Útěk z Tarkovského výměnného mapy pro začátečníky S – Odealo, Interchange – Escape From Tarkov Guide – IGN

4. Goshan

Útěk z Tarkova
Průvodce začátečníkem po výměně

Výměna se nachází na křižovatce hlavních dopravních tras Tarkovova a spojuje přístav města s jeho průmyslovými okraji (ve hře představoval celní)). Uprostřed oblasti je „ultra“ nákupní centrum naplněné desítkami malých obchodů (v nich lze najít téměř cokoli, od ustanovení a léčiva po šperky, zbraně a elektroniku) a tři hypermarketové velikosti (ty. Goshan, Oli a nápad). . Je to silně ozbrojený a obrněný soupeř, který představuje vážnou hrozbu pro jakoukoli, dokonce dobře vybaveného hráče. Když je poražen, je zdrojem některých z nejlepších a nejdražších brnění a přilby ve hře: Helma Maska 1sch (Killa) s obličejovým štítem a speciálně upravenou verzí útočného brnění 6B13 M (Killa’s Version je lehčí a dělá neomezují mobilitu tolik, ale nabízí menší ochranu). . Každý nájezd na výměně trvá 55 minut a obsahuje 9 až 14 hráčů a více NPC SCAV se roztroušených po celé oblasti.

 • Intenzivní rozsah středních až blížící se PVP bojuje s příležitostnými výměnami dlouhých dolečech podél chodb, často proti dobře organizované opozici (je špatně doporučeno jít sám, jednotky nejméně dvou nebo tří mají mnohem vyšší šance na úspěšné dokončení nájezd).
 • Nadprůměrné možnosti rabování při nepřipravených a výjimečných možnostech rabování, když máte klíče Kiba a víte, kde jsou nejlepší oblasti kořistí.
 • Skvělá příležitost k vyrovnání dovedností pozornosti prostřednictvím otevíracího pokladného registrů dostupných na mapě (jsou jich desítky, z toho 18 v Oli, 20 v nápadu a 27 v Goshanu).

Body zájmu

.

.

Poznámka 2: Plánujeme rozšířit tuto část průvodce a učinit ji mnohem podrobnější v budoucnu (některé body zájmu, které jsou spojeny dohromady, mohou být odděleny, jiné budou přidány, jiné atd.).

1. Elektrárna

Elektrárna, která používala k zásobování obchoďáku tolik potřebnou elektřinou. Existuje několik malých budov (strážní budovy, pokoje údržby a chatrče) a velká budova elektrárny v této oblasti. Toto je také jeden z extrakčních bodů (přes černý SUV zaparkovaný vzadu; bude to stát 3000 rublů – můžete si vzít peníze s sebou, nebo je snadno vypínat z jednoho z hotovostních registrů nákupního centra. Uvědomte si, že se jedná o jednorázové použití a nemusí být tam, aby ho už někdo použil).

. Elektrárna je na naší mapě označena jako číslo „3“.

Možný kořist:

 • Hlavní budova Inside Station: Více složek nástrojů, dvě tření kondicionéru paliva, více koutských bund.
 • .
 • Uvnitř chatrčí: Některé krabičky nástrojů.

2. IDEA

. *. Jak by se dalo očekávat od tohoto typu obchodu, dovnitř je mnoho průmyslových/hardwarových kořistí.

*.

Umístění – Severní část nákupního centra, na 1. (pozemní) patře, jihozápadně od elektrárny. Myšlenka je označena jako číslo „3“ na naší mapě.

Možný kořist:

 • Na policích v obecné oblasti rozptýlené několik vzácných tření (včetně soch lví a koček).
 • Vícenásobné lootovatelné sady nástrojů a průmyslové předměty.
 • .
 • Uvnitř úložné oblasti: elektronika a průmyslové předměty.
 • V oblasti Office (kóje): Bloky PC, technologické předměty a taška na duffle.

. Oli

. .

Umístění – Jižní část nákupního centra, na 1. (pozemní) patře, severozápadně od kontrolního bodu Emercom. Oli je na naší mapě označena jako číslo „3“.

Možný kořist:

 • Nejrůznější stavební/průmyslové/technické materiály a vybavení (hadice, propanové nádrže, auto baterie, analyzátory plynu atd.).
 • 18 Registrů pokladny (klíč pro registry je skrytý uvnitř Oliho logistické kanceláře v západní sekci obchodu).
 • Bloky PC v kancelářích OLI (klíče potřebné pro přístup k některým z nich: Key to Oli Administrator Office [Office Office] a klíč do Oli Logistics Department Office [Log. Kancelář]).

4. Goshan

. Pokud jste po potravinách, je to místo, kam jít; A pokud se podíváte pečlivěji, můžete také najít nějaké vzácné a cenné předměty.

Umístění – . Goshan je na naší mapě označen jako číslo „4“.

Možný kořist:

 • V přední části obchodu: Na police se vynoří více poskytování, včetně Tushonky.
 • 27 Lootable Fash Registers (uzamčené; vyžadují klíč k pokladně Goshan [Goshan], který lze nalézt na zvycích – uvnitř bílého autobusu, který byl použit jako zátaras, blízko „nové“ čerpací stanice).
 • Po celém obchodě a jeho skladu se rozptýleno více zbraní.
 • .
 • Technologická položka se vynoří na policích v zadní části obchodu (baterie automobilů, pistolí, šroubováky, zapalovací svíčky atd..

.

. Mokrý sen o jakémkoli PMC a jakémkoli SCAV. Je naplněn až po okraj zbraněmi, přílohy/mody a další vojenské vybavení. Jak by se dalo očekávat od takového svatého grálu v obchodě, je to téměř vždy těžce napadená a brzda hasičských hasičských sítí vs. najít to nejrychlejší).

K přístupu do obchodu jsou zapotřebí dva klíče:

 • Klíč k dveřím Kiba Outlet Rota [Kiba 2] – otevírá dveře roštu Kiba; Jediným způsobem, jak získat tento klíč, je dokončení střelce – část 11. část 11 daná mechanikem (nebo alternativně jej lze zakoupit na bleším trhu).
 • Klíč k prodejce Kiba Store [Kiba] – Klíčové se vynoří v obchodě Goshan v jednom z kempů (v knize za stanem).

Poznámka: Uvědomte si, že šéf Killa Scav často hlídá tuto obecnou oblast (podél eskalátorů).

Umístění – Centrální část obchoďáku, na 1. (pozemní) podlaze. Vydejte se přímo od hlavního vchodu, kolem „brutálního“ obchodu – Kiba je první obchod vlevo v pravé straně chodby. Kiba je na naší mapě označena jako číslo „5“.

Možný kořist:

 • Možné plně nabité zbraně (AK-74N, M4A1, brokovnice, pistole).
 • Více zbraní Mod a příloha ke zbraně se rozšiřují umístění na policích a uvnitř skříní.
 • Granáty v krabici, která leží blízko k pultu.
 • Skříňka na zbraně, dva hotovostní registry, uvolněné peníze a dvě bedny zbraní.
 • Možné zbroje a přilby se tkají (helma koule, iotv gen4 brnění a další).

. Obecný

Tento opuštěný obchod byl opevněn během emercomové evakuace Tarkova a nyní, přestože byl dříve vypuštěn, když nepokoje vypukly, je to překvapivě dobrý zdroj kořistí, protože mírové síly zanechaly část svého vybavení, když opouštěly místo, které opustily místo. Kvůli těsné blízkosti Generic vůči Kibě se doporučuje být velmi opatrný při rabování místa.

Poznámka: Uvědomte si, že šéf Killa Scav často hlídá tuto obecnou oblast (podél eskalátorů).

Umístění – Na prvním (pozemním) podlahu, vedle výstupu Kiba, v blízkosti hlavního jižního schodiště. .

Možný kořist: Grenade se rozšiřuje v dřevěné bedně těsně před vchodem Generic, 3 halabitelné bedny zbraně a skříň na zbraně uvnitř obchodu, šperky a vzácné položky se na špatné vzadu v zadní části obchodu vynoří.

7. EMERCOM

. Klíč k Emercom Medical Unit [MES] najdete na celních úřadech – v zadní části sanitky zaparkované mimo „novou“ čerpací stanici.

Umístění – Na prvním (pozemním) podlahu v obchodě, otevřeným náměstí v severní části nákupního centra. Pokud projdete hlavním vchodem, zahněte doleva za kuslanka, EMERCOM je vlevo. .

Možný kořist: Spousta volných zdravotnických potřeb, 3 medbagů, bundy a bedny zbraně.

8.

Tento obchod byl opevněn a přeměněn na polní nemocnici/ošetřovnu během emercom evakuace. Když mírové síly odcházely z oblasti, nechaly některé ze svých lékařských potřeb za sebou; Někteří z nich ještě nebyli vyklizeni, což znamená, že Mantis je stále dobrým zdrojem léčiv.

Poznámka: Uvědomte si, že šéf Killa Scav často hlídá tuto obecnou oblast (podél eskalátorů).

Na prvním (pozemním) podlahu v centrální části na levé straně hlavní chodby na severozápad od Kiba na levé straně hlavní chodby na levé straně hlavní chodby. Mantis je na naší mapě označen jako číslo „8“.

Možný kořist: Tři medbagy, některé volné kořisti (včetně možného zlatého řetězu na polici v zadní části obchodu a některé zdravotnické potřeby), dvě bundy a taška na duffle.

9. Adik

. Slovo říká, že tady Scavs a PMC rádi „kupují“ své „uniformy“, včetně legendárního Adika Tracksuit*.

*.

Uvědomte si, že šéf Killa Scav často hlídá tuto obecnou oblast (podél eskalátorů).

Umístění – 1. Mall’s 1. (přízemí), severozápadně od jižního eskalátoru, ve stejné chodbě jako Obecný a Kina Outlet, ale na druhé straně. Adik je označen jako číslo „9“ na naší mapě.

.

Podrobná mapa extrakce/rozmnožování výměny již brzy!

Plodí

Extrakce

Strategie RAID

Již brzy!

Escape of Tarkov je těžká hra se strmou křivkou učení. Proto jsme se rozhodli zaměřit tuto příručku u nových hráčů, kteří mají sklon bojovat se svými prvními nájezdy a pomáhají jim dozvědět se o různých mapách, které hra nabízí.

Doufáme, že jste tuto příručku považovali za užitečnou a informativní. Pokud jsme zmeškali důležitou informaci, dejte nám prosím vědět! .

Obrázky použité v tomto článku jsou duševní vlastnictví Battlestate .

Výměna je populární hratelná mapa v Escape z Tarkov díky znatelnému nákupnímu centru s několika obchody. . .

. Naučte se jeho extrakční body, celkové podrobnosti a jak byste měli hrát tuto mapu.

 • Přehled výměny
 • Body extrakce
 • Nejlepší výměnná souprava
 • Tipy pro hraní v Interchange

Přehled výměny

Průvodce výměnou (5) .png

„Interchange jižní je klíčovým umístěním přepravy pro město. Tato strategická oblast spojuje přístav a přístav s průmyslovým okrajem Tarkova. Nachází se ve středu výměny, je obrovský ultra nákupní centrum, které bylo použito jako hlavní základna provozu pro emercom evakuaci.“[Popis ve hře]
 • Množství hráčů PMC: od 10 do 14.
 • Doba trvání RAID: 40 minut.
 • Velikost: Střední mapa, s interiéry i venku sekce.
 • Šéfové: Killa.

Body extrakce

Interchange Map.jpg

název Popis Kdo to může použít? Je to vždy otevřené/použitelné? Vyžaduje to klíč nebo akci? Obrázek
Železniční exfil Mezi stěnou plnou graffiti a nákladním vlakem na severozápadní straně mapy. Musíte vstoupit poblíž zdi na levé straně. Každý Ano Ne Interchange Railway Exfil.png
Elektrárna Najděte černý SUV na severovýchodní straně úrovně, vedle elektrárny. PMC Ne, vozidlo tam musí být. Ano, musíte zaplatit 5 000 rublů vedle černého SUV. Interchange Power Station.png
SCAV CAMP Na západě ve středu oblasti mapy. Je tu dálnice s více kontejnery. Musíte vstoupit do zeleného, ​​s některými sudy. Jděte na konci, poblíž otevřených dveří. Každý Ano Ano, musíte extrahovat s jiným hráčem jiného typu (s PMC, pokud jste SCAV a naopak). Interchange SCAV Camp.png
Díra v plotě Na východě ve středu oblasti mapy stojíte na zdi za některými sudy a poblíž červené a zelené nádoby. Každý Ano Umístěte svůj batoh a vstupte sem. Výměna díry v plotu.png
EMERCOM kontrolní bod Na jihovýchodní straně mapy, poblíž hranice, je místo s kamiony a vojenskými stany. Stát před vozidlem směrem k vám. Každý Ano Ne Interchange EMERCOM Checkpoint.png
Bezpečná místnost Složitý. Nachází se na východ od garáže C, pod celou částí Oli v obchodě. Jsou to dveře doleva od červené nádoby a některá světla. Každý Ne Vyžaduje to tři kroky. Musíte aktivovat spínač napájení nalezeného v elektrárně, použít pisoár na místě Burger a mít objekt 11SR keycard.

Nejlepší výměnná souprava

Průvodce výměnou (6) .png

Při přehrávání na této mapě budete chtít prozkoumat více dostupných obchodů a najít nějakou sladkou kořist. V takovém případě použití brokovnice, útočné pušky, lehké kulomety, a Samopaly, je nejlepší volání.

To neznamená, že byste neměli používat a Určená puška Marksman z vašich preferencí, pokud chcete (zejména na vnější stranu obchodu, což je klíčové pro body extrakce). Určitě budete chtít něco, co je rychlé a může vám zajistit nějaké hlavy.

Chcete -li se dozvědět více o tom, jaké zbraně a kousky vybavení k přinesení, můžete zkontrolovat náš průvodce zbraněmi, nejlepší průvodce brnění a nejlepší stránky s průvodcem pistolí. Také nikdy nezapomeňte, že nejdůležitější věcí na zbrani je kulky, kterou si vyberete, takže zkontrolujte našeho nejlepšího průvodce Tarkov Ammo, kde najdete několik užitečných tipů.

Tipy pro hraní v Interchange

Průvodce výměnou (2) .png

 • Naučte se všechny různé zóny v nákupním centru. Budou mít konkrétní kořist, takže v každém nájezdu navštívíte ty, které chcete a potřebujete. Červená oblast, volaná Goshan, . Zelený (Oli) má stavební materiály, které jsou také k dispozici ve volaném obchodě IDEA.
 • Celá budova má tři podlaží: Hlavní patro, první patro a podzemní garáž. Obvykle může být SCAV roboti na všech podlažích, Zaměřují se však na střed nákupního centra. Něco najdete také na periferii budovy, po lineárních cestách.
 • Hledáte grafické karty? Interchange je nejlepší mapa pro tento cenný. Zkontrolujte četné kanceláře v obchodě, které mají některé z největších šancí na tření VGA. .

Průvodce výměnou (7) .png

 • Dejte si pozor Killa, Kdo je možná nejnebezpečnější šéf ve hře. Může se vytvořit kdekoli uvnitř nákupního centra a v podstatě sleduje vás Když jste PMC. Scavs s vysokou SCAV Karma se šéf neobtěžuje.
 • The Mall of Full of tmavá místa. Připojení baterky ke svým zbraním, pokud je to možné, vám dá výhodu – i když se vystavíte tím, že rozdáte své postavení nepřátelům.

Průvodce výměnou (4) .png

 • Vezměte prosím na vědomí, že Téměř každý extrakční bod není uvnitř hlavní budovy – Jsou v rozích mapy venku. Měli byste věnovat pozornost svému zbývajícímu času, protože budete možná potřebovat pár minut, abyste se dostali do nejbližšího bodu.
 • Taky, Dejte si pozor na táborníky. Toto jsou některá z nejjednodušších míst, která mají být kempování díky otevřeným oblastem, ve kterých jsou. Vždy mějte oči a uši otevřené.

Hledáte další tipy a průvodce pro svůj čas s únikem z Tarkova? Zkontrolujte prosím následující stránky:

 • Průvodce začátečníkem: Základy a funkce
 • Průvodce SCAV
 • Bojový průvodce a tipy