V kolik je Minecraft verze 1.17, Aktualizace jeskyní a útesů, jděte dnes naživu? Dot eSports, minecraft 1..

Minecraft 1..1 datum vydání potvrzeno (prozatím)

Zatímco nakonec budou nalezeny ve svěžích jeskyních, Minecraft’s Axolotls se v současné době nacházejí v úzkých podvodních cestách v jeskyních a dobře se na ně podívejte. Jsou naprosto rozkošné, že nejsou? To jsou skutečná stvoření, která jsou příbuznými jeskynního mloka. Mají také nejroztomilejší zívnutí.

.?

Minecraft bude dnes zahájena svou nejnovější aktualizaci as tím přijde nový obsah pro hráče v Edice Java i Bedrock hry.

Minecraft , od té doby bylo předvedeno mnohokrát s předběžným vydáním, který je pro některé hráče hrající koncem května hratelné pro některé hráče. , .

Tato počáteční chuť expanze přidá přírůstky hry, jako jsou kozy, axolotls a banda nových bloků, materiálů a řemeslných předmětů.

. Pro ty, kteří se touží dostat se na nový obsah, vás možná zajímají, kdy to bude.

Kdy se spustí aktualizace jeskyní a útesů Minecraft?

V současné době neexistovalo žádné oznámení týkající se oficiálního času vydání pro tuto aktualizaci, ale pravděpodobně se bude držet tradice a spuštění kolem 11:00, jako jsou aktualizace v minulosti.

Expanze dnes, ale prozatím neexistuje náznak toho, kdy bude pro hráče k dispozici druhá polovina, aby se ponořili do sebe. .

Ryan je spisovatelem vedoucího štábu pro Dot Esports, který pracuje v Gamurs od roku 2020. Pokrývá širokou škálu titulů z celého herního prostoru se zaměřením na Pokémona. Může se pochlubit titulem žurnalistiky na Murdoch University a věří, že od společnostisoftware je největším vývojářem všech dob. E -mail: [Ochránce e -mailů]

.17.1 datum vydání potvrzeno (prozatím)

Minecraft 1…1 – což nemusíte ani dělat mnohem déle, protože aktualizace je naplánována na spuštění příští týden. .

..1 se má vydat v úterý 6. června. Datum se může změnit, ale Devs tvrdí, že to je, když byste měli očekávat oficiální spuštění, pokud je nalezeno „nic kritického“. Pokud jste drželi krok s nedávnými verzemi této záplaty před vydáním, nenajdete zde mnoho nových-jen některé velmi malé opravy chyb, které můžete vidět na oficiálním webu.

Jak jsme viděli v předchozích snímcích a předběžných verzích aktualizace, to z velké části o opravách chyb a drobných vylepšeních. .18 Aktualizace, která bude zahrnovat druhou polovinu funkcí plánovaných jeskyní a útesy.

Ale hej, opravy chyb jsou také dobré.

Thumbnail YouTube

Je pro vás více her na karanténu, do kterých se můžete kopat, jako vždy.

Dustin Bailey Dustin je vše o retro hrách a dobrodružných hrách, stejně jako oddaného Final Fantasy XIV. Jeho nejúžasnějším úspěchem v PCGamesn je vyřezávání výklenku pro pokrytí simulátoru nákladního automobilu. Bývalý spisovatel seniorů, nyní ho najdete na Gamesradar.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

Minecraft 1.17 Aktualizace – jeskyně a útesy, část 1

Těšíme se na vydání aktualizace Minecraft 1.17? . Od té doby, co Vanilla Minecraft spustil před deseti lety, se to moc nezměnilo, zatímco nové biomy byly do hry neustále přidány. Bylo tedy nesmírně vzrušující získat potvrzení aktualizace Minecraft Caves & Cliffs.

Zatímco útesy získají nové sněhové efekty, práškové sněhové bloky a kozy, opravdu fascinující věci, které se přidávají, se nacházejí pod povrchem. Vše, co musíte udělat, abyste našli tyto nové oblasti, je tunel dolů. Během letošní prezentace Minecraft Live byly diskutovány tři nové podzemní biomy, naplněné novými rostlinami na sklizeň, nové materiály ke shromažďování a nové davy Minecraft, s nimiž se můžete setkat.

Ano, jeskyně Minecraft & Cliffs přidávají děsivé znějící monstrum, ale také dává hráčům ani jeden, ale dva potenciální davy nejlepšího přítele, které jim mohou pomoci sundat otravné nepřátele. Tady je vše, na co se můžete těšit Minecraft 1.17 .

Datum vydání jeskyně a útesů Minecraft

Datum vydání jeskyní a útesů Minecraft bylo rozděleno, první část dorazila 8. června a druhá sada pro sváteční sezónu, Pro vydání Windows 10 a Java. To bylo poprvé oznámeno během letošní prezentace Minecraft Live.

Co přesně tedy myslíme „datem vydání, bylo rozděleno“? Ukazuje se, že některé věci byly jednodušší implementovat než jiné, takže spíše než zpoždění celé aktualizace na mnohem později, aktualizace jeskyní a útesy bude zveřejněna ve dvou samostatných aktualizacích: 1.17 a 1.18.

 • 1.17 Aktualizace: Dříve známé jako „Summer Update“, to zahrnuje nové davy, jako jsou kozy a axolotls, a stavební bloky jako dripleaf a deepslate. Do této aktualizace také přicházejí nové položky pro měď
 • 1.18 Aktualizace: Dříve známá jako „Aktualizace svátků“, tento bude zahrnovat cokoli společného s generací Světové: nové jeskyně/hory, umístění nových biomů a výšku světa. Mojang se také snaží tuto aktualizaci pracovat se všemi stávajícími světy Minecraft. V době druhé části se do hry přidá až do nových 91 bloků.

. Jak vysvětlil ředitelka vanilky Agnes Larson, Mojang chce dát více času na vývoj, protože se jedná o zcela nový systém a především „Minecrafty“.

Kozy Minecraft se objevují v oblastech útesu a skočí opravdu vysoko, dva plné bloky jsou přesné! . .

Když kozy vpadnou do bloku, existuje šance, že upustí kozí roh, který si můžete vyzvednout a použít k vytvoření stejného trumpetivujícího Blare, který slyšíte na začátku nájezdu. To může mít další důsledky – dáme vám vědět, až zjistíme více.

Plavec a flotila axolotls ničí nepřítele pod vodou

Zatímco nakonec budou nalezeny ve svěžích jeskyních, Minecraft’s Axolotls se v současné době nacházejí v úzkých podvodních cestách v jeskyních a dobře se na ně podívejte. Jsou naprosto rozkošné, že nejsou? . Mají také nejroztomilejší zívnutí.

V Minecraftu jsou tito začarovaní predátoři vašimi nejlepšími přáteli pro podvodní dobrodružství. Stačí nabrat co nejvíce, kolik můžete v kbelících a nasazení velkého počtu axolotls, které vám pomohou s objevováním jeskyní pod vodou. Zaútočí na nepřátele na dohled, hrají mrtvé, aby získali zdraví, a přemoci silnější nepřátele s čirými čísly, protože proč byste nechtěli svou vlastní armádu Axolotl?

Thumbnail YouTube

Jeskyně Minecraft a útesy nové bloky

Vzhledem k povaze aktualizace rozdělení je snazší pouze seznam, které bloky přicházejí a kde je najdete. Nové bloky Minecraft v 1.17 jsou:

 • Měděná ruda – Nalezeno podzemí v blízkosti důlních šachty
 • Kapky a špičaté bloky odkapávání – Nalezeno v jeskyních
 • Ametyst geodes – Nalezeno v jeskyních
 • Glow Lichen – Nalezeno v jeskyních
 • Práškový sníh – Nalezeno na horských vrcholcích
 • Hluboký
 • Mech – Nachází se v hrudnících lodí (může použít kostní jídlo k jejich rychlému růstu)
 • Záře bobule – Nalezeno v hrudníku s minovým
 • Azalka – Použijte kostní jídlo na Moss, abyste to našli
 • Rostlina dripleaf – Použijte kostní jídlo na Moss, abyste to našli

Všimněte si, že některé z těchto položek najdete také obchodováním s smaragdy s putujícími obchodníky. Mimo tyto nové bloky se nové textury pro rudy objeví také v Minecraft 1.17 Aktualizace. Byly přepracovány kvůli problémům s dostupností pro hráče Colourblindu.

Jeskyně Ametyst s několika krystaly rostou na konkrétních místech

Crystal a Ametyst Geodes

. Chůze na krystalech vydává zvukový efekt, který zní jako větr.

Můžete zlomit krystalové rostliny, ale nemůžete vzít konkrétní bloky, na kterých rostou krystaly. Hádanka bude vypracovat síť sběru krystalů u zdroje. Krystaly mají použití při výrobě předmětů, konkrétně při výrobě nového dalekohledu, který můžete použít k přiblížení detailů z dálky.

Střecha domu, který je vyroben z měděné střechy. Několik bloků oxiduje

MĚĎ

. . Nacházejí se spíše v žílách v rudách než v kuličkách, mohou být použity jako železo k výrobě bloků a kroků a měděných věků v průběhu času, protože je vystaven kyslíku, přičemž namísto vysílané oranžové barvy přebírá tyrkysovou barvu namísto oranžové.

Měď lze také použít k výrobě bleskových tyčí. Ty se používají k nasměrování blesku na póly místo hořlavějších materiálů. .

Spyglass

Vytvořeno z ametystového střepu a měděných ingotů umožňuje hráči přiblížit na konkrétních místech pro bližší vzhled.

Svíčky a svíčky

Temnota můžete rozsvítit svíčkami v 1.17 Aktualizace – vytvořené z řetězce a voštiny, mohou být obarveny různé barvy a – samozřejmě – vyskočily na vrchol dortu k oslavě někoho narozenin.

Jeskyně odkapávání jsou plné lávových a vodních bazénů. Na dálku lze vidět několik stalaktitů a stalagmitů

Stalagmity a stalaktity jsou tím, co způsobuje, že nové jeskyně vynikají. Zničte bloky v horní části stalaktitů, aby zbytek upustili shora. Stalagmity se chovají jako hroty a mohou ublížit přátelům i nepřátelům. Stalaktity také kape vodou, takže můžete použít kbelík ke sběru vody. To vám dává obnovitelný zdroj vody.

Jste schopni kombinovat více stalagmitů a stalaktitů, aby je vytvořili tak dlouho, jak si dokážete představit. Stalaktity budou nejen kapat vodu, ale jsou také schopny kapat lávu, kterou lze shromáždit v kotli níže, jen pro případ, že ji potřebujete později. .

Minecraft 1.17 Datum verze beta verze

Pokud vlastníte edici Bedrock Minecraft, můžete nyní hrát beta, i když je k dispozici pouze první fáze nových funkcí, včetně koz a práškového sněhu. Zjistěte, jak přehrávat snímky Minecraft Beta v edicích Java i Bedrock, sledováním kroků uvedených v našem průvodci.

. Nedávná aktualizace je jeskyně a útesy Snapshot 21w14a, který provádí důležité změny v železné, mědi a zlatě. Nyní tyto bloky generují surové minerály, když jsou těženy, a uvádějí je do souladu s uhlím a diamanty. Pokud jste purista a líbí se vám, jak vypadají bloky rudy, můžete stále shromažďovat bloky rudy pomocí kouzel Silk Touch Minecraft.

Příbuzný: Zde je návod, jak se zúčastnit sestavení minecraft beta

Snapshot 21w06a představil zbrusu nový jeskynní systém – takže nyní můžete prozkoumat tyto sýr a špagety a jít potápět pro Minecraft Diamond v aquifer. Předchozí snímky přidaly měď Minecraft, svazky, práškovou sněhovou, svěží bloky jeskyně, žhavé chobotnice, axolotls a odkapávací jeskyně.

A to je vše, co víme o nadcházející aktualizaci Minecraft Caves & Cliffs. Některé vzrušující nové oblasti k prozkoumání a jedno děsivé monstrum. Určitě je nejlepší přijít připravený, i když netheritské zbraně a brnění nedělají proti strážcům moc proti Wardens.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.