V kolik je Minecraft 1.20 vydáno dnes? Když vyjde nová aktualizace, jak ji stáhnout a co očekávat, Minecraft 1.20 Čas a datum vydání aktualizace – GameRevolution

Minecraft 1.20 Čas a datum vydání aktualizace

Po zvláštním incidentu se zloději Phantom putovali do bizarní říše, kde jeho občané žijí pod tyranským útlakem. Obklopeni vojenskou skupinou s názvem Legionnaires, ocitají se v hrobovém nebezpečí. Jaká pravda leží za Erinou a dohodou, ona…

V kolik je Minecraft 1.20 vydáno dnes? Když vyjde nová aktualizace, jak ji stáhnout a co očekávat

Mojang Studios potvrdila, že Minecraft’s 1.20 Aktualizace bude vydána ve středu 7. června ve 15:00 BST

Minecraft

Minecraft Dnes odpoledne zahájí svou nejnovější aktualizaci a do hry přinese nový biome, davy, bloky a další.

1.20 Aktualizace se nazývá „Trails & Tales“, následnými z předchozích tematických aktualizací jako „Caves & Cliffs“ a „Aktualizovat vodní“.

“Jméno představuje cestu, která.” Minecraft vezme nás dál, “ Minecraft Blog řekl: „A jedinečné příběhy, které každý z nás přináší zpět.

“Někdy je tato cesta doslovná, jako je jízda směrem k obzoru na velbloudu s vaším nejlepším přítelem.”. Jindy je to metaforičtější, jako je naučit se, jak se vyhnout nepřátelským davům nebo vypracovat inteligentní těžební systém. Na konci cesty jste se však rozhodli hrát Minecraft, Budete mít svůj vlastní příběh, který s tím souvisí. Milujeme je slyšet a doufáme, že „stezky a příběhy“ vás povzbudí, abyste to ještě více řekli Minecraft příběhy, které můžete sdílet se světem!“

V kolik hodin vyjde aktualizace Minecraft?

Mojang Studios to potvrdilo Minecraft‘S 1.20 Aktualizace bude vydána na Středa 7. června ve 15:00 BST.

Aktualizace bude k dispozici pro Minecraft: Java Edition, který běží na Windows, MacOS a Linux; a Minecraft: Bedrock Edition, který je k dispozici na Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS, Android, Windows a Chromebook.

Jak mohu aktualizovat na verzi 1.20?

Aktualizovat Minecraft: Java Edition, Otevřete spouštěč Minecraft a vyberte z rozbalovací nabídky vedle tlačítka přehrávání „nejnovější verze“ a aktualizace by měla začít stahovat.

Zde je návod, jak si stáhnout aktualizaci, pokud spustíte Minecraft na konzole:

Play Station

 • Nalézt Minecraft ve své herní knihovně a klikněte na tlačítko Možnosti na vašem ovladači
 • Vyberte „Zkontrolujte aktualizaci“

Xbox

 • Otevřete své aplikace a hry
 • Přejděte ke stažení a vyberte Minecraft

Nintendo Switch

 • Navigovat do Minecraft Na své domovské obrazovce a klikněte na tlačítko +
 • Vyberte „Aktualizace softwaru“ a poté „přes internet“

Co bychom měli očekávat od aktualizace?

The Minecraft Blog řekl: „1.20 Aktualizace je hlavně o sebevyjádření, konkrétně sebevyjádření prostřednictvím reprezentace, vyprávění příběhů a budování světa. A je to cesta – vaše stezky -, která to spojuje dohromady. The Minecraft světy patří hráčům – a stejně tak příběhy nebo příběhy o těchto světech.

Související článek

Odhalení Face Face Restave: Proč hvězda Minecraft YouTube odhalující jeho identitu byla pro miliony fanoušků velkým problémem

Proč hvězda Minecraft YouTube odhalující jeho identitu byla pro miliony fanoušků velkým problémem

“Neváhejte se vydat a vyčichejte semena s Sniffer, ořízněte brnění, kopat do historie archeologií, prozkoumejte biom třešňového květu, projíždíte na velblouda, zavěste své značky, hrajte nějaké davové hlavy, organizujte své davové hlavy, organizujte své sekáčená knihovna a řemeslo s bambusem!“

Bambusové dřevěné sady zahrnují vor, který můžete řešit s hrudníkem nebo bez ní. Cherry Grove je biom, který je „tak vzácný jako růžový a hezký“.

Nová funkce archeologie umožní hráčům kopat se v písku najít pohřbené ruiny a pomocí nového nástroje štětce odhalit poklady v podezřelém písku a podezřelých štěrkových blocích.

Minecraft 1.20 Čas a datum vydání aktualizace

Minecraft 1-20 Čas a datum vydání aktualizace

The Minecraft 1.20 Čas a datum vydání aktualizace je téměř na nás. Fanoušci po celém světě jsou připraveni vyzkoušet si plnou verzi aktualizace Trails & Tails a nemají dlouho čekat. Přečtěte si níže a zjistěte, kdy bude oprava k dispozici ve vašem časovém pásmu.

Aktualizace Minecraft 1.20 Čas vydání po celém světě

 • Východní denní světlo (EDT): 10 a.m.
 • Tichomořský denní čas (PDT): 7 a.m.
 • British Summer Time (BST): 3 str.m.
 • Středoevropský letní čas (CEST): 4 str.m.
 • Indie standardní čas (IST): 7:30 str.m.
 • Japonský standardní čas (JST): 11 P.m.
 • Australský východní standardní čas (AEST): půlnoc (7. června)

Pokud aktualizace nespustí automaticky, můžete ručně zkontrolovat, zda je připravena. Proces, který to provede, se liší od platformy k platformě, ale je to relativně jednoduchá věc.

Starfield Tops UK Sales Graf

Starfield debutuje v ne.1 na britských krabicových grafech

Starfield zaujímá nejlepší místo na britském boxedovém prodejním grafu, dethroning Braday Legacy jako nejprodávanější hru v zemi.

Minecraft Steve jezdí na koni

Hodnocení Minecraft ESRB naznačuje, že upgrade řady Xbox je na cestě

Ačkoli je Minecraft masivně populární, musí být ještě přenesen do systémů současného genu, ale nedávné věkové hodnocení naznačuje karanténu…

Minecraft Jak získat kouzla aqua afinity

Minecraft Aqua Affinity Enchantment: Jak těžit rychlejší pod vodou

Nenechte se zpomalit voda.

Co je nového v aktualizaci Minecraft Trails & Tales?

S úplným odhalením aktualizace Minecraft 1.20 již venku, komunita hráčů bzučí s očekáváním. I když nemůžeme pokrýt všechny změny a doplňky v tomto díle, podívejme se na některé z vrcholů.

 • Archeologie
 • Oříznění brnění
 • Bambusové bloky
 • Banner Shields
 • Kalibrované senzory Sculk
 • Velbloudi
 • Změny v netheritu
 • Cherry Blossom Biome
 • Sekáčené knihovny
 • Nové recepty bambusu
 • Nové výchozí kůže
 • Vzorované hrnce
 • Sniffers
 • Podezřelý blok písku
 • Aktualizovaný systém mob hlavy

Persona 5 taktika

Po zvláštním incidentu se zloději Phantom putovali do bizarní říše, kde jeho občané žijí pod tyranským útlakem. Obklopeni vojenskou skupinou s názvem Legionnaires, ocitají se v hrobovém nebezpečí. Jaká pravda leží za Erinou a dohodou, ona…

Stalker 2

S.T.A.L.K.E.R 2 je jedinečná směs FPS, pohlcující sim a hrůza s opravdu silnou atmosférou. Jedním z největších otevřených světů je vás prozkoumat-spolu s epickým příběhem větvení s více koncovkami. S.T.A.L.K.E.R. znamená (vychytávatelé, narušení, dobrodruzi, samotáři, zabijáci, průzkumníci a lupiči).

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R 2 je jedinečná směs FPS, pohlcující sim a hrůza s opravdu silnou atmosférou. Jedním z největších otevřených světů je vás prozkoumat-spolu s epickým příběhem větvení s více koncovkami. S.T.A.L.K.E.R. znamená (vychytávatelé, narušení, dobrodruzi, samotáři, zabijáci, průzkumníci a lupiči).

Od tvůrčího ředitele mrtvého prostoru a více kampaní Call of Duty přicházejí nesmrtelníci z Aveum, kouzelného střelce prvního hráče v originálním fantasy vesmíru, který pohltil magii, rozběhl se konfliktem a na pokraji Oblivion.

Recenze

KJM K3 Recenze

KJM K3 Recenze projektoru

KJM K3 slibuje snadné použití ve formě kvalitních vestavěných reproduktorů, předinstalovaného videa Netflix a Amazon Prime,…

Recenze Redmagic Cyberbuds DAO TWS

Recenze Redmagic Cyberbuds DAO TWS

Během doby, kdy se design uší docela zastavil, Redmagic hledá tento trend se svými kybernetickými kufry…

Boulies Ninja Pro Review

Boulies Ninja Pro Gaming Chair Review

Boulies okamžitě vyšplhal na žebříčky ve značkách mého herního židle s Elite Max, ale byla to židle a…