Valheim Building Ideas and House Designs | Sestavte tipy a triky | VG247, Top 5 Valheim Nejlepší efektivní designy domu, které jsou úžasné | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Další náročný, ale elegantní stavba je tento velký domov ve stylu katedrály. Stejně jako hrad, tento typ designu bude trvat dlouho, než se vybuduje, ale nabízí nejcennější prostor, obranu a dlouhodobou základnu. Má vysoké, robustní stěny, velká okna a dvě škálovací věže, které poskytují perfektní rozhlednu vašeho okolí. Oblast nádvoří nabízí prostory pro zasazení zahrady nebo naplnění estetickým terénním úpravou podle vašeho výběru. Toto je elegantní design, který by mohl přinést mocnou pevnost.

Valheim Building Ideas and House Designs | Stavět tipy a triky

Zde je několik tipů pro stavbu pro stavbu vašeho vysněného domova.

Průvodce Rebecca Jones Guides Writer
Aktualizováno 14. března 2023

Na začátku Valheim V Vikingu Purgatory jste vypadli (doslova) s ne o nic víc než oblečení na zádech a představou o tom, jak vyrobit kladivo. Mezi mnoha systémy přežití hry je však schopnost prozkoumat různé budování nápadů, včetně překvapivě hlubokých a univerzálních možností Domácí návrhy.

Valheim Hits Xbox Game Pass.

 • Jak začít budovat ve Valheimu
 • Budování prvního útulku ve Valheimu
 • Budova musí zvážit ve Valheimu: stabilita, nahromadění kouře a další
 • Příprava země a položení nadací budov ve Valheimu
 • Strukturální stabilita budov ve Valheimu
 • Větrání budov ve Valheimu
 • Stavební materiál rozpad ve Valheimu
 • Kamenné budovy ve Valheimu
 • Pokročilé stavební projekty ve Valheimu
 • Jak vypnout prasknutí při stavbě ve Valheimu

Jak začít budovat ve Valheimu

Nejprve je stavba ve Valheimu především otázkou úkrytu před živly. Noc je opravdu temná a plná hrůz a je také velmi chladná.

. Valheim má velmi variabilní systém počasí, takže ochrana před prvky je hlavní plus.

Navíc, trávení času uvnitř domu způsobuje, že se cítíte odpočatí, i když jste tam na základě pracovního stolu spíše než spíte. A protože váš první pracovní stůl musí být umístěn dovnitř pro přístup ke všem jeho funkcím, ve skutečnosti není důvod nevybudovat slušný úkryt, který by ho vložil.

Jakmile přistanete ve Valheimu, můžete začít shromažďovat základní materiály pro budování. Začnete hru s vědomím, jak vytvořit kladivo, kamennou sekeru a táborák – což není moc, ale je to začátek.

Přesto vám může trvat několik dnů ve hře, abyste shromáždili všechny zdroje, které potřebujete k vytvoření prvního útulku, zejména pokud hrajete sólo. I když nemůžete dělat nic jiného, ​​nezapomeňte umístit táborák, aby se první noc odrazil.

Jakmile jste vytvořili kladivo a shromáždili dostatek kamene a dřeva, jste připraveni zahájit základní stavbu.

Nejprve musíte umístit pracovní stůl do oblasti, na které chcete stavět. Ano, potřebujete pracovní stůl k vytvoření útulku a útulku, aby nejlépe využil pracovní stůl. To je pro vás podivnost včasného přístupu. Musíte stát v okruhu pracovního stolu (označené tečkovanou čarou na zemi), abyste mohli zahájit výstavbu.

S vybaveným kladivem, klikněte pravým tlačítkem myši na nabídku sestavení. To by vám mělo ukázat každou stavební část, kterou můžete v současné době konstruovat.

Budování svého prvního útulku ve Valheimu

Valheimova hlavní obava při rozhodování, zda je něco úkrytu nebo ne, je to, zda existuje střecha. Ve skutečnosti je to však docela odpuštěné, pokud jde o malé obavy, jako je to, kolik denního světla je skrz tuto střechu viditelné. Pokud se rozhodnete, můžete dokonce postavit třístěnnou štíhlou.

Protože čas je podstatou, nebojte se příliš, pokud je váš první domov ve Valheimu docela základní nastavení uzavřené stěnami a střechou (nezapomeňte přidat dveře). Prozatím to nemusí být hezké. Což má štěstí, protože to může chvíli trvat, než se vyrovnat s Valheimovým stavebním systémem.

Můžete se postavit přímo na nečistoty, ale také máte možnost přidat podlahu do své sestavení. Při rozhodování je třeba mít na paměti něco táboráky Lze umístit pouze přímo na zem (protože umístění na dřevěnou podlahu by zjevně bylo hrozný nápad). Pokud tedy uvažujete o tom, že se postavíte se všemi pohodlími stvoření, uvnitř – což v tomto bodě ve hře znamená pracovní stůl, postel a zdroj tepla – Nezapomeňte nechat mezeru v podlaze, kam může jít ohniště.

Uvědomte si však, že vnitřní krb může způsobit problémy, pokud budova není řádně větraná (viz část „Ventilation“, níže).

Měli byste také vytvořit a Stanice vaření tak brzo jak jen můžeš. To vám umožní proměnit syrové maso na jedlé jídlo – nebo uhlí, pokud ho necháte příliš dlouho. Uhlí je ve skutečnosti užitečným zdrojem řemeslného zpracování, i když je to trochu plýtvání vašich drahých potravinových rezervacích na začátku hry.

Jedno rady: Je třeba umístit stanici na vaření přímo nad táborák pro vaření masa.

Budova musí zvážit ve Valheimu: stabilita, nahromadění kouře a další

Jakmile se v krátkodobém horizontu ve Valheimu dostanete někde, je čas začít přemýšlet o odolnějším ubytování.

Bohužel nestačí na to, abychom podpořili štíhlou chatrku a zavolali to. Dříve nebo později budete muset upgradovat své bydlení.

Zde je několik systémů, které budete chtít mít na paměti, když plánujete odolnější sestavy:

Příprava země a položení nadací budov ve Valheimu

Terén ve Valheimu je přirozeně drsný, na rozdíl od jeho obyvatel Vikingu. Vzhledem k tomu, že stabilní základna výrazně zvyšuje dlouhověkost budovy-a naopak nestabilní struktura rychle spadne kolem uší-stojí za to si udělat čas na vyrovnání země, než začnete stavět dlouhodobou základnu.

Jakmile budete mít pracovní stůl, můžete vytvořit motyka. To lze použít ke snížení úrovně země o malé množství, i když v ideálním případě stále chcete začít v přiměřeně ploché oblasti. Pickaxes jsou v tom efektivnější, jakmile je můžete postavit.

Můžete také postavit a nadace z dřevěných pólů. To vám umožní budovat nad úrovní země a také dávat budově větší trvanlivost a stabilitu.

Dřevěné póly jsou vyrobeny z jádro dřevo. To není tak běžné jako zdroj výchozího dřeva, ale je k dispozici, jakmile máte kamennou sekeru a přístup k borovicím.

. Můžete také umístit další póly, stěny a paprsky, abyste posílili nestabilní část budovy.

Strukturální stabilita budov ve Valheimu

Můžete zkontrolovat stabilita po jeho umístění. S vybaveným kladivem se nasaďte nad kusem, který chcete vyzkoušet, ale nic neklikněte. Kus se rozsvítí a změní barvu.

Stabilita je označena pomocí systému semaforu. Zelené kusy jsou robustní a bezpečné, zatímco červené kousky jsou na pokraji kolapsu. .

I s nejlepším základem přichází bod, kde už nemůžete bezpečně stavět. Zdá se, že každá stavební část má limit podpory přibližně šest dalších kusů, než se stane nestabilní.

Větrání budov ve Valheimu

Protože si můžete od samého začátku hry vymyslet táborák, pravděpodobně budete mít nějaký krb v podstatě v každé budově, kterou konstruujete. Výhody jsou zřejmé: teplo, světlo, někde vařit. Měli byste si však být vědomi toho, že kouř může v průběhu času způsobit problémy.

V extrémně realistickém tahu i pro hru na přežití má Valheim kouř z vnitřních požárů, které se hromadí v místnosti, pokud nemá nějaký způsob úniku. Pokud se hromadí příliš mnoho kouře, vaše postava ve skutečnosti začne ztrácet zdraví, když je uvnitř místnosti – což je samozřejmě pravým opakem toho, pro co se chystáte při výstavbě útulku.

Neexistuje způsob, jak postavit komín ve Valheimu, takže nejlepším způsobem, jak ventilovat váš dům. Pokud však mezera je přímo nad ohněm. Stát pod exponovaným místem může také způsobit, že vaše postava ztratí výhodu pro zotavení energie, kterou dostávají, když hra uzná, že jsou v útulku.

.

Jakákoli dřevěná část budovy, která se nekrývá doškovou střešní dlaždicí, se rozpadne, když se zvlhčí. (Jedinou známou výjimkou je dřevěná stěna.) Protože déšť a sníh jsou ve většině regionů Valheimu významnými rysy klimatu, je pravděpodobné.

. Pokud položíte nadace a používáte póly k zadržení struktury, můžete postavit první střechu budovy. Poté můžete přidat dřevěné stěny později.

S ohledem na rozpad existují také dvě kousky dobrých zpráv. . Zadruhé, zatímco postižené dřevěné sekce se budou zdát pokřivené a hniloby, to neodmyslitelně neodradí od užitečnosti struktury jako přístřeší.

Díly budovy můžete opravit pomocí kladiva a odvrátit poškození způsobené rozkladem.

Kamenné budovy ve Valheimu

Ideálním úkolem je samozřejmě, že je zabráněno rozpadu budovy. .

K výstavbě kamenných budov však vyžaduje další nástroje. The kameník bude k dispozici pouze poté, co budete mít přístup k železnému a vyžadovali poblíž pracovní stůl, abyste jej mohli umístit a použít. Poté můžete postavit všechny stejné základní části budovy (stěny, podlahy, póly atd.) z kamene i dřeva.

Existuje mírný kompromis: kámen je těžší než dřevo, a tak bude obecně vyžadovat kamenný základ, který jej bude podporovat při stavbě nad úrovní země. (Dřevěné kusy mohou být podporovány kamenným nadací, ale ne naopak v žádném množství.) Také, zatímco kousky budov kamenů jsou odolnější než jejich dřevěné protějšky, neposkytují zvláštní stabilitu.

Železo je odemčeno výstavbou tavírny, které jsme zakryli v našem průvodci při tvorbě kultivátoru. Proto získáte přístup k stavebním materiálům a zemědělských nástrojích ve stejnou dobu ve stejnou dobu.

Pokud jste se hodně pohybovali, stavěli jste dočasné úkryty a prozkoumali svět až dosud, odemknutí stavebních materiálů a zemědělství je dobrým bodem, ve kterém přemýšlet o vytvoření trvalejší základny provozu.

Pokročilé stavební projekty ve Valheimu

I když je možné být zcela utilitární s vašimi stavěními Valheim, v systému stavebního systému hry je překvapivé množství prostoru pro kreativitu.

To může zahrnovat víceúrovňové struktury a také sestavy inspirované středověkou skandinávskou architekturou v reálném světě.

Viking Longhouse je jednoduchý, ale praktický styl a může splnit většinu vašich materiálních potřeb ve Valheimu, pokud jde o úkryt. Můžete však také postavit obvodovou zeď a uvnitř vytvořit víceplňovací osídlení, například:

 • Kulatý dům
 • Mead Hall
 • Hrad Bailey nebo udržet
 • Zemědělská obce
 • Jeskynní dům zabudovaný do útesu

Dokud je v dosahu pracovní stůl, existuje opravdu mnoho možností.

Je však třeba mít na paměti, že všechny výše uvedené projekty způsobily a hlavní, důležitý pokles FPS a také riskovat přehřátí počítačů tvůrců.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Pro další inspiraci vřele doporučuji projekt Pilgrimz, kanál YouTube věnovaný stavbě ve hrách Survival Games. Nahráli řadu pokročilých výukových programů pro Valheim, včetně Viking Longhouses, Rounghouses a Mead Halls.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Jak vypnout prasknutí při stavbě ve Valheimu

Budování ve Valheimu je díky prasknutí o něco méně náročné. Snapping je ve výchozím nastavení zapnutý a znamená, že stavební díly umístěné blízko sebe se automaticky spojí, co hra považuje za nejužitečnější způsob.

To může být velmi užitečné, když začínáte, ale v době, kdy stavíte celé vypořádání. Za těchto okolností může praskání trochu nepříjemné.

Nemůžete trvale deaktivovat prasknutí, ale můžete jej dočasně přepínat tím. To způsobí, že kus půjde přesně tam, kam to dáte, ne tam, kde si hra myslí, že jste to chtěli.

Další odpovědi na vaše otázky související s Valheimem naleznete v naší stránce s plným průvodcem pro hru.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Kávová skvrna publikování
 • Následuje časný přístup
 • Iron Gate Studio Follow
 • PC Sledujte
 • RPG následovat
 • Přežití a řemeslné řešení
 • Valheim následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 6

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Rebecca je fanouškem veterána žánru Life SIM a nashromáždil téměř 2 000 hodin hry mezi Sims 4 a Animal Crossing: pouze nové horizonty. Stále si není jistá, zda je to čestný odznak nebo zdroj hanby.

[Top 5] Valheim nejlépe efektivní návrhy domu, které jsou úžasné

Autor: Bryl V.

Pro hru, která je těžká boj a průzkum, druhou stranou hry, kterou si lidé budou užívat, je vytvoření struktur. Vzhledem k tomu, že mechanika sestavení hry je dohodou o typu Snap-on, je vytvoření a spojení kusů stavebního materiálu snadné, ale vytvoření něčeho dobrého bude záviset na vašem porozumění designu a jak strukturální integrita jde. Na rozdíl od některých her Valheim bere v úvahu některé triviální věci, jako je to, jak byla tato věc postavena, jako jsou podpůrné paprsky a jak vysoko vám lze stavět, než se gravitace zhroutí.

S ohledem na to by vás to nemělo odradit od budování úžasných struktur, jako jsou hrady, velké památky a podobně, a pro tento seznam se zaměříme na nejdůležitější ze všech struktur, vašeho domu. Tento seznam bude obsahovat několik dobrých příkladů, které můžete využít k tomu, abyste si vytvořili svůj vysněný dům nebo něco jako šablona, ​​jaký by měl být design domu.

.207.20). Pro tento seznam se sestavení pohybují od jednoduchých domů po velké, dvojí účetní sestavy. Také jsem se vyhnul kompilačním videím, protože bych chtěl sdílet reflektor na domech jeden po druhém.

5. Tiny Hut House (FireSPARK81)

Tentokrát začneme se základy a jdeme do domu pro začátečníky pro první vstup a velmi pěkný začátek k kreativitě ve Valheimu.

Zatímco kdokoli může snadno postavit obdélníkový dům, aby se stal do dočasného nebo trvalého útulku, jako kompletní dům pro začátečníky, tento zaoblený dům vypadá jako mnohem lepší kompromis ve své snadné budování a použitelnosti, dokud se nerozhodnete zvětšit. I s konceptem většího počtu, tento dům odpovídá vašim základním prostředkům na to, co to je, a je to dobrý minimalistický typ sestavení pro ty, kteří venku bojují více než zůstat doma. Poté, co to bylo řečeno, i když uděláte mnoho cen, měli byste stále mít slušný inventář klíčových položek na dosah poté, co se dostanete z postele.

Co je na tomto designu skvělé?

Skvělé standouty pro tuto sestavu jsou následující:

 • Kompaktní design
 • Většinou pravidelné sestavení dřeva
 • Začátečník, materiál a čas přátelský
 • Může být použitelné po celou dobu hry

4. Moderní stav Vikingu (Yujimbo)

Pokud chcete udělat nejlepší obdélníkový dům, pak je tento moderní dům Viking perfektní šablonou sestavení pro tento společný typ domu.

Tento dům je hlavně o základech. Snadná základna ve tvaru obdélníku pro zahájení vaší struktury, nějaké jádrové dřevo pro mnohem robustnější podpůrnější paprsek ve srovnání s běžnými dřevěnými paprsky a póly a níže mnoho příspěvků k vytvoření udržitelné farmy masa pomocí zkrocených kabek. Pro vaše skutečné ubikace vás venkovní schodiště povede do správné podlahy, kde je vše umístěno, z řemeslných lavic, krbu v centru pro vaření jídla a obecné místo, kde si dáte cokoli, co si přejete. Zatímco vnější strana je skvělá a dobře vypadající, uvnitř to přesně neukazuje, a pro některé by to mohla být dobrá nebo špatná věc, ale to je opravdu na vašem vkusu, protože extra headroom vám umožní postavit byt styl druhého patra, které může být všeho, co chcete. Opět, protože světlá výška je dostatečně flexibilní, aby se rozšířila nahoru, můžete na vnitřní straně funkce přejít na podobu, a přitom být na vnější straně nádherně vypadající forma. Některé pěkné doplňky, jako je oplocení a zpevněná silnice.

Co je na tomto designu skvělé?

 • Snadný obdélníkový tvar
 • Většinou je dřevěný design efektivní pro shromažďování
 • Dolní paluba slouží jako dobrá chov pro kanci

3. Středověký dům sestavení (Versaugh)

.

Když se podíváte na design, můžete věřit, že je těžké něco takového stáhnout, ale ve skutečnosti je to jen spousta stavebních zdrojů, které se spojí dohromady, aby vytvořily něco podstatnějšího, pokud jde o vizuální hloubku. Je pravda, že s materiály mají určité potíže, jak přesně tento dům znovu vytvořit jako kámen, dřevo a tmavé dřevo (více o tom později), ale z velké části to je to, co by měl být domem střední/koncové hry v tom, že je to prostorný, má více než 1 patro pro vložení všeho, do čeho si přejete, a dostatečně dobrý obvod, aby ho mohl zvýraznit tím, že je staví další kousky jako zahrada.

Obtížnost, jako je tato, jsou pouze zdroje. Kámen a dřevo je docela snadné získat, ale pokud chcete konkrétně tmavé dřevo, vyžadovalo by to, abyste převzali růst, což je černá skvrna, která chrlí tekutinu, která vás poškozuje a zpomaluje, staví vás na špatné místo a pravděpodobné zabíjí tě. Budete je muset vzít z dálky co nejvíce a několikrát je opakovat, abyste mohli získat výnosy nezbytné k dokončení některých věcí uvedených ve videu. Celkově se jedná o sestavení pro ty, kteří chtějí více než základní obdélníkový dům a zároveň je relativně snadné vyrobit.

Co je na tomto designu skvělé?

Skvělé standouty pro tuto sestavu jsou následující:

 • Jednoduché rozložení domu
 • Skvělé využití stavění materiálů
 • Má nějakou hloubku, když se spojí s extra základnou, jako je vnější zahrada

2. Dock House Build (VetLive)

Zaměřením na velké domy slouží toto jako dobrá platforma pro ty, kteří chtějí postavit přímořský dům, který se zdvojnásobí jako váš doku pro váš průzkum na dlouhou dobu na průzkum.

Pokud plánujete vytvořit dům na okraji ostrova, je to jeden z nejlepších nápadů, které můžete kopírovat nebo stavět, protože velikost domu umožňuje velký vzhled, když odejdete a vrátíte se z dlouhého průzkumného výletu kdekoli Naplujte se do. Samotný dům je samotný dům obrovským komplexem, který umožňuje velké první patro, ideální pro přidávání doplňků, jako je dílna, jídelna a obecný prostor, kde se můžete pobíhat, když přepravujete věci do az lodi a z lodi. Když už mluvíme o tom, paluba přináší některé další pěší oblasti, abyste zkontrolovali svůj malebný výhled na vody, ideální pro činnosti, jako je rybolov a obecná expanze skladování prostřednictvím venkovních hrudníků. Vaše spací prostory budou na vrcholu, což je o něco skromnější velikost, ale bude pro vás spousta k odpočinku a pokud chcete zkontrolovat západ slunce, než půjdete spát, terasa vám poskytne lepší pohled na to.

Co je na tomto designu skvělé?

Skvělé standouty pro tuto sestavu jsou následující:

 • Prostorný uvnitř
 • Veškerý dřevěný design usnadňuje získání zdrojů
 • Balkony vám umožňují vychutnat si dobrý mořský pohled

1. Swamp Tree House (VetLive)

Pokud chcete mít dům, který má obrovské množství ambicí, pak jaký lepší způsob, jak to udělat, než vyrobit strom.

Je příliš snadné vytvořit domov na zemi, ale nad zemí? To vám bude činit několik vážných stylových bodů pro dům. Zatímco ve hře lze nasekat a zničit stromy, existuje spousta obrovských stromů, které nelze nasekat, a přestože to bývala s pustým biomem Mistlands Biome, Valheimova volba přepracovat biom vymazala vysoké stromy To může to umožnit, proto vaše jediná volba, aby byl stromový dům dostatečně robustní na to, aby se stavěl, je biom bažiny, protože stromy tam nelze řezat se svými osy nebo poškodit nepřátelé.

Na sestavení nyní používá kruhový design podobný sestavení chaty, ale s velikostí je o něco prodlouženější a část zdi je otevřená mostu do jiného kruhového domu, který lze pro sólového přehrávače použít jako jako jako jiný dům nebo samostatná oblast, která může ubytovat další funkci, jako je skladování. Mezi těmito kruhový dům jsou mosty, které na nich mají střechy, aby se zabránilo poškození neustálým deštěm a slouží jako způsob, jak jít z jedné oblasti do druhé, aniž by musel jít dolů po schodech na hlavním vchodu. Kruhový design se liší v tom, že některé jsou zvýšenější než jiné, zatímco jiné mají složitější návrhy střechy, a proto je tato sestavení součtem více návrhů, které vytvářejí úžasnou složku vyvýšených domů/oblastí, která je tak jedinečná vzhledem k jakýmkoli pozemním založeným Dům.

Co je na tomto designu skvělé?

Skvělé standouty pro tuto sestavu jsou následující:

 • Unikátní stavba
 • Extrémně robustní základna využívající velké stromy
 • Lze spojit s jinými domy

Závěr

Neexistuje žádný správný nebo nesprávný způsob, jak postavit dům, a Valheim nemá přesně vzorec pro to, jaký je celkový nejlepší design pro dům, protože existuje tolik věcí, které mohou změnit vaše výběr designu, jako je velikost biomu, generování semen a osobní vkus. Jedná se pouze o několik možností návrhu, ale považujte je za některé z nejlepších z jejich třídy, které lze na videu zobrazovat, přičemž jediným omezujícím faktorem je představivost tvůrců. Rovněž stojí za zmínku, že Valheim není mimo časný přístup, což znamená, že by bylo více míst, na kterých by se mohla stavět dům, a mnohem více nápadů, které čekají na to, aby se stala více úžasných příbytků, které čekají na postavení. Ať už je to velké nebo malé, vždy budete mít možnost změnit svůj domov, aby byl ten domov sladký domov jen trochu cozier.

Možná vás také zajímají:

 • Valheim nejlepší brnění (a jak je získat)
 • Valheim Best Food (a jak je získat)
 • Valheim Best Shield (a jak je získat)
 • Valheim Review – je to dobré nebo špatné?

15 Nejlepší nápady a návrhy Valheim House

Zajímá vás, jakého útulku byste měli udělat ve Valheimu? Podívejte se na tyto úžasné nápady a návrhy!

Screenshot přes Coffee Stain Studios Oficiální YouTube

Vaheim může být hra pro přežití Vikingů, ale je také známá jako jedna z nejlepších stavebních her, což hráčům umožňuje nechat jejich kreativitu proudit a vytvářet některé vynikající návrhy domu a základny od základů. Máme vás zakryté, pokud hledáte inspiraci, abyste si vytvořili vlastní domy. Podívejte se na některé z těchto nejlepších domácích nápadů a návrhů sdílených dalšími online hráči na Redditu pro Valheim.

Nejlepší návrhy domů a nápady na dům ve Valheimu

Farm House

Farm House je efektivní a přímočaré sestavení se spoustou prostoru pro vše, co může hráč potřebovat. S ohledem na hlavní zaměření na zemědělství má tento dům masivní půdu oplocenou, aby ji chránila před vnějším nebezpečím, pěkně zaznamenané pozemky pro pěstování plodin a prostor pro expanzi. .

: Echo-I409

Čínský hrad

. S budovami na vnějších rozích zdi budete mít kolem nádvoří dostatek prostoru pro požáry, tavící zařízení a zvláštní obranu. Navíc nepřátelé budou mít náročnější čas.

Budování domu věže není ve Valheimu hrozný nápad, zejména pokud jste náhodou v nebezpečném biome a potřebujete efektivní úkryt. Skvělá věc na věžích je, že nepotřebujete moc přízemního prostoru, protože většina budovy bude vertikální. Věž si můžete vybudovat tak vysoko, jak chcete, a umožnit vám dostat se na vysokou půdu, jasněji si prohlédnout své okolí a možná sundat nepřátele shora. .

Kredit: Storwal

Viking Fort

Tento horský hrad by byl jednou z nejsložitějších sestav, který by se znovu vytvořil, ale stálo by za váš čas na prostor, obranu a čistou estetiku. . Budete mít celou řadu prostoru pro ložnice, řemeslné, úložné a dokonce jen několik dekorací, s tunami pokojů, venkovní nádvoří a věže. Staví takovéto čas, ale pokud uvedete práci, můžete mít pro sebe království, stejně jako tento epický design.

Hledáte útulnou, přírodou s tématem? Tento skleníkový design je plný mezer, hrnců a pozemků pro pěstování rostlin a plodin. Tento dům má mnoho skleněných oken a otevřených prostorů, aby replikoval, že skleník vypadá a přináší přírodu dovnitř. Je lemován železnými branami a kamennými zdí, aby poskytoval ochranu a aby se cítil jako soukromá zahrada. Nejenže je to vynikající sestavení pro estetiku, ale jistě vás udrží krmení.

Kredit: Joop_jones

Bažinový dock dům

Pokud chcete tmavší design, můžete se inspirovat z tohoto vynikajícího domu s bažinou. Tento dům je zasazen do temného, ​​ponurého biomu bažin a jeho styl dokonale replikuje tuto tma, s gotickým výzdobou, zamlžená zelená světla a tmavé dřevo a kamenné materiály. Velké gotické sídlo dává dostatek prostoru pro vše, co byste mohli potřebovat, a nejlepší část má velký doku s prostorem pro několik lodí.

Kredit: Cptnshiner

Longhouse

Na stránce mořských letovisek přichází tato útulná rybářská chata. Tento design snadno postavené nabízí vynikající místo, kde se zaměřujete na rybolov, a pokud se rozhodnete jej trochu postavit z vody, poskytuje slušné množství bezpečnosti z příchozích davů. Ačkoli to nenabízí tolik místa uvnitř domu, stále se můžete hodit k určitým potřebám nebo je přidat do jiné sestavy, stejně jako rybářská chata na vašich dokech.

Kredit: Karturous

Katedrála

Další náročný, ale elegantní stavba je tento velký domov ve stylu katedrály. Stejně jako hrad, tento typ designu bude trvat dlouho, než se vybuduje, ale nabízí nejcennější prostor, obranu a dlouhodobou základnu. Má vysoké, robustní stěny, velká okna a dvě škálovací věže, které poskytují perfektní rozhlednu vašeho okolí. Oblast nádvoří nabízí prostory pro zasazení zahrady nebo naplnění estetickým terénním úpravou podle vašeho výběru. Toto je elegantní design, který by mohl přinést mocnou pevnost.

Kredit: Adictheim

Toto je jen několik z nejlepších návrhů domu, které vám pomohou získat inspiraci pro vaše sestavy. Vyzkoušejte je pro sebe a při stavbě na ně dejte své vlastní zvraty. !

Hledáte další příručky pro hry Valheim? Podívejte se na naše průvodce ve všech kódech, příkazech a seznamu položek Valheim Cheat, nebo jak vytvořit a upgradovat brnění EITR-Weave ve Valheimu!

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Abby Smith je super blbeček a videohry fanatic a vyrostl hraním her na různých platformách. Ráda tráví svůj volný čas sledováním netflixu, čtením všech žánrů románů a hraním všech nejlepších nových videoher. V současné době je přispívající spisovatelkou pro průvodce pro hry a jako absoloventky z plné plachetní univerzity se také baví v tvůrčím psaní, jako jsou povídky, skripty a komiksy na straně.