Válečné hry �� | Hrajte zdarma na gamepixu, Atwar – hrajte strategii pro více hráčů zdarma, jako jsou riziko online a Axis & Allies

ATWAR: Strategické válečné hry online

Str.S. Pokud máte nějaké (skutečné) otázky pro mě, neváhejte je zveřejnit v komentářích níže a já odpovím, až budu moci.

Válečné hry

Když miluješ Válečné hry Pak jste ve skvělé společnosti – všichni to děláme! Válečné hry jsou obrovskou součástí hraní her. Ve skutečnosti byste to mohli říci Válka a hraní hraní společně Jako arašídové máslo a želé. Ať už je to Faux-Realistický boj z Nejnovější střelec s velkým rozpočtem, Historická válka nastaveno na nějaký skutečný nebo reimaginovaný bod v naší minulosti nebo a Konflikt ve vesmíru V rámci naší možné budoucnosti, Válečné hry jsou větší součástí her než válečné filmy jsou součástí filmů. Jsou obrovské.

Válka je všude

Je to už dlouho, co bylo možné spočítat všechny válečné videohry. Vzhledem k tomu, že každoročně vydává tolik různých her a tak vysoké procento z nich jsou válečné hry, je v tomto bodě opravdu ohromující počet.

Válečné hry jsou také opravdu širokou kategorií! Kategorie zahrnuje vaše Vojenští střelci, Samozřejmě, ale také to zahrnuje Fantasy hry kde je válka mezi imaginární frakce na světě, které nejsou naše vlastní.

Pak jsou tu všechny různé typy hry, které spadají pod deštník válečné hry. Existují Hry FPS, The Strategické hry v reálném čase, The Střelce založené na tahu, The Simulační hry, The Létající hry… Seznam je dlouhý a zahrnuje většinu typů hry. Co můžeme říct? Je to nesmírně běžné prostředí pro tyto úžasné zábavy, které nazýváme videohry.

Válka vždy byla

Válečné hry Vraťte se dále než videohry. Cesta před hrami mainframe sedmdesátých let, lidé hráli stolní válečné hry. Použitím Model vojáků Chcete -li znovu vypracovat slavné bitvy historie nebo si jen tvořit vlastní, byla dětská zábava po stovky let.

Chcete hrát hru proti někomu – když chcete výzvu – častěji než ne válečná hra.

Je tu také něco o Tvar války který má do něj zabudován příběh. Když chceme to říct Velké příběhy navzájem, často je založíme ve válce. Jak je to ošklivé, válka je doba konečných sázek, nekonečné, Boj na život nebo smrt že si nemůžete pomoci, ale být nadšený. Je to přirozené přizpůsobení pro drama videoher.

Rané válečné hry

The Nejčasnější hry Na konci 70. let došlo k zapojení války. Nejprve byly tyto hry často přímými adaptacemi založeného na tahu stolní válečné hry již k dispozici. Jak bylo běžné v videohry času, Grafika byla základní, pokud vůbec existovaly a většina příběhu – dokonce i hratelnost – byla ponechána na vaší představivosti.

Tak jako Výpočetní výkon se zvýšil, Stejně tak složitost dostupných Válečné hry. Počítače mohou brzy zvládnout více znaků na obrazovce a to umožnilo mnohem více Hluboké a pohlcující válečné hry.

Rychlé zlepšení grafické síly počítačů a herních konzolí znamenalo, že válečné hry mohou mít Stále více podrobných nastavení, což umožnilo vývojářům být více imaginativnější v typech války, které vylíčili. Z Vysoká fantazie na techno-dystopie, Válečné hry získaly milion nových formulářů, které vás bojovaly sandworms Jeden okamžik a mimozemšťané další. Exploze žánru byla stejně pozoruhodná jako jeho trvalá přitažlivost.

V dnešní době Žánr válečné hry je neuvěřitelně rozmanitý. Existují Úžasně přesné simulace, Rychle se rozvíjející kliknutí, rafinovaný logické hry to otestuje vaše rozhodování a Konkurenční střelci tanků To se spoléhá na vaši schopnost skrýt se za krytem a střílet, když nastane příležitost. Všichni přinášejí něco trochu jiného než žánr, ale stále jsou všichni sjednoceni zastřešujícím tématem války.

Válečné hry Zůstaňte zdrojem herního vzrušení, o kterém víte, že se můžete spolehnout. Uspokojí vaše žízeň po akci a drama, ale stále se cítí povědomě. Nakonec, Válečné hry jsou pravděpodobně stálezelené. Je skvělé snít o budoucnosti, kdy by se lidé navzájem nebojovali, ale ještě neukazujeme žádné známky příchodu na to, takže válka je stále relevantní. A válečné hry, k lepšímu nebo horšímu, jsou hodně zábavy!

Válečné hry zde na gamepixu

V Gamepixu máme Úžasná řada válečných her Chcete -li si vybrat. Ať už chcete hrát jakoukoli válečnou hru, od odvážného až po Goofyho, máme něco, co se vám bude líbit. Ať už chcete své válečné hry Země vázané nebo mimo tento svět, Máme vás zakrytý. Pravděpodobně máme nejlepší výběr Válečné hry prohlížeče kdekoli na internetu právě tady a všechny jsou sto procent Free-to-Play navždy. A co víc, fungují Přímo z vašeho prohlížeče, s ničím, co by nebylo třeba stáhnout, nainstalováno nebo aktualizovat. Jakékoli zařízení, které zobrazí webovou stránku Hry válečné prohlížeče, Takže je můžete hrát kdekoli máte připojení k internetu. Válka může být peklo, ale válečné hry zde na Gamepix se budou cítit spíš jako nebe!

Časté časté

Existují nějaké dobré válečné hry?

Jaká je to otázka, voják? Samozřejmě existují dobré válečné hry! Raději věřte, že existují. Existuje více válečných her, než si dokážete představit, a je to jen základní zdravý rozum, že celá řada z nich je dobrá. Sakra, celá spousta z nich je skvělá! Pokud chcete hrát skvělé válečné hry a nezaplatit desetník za to, že tak učiníte. Tato část webových stránek Gamepix je celá válka, pořád a máme vysoce postavený výběr Vynikající válečné hry Zde si můžete vybrat, vše úplně Free-to-Play A vše snadno použitelné bez ohledu na to, na jakém zařízení nebo prohlížeči. Prostě fungují, takže se můžete vrátit do války.

Existují nějaké bezplatné válečné hry?

Všechny Válečné hry Právě tady v sekci War Games na webu Gamepix jsou zcela zdarma. Stejně jako všechny naše hry online prohlížeče zde na webu Free-to-Play a pracovat, aniž byste museli stahovat, nainstalovat nebo aktualizovat cokoli. Válka může být skvěle drahé podnikání Ale hraní válečných her online však doslova nemohlo být levnější.

Jaké jsou nejoblíbenější válečné hry?

  • Legrační bitevní simulátor 2
  • Volání tanků
  • Hero 3: Flying Robot
  • Úzký
  • Time Shooter 3: SWAT
  • Trap Craft

ATWAR: Strategické válečné hry online

Zahrajte si osy a spojenci, civilizace a riziko online zdarma

Atwar je bezplatná online strategická hra v nejlepších tradicích rizika, civilizace a osy a spojenců. Atwar je multiplayer a prohlížeč založený na. Zvládněte umění strategie bojující proti ostatním hráčům o nadvládu světu na vysoce detailních mapách se stovkami měst a zemí. Vytvořte si své vlastní mapy, scénáře a jednotky založené na skutečných nebo smyšlených konfliktech minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti.

Atwar obsahuje jedinečný volný pohyb volných vojáků, neomezený přísnými pohybovými cestami podobných her, jako jsou riziko, A&A a Civ V. Warfare hry se koná ve velkém měřítku s až 40 zapojenými hráči, desítkami různých jednotek, politiky ve hře a možnosti diplomacie (válka, mír, aliance), koalice (klany), turnaje a mnohem více k objevování. Zaregistrujte se nyní!

Atwar v médiích

Atwar je jedním z Kongregate

Kongregate

“Skvělá hra . Rozhodně přinesl osvěžující rotaci na klasické hře s rizikem. Je to trochu pokročilejší a realističtější.”

Indiedb

Indiedb

„Vyzkoušel jsem mnoho her ve prohlížeči a tato hra se opravdu ujala vedení ve hrách, které jsem vyzkoušel. Hra je ve skutečnosti jen riziko, ale bezplatná a lépe vypracovaná.”

„Je těžké uvěřit tak dobře promyšlené hře
je zdarma. ”

„Atwar je nejlepší strategická hra na trhu
Právě teď, když můžete hrát zdarma, ve svém prohlížeči.”

„Nejlepší zatracená hra zdarma, jakou jsem kdy hrál.”

„Hra je určitě hitem s jeho původním designem,
Rychlá hrací hra a mnoho způsobů, jak můžete vyhrávat.”

„Pokud jsou strategie a válka dvě věci
hledám, pak tato hra určitě stojí za prozkoumání.”

„Nejlepší z nejlepších online strategických her!”

Poslední aktualizace

Poslední zprávy

Aktualizace noci v polovině

Dobrý den, Dave tady, váš přátelský sousedství Atwar Developer. Dočasně mě vydali z šíleného azylu, kde jsem byl posledních 10 měsíců. Moje žena a já jsme se rozhodli použít tuto malou odplatu, abychom se na pár dní dostali pryč. Zůstali jsme na místě, které nemělo vůbec žádný příjem mobilního telefonu, což bylo úžasné. Teď jsem zpět a na můj poslední večer svobody se domnívám, jak dělá můj další šílený azyl (Atwar).

Jsem rád, že se věci stále pohybují, víceméně stejné jako vždy. Bylo obzvláště hezké vidět, jak Amok přišel a řekl „Ahoj“. (Ahoj zpět na ya!)

Chybí mi své peeps, se kterými jsem nemluvil po dlouhou dobu jako Sid, Choat, Brian, Estus, Pavle, moje Atwar “Wife” Mrphobos, moje Atwar “dcera”-Iver-chanted Zoe a všichni ostatní já „V tuto chvíli zapomínám, protože je 2:00 (promiň!)

Můj projekt, který mě po celou tu dobu drží od Atwaru, mě stále velmi zaměstnává, ale poprvé si myslím, že mohu říci, že na konci tunelu je „světlo na konci tunelu“. Během posledních několika měsíců jsme se výrazně obsluhovali a investoval jsem hodně času do školení svých nejnovějších zaměstnanců. Jak na ně více delegujem, už se nemusím tolik dívat na grunt. Doufám, že to zaplatí dividendy, když se pohybujeme ke konci roku.

Každopádně se těším na práci na Atwaru, kdykoli začnu mít znovu volný čas. Nemám žádnou ETA, ale pravděpodobně první věc, kterou udělám, je dokončit automatizaci play -off CW, abychom je mohli znovu dostat do provozu, aniž bych je musel pokaždé nastavit.

Vím, já vím, existuje asi milion dalších věcí, které také potřebují dělat. Nakonec se k nim dostanu.

Náklady na server nedávno vzrostly, což jsem si jistý, že Atwar nyní běží se ztrátou. Nepřidal jsem to všechno, ale jsem si jistý. To je v pořádku, nikdy se nebojte. Budu i nadále udržovat servery, dokud si osobně stále užívám, že jsem tady, což očekávám, že budu pokračovat po mnoho dalších let. Každý, kdo doufá, že budu prodat hru, bude proto velmi zklamaný! (Jak jsem již řekl dříve, neplánuji nikdy prodat a stejně jsem obdržel nulové vážné nabídky. )

Atwar je práce lásky a jsem rád, že ji pokračuji.

Tak. Neustále si užívejte Atwar a stále tam visíte. Slyšíš ode mě.

Str.S. Pokud máte nějaké (skutečné) otázky pro mě, neváhejte je zveřejnit v komentářích níže a já odpovím, až budu moci.

Hratelné válečné hry

Seznamte se s hlavní aktualizací „Sons of Attila“!

Nyní bylo implementováno obrovské množství vozidel, oprav a očekávaných přírůstků! Vlajková loď Jets: F-16C Block 50, Barak II a MIG-29SMT, Plus Jets pro jiné národy. Itálie získala maďarskou větev, která zahrnuje 11 pozemních vozidel začínajících od CSABA a končící na KF41, stejně jako 3 vrtulníky. První jihokorejské vozidlo, Vidar – který přichází jako exportní varianta používaná Norskem – také přichází na švédský strom! Zlepšily se také vizuální účinky větru, kouře a munice plus další, stejně jako Rank VI Bluewater a 3 prémiové bitevní lodě dorazily. Zde jsou také dvě nové mapy, včetně návratu „testovacího webu – 2271“.

  • 111
  • 19. září 2023

Thunder Show: Karate Whirl

Ahoj! Vítejte v Thunder Show a nejúplnější okamžiky minulého týdne. Všichni druhy lidí hrají naši hru a dnes se pokusíme prokázat alespoň malou část tohoto lidského kaleidoskopu vám. MHM, prostě neberte tuto metaforu doslova, dobře? Začněme!

  • 22. září 2023

Tokushu Heiki: KI-48-II OTSU & KI-148 raketa

KI-48-II je pozdní modifikace plodného japonského světelného bombardéru Ki-48, častěji známého pod spojeneckým zpravodajským názvem „Lily“. Během ocasního konce války bylo toto letadlo speciálně použity jako testovací lůžko pro experimentální řízenou raketu. Brzy budete moci získat toto letadlo spolu s jeho jedinečnými zbraněmi účastí na nadcházející tvorbě Tokushu Heiki!

Slyšel jsem někdy o ATGM, který nepoužívá tvarovaný náboj? Seznamte se s torpédoborcem American Losat Tank – vybavené střely s průvodcem, které mají kinetický penetrator!

Yak-38 je zpět ke svému letovému výročí a je tu, aby zůstal

22. září 1970 provedl letadlo sovětského světelného úderu VTOL Yak-38 svůj první let-to bylo první operační letadlo VTOL s fixními křídly v sovětském námořnictvu. Byl navržen speciálně pro těžký letecký křižníky projektu 1143 a sloužil na nich téměř výhradně.

Tokushu Heiki: Battlecruiser Kurama

Battlecruiser Kurama, nejpokročilejší loď třídy Ibuki, bude velká námořní cena nadcházející akce Tokushu Heiki!

Spitfire kokpity získají člověka!

V hlavní aktualizaci „Sons of Attila“ bylo aktualizováno několik starších kokpitů Spitfire. Podívejme se!

Německé IFVS: Z Marderu po Lynx

Není 100% jasné, které vozidlo je skutečné první bojové vozidlo pěchoty. Ano, sovětský BMP-1 měl pro svou dobu jedinečné schopnosti, ale Německo má také velmi silné tvrzení. Předchůdce všech moderních IFV, HS.30, byl vyvinut Němci již na konci 50. let. A v roce 1969 představili Marder, plně vybavené bojové vozidlo pěchoty s ochranou před ohněm malých zbraní a skořápkou.

  • 20. září 2023

Tokushu Heiki: F-100f Super Sabre

F-100F je dvousedadlová verze známého bojovníka Super Saber, vyvinutá se zaměřením na bojové tréninkové operace. Brzy budete moci získat toto jedinečné letadlo účastí na nadcházející akci Tokushu Heiki!

MI-24D se vrací k oslavě výročí svého prvního letu!

19. září 1969 označil první lety prvního sovětského specializovaného útočného vrtulníku, MI-24. Legendární Hind se stal nejslavnějším sovětským a později ruským útočným vrtulníkem – stejně jako nejvíce vyrobená, jeho čísla byla na druhém místě pouze americkému Apache.

Po plánu: Synové implementace plánu Attila a některé odložení

Ahoj všichni! V dnešní hlavní aktualizaci „Sons of Attila“ jsme představili řadu funkcí plánu, které byly dříve slíbeny. Protože existuje obrovské množství, mysleli jsme si, že by bylo dobré sestavit a zaokrouhlit každou změnu z ChangeLogu do jednoho článku, takže můžete jasně vidět, co bylo přidáno. Přidali jsme také tabulky shrnutých a podrobných informací o změnách parametrů a navíc k tomu, že musíme provést některé odložení, které musíme provést. Pojďme se tedy ponořit do detailů!

Barak II: Blesk přes poušť

V hlavní aktualizaci „Sons of Attila“ přijde na vrchol izraelského stromu pro výzkum letadel jako vlajkovou lodi jako vlajkovou loď jako vlajkovou lodi, zámek a nabitý pro používání moderních vysoce přesných zbraní, zámek a nabitý pro používání moderních vysoce přesných zbraní jako vlajkové lodi!