Váš průvodce po Diablo IV Open Beta-Diablo IV-News Blizzard News, Diablo 4 S beta ukazuje uchopení, pokud je to vědomé, revitalizace pro sérii | Shotkul skalního papíru

Beta Diablo 4 S ukazuje uchopení, i když sebevědomí, revitalizace pro sérii

Připravte se na sestup do pekla stažením The Diablo IV beta brzy.

Váš průvodce po Diablo IV Open Beta

Váš průvodce po Diablo IV Open Beta

Pozor: Tento blog byl aktualizován 13. března s dalšími informacemi o Diablo IV Open Beta. Níže uvedený text červeného písma znamená nové informace.

Shromáždit se, Wanderere. Vaše touha bojovat proti Lilithovým legiím v Diablo IV lze přehrát během našeho Otevřené víkendy Beta a Early Access—Aledable On Windows PC, Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, a PlayStation 4. Ti, kteří předem zakoupili Diablo IV, obdrží včasný přístup k otevřené beta verzi 17. – 19. března. Následující víkend bude otevřená beta beta k dispozici všem 24. – 26. března.

Časopis

Otevřené beta Focus

Během víkendů otevřených beta i včasného přístupu, Hráči budou moci důvěrně prozkoumat ranou hru Diablo IV. To zahrnuje první chuť kampaně prostřednictvím Prolog a celý zákon 1. První zóna, Zlomené vrcholy, je vaše navigace, jak se vám podařilo – zakořenit drsnou krajinou a omezit démony.

Pro otevřené beta a víkendy včasného přístupu se může vaše postava vyrovnat Úroveň 25, Ale jste vítáni, abyste pokračovali v trhání démonů, dokud nekončí otevřená beta beta. Udělejte si značku na svatyni vyčištěním pekelných hord z dungeonů, dokončením zajímavých úkolů poskytovaných místními obyvateli a nashromážděním silné kořisti z padlých nepřátel.

Jednoduše řečeno, toto je vaše příležitost k boji proti síle hořících pekel před naším 6. června. S tím řekl, že zkušenost není dokončena a vy se můžete setkat s problémy s výkonem, výpadky a narazit na věci, které prostě nefungují. Po uzavření otevřené beta verze vyhodnotíme veškerou zpětnou vazbu, kterou jsme obdrželi, a podle potřeby provedeme změny. Těšíme se na to, že zažijete tento malý vkus toho, co Diablo IV nabízí.

Pokud jste to ještě neučinili Předběžně zakoupil kopii Diablo IV Pro vaši platformu výběru a chcete získat včasný přístup k otevřené beta verzi, navštivte zde.*

Otevřené beta podrobnosti

Otevřené beta a víkendy včasného přístupu doba trvání

 • Brzy přístup k otevřené beta beta začíná 17. března v 9 a.m. Pdt a uzavírá 20. března ve 12 P.m. Pdt.
 • Otevřená beta beta začíná 24. března 9 a.m. Pdt a uzavírá 27. března ve 12 s.m. Pdt.

Jak se otevřené beta a víkendy včasného přístupu přibližují, schopnost Včas si stáhněte hru bude k dispozici. Tuto sekci v budoucnu aktualizujeme tuto sekci.

Předpokládejme svou roli

Během víkendu předčasného přístupu budou mít hráči přístup do tří tříd. Předpokládejme roli bitvy Barbar, hbitý Darebák, nebo elementálně naladěno Kouzelník. Jakmile přijde otevřený beta víkend, hlinitý Druid a nemrtvé ovládání Necromancer Třídy lze také hrát kromě původních tří.

A maximálně 10 znaků lze vyrobit na bitvu.Čistý účet. Po dosažení úrovně 25 s jednou postavou doporučujeme zkusit odpuzovat démonické hordy s dalšími třídami, abyste našli své oblíbené. Zatímco pokrok převede z raného přístupu k otevřeným beta víkendy, všechny postavy vyrobené během těchto víkendů bude smazáno, jakmile končí beta.

Decimate demons s družstvem

Na všech konzolách, které podporují Diablo IV, Via Couch Co-op, Hráči mohou získat druhého démonského zabijáka, aby bojovali s řadami pekla na obrazovce. Chcete-li hrát pomocí Couch Co-op během víkendu ranného přístupu, bude muset mít pouze jeden hráč, aby měl oficiální přístup k této zkušenosti-druhý hráč bude muset mít bitvu.Čisté a konzolové účty propojené.

Síla hořících pekel nezná hranice. Ale můžete dokonce i šance shromáždit večírek démonů-ničení prostřednictvím online 4-hráč Co-op. Chcete-li hrát tímto způsobem během víkendu ranného přístupu, budou muset všichni hráči, kteří si přehrávají přes Couch Co-op, povinni mít oficiální přístup k této zkušenosti.

Všimněte si, že Vanquesing Demons, zatímco poblíž jakéhokoli hráče vám udělí 5% bonusový zážitek a 10%, pokud jste poblíž člena vaší strany.

Objevte zlomené vrcholy

Zlomené vrcholy jsou domovem drsných stepích a sněhových cest a vytvářejí neodpustitelskou krajinu s démony, které mají zabití a tajemství objevit. To je místo, kde je legenda vašeho poutníka kovaná. Po dokončení prologu budou zlomená letadla vaše prozkoumat, jak si přejete. V tomto malém plátku svatyně je toho hodně co zažít, takže jsme chtěli Zavolejte několik činností zájmu.

Uhnízděné mezi horami je město Kyovashad, Bezpečná zóna, kde můžete opravit a zakoupit nové vybavení, upgradovat svůj zdravotní lektvar, přístup ke skrýši a mnoho dalšího. Myslete na město jako na vaši základnu operací mezi exkurzemi do chladné rozlohy zóny.

The Hlavní questline Diablo IV je bohatý a skládá se z více aktů. Podívejte se na hlavní značky Questline na vaší mapě, abyste mohli zahájit pronásledování Lilith. Navíc existuje mnoho Boční úkoly Během vašich cest se pustit do zlomených vrcholů. Pokud zjistíte, že zabíjíte démony poblíž města Nevesk, podívejte se na Woodsman z Neveska Side Quest a jeden z nedalekých Oltáře Lilith. Tyto oltáře, které vytvořily první děti Lilith, se šíří po celé svatyni. Jejich nalezení poskytuje trvalou podporu hlavním statistikám všech postav na věčné říši.

Zatímco se hází sněhem, můžete narazit na světové a legie. Dění ve světě jsou malé zážitky, které vznikají náhodně v zóně a mohou vyžadovat, abyste dělali věci, jako je doprovod ztracené duše se svou blízkou. Světové události mohou být obvykle dokončeny během několika minut a jsou zcela volitelné, ale vždy poskytují odměnu za vaši hrdinství. Během otevřené beta verze je pro vás mnoho světových událostí, zkuste je také dokončit s jinými hráči.

V porovnání, Legie událostí jsou delší zkušenosti, které vás budou zpochybnit. Ujistěte se, že jste připraveni překonat hordy démonů před zadáním, a pokud jste schopni, vezměte je s pomocí jiných hráčů. Tyto události budou obvykle označeny na vaší mapě, ale někdy budou odhaleny po dobytí pevnosti. S rizikem přichází odměna – doplňte událost Legion a budete odměněni za převládajícího. Tyto události jsou volitelné a lze je dokončit více než jednou.

Dungeons jsou základním kamenem vesmíru Diablo. Diablo IV, a tato otevřená beta nemá nedostatek, aby se prozkoumala. Na mapě se zobrazí dungeony a jejich doporučená úroveň. To jsou těsné, napjaté případy, kdy vás odhodlání a dovednost povedou k vítězství nad tím, co objevíte v pekle. Dungeons jsou skvělým místem, kde se vaše dovednosti zkoumat a zároveň nashromáždit užitečné vybavení pro ještě více ohrožující setkání, jako jsou světové šéfy.

Boj s masivními šéfy světa

Odvážní Wanderers, kteří hledají značnou výzvu, by už neměli hledat –Ashava, Vítr o moru se nedávno objevil ve zlomených vrcholech. Položky deníku, které vyprávějí pozorování tohoto gargantuanského moru, si všimněte jejích dvou masivních čepelí předloktí a schopnost obtěžovat zem ve viskózním jedu. Její čepele, které se mohou čistě proříznout skrz kamene i maso, se musí bát. Zdá se, že záznamy zmiňují způsob oslabení Ashavy, ale bohužel tato část stránky zkorodovala.

Předpokládá se, že jeden poutník sám nemůže přivést toto zvíře na kolena. Přijďte připraveni na intenzivní boj a najměte své přátele a další hráče, aby sledovali konečnou slávu dobývání jednoho z nejhorších výtvorů hořících pek. Pokud byste našli cestu k vítězství, čeká značná kořist.

Tady je, když budete mít příležitost Boj na Ashavu během víkendů Open Beta a Early Access:

 • 18. března v 10 a.m., 12 str.m., 10 s.m. a půlnoci PDT
 • 25. března v 10 a.m., 12 str.m., 10 s.m. a půlnoci PDT

Zahrajte si otevřenou beta beta, vedete balíček

Nebyl by to výlet do svatyně, aniž by si po cestě vydělal mezipaměť jedinečných odměn. Když hrajete Diablo IV během víkendů Open Beta a Early Access, předvestnete statečností svého poutníka sbíráním všeho Tři otevřené beta odměny. Hráči, kteří odemknou tyto odměny, je obdrží, jakmile je Diablo IV spuštěna.

 • Počáteční oběť Název: Získáno dosažení Kyovashadu s jednou postavou.
 • Brzy Voyager Název: Získáno dosažení úrovně 20 na jedné postavě.
 • Kosmetická položka Beta Wolf Pack: Získáno dosažením úrovně 20 na jedné postavě.

Otevřené specifikace beta PC

Vědět, zda je váš počítač také připraven získat zpět svatyni z Lilithových legií, je zásadní. Poskytli jsme minimální i doporučené požadavky, aby vás PC nasměroval správným směrem. Během otevřené beta i při spuštění nebude Diablo IV podporovat trasování Ray, ale toto je funkce, kterou plánujeme přidat někdy po spuštění.

Minimální požadavky na PC*

Nastavení pro spuštění Diablo IV Open Beta při 1080p nativním rozlišení / 720p render rozlišení, nízké grafické nastavení, 30 FPS.

 • Operační systém: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-2500K nebo AMD FX-8100
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 280
 • DirectX: Verze 12
 • Úložný prostor: SSD s dostupným prostorem 45 GB
 • Internet: Širokopásmové připojení

Doporučené specifikace pro PC

Nastavení pro spuštění Diablo IV beta při rozlišení 1080p, nastavení střední grafiky, 60fps.

 • Operační systém: 64bitové Windows 10
 • Procesor: Intel Core i5-4670K nebo AMD R3-1300X
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 970 nebo AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Verze 12
 • Úložný prostor: SSD s dostupným prostorem 45 GB
 • Internet: Širokopásmové připojení

*Diablo IV se pokusí běžet na hardwaru pod minimálními specifikacemi, včetně HDD, duálních jádrových procesorů a integrovaných GPU. Herní zážitek však může být výrazně snížen.

Poznámka: Předplatné Xbox Live Gold nebo PlayStation Plus nebude nutné hrát Diablo IV během otevřených beta a víkendů včasného přístupu ve většině regionů. V Německu bude z důvodu požadavků na hodnocení vyžadováno předplatné PlayStation Plus. Po spuštění Diablo IV bude pro přístup k některým z funkcí pro více hráčů vyžadováno předplatné Xbox Live Gold nebo PlayStation Plus.

Otevřete beta předčasné stahování

Připravte se na sestup do pekla stažením The Diablo IV beta brzy.

 • Brzký přístup: Brzy stahování začíná ve středu, 15. března v 9 a.m. Pdt
 • Otevřená beta: Brzy stahování začíná ve středu, 22. března v 9 a.m. Pdt
  • Hráči, kteří si již stáhli pro Early Access, se nemusí stahovat znovu pro Open Beta.

  Jak brzy stáhnout Diablo IV Open Beta

  • Spusťte Bitva.Čistý klient. Pokud Diablo IV ještě není ve vašem baru oblíbených, můžete jej přidat kliknutím na + ikona. Alternativně najdete Diablo IV přístupem k Všechny hry strana. Uvidíte Diablo IV v horní části seznamu.
  • Jakmile se dostanete na stránku hry Diablo IV, klikněte na rozbalovací nabídku pod Herní verze a vyberte Diablo IV – beta volba. Klikněte na modré tlačítko, které říká Nainstalujte. Hra se nainstaluje a jakmile bude k dispozici, klikněte Hrát si obědvat.
  • Spusťte Xbox Store a hledat Diablo IV – Open beta. Vybrat Stažení.

  Play Station

  • Spusťte Obchod PlayStation a hledat Diablo IV Open Beta. Vybrat Stažení.

  Sdílejte svou cestu na fórech Diablo IV

  Počínaje 17. března, Wanderers na všech platformách může náhodně mluvit o Diablo IV, hlásit chyby a poskytnout zpětnou vazbu v našem novém Fóra Diablo IV. Jakmile fóra budou žít, navštivte naši domovskou stránku a Klikněte na kartu Fóra v levém horním rohu, abychom se stali součástí naší neuvěřitelné komunity Diablo IV. Uvidíme se tam!

  Vykoupení kódu včasného přístupu

  Máte beta předčasný přístupový kód ** pro Diablo IV? Je čas to uplatnit! Pokud jste hru předběžně zakoupili, bude na platformě, kterou jste předem zakoupili, automaticky k dispozici včasný přístup k otevřené beta. Ale pro ty, kteří mají kód včasného přístupu, jsou pokyny uvedeny níže. Více informací o tom, jak stáhnout beta beta, bude k dispozici, jak se beta přibližuje.

  Pokyny pro vykoupení

  • Jděte do Diablo.com/beta a přihlaste se nebo vytvořte svou bitvu.Čistý účet.
  • Zadejte svůj kód a Vyberte si herní platformu a region (pokud je to možné) z rozbalovací nabídky.
  • Před kliknutím na výběr nezapomeňte zkontrolovat své výběry Vykoupit knoflík.
  • A stránka úspěchu potvrdí, že váš kód byl platný a požadován na účet.
  • U PC hráčů bude váš účet označen okamžitě.
  • Pro hráče konzoly bude kód specifický pro platformu ke stažení beta e-mailem na adresu spojenou s vaší bitvou.Čistý účet blíže k začátku včasného přístupu.

  Inarius Premium Socha

  “Jsem svatyně a svatyně jsem! Snažíte se bojovat proti samotnému světu, když se snažíte postavit proti mně.“
  -Inarius

  Pozvěte obránce svatyně do vašeho domova – vzdorujte Diablo IV Inarius 26 v prémiové soše. Tento anděl Renegade bude nyní k dispozici v obchodě Blizzard Gear.

  *Skutečná dostupnost platformy a datum spuštění (y) beta podléhající se změně. Minimální otevřená doba verze beta je 2 dny. Pouze limitovaný čas. Požadováno připojení k internetu. Bitva.Požadovaný čistý účet.

  ** Všimněte si, že váš kód včasného přístupu Diablo IV Beta lze požadovat pouze jednou a je nevyhnutelný.

  Beta Beta Diablo 4 ukazuje uchopení, i když sebevědomí, revitalizace pro sérii

  Lilith, antagonista Diablo 4, masitý, lesknoucí se ženský démon s velkými rohy

  Otec mi odpusťte, protože jsem strávil víkend rozhovorem s zatraceně. Ne, nešel jsem celý Alan Moore a vydržel se po démonickém kamarádovi, aby šel kolem velkých tescosů. To je příští víkend. Místo toho jsem hrál beta beta Diablo 4, uzavřený pro všechny kromě elitního kádru tisku, předobjednávače a, uh, kuřecí nadšenci. A tak, sekera v ruce, uvedl jsem, že jsem si jistý, že kdokoli, s kým jsem se ocitl dočasně dobrodružství.

  Znalkci kliknutí na myši v určitém věku si mohou pamatovat na dobu, kdy název Blizzard byl synonymem nejúžasnějších CGI cutscenes, kterou vaše malá mysl kdy byla foukána, a zatímco dlouhý úvod Diablo 4 přichází v době, kdy je příliš široký rozšířený Talent pro jakékoli studio, aby tvrdil, že koruna je stále goshdarn léčba. Nejen technicky,. Tato kronika prokleté expedice je prohlášením mise pro Diabloův nový (starý) tón a nastavuje scénu, aby věci přicházely velkolepě – i když tento tón rozlehne hranici mezi uchopením a znatelně sebevědomým o minulých obviněních z kreslených osobnosti.

  Scéna z beta verze Diablo 4 ukazující někoho, kdo se blíží k chatrči v show Storm v noci, přitahuje někoho jiného na kabině Šéf bojuje proti obrovskému démonskému stvoření s názvem XJe to také doslova temná hra

  Jak se však dostávám do tohoto dne, můžete být nervózní pokus a stále vyhrát lidi s oslnivým kapením a Diablo 4 je oblečený do devíti (Kruhy pekla) v rouhačkách. Přestože se stále příliš soustředil na čitelnost a UX, aby evokoval stejnou předtupující klaustrofobii jako dřívější tituly, jedná se o skutečně nádherný, často bohatě atmosférický pohled na Diablo’s World. Každá jeskyně, mrtvola a dláždění se cítí, jako by dokázala vyprávět příběhy o trápení, které se odehrálo v jeho okolí, a dokonce i rozbití je jako nějaký krutý vtip, protože dále osvětluje zoufalství a masakr, které vrhá krajinu. Sebastian stękoláčńVliv je zde hmatatelný. Mysli na velel Witcher 3, mínus příjemné klima a alespoň občas vtipné místní obyvatelé.

  Scéna v Diablo 4

  Tento smysl pro místo se rozšiřuje na délky Diablo 4, aby maskoval skutečnost, že v podstatě zabíjíte velmi podobné davy nepřátel, několik hodin. Kromě úkolů hlavního příběhu existují mini dungeony a sklepy, vedlejší akce a světové události a šéfy, spolu s okolními davy a podivnou skrýš, které je třeba najít. Hrál jsem na jednu stranu Dungeon jako můj Shooty Rogue, narazil jsem na nešťastného dobrodruha, který umírá na podlaze. Poté, co jsem s nimi mluvil, jsem zahájil událost, která mě přiměla zabít tři vlny nepřátel v časovém limitu, aby byl dobrodruh naživu. Zasáhlo mě to jako chytrý kompromis mezi klasickým úkolem CRPG a tím, co je Diablo neodvolatelně nyní; Nastavený výskyt obsahu kapitálu C, založeného na světě a atmosféře, hra byla tak tvrdě na stavbě.

  Boj byl ve skutečnosti pravděpodobně nejpříjemnějším překvapením, které na mě čeká ve beta beta. Hrál jsem jako Rogue a Barbarian, a dokonce i na raných úrovních jsem zjistil, že musím přemýšlet o souhře mezi pasivními, aktivními a speciálními dovednostmi. Násilí je pomalejší než Diablo 3 a nepřátelé jsou méně a zasáhnou tvrději individuálně. Vaše vlastní útoky se cítí uzemněné, robustní a krvavé a neustále přemýšlíte o umístění a obraně, o cooldownech a debuffách.

  Například můj rogue mi dal příležitost stavět buď pro melee nebo na dálku, nebo hybrid obou. Šel jsem na dálku, protože dýky jsou pro bezbožné Chumps a brzy jsem postavil rychlý wielder s kušem, který oslabil nepřátele a vytáhl sílu z zabití stejných oslabených nepřátel. Jako barbar jsem šel do dvou rukou kladiv a sekery a vyčistil davy s ničivým AOE, které změnily mé nenávistníky v nenávistnou pastu. Vlk? Zasáhnout to kladivem. Démon? Kladivo. Duch? Kladivo. Nevím, jak to funguje a je mi to jedno. Nemusíte dávat smysl s kladivem tak velkým.

  Obrazovka vytváření postav v Diablo 4

  Dokonce i během tohoto neúnavného kladiva zažívám téměř bezchybný výkon, ušetříte několik otuků a jediné havárie. Slyšel jsem, že někteří jiní však měli hlavní problémy, takže bych vás povzbudil, abyste hledali konfliktní názory. Pak v pátek bylo veškeré drama fronty, které – alespoň pro mě – zmizelo v sobotu. Skoro vás nutí uvědomit si, že pod hlavičkou údajně bezcitně bezcitného, ​​Moloch-zaměřeného firemní entity jsou skóre lidských bytostí, které skutečně znají jejich hovno a zaslouží si respekt, a to jak shora.

  Takže z toho, co jsem viděl Diablo 4, je osvěžující bez starého tlačítka „Hold, držte dopředu a mulč“, které může trápit tolik dalších akčních RPG – včetně vlastního předchůdce. Zatímco Diablo 3 se často cítil jako bojová smyčka se světem neochotně omotaným kolem něj, to, co je zde mnohem přesvědčivější jako svět, ve kterém se také uskutečňuje mnoho drsných a překvapivě zapojených bojů. Je to také svět, který navzdory mé nekonečné pytli +1 pochybností se mi ocitne zaujatý více. A je to velmi pěkné, i když protichůdné, znovu se cítit o hře Diablo znovu.

  Je to také, zatím je osvěžující bez zjevného zpeněžení. Dokončení světových událostí vám poskytuje zdroj s názvem „Obols“, který můžete obchodovat za konkrétní položky s randomizovanými statistikami. Představuji si, že by pravděpodobně nebylo příliš těžké vám účtovat potápění za jejich pytel. Jinak dosud žádný skutečný obchod s penězi na dohled. Přesto se jedná o nový vlajkový produkt Blizzardu, a pokud si myslíte, že nakonec nebudou viset, kreslení a čtvrtině každý šrot zpeněžitelného masa z jeho kostí, dokud není prakticky nerozeznatelný od velmi propracovaného slotového stroje, pak mám igloo v Devátý kruh pekla bych vám rád pronajal.

  Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

  Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.