Uzavření pouštního domu na léto, Fortbyte 16 | Nalezeno v pouštním domě s příliš mnoha umístěním židlí – gamerevoluce

Fortbyte 16 | Nachází se v pouštním domě s příliš mnoha umístěním židlí

Někteří lidé to udělají a někteří lidé nebudou. Někteří lidé udělají všechno správně a stále se vracejí k poškození bouří nebo poškození vodou a někteří lidé sotva přemýšlejí o důsledcích opuštění domu v extrémním žáru a vrátí se, aby našli vše ve skvělé kondici. Vím, že když opouštím svůj dům, i na krátkou dovolenou, jsem vždy poněkud ulevený, když otočím roh a uvidím to poprvé!

Uzavření pouštního domu na léto

Připravte se na odchod na léto – jeden až dva týdny předtím

V dubnu a květnu naši zimní návštěvníci ustupují na jejich severní u.S. a kanadské domy, kde léta nejsou tak drsná. Pokud uzavřete jakýkoli domov na několik měsíců, je zapojen do přípravy. Kvůli závažným teplem a monzunovým bouřkám v arizonské poušti existují některá další opatření, která jsou zaručena.

Zde je kontrolní seznam věcí, které je třeba zvážit, než opustíte svůj domov Phoenix na letní měsíce.

Někteří lidé to udělají a někteří lidé nebudou. Někteří lidé udělají všechno správně a stále se vracejí k poškození bouří nebo poškození vodou a někteří lidé sotva přemýšlejí o důsledcích opuštění domu v extrémním žáru a vrátí se, aby našli vše ve skvělé kondici. Vím, že když opouštím svůj dům, i na krátkou dovolenou, jsem vždy poněkud ulevený, když otočím roh a uvidím to poprvé!

Připravte se na odchod na léto – jeden až dva týdny předtím

Některé položky ve vašem kontrolním seznamu trvají o něco déle než jiné. Týden nebo dva týdny před datem odjezdu byste měli zvážit jakoukoli z těchto položek, které vyžadují vaši pozornost.

 1. Zajistěte, aby vaše pošta a pravidelné dodávky byly zastaveny nebo předány. Udělal bych to nejméně deset dní před datem účinnosti.
 2. Informujte svůj telefon, poskytovatele internetových služeb nebo poskytovatele satelitního televize, abyste mohli svou službu pozastavit.
 3. Upozorněte jakékoli noviny, když přestanete doručování a kdy pokračovat.
 4. Pokud žijete v oblasti s HOA, informujte je o datu odjezdu a kdy se vrátíte.
 5. Zjistěte, zda existují nějaké místní programy pro dovolenou, které nabízí vaše HOA, místní komunita nebo místní policejní oddělení.
 6. Zajistěte skladování cenností, které na léto nebudete brát s sebou. Například ukládejte šperky nebo důležité dokumenty v bezpečné deporační schránce.
 7. Koordinovat vyprazdňování ledničky s vyzvednutím odpadků a recyklace. Začněte jíst zbytky a vyčistit ledničku.
 8. Když už mluvíme o odpadcích, začněte oříznout stromy a keře na dvoře, takže si můžete nechat zvednout odpadky, než odejdete.
 9. Nepoužívejte vířivku. Teplo to poškodí. Vypněte topný systém pro vodu, ale nechte filtrační systém zapnutý.
 10. Odstraňte veškerou stojatou vodu (dětské bazény, kbelíky, ptačí koupele atd.) ze dvora. Pokud máte fontánu, vyprázdněte ji a vypněte ji nebo nechte vodu cirkulovat, aby se zabránilo problémům s komáry.

Kontrolní seznam: uzavření vašeho pouštního domu Phoenix na léto

Nyní, když je to den nebo dva, než budete naplánováni na odchod, zde je několik dalších věcí, které si pamatujete, abyste si připravili svůj domov na uzavření během léta.

Připravte svůj dům na odchod na léto – jeden až dva dny předtím

 1. Odstraňte židle, nábytek a výzdobu z terasy nebo dvora. Cokoli, co je látky, plast nebo dřevo, bude poškozeno letním teplem, pokud jej necháte venku.
 2. Vyměňte záložní baterie v požárních alarmech, automatických zavlažovacích systémech, termostatách, bezpečnostních systémech.
 3. Utěsněte nerefrigované výrobky, jako jsou obiloviny, zrna, krabicová jídla, pečení výrobky a krmiva pro domácí zvířata v plastových sáčcích nebo nádobách s pevně utěsněnými víky.
 4. Pokud budete vypnout ledničku, když jste pryč, vyprázdněte ji. Nechte dveře otevřené, když jste pryč pro oběh.
 5. Pokud opustíte ledničku, když jste pryč, hodte všechna jídla, která se zkazí. V lednici si můžete ponechat předměty jako koření a voda. Pracovní lednička, která je téměř prázdná, používá více energie, takže přidejte láhve vody. Vyprázdněte podnos na led a vypněte automatický výrobce ledu.
 6. Pokud máte systém měkké vody nebo vodní systém reverzní osmózy, určete, zda je před odjezdem nutná nějaká akce z vaší strany.
 7. Pokud opouštíte auto v garáži, odpojte baterii. Možná dokonce budete chtít zakrýt vozidlo, abyste jej chránili před prachem.
 8. Pokud máte golfový vozík, vložte do baterie vodu.
 9. Vyjměte z garáže nádrže na propan a hořlavé/hořlavé chemikálie.
 10. I když vypnete hlavní vodní ventil do domu, můžete stále zalévat rostliny na dvoře. Nastavte svůj časovač zavlažování vhodně pro letní teplo, takže všechny vaše keře a stromy nejsou mrtvé, když se vrátíte.
 11. I když nejste v domě a zda zaléváte dvůr nebo ne, bude tu plevele. Zvažte službu péče o dvorek, která se postará o plevele, udělejte nějaké oříznutí, sestavte trávník, pokud máte ho a zkontrolujte problémy zavlažovacího systému, když jste pryč. Ujistěte se, že je to společnost, kterou znáte a důvěřujete – dělníci samozřejmě budou vědět, že nežijete v domácnosti.
 12. Pokud máte bazén, zajistěte, aby bazén zvládl údržbu, zatímco jste pryč.
 13. Zajistěte ovládání exteriéru, když jste pryč.
 14. Mám pokojové rostliny? Až se vrátíte, pravděpodobně nebudou naživu, takže je buď půjčujte sousedovi, nebo je vezměte na sever s vámi!
 15. Poskytněte klíč do domu a veškeré externí brány, jakož i vaše kontaktní informace, sousedovi nebo příbuznému, který žije poblíž.

Závěrečné přípravy na uzavření vašeho zimního domova v Arizoně

Všichni jste zabaleni a jste připraveni vyrazit ze dveří.

Připravte si dům na odchod na léto – než se zamknete a odjedete

 1. Odpojte spotřebiče, zábavní jednotky, počítače – všechno. Blesk z našich letních monzunových bouří může způsobit zmatek elektrickým zařízením.
 2. Nechte v každé místnosti velké kbelíky nebo vany s vodou na vlhkost.
 3. Vypněte klimatizaci nebo nastavte termostat, pokud opustíte A/C zapnuto. Jak se rozhodnout? Někteří lidé úplně vypnou A/C. Někteří to nechávají zapnout, ale při vysoké teplotě, jako 90 nebo 95. Vaše rozhodnutí zde musí s tím, že položky zůstaly v domě. Existuje umělecká díla, která nechcete vyschnout v žáru? Funguje váš bezpečnostní systém pouze při určité teplotě? Necháváte svou sbírku vína v domě?
 4. Pokud máte zemní plyn, vypněte plyn v hlavním ventilu.
 5. Spláchnout všechny toalety a běžet všechny faucety.
 6. Vypněte vodu do domu u hlavního ventilu. Vypusťte zbývající vodu z faucetů, prodloužení dlouhé sprchy a podobně.
 7. Vypněte stropní ventilátory, vnitřní a ven. Někdy zapomeneme vzhlédnout, než opustíme dům!
 8. Nechte všechny vnitřní dveře otevřené, aby vzduch mohl cirkulovat uvnitř domu.
 9. Zavřete všechny žaluzie a závěsy, abyste zabránili co nejvíce tepla z domu.
 10. Mít svíčky? Uložte je do chladničky (pokud ji necháte) nebo je vložte do nejchladnější a nejtemnější části domu.
 11. Pokud používáte předávání hovorů na své pevnině, nyní je čas si zapamatovat.
 12. Otevřete dveře do pračky a sušičky, myčky nádobí a jakéhokoli jiného zařízení, které se obvykle utěsňuje. Vložte do myčky nádobí několik lžiček rostlinného oleje a do likvidace odpadků, aby se těsnění rozpadaly do tepla.
 13. Odpojte otvírák garážových dveří.
 14. Vypněte ohřívač vody.
 15. Požádejte souseda, aby zkontroloval každých pár dní, aby odstranil všechny letáky, telefonní knihy, balíčky nebo jiné předměty, které mohou být hodiny do vaší příjezdové cesty nebo ponechané vašimi předními dveřmi.
 16. Doporučuji někoho najmout – buď důvěryhodného souseda nebo profesionální společnosti – aby se pravidelně zastavil v domě, aby zkontroloval úniky uvnitř a ven, prošel dům, navštívil po monzunové aktivitě, aby zkontroloval poškození bouří atd.
 17. Naše domovy, systémy a problémy jsou různé. Některé z položek v těchto kontrolních seznamech se nemusí vztahovat na váš dům a mohou existovat další položky, které ve svém kontrolním seznamu budete potřebovat, které ostatní lidé nemusí zvážit. Někteří lidé odcházejí na 3 měsíce a jiní odcházejí na 7 měsíců. Komplikace nastávají, pokud dovolíte někomu zůstat ve vašem domě týden nebo dva, když jste pryč. Stojí to za zármutek? Požádal bych je, aby zůstali v motelu! Doporučuji, abyste tyto informace použili k vytvoření vlastního osobního a trvalého kontrolního seznamu. Přidejte kontaktní jména a čísla pro všechny profesionální služby, které budete používat rok co rok. Doufejme, že budete mít přípravu na vědu po roce nebo dvou letech a můžete se obávat svého pouštního domu, zatímco léto strávíte na sever.
Rychlé odkazy
 • Analýza pronájmu zdarma
 • Zobrazit naše nájemní nemovitosti
 • Plaťte svůj nájem online
 • Žádosti o údržbu
 • Výkazy vlastníka
 • Domy na prodej

Fortbyte 16 | Nachází se v pouštním domě s příliš mnoha umístěním židlí

Fortbyte 16 je nejnovější Fortnite Fortbyte odemknout. to je nalezeno v pouštním domě s příliš mnoha židlemi, což je docela vágní nápověda, pokud jde o nalezení Fortbye 16 Umístění. Akce FortByte není ani na půli cesty, s novými skrytými položkami každý den odemkne. Na konci akce bude odhalen obrázek, který se říká, že pořádá tajemství sezóny 9. Tak, kde je pouštní domov s příliš mnoha umístěním židlí?

Fortbyte 16 Umístění | Nalezeno v pouštním domě s příliš mnoha židlemi

Fortbyte 16 Umístění

Fortbyte 16 se nachází v pouštním domě s příliš mnoha židlemi. To není příliš užitečný nápověda, ale stačí nám sdělit, že Fortbyte 16 se nachází v pouštním biome. Dalším úkolem je sledovat pouštní domov s příliš mnoha židlemi. V pouštní oblasti není příliš mnoho „městských“ míst, takže by nás to mělo vést k samému dnu mapy pod Paradise Palms. Přesné umístění je vidět na níže uvedené mapě.

Poloha pouštního domu s příliš mnoha židlemi je uprostřed banda budov v malém západním městě. FortByte 16 se nachází v červené budově směrem k zadní části města a je vidět, jak je kroucena na obrázku níže. Fortbyte 16, kde najítJakmile přistanete na místě pouště, zamiřte do spodního patra domu. Když jste za rohem, měli byste vidět Fortbyte 16 vedle postele a čekat na zvednutí! Umístění mapy FortByte 16Pokud jste se s ním nedrželi Fortnite Nedávno se do hry začala žít nová událost Jordan a přinesla s sebou nové výzvy a zcela nový LTM zvaný Downtown Drop. Pokud jste dohonili, nezapomeňte se podívat na první dvě výzvy. Kromě toho byla uniklá nová knedlík!