Útěk z Tarkovského průvodce mapy výměny, jak extrahovat z díry v plotu v Escape z Tarkova

Jak extrahovat z díry v plotu v útěku z Tarkova

Nejlepší je skrýt batoh, nejlépe uvnitř keře, ale ne ten nejblíže k bodě extrakce.

Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

Escape z Tarkov je hra MMO FPS z ruské herní společnosti, Battlestation. Hra obsahuje velmi hardcore a realistické hry. Lidé nemají žádné dynamické mapy, které se lokalizují nebo nepřátele, což je důležité porozumět útěku z Tarkovského průvodce mapy a podle toho hrají.

Hráči musí přijít na vlastní pěst od své pozice do bodu extrakce. Hra sportuje mnoho zajímavých map, jako jsou lesy, továrna, zvyky a pobřeží, zmínit několik. Interchange, která je jedním z nich, je místem pro rozsáhlé bitvy PVP a nadprůměrné možnosti rabování.

Protože existuje mnoho možností a míst k prozkoumání, lze na mapě snadno ztratit. Tento článek tedy bude sloužit jako útěk z průvodce mapy výměny Tarkov a připravuje tyto nové hráče. Takže budeme pokrývat celkovou strukturu a tok mapy s nejlepšími strategiemi a taktikou, abychom se přežili a extrahovali sami sebe.

Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

 • Průvodce výměnou mapy pro únik z Tarkov.
 • Ultra Mall
 • Hraní
 • Klíčová lootová umístění
  • Kiba Store
  • EMERCOM

  Průvodce výměnou mapy pro únik z Tarkov.

  Hlavním zaměřením na mapu je ultra nákupní centrum. Takže nákupní centrum se skládá ze dvou podlaží a parkoviště. Takže s ohledem na umístění Spawn se hráči vytvoří téměř všude přes okraje mapy.

  Ale ne uvnitř obchoďáku. Je tedy dobré očekávat boje a být připraveni. Hra opět posune hráče na druhou stranu mapy k extrakci.

  • Útěk z Tarkovské celní mapy průvodce
  • Útěk z Tarkov Woods Map Guide
  • Jak stáhnout Escape z Tarkov na PC?
  • Jak dokončit chemickou látku 1, 2, 3 a 4 v útěku z Tarkov

  Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

  Jakmile jste se vytvořili, můžete použít klíčové památky k rychlému nalezení vaší polohy. Takže pokud jste kdekoli v blízkosti obchodu s myšlenkou, jste na severní straně mapy. Pokud vidíte obchod Oli, pak jste na jižní straně. Nyní se můžete pohybovat vpřed pomocí mapy.

  Ultra Mall

  Hlavním zaměřením je ultra Mall uvedené na této mapě. Se spoustou koření a možností, to je místo, kde chcete být. Mall se skládá ze dvou podlaží a parkoviště. Vzhledem k tomu, že se centrum nachází ve středu, může být použito jako orientační bod, aby zjistil, kam jste se vytvořili.

  Mall se skládá ze tří hlavních velkých super obchodů. Oni jsou:

  1. Idea
  2. Oli
  3. Goshan

  Nyní mezi těmito obchody existuje spousta malých obchodů s mnoha možnostmi kořistí. Nyní se stěhují na parkoviště, lidé se zde mohou snadno ztratit.

  Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

  Nejlepší je tedy pomalu pohybovat se oblastí tím, že si pamatujete, odkud jste přišli a kam chcete jít.

  Hraní

  Toto je velmi komplikovaná mapa s mnoha možnostmi. Proto není žádný konkrétní bod zcinutí zmínit. Ale můžete očekávat mnoho SCAV a PVP hráčů při skautingu v obchodě.

  Nejlepší taktika je pomalu pohybovat se skrz mapu s obrovskou opatrností. Vždy nezapomeňte věnovat pozornost a zkontrolovat tyto rohy.

  Mapa je zaměřena hlavně na téměř boj ve střední úrovni. Přidáno, existují také možnosti pro boje s dlouhým zazvoněním přes vnější oblast.

  Hlava SCAV, známá jako Killa, se někde v obchoďáku vynoří a skaut se svým nejlepším vybavením a brněním. Vyndání ho je těžké, ale stojí to za to.

  Má s sebou nejlepší možný kořist a je velmi agresivní. Určitě zhoršuje váš den.

  Klíčová lootová umístění

  Kiba Store

  Obchod Kiba je ve skutečnosti nejlepším místem pro kořist zbraně, zbraně a brnění. Je to vlastně obchod se zbraněmi. Takže vždy existují vysoce postavené brnění a ozubená kola. Obchod však vyžaduje dva klíče, protože má systém dvojitého zámku.

  Toto místo je však známé pro epické bitvy a boje, aby získaly kořisti. Takže pokud hledáte intenzivní boje, měli byste jít.

  Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

  Dejte si pozor, že SCAV Boss Killa často hlídá tuto oblast a kolem eskalátorů. Pokud vás najde jako první, může na vás jen jeden klepnout na svou zbraň.

  Proto je tato mapa virová mezi hráči skupiny, protože přítomnost Killa je velmi nebezpečná pro sólové lupiče. Nachází se v prvním patře nákupního centra, v centrální části obchoďáku, na jižní stranu.

  EMERCOM

  Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

  Místo, které má spoustu zdravotnických potřeb. Ale pro otevření obchodu vyžaduje klíč. Tento klíč můžete získat z celních úřadů z ambulance na čerpací stanici. Obchod se nachází v prvním patře nákupního centra na severní straně nákupního centra.

  S možností získat spoustu volných lékařských koření, med tašek, bundy a zbraní, určitě stojí za to zkontrolovat.

  Body extrakce

  1. Železnice: Normální extrakce
  2. Elektrárna: Vyžaduje 3000 rublů pro extrakci pomocí vozidla. Rovněž je k dispozici pouze pro jednu osobu za nájezd.
  3. SCAV CAMP: Ale vyžaduje to přátelského hráče PMC, aby provedl extrakci.
  4. OtvorV plotě: Vyžaduje odstranění batohu. Batoh můžete také odstranit na místě.
  5. EMERCOM: Normální extrakce
  6. Bezpečná místnost: Vyžaduje to klíč #11SR.

  Ztracený?

  Nebojte se, s mapami, tak obrovským, a je rozumné ztratit svou pozici. Pokud jste tedy ztraceni mimo obchoďák, sledujte zdi nebo rohy a přesuňte se směrem k bodě exfilu. Ale pokud jste ztraceni uvnitř obchoďáku na jakémkoli patře, sledujte světla, která vás vedou k nejbližšímu oknu. Pak si můžete dívat a zjistit, kde jste.

  Závěr

  Abych shrnul tuto příručku, je třeba zvládnout tuto mapu trpělivost a hodně praxe. Ale doufám, že vám tato příručka pomohla pochopit mapu.

  Existuje spousta zdrojů, kde se dozví více podrobností o této mapě, jako jsou koření, skryté předměty a úkoly. Tato příručka je však zaměřena na začátečníky. I když, pokud chcete, můžete si prohlédnout oficiální stránku Wiki pro více informací na mapě.

  Jak extrahovat z díry v plotu v útěku z Tarkova

  Diamondlobby

  Pro každého, kdo hraje mapu, je pro každého, kdo hraje mapu. Všichni jde do obchoďáku, aby dokončili své úkoly, kořist nebo PvP, s výjimkou běžců Stash.

  Každý musí vědět, jak extrahovat z díry v plotu v útěku z Tarkova, protože je to jeden z nejjednodušších bodů, které projdou.

  Ostatní body extrakce v výměně jsou poměrně daleko, takže nejbližší jsou buď tajná úkryta nebo díra v bodě extrakce plotu.

  Mají jedinečnou mechaniku extrakce a my se zde dostaneme do všech detailů.

  Rychlá navigace ukázat

  Požadavky

  Jediným požadavkem extrahování z otvoru v plotu je upustit tašku.

  Nebudete moci zapadnout skrz plot s taškou, takže buď půjdete do nájezdu bez batohu, nebo ho musíte upustit, abyste extrahovali.

  Díra v poloze extrakce plotu

  Výměna polohy plotu v plotu

  Díra v extrakci plotu je umístěna v zadní části Goshanu, mimo obchoďák. Mapa nahoře může být trochu matoucí. Je to mapa ve hře od terapeuta a ostatní oblasti jsou jen špičkovým pohledem na mapu, sklepy a druhé patro nákupního centra.

  Jakmile půjdete do Goshanu, můžete jít rovnou dozadu a jít pod. Jakmile půjdete dolů po dřevěných prknech, zahněte doleva a běžte rovně.

  Podívejte se doleva, dokud neuvidíte výjezd na vnější stranu ze suterénu. Na levém dolním rohu bílé zdi, se všemi kontejnery a sudy, uvidíte ve zdi nebo plotu díru nebo plot.

  Stojící na extrakci spustí odpočítávání; To vás však upozorní, pokud nemůžete extrahovat.

  Bude to proto, že máte vybavený batoh. Umístěte batoh a vložte svůj nejcennější kořist do své soupravy a kontejneru.

  Navrhuji vložit výměnné předměty do vašeho kontejneru tak, že když je nedokážete extrahovat, můžete je stále použít pro vyměnění s obchodníky.

  Tipy a triky pro extrakci

  Pravidlem číslo jedna je vždy zajistit vaši tašku nebo batoh pro obchodníky, pokud ji přivedete do výměny.

  Nikdy nevíte, kdy budete chtít okamžitě extrahovat. Můžete získat něco dobrého uvnitř výměny a musíte se dostat ven co nejbezpečněji a nejrychleji.

  LEDX Interchange Hole na plotu

  Vždy můžete jít do plánování nájezdu a extrahovat z díry v plotu. Je to dobrý způsob, jak vydělat peníze, protože rychle přijdete s lehkým vytížení.

  Navrhuji přinést alespoň soupravu se 4-slotem na kořist předměty, jako jsou motory, nástroje, nástroje, napájecí jednotky a další cenné položky se čtyřmi slotami.

  Pokud přinášíte batoh, nezapomeňte jej pojistit. Jakmile uvažujete o extrakci díry v plotu, zahoďte batoh z oblasti.

  Hráči Scavs někdy chodí do této oblasti, aby zkontrolovali, zda tašky kopírují více uvnitř výměny.

  Nejlepší je skrýt batoh, nejlépe uvnitř keře, ale ne ten nejblíže k bodě extrakce.

  Pokud máte úkoly, které vyžadují, abyste našli položky „nalezení v nájezdu“, můžete je vyloučit a běžet přímo k díře v těžbě plotu.

  Musíte získat alespoň několik zkušeností z eliminace SCAV nebo PMC, ale vždy můžete počkat, až se časovač dostane na 33:00.

  Pokud to uděláte, nebude to průběh. Se stejnou logikou můžete v této oblasti také tábořit, abyste získali několik PMC, kteří se snaží extrahovat kolem té doby, což je docela běžné.

  Je to skvělý způsob, jak dokončit Chumming, pokud jste to ještě neučinili.

  Co dělat dál

  Se všemi znalostmi v tomto článku můžete použít výměnné nájezdy jako způsob, jak vydělat snadné peníze. Vypíná vše, co můžete pomocí soupravy, a jakmile budete plní, běžte přímo k díře v extrakci plotu.

  Pokud jste nikoho nevyloučili, počkejte 7 minut do extrakce. Toto je dobrá strategie pro zemědělské předměty obecně na prodej. Můžete vyrobit kolem 200-700 000 rublů na extrakci a nálet trvá 7 minut! Je to rychlé a snadné.

  Více útěku z Tarkova

  • Jak extrahovat z Klimov Street v útěku z Tarkova
  • Může můj počítač běžet útěk z Tarkov?
  • Jak odemknout munici M61 v útěku z Tarkova
  • Jak hrát s přáteli v Escape z Tarkova

  Escape z Tarkov Interchange Map Complete Guide (2021) – Extrakce a zájmové body

  Podívejte se na in a výstupy mapy výměny v Escape z Tarkova.

  Útěk z Tarkovovy výměny mapy

  The Výměna mapy je jednou z hratelných map v útěku z Tarkova a je to jedna značná mapa, která může přemoci nezasvěcené. Nebojte se proto, že jsme vytvořili průvodce, který vám může pomoci přežít a vytěžit maximum z vaší cesty.

  Mapa je soustředěna kolem obrovského nákupního centra s názvem Ultra Mall, a kolem toho je několik dalších klíčových míst, jako je železnice, elektrárna, tábor SCAV a Emercon Extraction Points.

  Samotné centrum má dvě patra a suterén a vnitřek nákupního centra je rozdělen do čtyř hlavních sekcí:

  Výměnné mapy Ultra Mall Sections

  Hlavní nákupní centrum

  Hlavním nákupním centrem je centrální část Ultra Mall v Escape z Tarkovu, kde se nachází většina menších obchodů. Několik chodb umožňuje přístup k horní, dolní a suterénní části obchoďáku, jakož i k ostatním kotevním obchodům sousedícím s ním sousedící.

  Podobně jako v nákupním centru v reálném životě, většina obchodů prodává buď tematické nebo speciální předměty, takže hráči mohou očekávat, že si vyzvednou kořist na relevantních místech, jako jsou léky v lékárně, oděvní předměty ve sportovních obchodech a módních díle V technologických obchodech atd. Ve druhém patře hostí většinou restaurace nebo řetězy rychlého občerstvení, takže očekávejte, že najdete potravinovou kořist.

  Při zkoumání centrální části by se hráči měli být na pozoru před přepadením z horního patra a dokonce ze střechy. Je také dobré si uvědomit, že většina centrálních obchodů, přestože má více otvorů, jsou obvykle oddělené místnosti a nepřipojují se k jiným sousedním obchodům. Zvažte to, abyste se vyhnuli zachycení sebe sama, když je pronásleduje jiné týmy.

  Jeden zájem je Kiba (obchod se zbraněmi), který vyžaduje dva klíče, z nichž jeden lze přijmout pouze z Mechanic Quest 11, A ten druhý je na parkovišti B pod Ultra Mall. Hráči musí nejprve zapnout napájení do obchoďáku tím, že zapnou spínač napájení umístěného na elektrárně severovýchodně od samotného nákupního centra.

  Teprve potom budou hráči moci otevřít dveře Kiba. Po otevření bude spuštěn alarm, který může být deaktivován pouze panelem v bezpečnostní kanceláři poblíž Oli nebo na jiném panelu ve druhém patře. V tomto obchodě lze vyplenit spoustu částí zbraní, což stojí za to projít námahou.

  Idea (obchod s nábytkem)

  Parodie v obchodě s nábytkem v reálném životě, IDEA se nachází na severní straně Ultra Mall. Uvnitř je prostorná hala posetá roztahovaným kabinami nábytku a police produktů.

  Vzhledem k tomu, jak prostorná je tato sekce, je nejlepší se držet poblíž stěn nebo vysokých polic, abyste se vyhnuli lemu nebo se snadno spatřili ve srovnání s tím, že jsou venku v otevřených oblastech. Není přítomno mnoho zvýšených prostorů, takže většina střelců bude na úrovni země.

  V této části dávejte pozor na cennosti, jako jsou kočičí figurky, figurky koní a dokonce i bronzové lvi, které se obvykle vynoří na policích, stolech nebo zásuvkách.

  Existuje také spousta tašek a kořistí, stejně jako bedny rozptýlené po celém obchodě. K dispozici je také řada peněžních registrů, které lze vyplenit pro snadné rubly, ale potřebují klíč k otevření. Klíč lze vyzvednout uvnitř autobus těsně venku (sever) nápadu.

  Dalšími zájmovými body uvnitř Idea jsou front office (grafické karty, flash disky) a lékárna (Meds).

  Oli (Hardware Store)

  Oli je hardwarový obchod, kde lze vyzvednout spoustu použitelného hardwaru. Tato část je také široká a prostorná a má spoustu vysokých polic, které mohou sloužit jako kryt.

  Vzhledem k vysokým policům seřazeným v řádcích mohou hráči zip kolem a mezi nimi, aby zůstali nezjištěni.

  Existuje spousta automobilových baterií, jisker a analyzátorů plynu, které lze snadno vyzvednout z polic nebo na vozících. Než se vydáte na pokladny, musíte jít na západní stranu Oli, abyste našli přední kanceláře. Klíč k otevření hotovostních registrů naleznete na stůl v jednom ze kabin uvnitř kanceláře.

  Další uzamčené místnosti v OLI jsou administrativní kancelář (Key lze vyplenit z pobřeží, místnosti 322) a logistická kancelář (Key lze vyplenit z celních úřadů, stará čerpací stanice).

  Goshan (obchod s potravinami)

  Goshan je další část Ultra Mall, která je strukturována jako sklad. Vlastní s potravinami je také prostorné a má řady s vysokou regálem, zatímco strana skladu je plná přepravních kontejnerů.

  Hlavním kořistí v Goshanu jsou většinou zásoby potravin v potravinářském materiálu, zatímco na straně skladu je spousta případů zbraní, které je třeba zkontrolovat na přepravních kontejnerech, stejně jako uvnitř nich.

  I když v Goshanu je spousta peněžních registrů, potřebují klíč, který se liší od toho, který se používá v nápadu. Nejlepší místo k nalezení klíče je jít do Celní mapujte kontrolu uvnitř autobus vedle nového plynu stanice.

  Chytit se ve střelbě v oblasti potravin může být obtížné, protože existují velké otevřené prostory, které nemají moc krytí, takže je také lepší držet se poblíž stěn. Pokud jde o sklad, hromady kontejnerů se mohou stát jakýmsi bludištěm, což může být dobrá věc, pokud se snažíte otřást nepřítelem, nebo to může být past. Udržujte svá ložiska při procházení uvnitř skladu Goshan nebo v jakékoli části nákupního centra.

  Killa – šéf SCAV na mapě výměny

  Další věcí, kterou si můžete být vědomi v Escape z Tarkova, je přítomnost šéfa SCAV Killa, kdo se může v podstatě vynořit téměř kdekoli uvnitř obchoďáku.

  Jak porazit Killa – SCAV šéf na mapě výměny

  Killa je tvrdý šéf, proti kterému bojuje bez správné střelivo, takže se doporučuje vyhnout se tomu, aby se Killa spatřila, pokud je to vaším cílem obhospodařovat se.

  Zaútočit na něj s vysokou penetrací municí jako 5.45 BS, 5.56 M995, nebo 7.62 × 51 je nejlepší volba. Skartování trvanlivosti jeho 6B13 M na minimu nebo zaostření oheň na jeho nohy jsou životaschopné možnosti, pokud nemáte přístup ke správné munici, abyste ho vytáhli ven.

  Killa - šéf SCAV na mapě výměny v EFT

  Body extrakce výměny mapy

  V mapě výměny pro útěk z Tarkova určí váš tření vaše extrakční body, které jsou vždy na druhé straně mapy. Pokud se potřebujete rychle dostat ze středu mapy, můžete použít mnoho cest, které vedou k velké nadstavbě v centru mapy k výměně tření.

  Šest extrakčních bodů je k dispozici na mapě výměny pro hráče, které se mají použít, aby opustili oblast se všemi mocnými kořisti, kterou shromáždili při hraní.

  EMERCOM kontrolní bod - Body extrakce mapy výměny EFT

  EMERCOM kontrolní bod

  Bod extrakce EMERCOM kontrolního bodu se nachází v jihovýchodní části mapy. Při výběru tohoto bodu musí být hráči opatrní, protože je blízko dvou bodů tření.

  Železniční exfil - Body extrakce mapy výměny

  Železniční exfil

  Bod exfil exfil železniční cesty je poměrně o něco dále od středu mapy, ale je relativně bezpečnější ze setkání s třením.

  Elektrárna

  Jedním z nejbližších extrakčních bodů je elektrárna, ale musíte z tohoto bodu zaplatit 5 000 rublů. Tento bod lze také použít pouze jednou za Raid a může pojmout pouze 4 hráče Max. (Pouze PMC)

  Elektrárna je také klíčovou oblastí v oblasti výměny, protože je to místo, kde lze nalézt jeden z přepínačů nákupního centra.

  Hole v plotě - Body extrakce mapy výměny

  Díra v plotě

  Nejbližší extrakční bod z obchoďáku je díra na plotě, ale je tu úlovek: k tomuto odchodu se můžete hodit pouze v případě, že jste Nechte svůj batoh za sebou. To znamená, že můžete přinést pouze jakýkoli kořist, který máte ve svém hlavním inventáři.

  Použijte to pouze tehdy, když se věci ztěžují a vy jste v pořádku, když ušetříte nějaký kořist, než ušetřit vůbec nic. (Pouze PMC)

  SCAV CAMP

  Bod extrakce tábora SCAV se nachází přes hlavní západní vchod do Ultra Mall. Hráči mohou v tomto bodě opustit pouze tehdy, pokud je SCAV a PMC přítomna současně. Zcela náročný bod k odchodu, zejména pokud plánujete najít náhodného hráče z nepřátelské strany, se kterým bude pracovat.

  Saferoom Exfil - Body extrakce mapy výměny

  Saferoom exfil

  Bod extrakce bezpečně vyžaduje několik kroků, než bude možné použít. Nejprve musíte zajistit a #11SR Keycard, které lze získat jako kořist od Killa, z jiných map nebo z tvorby.

  Dále musí být zapnuta napájení do centra (elektrárna). Poté musí hráči přejít na Burger Spot obchod, který je ve 2. patře nákupního centra a najděte v obchodě pisoár. Spláchnutí pisoáru odhalí klávesnici, kde můžete přejet prstem klíčové karty.

  Safeom najdete na Parkovací plocha v suterénu. Pouze PMC může tyto extrakční body použít jako SCAV, kteří se ji pokoušejí použít. Zavření dveří jako PMC okamžitě vyžádá extrakci. Tento bod lze také použít pouze jednou v nájezdu.

  Útěk z Tarkovových výměnných tipů a doporučení mapy

  Důrazně se doporučuje prozkoumat mapu v režimu offline nebo s přáteli, kteří se nejprve seznámí s uspořádáním interiéru, stejně jako exteriérem nákupního centra. V obchodě je několik průchodů, které vám mohou buď ušetřit čas na cestu, stát se únikovou cestou, nebo se stát přepadenými body pro netušící hráče. Naplánujte si trasu/a připravte se na nepředvídané události.

  Pokud plánujete převrácení nájezdu jen hlavně pro kořist a rubly a chcete hrát co nejasněji, nezapomeňte si s sebou přinést potřebné klíče. Cítíme, že je důležité zopakovat, že některé klíče lze nalézt jednodušší v jiných mapách. Kromě průchodů nákupního centra nabízí suterén parkoviště další trasu, pokud se věci v obchoďáku příliš zabývají.

  Pokud jste typ hráče, který dává přednost střelům a nechává pro vás rabování, pamatujte, kde jsou body Spawn a body exfilu jsou. To může být zamračeno mnoha, ale ve hře, kde můžete kdykoli ztratit své vybavení, může být táboření poblíž těchto bodů také strategií. S tím řekl, že byste měli být také opatrní před táborníky.

  Nebere to za samozřejmé zvuky environmentálního a hluku, který vy a ostatní hráči vydávají. Různé materiály vydávají různé druhy zvuků, když chodí. Zkontrolujte, zda budete šlápnout na dřevo nebo kovové podlahy. Nezapomeňte vás udržovat uši ve vysoké pohotovosti, abyste slyšeli, zda je někdo dostatečně hloupý, aby spustil hlučné eskalátory.

  Většina vnitřku nákupního centra je tma, dokud někdo nezapne sílu zpět. Netřeba dodávat, že drž co nejvíce od osvětlených oblastí, nebo pokud jste na útoku, použijte temnotu k plížení se k další oběti.

  Nyní, když jste byli spravedlivě obeznámeni s mapou výměny, jste připraveni použít své znalosti k rychlému doručování RAGMAN? Podívejte se na náš průvodce, pokud potřebujete trochu pomoci.

  Pokud jste ve hře nováčkem a chcete se připojit k akci, je nyní nejlepší čas na útěk z Tarkova, protože všechna herní vydání jsou na 25% slevě v rámci jejich zimního prodeje dovolené.

  • Útěk z Tarkov Hotfix – Co je nového pro nový rok?
  • Útěk z Tarkov PS4, PS5 a Xbox Datum vydání
  • Jak získat útěk z Tarkov Twitch Drops – Nový rok událost
  • Útěk z Tarkov do stromu Quest Kompletní průvodce – všechna umístění vánočních stromů
  • RAGMAN HORKÝ DODÁVKOVÁ PECK – Útěk z Tarkov Guide (2021)

  Podívejte se na toto rychlé video od Noiceguy Tarkov na jeho útěk z Tarkov Interchange Map Guide: