Valheim Bonemass Boss Guide – Jak zabít šéfa Swamp – Gamespot, Jak porazit bonus a získat WIshbone ve Valheim – Informer Game Informer

Jak porazit bonus a získat lisovou kost ve Valheimu

Frostové šipky však nejsou snadné, ale. Budete se muset pustit do horského biomu, abyste získali to, co potřebujete k jejich výrobě. Chcete -li přežít hory, budete potřebovat mrazivý odpor Mead, který můžete udělat s kotlíkem a fermentorem. Základna Mead Resistance Resistance je vyrobena z 10 medu, 5 bodláku, 2 krve (spuštěné pijavicemi v bažině) a 1 oku šedého oka.

Valheim Bonemass Boss Guide – Jak zabít šéfa Swamp

Šéf bažiny, Bonemass, je jedním z nejtěžších zákazníků ve Valheimu. Zde je návod, jak to zabít a co vás to dostane.

15. března 2021 ve 16:35 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Třetí šéf Valheim je Bonemass, obří zelený blob, díky kterému je bažina biome. Porážka je to těžké, protože obrovský šéf je neúprosný a používá masivní útoky, které se těžko vyhýbají. Se správnými nástroji a strategiemi však můžete porazit Bonemass a požadovat její moc. Tady je vše, co potřebujete vědět, abyste porazili šéfa.

Budete muset vyčistit Eikthyr, The Meadows Boss a starší, šéf Black Forest Biome, aby získal úplný přístup k bažinám. Budete také chtít nejtěžší bronzové brnění, ke kterému máte přístup před vstupem do oblasti, protože bažiny jsou plné smrtících nepřátel, kteří vás mohou otrávit za masivní poškození. Nastínili jsme vybavení, které vám poskytne ty nejlepší šance proti Bonemass, i když bojujete s šéfem bez vašich vikingských kamarádů.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Valheim – Jak najít šrot železa a vyrobit železo

Jak najít bonemass

Stejně jako ostatní šéfové Valheim můžete svolat bonus pouze na konkrétní oltáře. Chcete -li najít umístění takového oltáře, budete muset komunikovat s runovými kameny umístěnými v bažinách. Nachází se v potopených kryptách Dungeons v bažině-budete potřebovat klíč s bažinou, vydělaný poražením staršího, abyste se do nich dostali. Jakmile najdete kámen runy a komunikujete s ním, bude na vaší mapě označena poloha Bonemassu.

Stejné zapuštěné krypty, které upíráte do železa, budou někdy obsahovat runové kameny, které vás nasměrují k bonos

Chcete -li svolat šéfa, budete muset na oltáři udělat oběť 10 uschlých kostí. Najdete také uschlé kosti v potopených kryptech, buď ležící na zemi, nebo těží z blátivých hromádek šrotu.

Co budete potřebovat k boji proti bonus

Armor: Iron Armor (pokud je to možné)

Bonemass způsobí se svými útoky tunu poškození, ale blob není jediná věc, které budete čelit v bažinách. Nejlepší je mít tolik ochrany, kolik můžete-takže se rozhodně doporučuje, abyste strávili čas těžit železo v bažině a vytvořili celou sadu železných brnění, než se pokusíte jít za šéfem. Pomocí našeho průvodce železným průvodcem získáte vše, co potřebujete k upgradu vašeho zařízení. Je také dobrý nápad upgradovat své brnění, pokud můžete pro ještě větší odpor poškození.

Zbraně na dálku: Huntsman Bow, Frost Arrows

Šipky nejsou bohužel nejúčinnějším způsobem, jak bojovat. Šéf je odolný vůči poškození Pierce, takže normální šipky jsou ve většině případů docela bezcenné. Bonass však může být velmi obtížné bojovat zblízka, takže zbraně na dálku jsou rozhodně nutností. Bonimass je slabý poškození mrazu (konec konců je to blob. Budete jich potřebovat spoustu, ale schopnost držet se daleko od velkých, mocných útoků Bonemassu stojí za další úsilí.

Frostové šipky však nejsou snadné, ale. Budete se muset pustit do horského biomu, abyste získali to, co potřebujete k jejich výrobě. Chcete -li přežít hory, budete potřebovat mrazivý odpor Mead, který můžete udělat s kotlíkem a fermentorem. Základna Mead Resistance Resistance je vyrobena z 10 medu, 5 bodláku, 2 krve (spuštěné pijavicemi v bažině) a 1 oku šedého oka.

Kromě dřeva a peří vyžadují mrazové šípy mrazy, které můžete získat zabitím létajících draků, které žijí v horách, a obsidián, které můžete získat rozbitím obsidiánských hornin, které vyrazí ze země železnou pickaxe. Pravděpodobně budete potřebovat 200 nebo více, pokud se snažíte šéfa sólo, takže získejte spoustu materiálu.

Před odjezdem po bonosu se vybavte v tolik železném vybavení, kolik můžete spravovat, a ujistěte se, že přinesete medovinu odolnosti proti jedu, pokud očekáváte, že s ním budete bojovat zblízka

Melee zbraně: Iron Mace, Iron Tower Shield

Bonimass je slabý proti tupému poškození, takže pokud se vám podaří bojovat s tím v blízkém dosahu, můžete způsobit více škod, než byste měli se šípy. Budete chtít nejsilnější zbraň, kterou můžete získat, což je v tomto případě železné mace-vyrobený z 20 železa, 4 dřeva a 3 kožené kousky.

Šéf však také vyhodí své vlastní útoky na melee, takže pokud s ním chcete jít na nohou, budete muset zablokovat alespoň některé poškození. Shield Iron Tower je nejtěžší štít, který můžete řešit, vyžadující 10 železa a 15 jemného dřeva, a měl by vám nechat zablokovat některé z Bonemassových úderů na blízko. Ale štít výrazně sníží váš pohyb-ve skutečnosti 20%-a nepomůže s jedem bonemas.

Jídlo

Budete chtít všechny body zásahu, které můžete získat za tento boj, takže vaše nejlepší jídlo je nezbytné. Vzhledem k tomu, že jste trávili čas v bažinách, měli byste mít instituce Draugr, které můžete použít k výrobě klobás. Queens Jam je také docela efektivní, stejně jako mrkvová polévka-pravděpodobně budete chtít, aby vám posílení výdrže pomůže udržet mobilní telefon, když bojujete s bonemas. Měli byste také mít schopnost vyrobit střední hojení medovinou s fermentorem a kotlem, který používá 10 medu, 4 krve, 10 malin a 1 pampeliška. Určitě budete chtít schopnost rychle uzdravit, když jste v tomto boji.

Musíte přežít další nezbytnou medovinu: Medovi. Bonemass má vážně strašný jedovatý útok, který vás může docela rychle zničit. Udělejte to z 10 uhlí, 5 bodláku, 1 ocasu krku a 10 medu a udržujte spoustu po ruce-bojový bon bude trvat dlouho a budete muset znovu přejít na svou ochranu.’

Schopnost: Eikttyr

Bonimass je velmi mobilní šéf, který vás bude pronásledovat docela neúnavně, a to provedou velký útok na účinek, který je nejlépe řešen tím, že se bude vykreslit. Management Stamina je velkou součástí tohoto boje, takže použijte sílu Eikttyr, abyste vám pomohli běžet za nižší náklady.

Klíčový bonus odpočinek: Vytvořte portál nebo táborák

Jednou z více frustrujících věcí o boji bonemas je skutečnost, že šéf během bitvy předvolá konstantní bouřku dešťové bouře. To vám dává mokrý debuff, díky kterému se uzdravení a regenerace vytrvalosti pomaleji. S deštěm není toho moc, ale přijetí do boje s odpočilým bonusem ze spánku a visících poblíž ohně může docela pomoci docela. Je také dobrý nápad postavit portál (nebo alespoň krytý táborák) poblíž oltáře Bonemassa, takže v intervalech můžete ustoupit, abyste opravili své vybavení a strávili minutu nebo dvě vedle ohně, abyste obnovili bonus. Prostě nenechávejte bonus samotnou příliš dlouho, nebo také získá zdraví.

Jak porazit bonus – bojové strategie šéfa

Přístup hit-and-run může fungovat proti Bonemass, ale očekávat, že to bude trvat dlouho. Buďte opatrní, že

Bonemass je odolný vůči šípům, ale bojem z blízkého dosahu velmi tvrdí svými schopnostmi a útoky. Pokud si můžete v této bitvě přinést několik dalších Vikingů, doporučujeme se tak učinit. Můžete spolupracovat, abyste šéfa převzali a chránili se, aby se na vás jednoduše nezaměřoval a pronásledoval vás, dokud vás nezachytí. Je také užitečné mít během boje další hráče, aby se vypořádali s jinou velkou hrozbou: další náhodné příšery, které se mohou ukázat a zničit váš den.

V dosahu

Nejbezpečnější způsob, jak se vypořádat s bonemas, je na dálku. Pokud se dostanete příliš blízko k bonemassu, bude se na vás houpat s jeho masivními zbraněmi. Tyto útoky mohou být zablokovány, ale šéf má velký dosah a je těžké se těmto houkat. Horší je jedovatý útok Bonemassu, kde se balí jedovatý mrak, který se kolem něj šíří. Cloud přetrvává, takže je těžké zůstat blízko bonemas. Většinu bonemassových schopností se můžete vyhnout tím, že se od ní vyhýbáte, ale občas to stáhne kus vlastního těla a hodí ho na vás a mži to pár kuliček, se kterými se budete muset vypořádat.

Vaše šípy mrazu způsobí poškození šéfa, i když je vysoce odolný vůči pronikavému poškození, takže vy umět Stačí zasáhnout Bonemass šípy, dokud to nezemře-jen to bude mít spoustu. Tato strategie vyžaduje, abyste zůstali velmi mobilní, protože vás šéf vytrvale pronásleduje. Je také těžké bojovat tímto způsobem, protože Draugrs, Wraiths, Surtlings a Blobs se pravděpodobně v bitvě také smíchají. Bažiny jsou také trochu obtížné navigovat díky zaplavení, takže se ujistěte, že prozkoumáte oblast a máte představu o tom, jak se budete chtít během boje pohybovat. Pokud si můžete udělat oblast, kterou bonus nemůže dosáhnout, řekněte tím, že se před bojem snížíte příkop s pickaxe, můžete zmírnit potřebu běžet příliš mnoho-ale stále se budete muset vyhnout Aoe útoku Bonemassu a kuličky, které na vás hodí.

Valheim News & Guides

 • Jak vytvořit dedikovaný server pro hraní s přáteli
 • Jak najít šrot železa a vyrobit železné vybavení
 • Jak najít stříbrné a řemeslné horní horské vybavení
 • + Zobrazit více odkazů na Valheim News & Guides (7)
 • Každá sada zbroje, kterou můžete ve Valheimu řešit
 • Podvádění a kódy konzoly
 • Příručka pro upgrade pracovního stolu
 • Průvodce bojovým bojem Elder a jak získat klíč
 • Průvodce bojovým bojem Moder
 • Průvodce a tipy pro začátečníky Valheim
 • Valheim Impressions: Jak se hra uspěje tím, že vás nehladí

Zblízka

Boje na melee jsou efektivnější proti bonemasům, pokud jde o poškození, zejména pokud máte dobrou zbraň, která způsobuje tupé poškození, jako je železné Mace. Shield můžete použít k moci prostřednictvím velkých útoků na melee. Existují dobré příležitosti, jak zasáhnout šéfa uprostřed jejích animací, zejména když vyhodí své kuličky.

Pokud můžete získat nějakou zálohu, je možné udržet pozornost šéfa na jednom Vikingu, zatímco ostatní se dostanou za to a zaútočí zezadu, kde vás Bonimass nemůže dostat. To je však těžké udržovat, takže očekávejte, že strávíte spoustu času, než se vyskytujete před šéfem a přemístěním. I když děláte strategii zaměřenou na melee, pravděpodobně budete chtít hodně množství šípů Frost, takže můžete udržovat poškození, i když se nemůžete přiblížit k bonosu.

Co dostanete za bití bonemass

Zničení bonemass vám dává něco z toho, co potřebujete k přesunu do horského biome. Abyste mohli vytvořit další vrstvu brnění, budete muset najít a těžit stříbro, ale na rozdíl od železa, mědi a cínu se stříbro nevyskočí ze země ani nepadne ze uzlů, můžete snadno spatřit. Zabíjení bonemass vám dává šablonu, která odhaluje tajné věci skryté pod zemí-včetně stříbrných žil. (Podívejte se na našeho průvodce Wolf Armor, abyste pomohli přimět se nastavit na můj a používat stříbro.)

Získáte také bonusovu sílu, která je jedním z těch užitečnějších ve Valheimu, zejména když zamíříte do tvrdého horského biomu. Bonemass vám dává odpor proti fyzickému poškození, včetně Pierce, Blunte a Slash poškození. Tato schopnost vás dělá mnohem odolnější v boji, což může výrazně pomoci, když bojujete s kamennými golemy, draky a vlci v horách. S oběma kapkami Bonimassu jste k dispozici, jste připraveni přejít k dalšímu výzev Valheimu.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Jak porazit bonus a získat lisovou kost ve Valheimu

Hra na přežití Vikingu Valheim je plná nebezpečných setkání, od potulných kostrů a komárů po padající stromy. Setkání šéfů, jako je bonemas. Bonemass je šéf třetího světa ve Valheimu, po Eikthyrniru a starší. Jak to tedy porazíte?

Najít bonus

Nejprve budete muset vědět, kde je šéf! Bonimas lze nalézt v biomesech Swamp, takže vyhledejte runtony v oblasti bažin a v potopených kryptech. Váš svět bude obsahovat několik míst pro každého šéfa, takže pokud prozkoumáte více bažin nebo máte více týmů, které čelí oblasti, můžete najít více než jeden bod tření pro bonus. Pokud máte možnost řešit bonus na různých místech, vyberte tu, která zahrnuje nejmenší plachtě.

Tato další část je důležitá pro každého šéfa (s výjimkou možná Eikthyrnir), ale ujistěte se, že postavíte portál a drsné obydlí někde v bezpečí poblíž šéfa. Je zcela možné, že byste mohli zemřít, a budete chtít rychlý způsob, jak se vrátit ke svému tělu, aby obnovil kořist a/nebo pokračoval v boji. Věřte mi, nechceš stavět loď pokaždé, když se chcete po neštěstí vrátit, jen abyste byli zabit některými náhodnými kuličkami nebo pijavicemi na cestě zpět k tělu.

Vyvoláte bonus

Budeš potřebovat kosti. Uschlé kosti. Konkrétně budete potřebovat deset uschlých kostí pokaždé, když chcete svolat bonus. Naleznete se v hojnosti v potopených kryptách posetých kolem bažin, takže byste měli být schopni sbírat spoustu. Poté budete muset jít na bod na mapě, kde jste identifikovali místo bonemass. Hledejte obří zářící zelenou lebku, je těžké si ji nechat ujít. Vyjasněte si absolutně všechno ostatní kolem něj, abyste zajistili, že máte nejmenší šance na zaútočení některých dalších nepřátel během setkání šéfa. Bonimass vynoří své vlastní další společníky, takže opravdu nechcete, aby do boje přicházel ani jeden další potenciální nepřítel.

Boj s bonemas

Doposud bylo všechno snadné. Budete chtít vzít do této bitvy to nejlepší možné jídlo, které máte, protože bonemas může v průběhu času upravit neuvěřitelné škody a zabalit neuvěřitelně silný úder. Během boje také bonus také předvolává jedovaté skvrny a otravné kostry a budete se s nimi chtít vypořádat, jakmile to bude možné. Než začnete tento boj, budete absolutně chtít zásobit spotřební materiál, konkrétně proti pontějci a léčivé lektvary. Bez odolnosti proti jedu budete hrát riskantní a odsouzenou hru, protože jeho obří přílivová vlna zeleného goo vás nevyhnutelně zasáhne. Přineste nejlepší vybavení, které máte, doufejme, že upgradovala železo a dobrou tupou zbraň.

S využitím jedné z tupých zbraní v oblasti efektu může být nápomocný pro ovládání přílivu vyvolaných nepřátel podél cesty. Neočekávejte, že budete moci vyjmout bonus s zbraněmi na dálku, jako je starší, protože to odrazí poškození na dálku, jako by to nebylo nic, takže se budete muset dostat dovnitř a zašpinit se s velkým rizikem pro svou vlastní osobu. Z tohoto důvodu navrhuji, abyste si zesílili svůj potravinový potenciál s troxním masem z Plains Biome. Roně nejsou bezpečné a plné komárů, skřítků a velkých řezivových loxů. LOXES můžete snadno udržet na uzdě, protože jsou velmi pomalé a jejich kousky můžete vařit pro nějaké vysoce kvalitní jídlo v úrovni. Navrhované jsou také klobásy nebo džem, aby se tento fond hitů co nejvyšší. Pokud budete mít štěstí, může být potopená krypta poblíž předvolávajícího místa, na které můžete zatáhnout bonus. Pokud vy a váš tým bojujete poblíž krypty, můžete se vklouznout do bezpečí dungeonu, pokud se věci příliš horké na to, aby zvládli venku. Uvnitř se můžete uzdravit a připravit se na pokračování v boji.

Bonemass odměny a dále

Bonemass upustí trofej a další důležitou položku, která může změnit vaše interakce ve všech zónách, Wishbone. Trofie bonemass odemkne nový speciální magický efekt, který můžete aktivovat na prstenových kamenech, ve kterých otočíte všechny trofeje šéfů, a dá vám odpor, který vám může pomoci v boji jako aktivovaná schopnost. Druhou zvědavou kapkou z bonemass je Wishbone, která vám umožní objevit stříbrnou rudu a také se stát jakýmsi pokladním kompasem.

S aktivním lištou (to zabírá slot „Belt“), uslyšíte zvonkohry a uvidíte vizuální podněty, když procházejete oblastmi, které fungují jako „horký/studený“ metr, který vás může vést k zakopanému pokladu, propuštěné usazeniny železa , a více! Až se dostanete na vrchol magického pulzujícího a pípajícího se! Pod zemí najdete všechny druhy užitečných věcí. Pokud zkoumáte s týmem, musí mít pouze jeden z vás aktivní a všichni ostatní hráči mohou vidět na této osobě pulzující. Pokud zvládáte rozdělení slotů pásů tímto způsobem, vaši další členové týmu mohou mít stále své mocné mocné pásy pro maximální výnosy rudy!