Valorant Ranks: Průvodce po žebříčku | Earlygame, Valorant Ranks & How to Monts v řadách ve Valorant | Senpai

Valorantové řady

Dát to všechno jednoduchými slovy:

Riot učinil řady ve Valorantu docela komplikovaným konkurenčním systémem. Zvedli jsme zde všechny základní informace o systému hodnocení Valorant, abychom vám pomohli pochopit, jak můžete vyšplhat v populární střelce společnosti Riot Free-Play First Osond.

Valorant Competitive Ascendant aktualizoval

Nikdo opravdu nezná podrobnosti. Sestavili jsme tedy klíčové informace o systému hodnocení Valoranta, který vám pomůže získat jeho pověst a Zvyšte své stoupání po řadách.

Tato příručka je rozdělena do dvou Sekce:

  • První část pokrývá základní věci o tom, jak funguje Valorant
  • Druhá část hovoří o systémech MMR a RR, které Riot ve svých hrách ráda dělá složitou.

Pojďme skočit přímo dovnitř!

Valorant: Jak odemknout konkurenční režim

Hranice na úrovni ACC

Chcete -li odemknout konkurenční přístup ve Valorant, musíte dosáhnout Alespoň úroveň profilu 20. Jedna úroveň profilu se rovná 5000AP (body účtu), takže Chcete -li získat přístup k hodnocené hře, musíte dosáhnout 95000AP.

Nejrychlejší způsob, jak toho dosáhnout Spam Unrated & Spike Rush Games (I když pokud jste ve hře úplně nová, doporučujeme bez ohledu na to, že je to lepší pro učení základů). Pokud hrajete hru asi 3 hodiny každý den, myslíme si, že byste se měli za týden dosáhnout dosáhnout profilu 20.

Každý herní režim v galerii View View Valorant

Všechny řady Valorantu

Jakmile odemknete konkurenční režim, budeš muset . Stejně jako ve většině konkurenčních her určuje vaše pozice vaše aktuální úroveň dovedností. Existují 22 řad ve Valorantu:

Jak se umístit ve Valorantu

Chcete -li získat vyšší hodnost od svého současného, ​​budete muset Sbírejte 100 bodů RR. ? No Vítězné hry. Obvykle dostanete od 10 do 50 bodů RR za vítězství v zápase . nicméně, .

Budeme se zapojit do toho, jak přesně systém RR funguje v Valorant později v tomto článku, ale obecně můžete vždy vidět svůj pokrok v pořadí kliknutím na „kariéru“ v hlavní nabídce.

Valorant RR

Takže, shrnout – Jakmile se tento lišta nachází pod vaší ikonou hodnosti, získáte vyšší hodnocení. A funguje to naopak; Pokud se lišta sníží, upustíte z pozice. Rovněž to stojí za zmínku Vždy jste informováni, kolik RR jste dostali nebo ztratili hned po zápase.

Co je hodnost valoranta?

.

Rank Radiant Act

Musíme to zmínit Neovlivňuje to váš proces vyhledávání dohazování;; je to v podstatě „kamarád na razice“. Například, pokud se vám podaří dosáhnout nesmrtelného, ​​ale prohrálo tolik her, že jste upustili na Platinum, pak budete fronty s platinovou hráči. Mimochodem, pokud se to stalo, je nám také líto, kamaráde.

Rank Decay

Valorant nemá systém rozpadu pozice. Pokud však nehrajete jednu hru v konkurenčním režimu déle než 14 dní, vaše hodnost se ve vašem profilu neobjeví. Přesto po jednom zápase dostanete zpět.

Rank Reset

Vaše hodnost bude resetovat s každou epizodou Valorant, která je v podstatě jednou za šest měsíců. Obvykle, po vaší první ženské hře v nové epizodě, Budete zařazeni až o 3-4 řady níže;; Riot věří, že je to pro hráče příležitost „se„ převedit “.

Systémy MMR & RR ve Valorantu

Nyní, když známe absolutní základy konkurenčního režimu, pojďme diskutovat o tom, jak systémy MMR a RR skutečně fungují ve Valorant. Pokud jste předtím hráli League of Legends, mohli bychom říci, že toto je 1: 1 ekvivalent LOL MMR a LP systém. Ale pro ty, kteří tak neučinili, je to, jak to všechno funguje v kostce:

MMR ve valorantu vysvětlil

Co kdybychom vám řekli, že vaše hodnost není tak přesným ukazatelem vašich dovedností? , Nejvýznamnějším determinantem úrovně vaší dovednosti je váš MMR (Matchmaking Acluting), založený na vašem celoživotním výkonu v konkurenčním režimu. A dost zábavné, Nevidíte svůj přesný MMR; Tato hodnota je skrytá. Pokud však máte pořadí nižší než nesmrtelné, váš MMR se rovná všem ostatním hráčům, kteří mají také stejnou úroveň jako vy.

Valorant Neon Schopnost Ultimate 16 9

A jak ovlivňuje vaše hodnota MMR vaši zkušenost s hodnocením hry? Takže to souvisí se systémem RR.

Vysvětleno RR ve valorantu

Jak jsme již zmínili dříve, po každé hře získáte nebo ztratíte RR body, správně? Takže hodnota RR bodů, které získáte po zápase, je tedy přísně přiřazena vašemu MMR.

Čím vyšší je vaše hodnota MMR, tím více bodů RR získáte, pokud vyhrajete, a tím méně klesnete, pokud prohrajete. To je vlastně jeden z hlavních důvodů, proč lidé (včetně profesionálních hráčů) vytvářejí nové účty – jejich špatná hodnota MMR způsobuje, že jejich stoupání se cítí jako navždy, takže raději začít přestavět od nuly, aby získali více RR na hru.

Rozdíl mezi MMR & RR

Dát to všechno jednoduchými slovy:

  • – Vaše „pořadí doživotního výkonu“. Nevidíte to, ale je to tam. Nikdy se to nevztahuje, zůstává s vámi na celý život. Jediným způsobem, jak to zvýšit, je vyhrát hry, takže se raději dostanete na horkou výhru nebo vytvořte nový účet, pokud jste tvrdě vyzkoušejte.
  • RR body – Musíte jich sbírat 100 z nich pokaždé, když se chcete postavit. Částka, kterou získáte po zápase, je přísně svázána s vaším MMR.
  • Vysoká Mmr = Větší RR získá po vítězství, nízký RR klesne po ztrátě.
  • Nízká Mmr = menší RR získá po vítězství, Big RR klesne po ztrátě.

Takto funguje systém hodnocení ve Valorant! Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, jak to všechno funguje, a udělali jsme to co nejjednodušší. Hodně štěstí při stoupání, a pokud někdy potřebujete pro své stoupání nějaké vysoce kvalitní hráče, zvažte zvažte Připojit se k naší komunitě Discord.

Valorantové řady

Naučte se systém hodnocení valorantu a jak se řadí ve Valorantu s naší rozsáhlou infografikou! Hodnosti Valorant jsou trochu odlišné od ostatních her FPS a dalších her vytvořených nepokojů. Aby byli schopni hrát v konkurenčním režimu, museli noví hráči dosáhnout Úroveň účtu 20. V současné době existují 9 řad ve hře a noví hráči musí hrát 5 Umístění hry v herní mód. Nejvyšší pozice, kterou může hráč umístit po dokončení těchto 5 zápasů, je Ascendant 1 (Dříve diamant 1).

ŽEHLIČKA

Železo 3

Železo 3

Železo 2

Železo 2

Železo 1

Železo 1

Bronze 3

Bronze 3

Bronz 2

Bronz 2

Bronz 1

Bronz 1

STŘÍBRNÝ

Stříbro 3

Stříbro 3

Stříbro 2

Stříbro 2

Stříbro 1

Stříbro 1

ZLATO

Zlato 3

Zlato 3

Zlato 2

Zlato 2

Zlato 1

Zlato 1

PLATINA

Platina 3

Platina 3

Platina 2

Platina 2

Platina 1

Platina 1

DIAMANT

Diamant 3

Diamant 3

Diamant 2

Diamant 2

Diamant 1

Diamant 1

STOUPAJÍCÍ

Ascendant 3

Ascendant 3

Ascendant 2

Ascendant 2

Ascendant 1

Ascendant 1

NESMRTELNÝ

Nesmrtelný 3

Nesmrtelný 3

Nesmrtelný 2

Nesmrtelný 2

Nesmrtelný 1

Nesmrtelný 1

ZÁŘIVÝ

Hodnocení Rank (RR)

RR ukazuje změnu v řadách hráčů po hře. Vítězství ve hře má za následek získání cca. 5-50 RR v závislosti na hodnosti (vyšší pozice obvykle vydělávají méně RR); Ztráta hry znamená mínus 0-30 RR v závislosti na hodnosti (vyšší pozice ztratí více RR). Výsledky kresby mají maximálně 20 RR (na základě výkonu, pouze železných a diamantových her). Když hráč dosáhne 100 RR, povýší na další úroveň s min. z 10 RR v rovnováze.

Prahové hodnoty RR zasáhnou záři na regionu

Nesmrtelné a zářivé hráči mohou překročit 100 RR, aby vyšplhali nahoru. Tato prahová hodnota se může změnit v závislosti na regionu.

Latam, Kr

100 RR

Br

200 RR

NA, APC

300 RR

EU

400 RR

Konkurenční disparita večírku

Až 5 hráčů na večírku (Stack) může front pro hru v konkurenceschopné s výjimkou 4-hráčů večírků. Strany front Valorant, které zvažují jejich velikosti jejich strany, takže existují standardy pro hráče s určitými řadami, které se mají dohromady.

5-stackových večírků může fronta pro konkurenceschopnost bez ohledu na řady, ale použije se 25% RR snížení pro výhry/ztráty. Prostřednictvím Gorups 6-13 se to okamžitě platí, pokud je jakýkoli hráč v zásobníku nesmrtelný. Pokud má tento zásobník zářivý hráč, redukce RR se zvýší na 75%. Hráči v nesmrtelném a Radiant nemohou tvořit skupiny 3-stack. .