Valorant dávat zpět balíček 2023: Cena, datum vydání, kůže a další, balíček valorantu Imperium: cena, datum vydání

Bundle valorant Imperium: Cena, datum vydání

Cena se může zdát trochu vysoká, ale balíček Valorant Imperium se skládá z následujících kůží zbraní:

Valorant dávat zpět svazek 2023: Cena, datum vydání, kůže a další

Valorant, populární hra z první osoby, vyvinutá společností Riot Games, je známá pro zavádění vzrušujících nových balíčků a kosmetických předmětů, aby udržovaly zážitek ze hry svěží a poutavý pro své hráče. Jedním takovým svazkem, který získal pozornost, je balíček Karma dávat zpět, který se vrací v roce 2023 s komunitou a charitativní iniciativou.

Bundle dávat zpět je speciální nabídka Riot Games, která umožňuje hráčům nejen získat jedinečné zbraně, ale také přispívat k vznešené věci. V tomto článku se podíváme na cenu balíčku dávkových balíčků, datum vydání balíčku a další podrobnosti.

Hlavní kůže ve valorantu 2023 dávat zpět

Nový svazek: Vraťte se // 2023

V vydání Bundle 2023 půjde 50% výnosu ze zbraní a 100% z příslušenství k fondu Riot Games Social Impact Fund. Tento účet fondu doporučený dárcem, sponzorovaný společností ImpactAssets, si klade za cíl pozitivně změnit v různých komunitách pozitivní rozdíl v různých komunitách.

Skně zbraně zahrnuté do svazku dáv // 2023 jsou následující:

  • Gaiaův pomsta Vandal
  • Recon Specter
  • Magepunk Sheriff
  • Reaver Guardian

Tyto kůže byly vybrány prostřednictvím hlasovacího procesu usnadněného Riot Games na svém účtu Valorant Twitter. Komunita měla příležitost hlasovat pro své oblíbené kůže mezi různými možnostmi a vítězové byli nakonec vybráni, aby byli uvedeni ve svazku.

Karty hráčů a kamarád zbraní

Úniky a novinky Valorant
Dát zpět // 2023 PlayerCard | #Vavorant

Kromě kůže zbraní zahrnuje Karma zpět balíček. Tyto karty a kamarád budou tematicky po Brimstone a Gekko třesení rukou a přidávají osobní dotyk kosmetickým předmětům.

Vraťte cenu svazku

Pokud jde o cenu balíčku dávat zpět, na základě ceny balíčků dávajících Yesteryear mohou hráči očekávat, že zaplatí kolem 1775 valorantových bodů (VP) za jednu pokožku a asi 6400 VP pro celý svazek. Je důležité si uvědomit, že tyto ceny jsou odhady, a hry Riot ještě musí učinit oficiální oznámení o konkrétní ceně tohoto nového svazku.

Vraťte datum vydání svazku

Úniky a novinky Valorant

Nový svazek: Vraťte se // 2023 | #Vavorant

Od 19. července do 4. srpna půjde 50% výnosů ze zbraní + 100% výnosu z příslušenství v balíčku dáv // 2023 půjde na fond sociálního dopadu Riot Games, dárcovský fond sponzorovaný společností ImpactAssets.

Očekává se, že se spuštění 6.11 Patch in Valorant. Tato oprava je naplánována na život 9. června 2023 a nabízí hráčům příležitost získat balíček dávků a ukázat svou podporu fondu pro sociální dopad na Riot Games.

Valorant dávat zpět Bundle 2023 přináší hráčům jedinečnou příležitost získat komunitní hlasovací kůži a zároveň podporovat fond pro sociální dopad na Riot Games. S očekávaným datem vydání spolu s 6.11 Patch 9. června 2023 se mohou hráči těšit na přidání těchto speciálních kosmetických předmětů do jejich kolekcí Valorant.

Pamatujte, že nákup tohoto balíčku přidává odrůdu k vašemu zážitku z her a přispívá ke změně světa. Připravte se vrátit a vylepšit svou cestu ve hře s tímto pozoruhodným svazkem.

Kolik stojí nový balíček Valorant

Valorant Episode 7 Act 2 je jen den pryč a Riot Games slaví hlavní aktualizaci s novým balíčkem Valorant Imperium.

Nadcházející akt Valoranta je třesení konkurenční meta. Zlomenina a perla opouštějí rotaci mapy, aby vytvořily prostor pro nově pozměněný vánek a novou mapu, západ slunce. Navíc, více než polovina seznamu agentů obdrží některé změny v náplasti 7.04, včetně obrovského Nerf to Jett.

Fanoušci také obdrží hrst nové kosmetiky v Act 2 Valorant Episode 7 Act 2. Nejenže bude dojde k čerstvé bitevní průsmyk a los Angeles inspirovaný svazek Daydreams, ale Riot Games právě odhalil špičkové skiny přicházející do obchodu, nazvané Imperium. Vrchní inspirované vodovodními draky zní: „Zažijte imperium. Čtyři starověké dračí králové přitahováni do nefritu a zlaté v rukou.”

Kdy tedy uvolní svazek valorantu a kolik to bude stát?

Zažijte imperium. Čtyři starověké dračí králové přitahováni do nefritu a zlaté – probouzeni ve vašich rukou. pic.cvrlikání.com/tqfbblxikz

– Valorant (@vavarant) 27. srpna 2023

Balíček valorantu Imperium: cena

Balíček Valorant Imperium bude stát 8 700 VP, což zhruba překládá asi 85 USD. Cena každé zbraně je 2 175 VP a cena melee je 4 350 VP.

Cena se může zdát trochu vysoká, ale balíček Valorant Imperium se skládá z následujících kůží zbraní:

Balíček Valorant Imperium také přichází se dvěma kamarády zbraní, jednou kartou pro hráče a jedním sprejem. Navíc každá kůže zbraně obsahuje následující čtyři varianty:

Variantové barvy pomohou dračí finišer ožít. Jen z přívěsu, Imperium Skins slibuje, že budou nejhezčí kapkou od Neo Frontier Skins in Valorant Episode 7 Act 1.

Balíček valorantu Imperium: Datum vydání

Bundle Valorant Imperium bude vydán v úterý, srpna. 29, 2023, jak se jedná o Valorant Episode 7 Act 2. Nový balíček bude v titulku v obchodě a snadno bude nejoblíbenější kapkou nové sezóny.

Balíček Valorant Imperium nebude v obchodě navždy, takže si nezapomeňte zakoupit nový balíček co nejrychleji, abyste si nechyběli.