Úvod do aukčního domu a klasické ekonomiky – wowhead, wow klasický aukční dům pro nové hráče | PCGamesn

Wow Classic Auction House Guide pro nové hráče

Cena nabídky a cena výkupu jsou zásadní pro to, aby aukční dům fungoval ve váš prospěch. Hráči neradi čekají na několik hodin, aby získali o něco levnější položku, takže cena odkupu je realisticky cena, kterou chcete jako prodejce napravit. Doba trvání můžete také nastavit na jeden ze čtyř států: méně než 30 minut, 30 minut až 2 hodiny, 2 hodiny až 12 hodin nebo 12 hodin až 48 hodin.

Úvod do aukčního domu a klasické ekonomiky

Желаете узнать ответ на с вопрvo? Посетите канал #russian на нашем Discord—THE.

Написать комментарий

Скриншоты, содержащие элементы интерфейса, по общеjení. Это же относится и к скриншотам, поленным с помощю просмотрщика моделей.

„!
Перед загрузкой скриншота, пожалуйй, ознакомьтесь с т т т т т с с с с с с с с с с с с с к к к к к к к к к к к к к к!
Пожалуйста, ввите ссылку на видеорол příští.

Wowhead klient – это неболшая програма, с поторой кы подděрживаем базз. Полззователи wowhead klient получают.

Дв основные цели wowhead klient:

Он? Wowhead looter, который собирает данные, пока играете!
Он загружает собранные данные на wowhead, помогая поддерживать базнных ак oban!

Ы т т т м можете исползовать wowhead klient, чобы просматривать ыыученные рецы и и с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с спутники и полученные звания!

Wow Classic Auction House Guide pro nové hráče

WOW klasický aukční dům

Pokud jste pro WOW Classic nový, pak aukční dům může být zmatený zážitek, ale pokud se můžete naučit základy, může to být praktický zdroj příjmů, což vám umožní opravdu co nejlépe vybrat z vašeho zvoleného WOW Classic Profese.

Wow Auction House (AH) je v zásadě velmi jednoduchý: uvádíte předměty na prodej, které si ostatní hráči mohou koupit se zlatem. WOW AH má funkci vyhledávání, aby hráči mohli hledat konkrétní položky a vaše položky zůstanou na prodej, dokud aukce nevyprší. Toto je životně důležitou součástí ekonomiky Wow Classic, protože hráči mohou přeskočit zemědělský proces tím, že přejdou přímo do aukčního domu a koupí se položku, kterou hledají – pokud budete mít štěstí a vyděláte vzácnou kapku, kterou neplánujete používat používání Z toho můžete vydělat nějaké rychlé peníze.

Profese také se živí do aukčního domu a obecné ekonomiky, protože můžete použít AH k prodeji svých zboží a tvorby materiálů jiným hráčům, kteří nemají čas ani dovednosti, aby ji obhospodařovali sami.

Pro podnikatele mezi vámi budete rádi, když víte, že si můžete vybrat, za kolik se vaše položky prodávají, což vám umožní vydělat si na živobytí z aukčního domu zakoupením nízkého a prodeje vysoko.

Průvodce níže rozloží základy aukčního domu a nabídne nějaké přísné rady, jak z toho vytěžit maximum, pokud jste nováčkem Wow Classic.

WOW Klasické umístění aukční domu

Zatímco každý seznam aukčních domů je spojen mezi třemi aukčními domy vaší frakce, Horde a Alliance mají tři aukční domy, které mohou navštívit a obchodovat. Existují také neutrální aukční domy, kde můžete obchodovat napříč frakcí. Existuje celkem devět klasických aukčních domů WOW.

Horde Auction Houses

 • Ogrimmar – poblíž vchodu do Durotaru do Ogrimmaru, pravé údolí cti.
 • Thunder Bluff – pod letovou věží v nižším vzestupu, šíření mezi dvěma stany.
 • The UnderCity – najdete více dražebníků v centrálním prstenu UnderCity.

Alianční aukční domy

 • Darnassus – na západním konci Tradesnmen’s Terrace.
 • Ironforge – jihozápadně od oblasti Commons.
 • Stormwind – To je zřejmé, ale vydejte se do obchodní čtvrti, abyste našli aukční dům Stormwind.

Neutrální aukční domy

 • Booty Bay – budete muset hledat kolem kořisti zátoky, abyste mohli vystopovat všechny tři dražebníci, ale jeden je snadné spatřit poblíž hostince.
 • Gadgetzan – podívejte se na první budovu na pravém postupu do Gadgetzanu, abyste mohli obchodovat s dražebníkem Beardo.
 • Winterspring – V Everlook je budova s ​​dalekohledem na Rood, kde můžete spatřit dražebník Grizzlin.

WOW klasická mapa

Jak používat aukční dům ve Wow Classic

Aukce je seznam jedné položky nebo hromady položek, které jsou uvedeny na prodej. Každý seznam by měl mít název položky, takže je snadné ji najít, množství, které je na prodej (omezeno na 20), prodávající, čas zbývající v aukci, požadavky na úroveň položky, aktuální nejvyšší nabídka a kolik mincí budete muset okamžitě zakoupit nebo stock.

Cena nabídky a cena výkupu jsou zásadní pro to, aby aukční dům fungoval ve váš prospěch. Hráči neradi čekají na několik hodin, aby získali o něco levnější položku, takže cena odkupu je realisticky cena, kterou chcete jako prodejce napravit. Doba trvání můžete také nastavit na jeden ze čtyř států: méně než 30 minut, 30 minut až 2 hodiny, 2 hodiny až 12 hodin nebo 12 hodin až 48 hodin.

Na dobu trvání záleží, protože to ovlivňuje, jaký druh vkladu musíte pro seznamu odložit. To je pravda, existují vklady, které je třeba zvážit. Náklady na vklad se stupňují na cenu, za kterou byste položku prodali dodavateli a čím kratší vaše aukce, která bude muset zaplatit jako vklad. A co víc, frakce a neutrální aukční domy mají různé ložiska, přičemž neutrální aukční domy se nabíjejí daleko, mnohem více než ty frakce. Přirozeně dostanete vklad zpět, takže to není tolik problému, pokud máte náhradní hotovost.

Konečně je tu řez, který aukční dům bere z každé položky, kterou úspěšně prodáváte, takže zatímco cena, kterou za to bude seznamem. Opět existuje určitá rozdíl mezi řezem provedeným frakcí a neutrálními aukčními domy, přičemž frakční snížení je 5% a neutrální řez AH rozběhl až do 30%. Pokud nechcete ztratit žádný ze svých příjmů, můžete se vždy uchýlit k obchodování s jednotlivými hráči, ale to je časově náročné a čas jsou peníze-to je doslova s ​​předplatným WOW.

Jak vyrobit zlato pomocí WOW Classic Auction House

Existuje mnoho způsobů, jak vydělat peníze buď prodejem vašeho zboží pomocí AH nebo nákupem nízkého a prodejem vysoko. Prodej materiálů je jedním z nejjednodušších a nejjednodušších způsobů, protože na světě je vždy spousta vzácných zdrojů, které hráči budou chtít okamžitě dostat ruce, zejména když hráči začnou vyrovnávat WOW klasické profese. Pokud chcete vydělat peníze prodejem materiálů, měli byste je prodat v různých velikostech zásobníku, aby si hráči mohli zakoupit správnou velikosti – to vám dává úhlednou výklenek na trhu.

Případně můžete použít materiály k vytvoření položky a poté je prodat na AH jako primární zdroj příjmů. Zbroj a zbraně – zejména „nejlepší ve slotu“ – budou vždy populární mezi hráči, kteří chtějí závodit přes úrovně a přeskočit náročné úkoly nebo řemeslné postupy. Spotřební materiál je možná nejvyhledávanější vytvořenou položkou, kterou můžete prodat na AH, protože skupiny budou chtít zásobovat lektvary a jídlo, když se připravují na nájezdy a dungeony.

Samozřejmě, pokud máte trpělivost, můžete vydělat mnohem více peněz nákupem nízkého a prodeje vysoko. K zahájení této cesty budete potřebovat dobrý bankrol, a to je obzvláště volatilní na začátku Wow Classic, když jsou trhy nestabilní. Relativně bezpečný způsob, jak toho dosáhnout, je vždy nabídnout položky s dlouhou dobou aukcí, takže existuje jen málo rizika, že za cokoli přeplatíte. Přesto to není snadný nebo spolehlivý způsob, jak vydělat hotovost ve Wow Classic, a proto doporučujeme novým hráčům, aby se tomu zabránili, zejména když se nová ekonomika stále usazuje.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Aukční dům

Klepnutím pravým tlačítkem myši na NPC se otevře dialogové okno, kde lze propojit s aukčním systémem na výchozí obrazovce vyhledávání.

Pokud znáte název toho, co chcete najít, jednoduše zadejte všechny nebo jeho část do pole názvu a klikněte na tlačítko Search vpravo a uživatelské rozhraní vrátí všechny položky, které odpovídají zadanému řetězci. Jinak můžete hledat podle kategorie: Vlevo existují některá modrá tlačítka, která jsou přednastavena pro hledání konkrétních kategorií položek. Klikněte na kategorii položky, kterou si přejete najít (i.E., Zbraň, brnění, kouzlo, recept atd.). Některé položky kategorie poté zobrazí podkategorie. Po výběru kategorie a podkategorie, pokud je to možné, klikněte na Search. V pravém podokně dialogu se zobrazí seznam položek, které jste požadovali, pokud jsou v této kategorii k dispozici.

Výkup

Nabídka na položky []

Po vyhledávání nabízíte nabídku na položku v aukci kliknutím na položku (diskutováno výše v Hledání položek). Tím se vloží počáteční částka nabídky nebo výchozí nejvyšší nejvyšší částka nabídky ve vstupních oblastech ve spodní části obrazovky ([] [] []). Zadejte novou částku, kterou chcete nabídnout nebo zanechat výchozí částku a klikněte na tlačítko BID. Částka vaší nabídky je poté odstraněna z dostupné hotovosti vaší postavy a umístěna úschova Dokud aukce neskončí.

Volitelně, pokud má položka cena „odkupu“, můžete po výběru položky kliknout na tlačítko odkupu a částka bude okamžitě odstraněna z vaší dostupné hotovosti a položka vám bude zaslána zaslána. Před přijetím výkupu se objeví upozornění na potvrzení.

Pokud vaše nabídka vyhraje, položka je vám zaslána prostřednictvím systému ve hře. Pokud jste předmětem nebo je aukce zrušena, vaše nabídka, která byla dříve umístěna do úschovy.

Celkově vzato, aukce jsou vhodným prostředkem k tomu, jak se zbavit přebytečných zásob, které člověk nemusí být schopen kvůli omezením úrovně nebo třídy, nebo produkty, které člověk vyrábí pomocí svých profesí.

Aukce jsou také skvělým nástrojem pro nalezení položek, které lze potřebovat. Tyto položky mohou být drahé, takže buďte připraveni při lokalizaci a stanovování položek na aukcích. Ceny také odrážejí a přímo ovlivňují poměr inflace ekonomiky.

Funkce šatny pro zobrazení toho, jak položky vypadají při nošení bez nabídek nebo nákupu. I když nyní můžete tuto funkci používat kdekoli.

Kontrola stavu nabídky []

Nabídky

Po zadání aukčního systému a provedení některých nabídek můžete kliknout na druhou kartu nabídky na spodní části a zobrazí se stav vašich nabídek.

Pro každou položku, na kterou nabízíte, uvidíte následující:

 • Ikona položky (včetně množství) a názvu.
 • Požadovaná úroveň pro použití položky.
 • Čas zbývá v aukci (krátký, střední, dlouhý nebo velmi dlouhý).
 • Výkupní cena.
 • Ať už je vaše nabídka nejvyšší nabídka, byli jste přeměněni, nebo aukce zrušena .
 • Aktuální nabídka.

Aukční délky []

 • Krátké – méně než 30 minut.
 • Střední – mezi 30 minutami a 2 hodinami.
 • Dlouhé – mezi 2 hodinami a 12 hodinami.
 • Velmi dlouhá – mezi 12 hodinami a 48 hodinami.

Poznámka: Pokud položka obdrží velké množství nabídek v krátkém čase, doba trvání této položky se automaticky zvýší o AH (E (E (E (E (E.G., Krátká délka se změní na střední a středně až dlouhá). Zdá se, že změna délky je na minimální částku pro tuto délku, nikoli maximum. I.E., změna ze střední na dlouhé změny délky na 2 hodiny, ne 12.

Prodej položek []

Prodejní

Chcete -li prodat položky na AH, vyberte kartu nejvíce pravá aukce ve spodní části obrazovky. Když se objeví podokno aukce, přetáhněte položku z inventáře do slotu pro aukční položku vlevo nahoře vlevo. Zadejte cenu, za kterou chcete začít nabídnout ([] [] []), a doba aukce (12, 24 nebo 48 hodin). Často je dobrý nápad stanovit cenu „odkupování“. Tyto částky mohou být stejné nebo odlišné, jako je přání hráče, ale cena odkupu nemůže být nižší než minimální nabídková cena.

Nyní je možné zadat částku nabídky a cenu výkupu za zásobník nebo za jednotlivou položku, a také určit velikost zásobníku a jak mohou zásobníky, které si přejete prodat. Díky tomu je vytvoření aukcí jednodušší, protože vám umožňuje vytvářet více aukcí najednou, ale vedlo to k zaplavení aukčního domu s položkami jednotlivých zásobníků. To by mohlo být pro prodejce prospěšné, protože to znamená, že lidé si mohou koupit přesnou částku položky, kterou chtějí, ale může to také znamenat, že lidé, kteří prodávají v jednotlivých hromádkách, ztratí peníze, protože mnoho lidí bude chtít koupit předměty relativně Velké hromádky (viz tipy aukční domu).

Kontrola aukcí []

Napravo od místa, kde si vytvoříte aukce, existuje seznam vašich aktuálních položek pro dražbu a jejich stav.

U každé vydražení uvidíte následující:

 • Název položky
 • Čas zbývající na aukci (krátký, střední, dlouhý nebo velmi dlouhý)
 • Aktuální nabídka

Kliknutím na ji můžete zrušit jakoukoli aukci a kliknutím na tlačítko Zrušit aukcí ve spodní části obrazovky. Ztratíte však vklad, který jste zaplatili při prvním umístění položky na dražbu.

Tipy pro aukční dům []

 • Nejlepší je vyhledat podobné položky před stanovením položek do aukce. To vám dává pohled na nabídku a poptávku po položkách, jako je vaše. Poté můžete učinit informovanější rozhodnutí o tom, zda dokonce své položky vydat na dražbu, nyní nebo později a kolik ceny položky za. Pokud možná nenávidíte ztrátu peněz navíc, někdy je prostě účelnější a efektivnější prodávat některé položky obchodníkovi NPC, než se obtěžovat s aukcí.
 • Někteří zákazníci dávají přednost nákupu kompletních hromádek levných obchodních položek (20 pro většinu položek). Na druhou stranu, pokud je položka drahá a používá se pouze v několika receptech a je potřeba jen několik, prodej v malých pozemcích může fungovat lépe. Zkuste prodat v množství, které je užitečné pro zákazníka. Pokud by společný recept použije čtyři, prodej ve stohách po čtyřech by mohl dobře fungovat.
 • Položky dokončení úkolu se prodávají v množství, které hledání potřebuje nebo méně. Jeden je dobrá velikost zásobníku, protože umožňuje kupujícím vybrat tolik, kolik potřebují, a nekupovat přebytek. Pro kupujícího jsou nadměrné položky zvýšené náklady- a vyšší individuální cena je často levnější.
 • U některých nízkonákladových položek se můžete vyhnout poplatku za vklad dostatečně úpravy velikosti zásobníku dostatečně nízkou. Funguje to pro potraviny s nízkým koncem, které se prodávají pomalu, a bylo by nerentabilní s poplatkem za vklad.
 • Nastavte cenu odkupu. Obvykle získáte lepší cenu a prodáváte častěji a rychleji. To platí pro většinu předmětů, ale zejména u obchodu a spotřebního materiálu, kde jsou lidé často v situaci. Většina lidí nechce čekat 8 a více hodin, dokud nedostanou 20 lehké kůže; Mají tendenci odkupovat aukce místo toho, aby nabízeli a čekali. Nad pravidla pro přiměřené ceny stále platí.
 • Získejte představu o ekonomice vaší oblasti. Pokud vidíte položku prodávající se za podstatně méně než obvykle, můžete ji koupit a prodat ji za zisk!
 • Dejte si pozor na lidi, kteří stanoví směšně vysoké ceny. To se provádí na mnoha položkách. Pokud je položka zbraň nebo zbroj, podívejte se na podobné kousky. To vám může pomoci určit spravedlivou cenu.
 • Existují lidé, kteří nastavili výkup na 99 g, když je 99s rozumná cena. Doufají, že přimějí kupující, aby si všimli rozdílu. Při zadávání cen by samozřejmě mohli také udělat chybu.
 • Při nákupu velkého množství předmětů buďte opatrní (i.E., obchodujte zboží) a ujistěte se, že nezaplatíte cenu plného stahu za zásobník, který není plný.
 • Vzhledem k tomu, že o víkendech hraje více lidí, víkendové ceny mají tendenci se lišit od všední dny (Po-Pá). Položky s vysokou poptávkou budou mít během víkendu vyšší cenu vyšší a nižší během týdne. Položky, které řemeslníci dělají dovednost, mohou zaplavit trh s velkou soutěží prodejce a nízkými cenami o víkendu a mnohem nižší nabídky a vyšší ceny během týdne. Využijte tyto výkyvy ve svůj prospěch.
 • Aukce se během prostoje v oblasti stále odpočítávají, takže možná bude méně pravděpodobné, že budete přestanou, pokud se nabízí nabídka těsně před uzavřením serveru pro prodlouženou údržbu. Mnoho dalších bude mít samozřejmě stejný nápad. To také znamená, že může být moudřejší počkat, až po delších prostojích nastavíte aukci.
 • Aukční mistr může pomoci pro pokročilejší dražebníky.
 • Chcete -li získat podrobnější informace o cenách o určité položce (zejména ty, které se zřídka prodávají na AH), můžete zkontrolovat online zdroje specializované na sběr a analýzu informací o cenách položek. Tyto stránky vám mohou poskytnout historické informace o položce, stejně jako cenu jiných říší než vaše (E.G. Poznámky []
 • Aukční dům má 5% řez jakékoli úspěšné aukce.
  • Viz vkladové poplatky jsou v neutrálních aukčních domech výrazně vyšší.
   • Neutrální aukční dům má 15% řez. Od náplasti 3.3.3, řez neutrální aukční dům byl snížen z 30% na 15%.
  • Od Cataclysm jsou v Aldor a Scryer Banks v Shattrath City aukční domy specifické pro frakci. Neutrální aukční dům však již najdete.
  • Hráči s zkušebními účty mohou vidět položky uvedené pro aukci, ale nemohou koupit nebo prodávat prostřednictvím aukčních domů.
  • Od 23. – 24. srpna 2012 již není nutné předplatné pro přístup k funkci vzdálené aukce prostřednictvím [1]
  • Postavy na stejném účtu nemohou nabídnout položky, které jsou na aukci v jakémkoli aukčním domě, jiným postavou na stejném účtu, i když jsou postavy různých frakcí (aliance nebo horda) pomocí neutrální aukční domu.
  • Blizzard nezakazuje „rozdávat“ předměty přátelům na opačných frakcích tím, že polož na neutrální aukční dům s výkupním poplatkem 1, a očekává, že jejich zamýšlený příjemce na něj rychle odkupuje. nicméně, kdokoliv je oprávněn k výkupu položky za tuto cenu, ai když někdo není zamýšleným příjemcem této položky, „krást“, není GMS potrestán.

  Změny opravy []

  • Šablona: Patch 5.0.5
  • Šablona: Patch 4.0.1
  • Patch 1.8.0 (Oprava datum: 2005-10-10):
   • Nyní můžete hledat náhodné přípony, jako například „opice“ v aukčním domě.
   • Když umístíte aukci na aukční dům, karta Aukce nyní zobrazí svou minimální nabídku a cenu odkupu, i když na položku nejsou žádné nabídky.

   Přestože nebylo zaznamenáno v poznámkách k opravě, tyto položky byly od té doby vráceny do kategorie úkolu.

   • Patch 1.6.0 (Oprava datum: 2005-07-12): Libramy jsou nyní považovány za knihy při hledání těchto položek v aukčním domě.
   • Patch 1.5.0 (Oprava datum: 2005-06-07): Hráči již nemohou dražut položku, kterou právě rozčarovali.
   • Patch 1.4.0 (Oprava datum: 2005-05-05):
    • Recepty, které již znáte, se v seznamu aukcí neobjeví, pokud jsou zkontrolovány „použitelné položky“.
    • Opraveno třídění položek v aukční domě podle aktuální nabídky.
    • Opravena chyba s nesprávným minimálním zobrazením nabídky, když při sledování aukcí v aukčním domě přechází.
    • Aukční rozhraní nyní zobrazuje hodnoty zlata, stříbra a mědi pro všechny položky, i když tyto hodnoty jsou nulové. To by mělo být obtížnější „skrýt“ položku, která stojí několik zlata mezi položkami, které stojí pouze několik stříbra, například.

    Reference [ ]

    1. ↑ Blizzard Entertainment 2012-08-24. Funkce Mobile Armory Guild Chat a Auction House Funkce ZDARMA. Oficiální komunitní stránka World of Warcraft (USA).
     Blizzard Entertainment 2012-08-24. Funkce Mobile Armory Guild Chat a Auction House Funkce ZDARMA. Oficiální komunitní stránka World of Warcraft (EU).

    Viz také []

    • Práce v aukčním domě
    • Externí odkazy [ ]

    Průvodce začátečníky World of Warcraft Community Site – Kapitola II: Jak hrát

    Průvodce začátečníkem World of Warcraft Europe – Kapitola II: Jak hrát

    Oficiální komunitní platforma API API Fórum (USA) Aukce House API je živé!

    Undermine Journal (USA) Váš zdroj pro statistiku a data aukčního domu ve World of Warcraft.

    Undermine Journal (EU) Váš zdroj pro statistiky a data aukčního domu ve World of Warcraft.

    wowecon.com najít ceny ah podle serveru.

    Wowuction wow aukční dům online nástroj

    [1] Okouzlující náhled, Pandaria Ah, zeptejte se kreativního vývoje Q&A, modré příspěvky, komiks

    World of Warcraft Community Site Mobile Armory Guild Chat a Auction House Features Nyní zdarma

    World of Warcraft Europe Europe Mobile Armory Guild Chat a Auction House Features Nyní zdarma

    Wowinsider 5 ne tak jednoduchý způsoby, jak může Blizzard opravit aukční dům World of Warcraft

    Wowinsider Gold Limipped: Deal the Neutral Auction House Sniping

    Přehrát.Waybackmachine.Org archiv aukčních domů Stránka

    Modrý.MMO-Champion.com přistupovat k aukčnímu domu téměř kdekoli

    Páni.Incgamers.aukce com