severních a nejjižnějších koncích je několik oblečení a technologií, ale většina obchodů souvisí s potravinami. Většina kořistí v tomto podlaze je volný kořist a pokladny spolu s několika bedny, bundy a brnění. Na severním konci je seskupení šesti obchodů obklopených haly. Střední výkladní skříň na západní straně je plné tření lékařských kořistí.

Pokud zamíříte do přední části nákupního centra z centrální oblasti druhého patra, najdete bednu zbraní. Odbočte doleva nebo doprava a na obou stranách bude několik malých obchodů s lootable hotovostními registry. Nejjižnější oblast druhého patra je velmi populární. Pokud zamíříte do jihovýchodního rohu druhého patra, najdete obchod s názvem Techlight. Techlight má několik technických kořistí, jako jsou gtole, kondicionéry paliva a analyzátory plynu, stejně jako zbraň. Přes kalus z Techlight je obchod s nějakým lékem vzadu poblíž severní zdi v zádech. Dále dolů po komoře poblíž jihovýchodního konce je městské oblečení. Pokud jdete kolem městského oblečení a míříte na východ, najdete několik zbraňových krabic proti zdi.

Existuje spousta malých zadních dveří a chodb, které mohou způsobit snadný únik od ostatních hráčů v tomto patře. Nezapomeňte zavřít všechny dveře za vámi, pokud plánujete skrývat a čekat na ostatní hráče. Můžete také klesnout přes pulty v obchodech s potravinami pro rychlý obal.

Goshan

Tento obchod s potravinami je na východním konci obchoďáku. Obchod má červenou barvu motivu, které ukazují červené stěny a značky. Obchod má dlouhé a otevřené nakládací doky vedoucí zezadu z obchodu. V blízkosti západní zdi obchodu jsou ústavní registry, která vede do společné oblasti. Pravděpodobně nejviditelnější památkou v tomto obchodě je nikdy věčný odpad na podlaze poblíž jižní poloviny obchodu.

Goshan je místem pro jídlo v výměně. Většina polic může vyvolat potraviny včetně Tushonky. Kolem obchodu je také hrstka bedny zbraní. V přední části obchodu je jen plaché 40 pokladny, které vyžadují klíč nalezený na zvycích. Registry jsou opravdu dobré pro vyrovnání vaší dovednosti pozornosti, pokud jste ve hře stále docela noví.

V jihozápadním rohu obchodu je nakládací plocha s opuštěným vysokozdvižným vozíkem v něm. Tato oblast má bedny a dvě zbraňové boxy. Zkontrolujte rohy nakládací oblasti a najděte je. Tato oblast je také dobrým místem k nalezení automobilových baterií a zapalovacích svíček. Pokud zůstanete v zadní části a sledujete ji podél zadního konce obchodu. Všechny police mohou vynořit nástroje, střelný prach, páska a podobně.

Blízko středu obchodu v zadní části je malá výklenka s rampami stékajícími dolů do garáže. To je skvělé pro vklouznutí do Goshanu zvenčí nebo se snaží dostat pryč z hasičské firmy. Míření na západním konci Goshanu o něco dále severně od ramp do parkovací garáže a trochu doleva je kemp. Stany mohou mít zlaté řetězy a některé další volné kořist. Co je na táboře nejdůležitější, je to, že za jedním ze stanů, sedící na vrcholu knihy je možným bodem pro Kiba Key. Klíč má nízkou rychlost tření, ale příležitostně se může vynořit na vrchol knihy.

V zadní části Goshanu je několik východů, které vedou za obchodem. Zadní část obchoďáku je docela úzký proužek, který může ve vzácných případech mít táborníky v oblastech s výhledem na to. Zadní východy jsou dobré pro rychlý únik, pokud je to potřeba.

Oli

Tento obchod je na jižním konci obchoďáku a je opravdu těžké minout. Oli má zelené téma se zelenými stěnami a značením. Nejvíce pozoruhodně je název obchodu orazován všude, majitelé se jen chtěli ujistit, že jejich nakupující přesně věděli, kde jsou. Oli obsahuje několik vysokých polic, které mohou na některých místech zajistit slušné krytí. Severní zeď Oli je velmi široká otevřená, která vede zpět do společného prostoru. Na severním konci je několik registrů vedoucích z obchodu, které lze vyplenit.

Oli je pro hráče něco jako hardwarový obchod, protože je to dobré místo k nalezení kořistí, jako jsou analyzátory plynu, propan a baterie automobilů. Pokud přijdete z garáže a zahněte doprava na jih, narazíte na několik zamčených místností po vaší pravici. Dvě z místností budou vyžadovat logistický klíč OLI a Klíč Administrace OLI k vstupu. Druhá až poslední místnost na chodbě bude mít klíč pro registry OLI na stole. Kanceláře mohou mít také bělidlo a počítače, které lze vyplenit.

Na severovýchodním konci Oli jsou některé kabiny, které v nich mohou mít počítače a některé různé kořisti. Největší remíza k Oli jsou registry a police. Na policích v celém obchodě je spousta uvolněných kořistí rozptýlených. Jaké kořisti nemůžete použít na trhu blecha. Na přední straně je několik registrů, které v nich mohou mít několik tisíc rublů, ale budou uzamčeny. Klíč registru OLI je může odemknout, aby byly vypleněny. Zadní část Oli má tendenci mít spoustu aut baterie a zapalovací svíčky, které jsou potřebné pro úkol.

Pokud projdete dveřmi v jihozápadní oblasti Oli, skončíte v zadní části. Zamířte na sever, abyste se dostali do nakládacího doku. Načítá oblast je velmi rušná oblast s SCAV a hráči. Vede to velmi rychlou cestu k bodě extrakce EMERCOM, což z něj činí populární místo pro táborníky, podobně jako samotná extrakce.

IDEA

Jen pro objasnění je tento obchod zjevně norský a v žádném případě se netýká švédského obřího nábytku. Obchod je na severním konci obchoďáku a je velmi snadné identifikovat. Má modré a žluté barevné schéma, které nebylo v žádném případě inspirováno určitým švédským odtokem. Všude je modrá a žlutá včetně modrých stěn. Vnitřek obchodu má vzorec uzavřených regálů, zatímco západní strana je docela otevřená.

Od vstupu do společné oblasti do myšlenky můžete vydat přímo zpět až k nejsevernější zdi budovy, abyste našli bednu zbraní. Brava je blízko některých schodů do druhého patra, jen na druhé straně zdi. Myšlenka má spoustu figurek, jako jsou figurky kočky rozptýlené po okolí spolu s volným kořistí a několika bedny. Toto je vlastně skvělé místo pro zemědělské figurky, zejména kočky, protože se velmi často roztřístí.

Na severním konci obchodu je ve středu zadní stěny kancelář se třemi počítači, které lze vyplenit. Na gauči ve stejné kancelářské oblasti je také taška Duffel. V průběhu nápadu je roztroušeno několik pytlů, zejména mezi policemi v centrální oblasti obchodu.

Stejně jako ostatní hlavní obchody v obchoďáku existuje velké množství registrů v myšlenkách, které vyžadují klíč k přístupu k nim. Klíč je nalezen na sedadle bílého autobusu umístěného mimo obchoďák. Autobus je na severním konci mapy těsně mimo myšlenku. Pokud opustíte myšlenku z Northern Doors, jděte po cestě, dokud se nedostanete na křižovatku a zahněte doprava. Autobus bude podél silnice směřující k elektrárně. Autobus má také slušné množství volné kořisti a kolem něj.

Elektrárna

Tato budova se nachází v severovýchodním rohu mapy. Můžete se tam dostat zezadu nápadu zamířením ke zdi naproti obchoďáku a směrem na sever. Uvidíte to, jak se blížíte k severní hranici mapy. Pohonná jednotka má nějakou dobrou kořist, ale co je důležitější, používá se k obnovení energie do obchoďáku. Existuje rozvodna sousedící s elektrárnou, která má uvnitř plotu malé budovy. Tyto budovy mohou vytvořit krabičky nástrojů užitečné pro výrobu sad nástrojů. Uvnitř hlavní oblasti samotné elektrárny je spousta volných kořistí, bund a sad nástrojů. Kondicionéry paliva se mohou také vynořit uvnitř hlavní budovy.

Hned mimo hlavní budovu je menší administrativní oblast s několika počítači a skříňkami na registraci. Počítače občas mají flash disky, které lze popadnout. Na krabici na jedné z polic je klíč potřebný k tomu, aby se dostal do Kiba. Elektrárna může mít velký účinek na mapu tím, že umožňuje hráčům obnovit energii do obchoďáku. Chcete -li obnovit napájení. Krabice je přímo před dveřmi vedoucími do hlavní budovy z administrací. Krabice je okamžitě vpravo a bude na něm mít červené světlo, pokud nebylo aktivováno. Otočte spínač a světlo se stane zeleně. To způsobí, že některé alarmy odejdou v obchodě a umožní vám přístup k bodě extrakce bezpečí. Prodloužení vám také umožní přístup k Killa’s Stash.

Šéf

Fallout 4: Far Harbor DLC

Šéf pro tuto mapu je krásný silně ozbrojený chlapík jménem Killa. Jasnou stránkou tohoto šéfa je, že na rozdíl od ostatních šéfů Tarkov pracuje sám. Nevýhodou je, že je jedním z nejvíce ozbrojených NPC ve hře a absolutně nenávidí všechny, včetně hráčů SCAV.

Vývojáři skutečně připustili, že tento šéf je volně založen na Tachance Rainbow Six Siege Tom Clancyho. Pokud jste někdy hráli Obležení nebo vědět něco o Tachance, pak je tento šéf do značné míry to, co byste očekávali. Pokud jste ve hře nováčkem, pokusit se převzít Killu, než budete mít nějaké slušné vybavení, není skvělý nápad, nechte ho o něco později, jakmile budete mít nějaké lepší vybavení. Pokud sledujete Ragmanův questline, nakonec se velmi dobře porazíte, protože jeden úkol vyžaduje, abyste ho zabili 100krát.

Killa hlídá první patro obchoďáku v oblasti kolem díry v podlaze a Vikingova výkladní skříň. Jeho hlídka pokrývá některé z nejpopulárnějších vstupů do obchoďáku a některá dobrá kořisti.

Primární zbraň Killa je RPK Light Pistol nebo podobná automatická zbraň. Má helmu třídy 4 s obličejem třídy 6, brnění třídy 5 a řadou granátů. Během boje se Killa přesune ve vzoru kliku. Aktivně se pokusí potlačit své soupeře kouřem a fragním granátem a těžkým ohněm. Bude následovat svůj cíl vytrvale daleko za svou normální hlídkovou trasu.

Spatřeno Killa se nedoporučuje a je třeba se mu zabránit co nejlépe. Je velmi přesný, když používá Burst Fire a miluje používání potlačování palby. Běžnou taktikou je jeho cíle vytrvale sledovat a potlačit své cíle, dokud nebude moci uzavřít vzdálenost, houpat se a přepadení je. Nejlepší způsob, jak ho zabít, je použít vysoce kvalitní munici s penetrací s vysokou brnění. 5.45x39mm BS a 5.56x45mm M995 nebo M855A1 by byla nejlepšími možnostmi, jak s ním jednat. Tato kola se liší v cenovém rozpětí, ale jsou o něco častější než některé jiné typy munice. Krátký přehled o různých typech munice si můžete prohlédnout náš průvodce munici a zjistit, co by pro vás bylo nejlepší na základě vašich dostupných zbraní a zdrojů. Pokud nemáte k dispozici žádné munice se slušným průnikem a poškození. Hráči by také měli zvážit použití zbraně s velkým časopisem, protože může být dočasně ohromen úvodním útokem. Vyložení celého velkého časopisu do něj může nějakou práci ušetřit později. To však není příliš efektivní, pokud Killa používá jeho RPK, protože má 95-kulatý bubnový časopis a dva 60-rohové časopisy, což znamená, že vás téměř jistě převezme.

Nejlepší strategií je kombinovat dobrou munici s týmovou prací. Spojte se s jiným hráčem, zatímco bojujete s Killou, aby s ním usnadnil manipulaci. Killa se vždy zaměří na jednoho hráče najednou. Grenáty jsou vedle Killa k ničemu, protože je pro ně příliš mobilní. Hráči musí používat kryt a nesmí se přestat pohybovat při boji proti Killa.

Pokud zabijete Killa, upustí klíčovou kartu, která vám umožní přístup k jeho skrýši a výtažku v bezpečí. Pokud obnovíte energii do centra z elektrárny, vydejte se na místo Burger ve druhém patře. V koupelně za pisoárem je klávesnice. Použijte klávesnici k otevření parkovacího parkovacího síťového parkovacího sítě. Uvnitř bezpečí je další box jističe s přepínačem zvaným „Object 14 Switch.„Pokud přepínate přepínač, otevře se přepravní kontejner v nejsevernější části šarže a. Vstup do přepravního kontejneru se skrýš je skrytý za skupinou dalších přepravních kontejnerů proti západní zdi pozemku A. Musíte se k tomu dostat do zadní části kontejnerů.

Body extrakce

Interchange je jedinečná v tom, že hráči dostanou přiřazení extrakce na začátku nájezdu. Zjistěte, která extrakce můžete použít. Při extrakci buďte velmi ostražití. Není příliš mnoho extrakčních bodů a existuje spousta hráčů, kteří by rádi tábořili v blízkosti, kteří čekali, až někdo naložil kořist.

  1. Železniční exfil (všechny) – Tato extrakce je v severozápadním rohu mapy. Není příliš obtížné se dostat. Pokud opouštíte nákupní středisko z Oli nebo nápad, zamířte přímo k západní zdi, následujte jej na sever, nebo zasáhněte severní zeď a sledujte ji na západ. Extrakční bod je těsně mimo železniční tunel s opuštěným vlakem poblíž.
  2. EMERCOM CHECKOPTOPT (ALL) – Tento bod extrakce je v jihovýchodním rohu mapy. Je to docela snadno dosaženo z nakládacího doku poblíž Oli. Vydejte se dolů po velké rampě a na jihovýchodě jděte. Pokud odjíždíte z přední části nákupního centra, jen doleva a sukni kolem obchoďáku, dokud nebudete směrem dozadu a míří jihovýchodně. U pohraniční zdi uvidíte určitý druh vojenského kontrolního bodu. Jakmile se dostanete kolem plošiny, extrakce se spustí, ale bude velmi opatrná, protože toto, stejně jako většina extrakčních bodů, přitahuje táborníky. Na straně silnice nalevo od kamionu jsou některé zelené stany a keř. Vaše granáty a kulky mohou projít stanem a keřem, takže pokud si myslíte, že by mohli být táborníci, využijte je ve svůj prospěch.
  3. Díra v plotě (všechny) – Nemůžete nosit batoh pro použití tohoto bodu extrakce. Tento extrakt je snadno přehlédnut, ale poměrně snadné se dostat. Tento bod extrakce je podél východní zdi k zadní části Goshanu. Zamířte severně od nakládací rampy Oli směrem k Goshanu. Naproti parkovacímu prostoru pod Goshanem je malá odsazení ve zdi těsně před palivem zbarveným palivem. Odsazení bude mít spoustu přepravních kontejnerů rozptýlených v něm. V severovýchodním rohu odsazení je mezera, která působí jako extrakce, je zastrčena hned za některými sudy.
  4. SCAV CAMP (ALL) – Tento bod extrakce vyžaduje, abyste se spřátelili s místními obyvateli. Chcete -li použít tuto extrakci. Tato mapa má tendenci přilákat mnohem více hráčů najednou, PMC i SCAV, než někteří z ostatních, což tento konkrétní frenemy extrakt o něco snadněji používá než na jiných mapách, jako je rezerva. Z přední části nákupního centra jen zamířte směrem k západní zdi kolem jeviště s červeným baldachýnem. Jděte směrem k jeřábu s červeným přepravním kontejnerem. K dispozici je otevřená přepravní kontejner, který můžete použít k procházení plotem a do oblasti s jeřábem. Ve velké modré zdi je mezera za některými dalšími kontejnery. Mezera je bodem extrakce a je možné získat některé položky do pošty z plotu, pokud použijete tuto metodu.
  5. Saferom exfil (všechny) – Tato extrakce vyžaduje klíčovou kartu 11SR. Klíč je získán od šéfa mapy. Budete také muset zapnout napájení, aby byl tento bod extrakce aktivován. Chcete -li zapnout napájení, přejděte do elektrárny v severovýchodním rohu mapy poblíž těžby vozidla. Uvnitř elektrárny na zdi poblíž přední a boční vchody je jistič s červeným světlem zapnutým. Otočte přepínač na poli a světlo se stane zeleně, což znamená, že byl obnoven napájení. Vraťte se zpět do zdi a jděte nahoru do eskalátorů do druhého patra. Jděte na místo Burger, které zcela nemá logo jako určité místo monarchického hamburgeru, a vydejte se na toaletu pro muže. Vypláchněte pisoár a objeví se klávesnice. Použijte klíč 11SR a bezpečnost bude otevřena. Vraťte se dolů po eskalátorech a jděte do obří díry v zemi a zamířte dolů do garáže, pravděpodobně uslyšíte alarmy, které z několika obchodů signalizují signalizující síla, a že někdo může mířit do bezpečí, všichni hráči kolem pravděpodobně je také slyšeli, takže buďte opatrní. Držte se doleva a vydejte se směrem k parkovací oblasti „C“, budete vědět, že jste tam od obřího „C“ malovaného na spoustě stěn. Uvidíte žlutou dodávku a vedle ní jsou otevřené dveře. Projděte dveřmi a použijte klávesnici okamžitě doleva od dveří, abyste ji zavřeli a aktivovali extrakci. Po aktivaci klávesnice budete extrahovat během několika sekund. Na zdi je také napájecí box s červenou pákou. Pokud vytáhnete páku, odemkne to Killa’s Stash. Toto je jednorázové použití exfilu, takže jakmile bude použito při nájezdu, nelze jej znovu použít.
  6. Elektrárna (PMC) – Jedná se o výstup vozidla podobného tomu na jiných mapách, jako jsou celní a lesy. Není to vždy k dispozici, ale pokud náhodou jdete do této oblasti, jděte dopředu a zkontrolujte, zda je k dispozici dodávka. Pokud uvidíte u brány černou dodávku, můžete použít extrakt. Extrakt najdete v severovýchodním rohu mapy. Nejrychlejším způsobem, jak se k tomu dostat, je vyrazit zezadu nápadu a zamířit na sever po rampě. Když se vydáte směrem k extraktu, bude po vaší levici malá elektrárna. Uvnitř brány je zaparkovaná černá dodávka. Budete muset zaplatit řidiči 3000 rublů a maximálně čtyři lidé jej mohou používat najednou. Po zaplacení řidiče bude extrakce před odjezdem zchladit. Můžete opustit bezprostřední oblast a schovat se před jakýmkoli extraktem, ale pokud nestojíte u dodávky, když je minuta nahoře, odejde bez vás. Jakmile je dodávka pryč, nelze jej během tohoto nájezdu znovu použít.

O autorovi

Davy Davison

Jsem vášnivý hráč PC – hraji spoustu gacha her, MMO, přežití a TCGS. Také se dostávám více do mobilních her. Pokrývám a hraji trochu všeho a miluji prozkoumat nové žánry. Když aktivně nehraji ani nepíšu o hrách, sleduji streamy nebo správu serveru Minecraft.

Reexile

Zde poskytne hráčům cestu exilu a úniku z Tarkova nejnovějšího průvodce a sestavení

Komplexní analýza výměny v útěku z Tarkova

Escape z Tarkov je obvykle hra, jejíž konečným účelem je přežití. Hráči potřebují hrát PMC nebo SCAV, objevit se o výstroji o mapě a knockdown nepřátele, aby drancovali své komponenty a dosáhli jakéhokoli evakuačního bodu dopředu. Hned po skončení odpočítávání hry jsou všichni hráči uvnitř bodu evakuace vítězové a hráči, kteří jsou přesto naživo.

Útěk z Tarkov nebude pro nové hráče opravdu přátelský, protože tato hra je také skutečná a ve hře se neobjeví žádné známky, takže má tendenci pro mnoho nových hráčů, aby to začalo mnoho nových hráčů. Escape from Tarkov dosud zveřejnil osm map, jmenovitě mapa továrny, mapa pobřeží, celní mapa, mapa lesů, mapa výměny, mapa questů, mapa laboratoře a rezervní mapa. Podívejme se tedy na průvodce výměnou mapy Woods, doufám, že průvodce je pro hráče obvykle užitečný, pokud je něco nesprávného, ​​můžete zanechat zprávu a pak začít.

Interchange může být masivní nákupní centrum se 3 značnými obchodů. Také proto, že centrální spleť menších obchodů se spoustou tras, aby se snížily pomocí, schodištěm, aby se plazily, a eskalátory hlasitě orazívají, přestože vašemu týmu řekl, aby ho udržel v klidu. Přístupové chodby a sklady znamenají, že by mohlo být docela snadné zabránit kontaktu s hráči a dostat spoustu kořistí bez vystřelení výstřelu. Tato příručka by vám měla pomoci pochopit základy mapy výměny a jak můžete vytěžit maximum z něčích běhů.

Výměna skrytých skrýšů

V útěku z mapy výměny Tarkov je 18 skrytých skrýšů, podívejme se.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Může být obtížné zjistit. Pokud získáváte problémy, když to vidíte, projděte se pomocí křoví a uslyšíte své vlastní chůzi po dřevě.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Může být obtížné zobrazit. Pokud to máte potíže s tím, jak to vidíte, projděte se po křoví a uslyšíte své vlastní chůzi po dřevě.

Nikdy se nekrýt. Zatlačí vás to zpět. Projděte se, dokud se nemůžete procházet. Pak si položte a plazíte se, dokud nemůžete plazit žádné další, pak se postavte.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Může být obtížné to zjistit. Pokud získáváte problémy, jak to vidíte, projděte se přes keř a uslyšíte se chodit po dřevě

Šrafy na dřevo pokryté listy. Může být obtížné určit. Pokud máte potíže s tím, jak to vidíte, projděte se pomocí keře a uslyšíte se chodit po dřevě.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Je obvykle složité. Pokud máte potíže s tím, jak to vidíte, projděte se přes keř a uslyšíte se chodit po dřevě.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Může být obtížné určit. Pokud máte potíže s tím, jak to vidíte, projděte se přes keř a uslyšíte se chodit po dřevě.

Šrafy na dřevo pokryté listy. Je obvykle obtížné to zjistit. Pokud máte potíže s tím, jak to vidíte, projděte se přes keř a uslyšíte své vlastní chůzi po dřevě.

Výměna klíčů

Existuje mnoho klíčů uvnitř města Tarkov. Interchange má 12 klíčů a dvě klíčové karty. Spousta těchto klíčů vyžaduje, aby se síla zapnula na energetické stanici na severovýchodní straně z mapy. Pokud máte důležitý, který nefunguje nebo si nejste jisti, že bude fungovat, vydejte se více než na stanici a přepne přepínač, abyste byli chráněni. Buďte opatrní, ale protože energetická stanice, konkrétně umístění o energetickém přepínači, je často známým místem pro táborníky.

Klíč k kanceláři administrátora OLI
To důležité odemkne pracoviště správce naproti toaletami v Oli, kancelář zahrnuje hlavně nějakou volnou kořist a také PC. Zásadní by mohl být objeven na pobřeží na stole v oblasti 322 východního křídla.

Klíč k kanceláři oddělení logistiky OLI
Tento klíč odemkne divizi logistiky v OLI. Stejně jako kancelář administrátora je určitě hlavně jen volný kořist spolu s PC. Tento klíč je objeven na zvycích uvnitř kufru modrého automobilu kolem silnice zahrnující místo továrny plus novou čerpací stanici.

Klíč k obslužné místnosti Oli Outlet
Toto bylo objeveno pouze na bundách a na SCAV. Klíč odemkne obslužnou oblast s volným kořistí.

Klíč k obslužnému prostoru rozvody energie
Tento klíč odemkne chatrč venku v obchoďáku na severovýchodní straně s mapou poblíž energetické stanice. Mohlo by to být identifikováno v modré skříňce v oblasti vysokozdvižného vozíku uvnitř nejvyšší části továrny.

Klíč k lékárně
Tento klíč otevírá lékárnu v severozápadním místě pojmu. Lékárna má nějakou volný zdravotní kořist, solný roztok a peroxid vodíku. Tento klíč se nachází v místnosti 101 uvnitř západního křídla letoviska na pobřeží. Pravděpodobně bude sedět na stole poblíž okna.

Klíč k outletu prodejce Kiba
To je jeden ze dvou klíčů potřebných k přístupu k prodejci Kiba. Tento obchod patří mezi nejúčinnější kořist na mapě pro zbraně, zbraně a brnění. Síla musí být obnovena pro nákupní středisko v energetické stanici, aby bylo možné využít tento zásadní. Klíč je obvykle umístěn uvnitř správcového prostoru v elektrárně na hlavní krabici na policích. Může být také identifikována na knize za seznamu stanů v kempu zřízeném v Goshanu. Tento nezbytný může být také přijat od terapeuta na úrovni 4 na oplátku za 60 kondenzovaných mléka a 10 balíčků ovesných vloček.

Klíč k dveřím roštu Kiba
Tento klíč odemkne rošt za dveřmi se otevřel společně s výše uvedeným. Síla by měla být zapnutá z energetické stanice, aby se stala v pozici, aby se tento důležitá použila. Obchod Kiba je naplněn zbraněmi, brněním a zbraně. Tento klíč nelze získat z bund nebo SCAV. Může být přijato pouze jako odměna za quest „Component 11“ od mechanika. Chcete -li zahájit tento úkol, musíte být na úrovni 20. Chcete -li dokončit úkol, budete muset upravit AS VAL v souladu se specifikacemi mechaniky.

Klíč k jednotě EMERCOM Healthcare
Tento nezbytný je nezbytný pro questline „vitamíny“ poskytovaný lyžařem. Odemkne EMERCOM jednotku v Ultra Mall uvnitř centrálního umístění mezi nápadem i eskalátory. Klíč je obvykle objeven na zvycích poblíž čerpací stanice. Je tu sanitka spolu s zadními dveřmi sedícími poblíž kamionu. Základem je uvnitř záda v sanitce na sedadle.

Klíč k pokladně Oli
To důležité odemkne peněžní registry v Oli, což je skvělá zásoba pro rubly. Tento klíč se obvykle nachází na stole na pracovišti uvnitř zadní části Oli.

Klíč k pokladně
To zásadní odemkne registry v nápadu. Může být identifikován na seznamu sedadel bílého autobusu zaparkovaných venku konceptu na severní straně Ultra Mall.

Klíč k pokladně Goshan
Toto zásadní otevírá registry v Goshanu. Může být umístěn na sedadle bílého autobusu na celních úřadech. Autobus je prvkem vašeho zátarasu poblíž nové čerpací stanice.

Úložiště související s ultra zdraví důležité
Tento důležitý otevírá oblast úložiště související se zdravím v obchoďáku. Stejně jako klíče Kiba, tento klíč vyžaduje, aby byla energie zapnuta. Tento nezbytný lze nalézt pouze v bundách.

Objekt 21WS keycard
To důležité odemkne kontejner na parkovišti naproti obchodě. Může to být červená kontejner sedící na hlavním počtu dalších kontejnerů pomocí jeřábu poblíž. Energie bude musí být obnovena, aby bylo možné použít tento důležitý. Toto zásadní je objeveno na SCAV, v bundách a někdy na těchto mapách Scav Boss, Killa.

Objekt 11SR KeyCard
Tato klíčová karta odemkne tajnou skrýš Killa uvnitř kontejneru uvnitř parkovací garáž pod obchoďákem. Síla musí být zapnuta, než může být přístup k úkrytu. Tento klíč nelze nalézt v bundách nebo na SCAV. Tento klíč lze vyloučit pouze z šéfa SCAV této mapy, Killa. Budete více než vítáni, abyste se ho pěkně pokusili požádat o klíčovou kartu, ale jeho odpověď pravděpodobně přijde na ústupovou rychlost.

Výměna výměny

Železniční exfil
Železnice je zastrčena do jihozápadního rohu a je na konci dlouhé železniční trati. Dostat se k němu zahrnuje buď překročení dálnice, procházející malým dřevem, nebo procházení staveništěm. To vše může být nebezpečné, takže nenechte svou stráž, dokud nezasáhnete bod extrakce.

EMERCOM kontrolní bod
Kontrolní stanoviště EMERCOM je na severozápadě a je také vedle malého dřeva. Je blíže k hlavní struktuře než železniční exfil, což znamená, že může být zastřelen z některých mimo skladu Oli. Místo, které potřebujete, je mezi vozidly u stanů. Dávejte pozor na všechny křoví kolem východu, protože se jedná o běžná místa pro oportunistický výstupy, kteří vás čekají, aby vás vybrali, když se dostanete pryč s kořistí.

Elektrárna
EXFIL EXFIL je jediný výpis, který stojí tři tisíce rublů EFT na hráče. Až čtyři PMC se může dostat ven oslovením SUV na zadní straně elektrárny v jihozápadním rohu mapy. Pokud zde SUV není, detekovatelný zvukovým motorem, pak jej použili jiní hráči a již nejsou k dispozici. Uvědomte si dlouhý čas extraktu.

Díra v plotu
Díra je plot je vždy dostupný extrakt na západní stěně mapy. Je velmi blízký vchodu na podzemní parkoviště a je označen starými sudy za červenou přepravní kontejnerem. Úlovek pro tento přístupný odchod je, že nemůžete extrahovat batohem, takže se musíte rozhodnout, zda je váš kořist nebo snadný únik důležitější. Samozřejmě se na to můžete připravit tím, že si vezmu vestu TAC se spoustou úložného prostoru, ale nebudete moci odejít s většími předměty.

SCAV CAMP
Podél východní zdi je na dálnici řada vojenských stanů a nádob v nákladu. Za modrou kontejnerem nákladu je vždy k dispozici odchod, který vyžaduje, abyste s sebou přinesli přátelský scav. Nalezení hráče ovládaného SCAV, který nechce střílet, můžete být velmi složitý, ale pokud se hvězdy sladí, může to být pro vás výstup.

Saferoom exfil
Saferom je komplikovaný výstup pro jedno použití, který vyžaduje, aby se několik obruče proběhlo. Nejprve musíte jít na elektrárnu v jihozápadním rohu a zapnout napájení celého Ultra Mall. Pak se musíte vydat do obchodu s hamburgerem ve druhém patře. Zde musíte propláchnout pisoár na pánských toaletách, který odhalí ovládací panel. Dále je třeba přejeďte přejetím objektu #11SR keycard. Tím se otevře tajná bezpečná místnost na podzemním parkování. Hledejte žlutou dodávku s některými dvojitými přenosnými pracovními světly. Uvnitř bezpečné místnosti je váš exfil, stejně jako přepínač k otevření kontejneru objektu 14.

Místa výměnné kořisti

Interchange je spousta potenciálních kořistí. Oli má spoustu vysoce hodnotných předmětů posetých kolem zadních polic, které lze prodat na útěku z Tarkovského blešího trhu za dobrou cenu. Budete se muset seznámit s nejcennějšími položkami ve hře. Oli má spoustu vysoce hodnotného nezdravého odpadu od nástrojů a motorů, až po palivové kanystry a šrouby. Jakmile se přesunete do obchodu, existuje několik velmi nebezpečných dlouhých linií dohledu, takže se držte stinné zadní stěny pro bezpečnost.

Techlight ve druhém patře ultra trhu má volné kousky technologií, občas tření grafických karet. Techlight je obvykle rychle zasažen hráči, zejména ti, kteří přicházejí s batohem a pistolí speciálně pro rychlý běh. Stealth a vysoká mobilita jsou vaši přátelé, pokud jste dost odvážní, abyste vstoupili do centrálních obchodů s výměnou. Vezměte si pistoli s vysokou perem jako TT-33, takže můžete alespoň upravit významné poškození, pokud budete muset.

Kiba je obchod se zbraněmi, který je často skladován s volnými přílohy a rozsahy, včetně tepelného rozsahu Reapir. Má také zadní klec často obsahující vzácné zbraně. Chcete -li se dostat do obchodu, budete potřebovat klíč k prodejně obchodu Kiba, ale uvědomte si, že otevření dveří spustí poplach, který upozorní všechny na mapě vaší přítomnosti. To může být deaktivováno stisknutím přepínače alarmu v místnosti vedle Oli, nebo tím, že jde na druhou a zamíří na východ nejvíce zdi, poblíž eskalátoru. Chcete -li se dostat do zadní klece, budete potřebovat klíč ke dveřím roštu Kiba.

Výměna šéfa SCAV

Killa je velmi nebezpečný šéf k boji. Má nesmírně tvrdé brnění, které je pro něj speciálně zdobeno. Jeho zbraně mohou být impozantní a granáty, které vyhodí, mohou snadno ukončit váš běh. Pokud spatří hráče, bude je vytrvale lovit. Killa hlídá kolem prvního patra Ultra Mall a obvykle může být spatřena poblíž Kiba. Přineste zbraně s vysokou penetrací, aby prořízly jeho extrémně tvrdé brnění. Hodnota, kterou získáte od zabíjení Killa, je zcela na jeho vybavení, přičemž vše je velmi užitečná nebo cenná.