Valorant Water Dragon Skin Bundle: zbraně, datum vydání, cena a další úniky, valorantový mezigrade balíček: kůže, datum vydání a cena |

Valorant Intergrade Bundle: Skins, Datum vydání a cena

Valorleaks opět sdílel nadcházející balíček Valorant, který se ukázal jako pravdivý. Tohle je balíček Valoranta Intergrade. Je to modré téma vypadá dobře na zbraních vybraných pro sbírku. Nepřijde však s vandálem nebo fantomem, takže to může vypnout některé potenciální kupující.

Valorant Water Dragon Skin Bundle: zbraně, datum vydání, cena a další úniky

Valorant Episode 7 Act 2 je hned za rohem a jako obvykle budou do hry nové přírůstky.

V nadcházející záplatě došlo k únikům kolem potenciální kůže „vodního draka“ a tady je vše, co o tom víme.

Valorant Episode 7 Act 2 je hned za rohem a existuje spousta změn čekající na zavedení. Za prvé, Riot Games otáčí perlou a zlomeninou a přináší zpět vánek. Hovořilo se o uvolnění potenciální nové mapy založené na Los Angeles také. Kromě těchto zpráv souvisejících s mapou fanoušci dychtivě čekají na nové kůže a kosmetiku, aby se dostali do Valorantu.

S každým novým aktem, Riot Games obvykle zachází s hráčskou základnou na novou kosmetickou linii a zdá se, že vzorec bude pravděpodobně pokračovat s valorantovou epizodou 7 Act 2. Několik úniků navrhlo do hry přidání sběru tématiky kožního sběru „vodního draka“.

Tady je vše, co víme zatím o kolekci kůže s tématem vody.

Valorant Water Dragon Skin Bundle: Vše, co víme zatím

Podle úniku Valorantupdated na Twitteru je nový kožní svazek na cestě do Valorant s rostou z epizody 7 Act 2 prostřednictvím nové záplaty 29. srpna. Kosmetická kolekce je údajně tematická kolem vodního draka a bude převážně obsahovat odstíny tmavě zelené.

Pro informaci, únik sdílel obraz Lagoon Dragon Kai’sa, kůže 2021, která byla propuštěna pro šampiona Kai’s v League of Legends.

Podle dalších úniků se říká, že kolekce vodních dračích kůže obsahuje následující zbraně:

Podle uživatele Twitteru Valorantleaksen, dalšího spolehlivého úniku v komunitě, bude Melee údajně přinést podobnosti s Čepel Serketa ve hře. Hráči proto mohou očekávat, že další duální melee kůže přidá k jejich rostoucí kosmetické sbírce.

S nedávnou sbírkou Dendream, která nemá žádné speciální efekty ve hře, hráčská základna očekává, že vodní drak Skinline bude trendy a pouta. Pokud sbírka má nové efekty a zvuky, hráči mohou očekávat, že svazek bude stát nejméně 7100 valorantových bodů (VP).

Pokud se vůbec snažíte dostat ruce na jednotlivé zbraně nebo na melee, možná budete muset zaplatit 1775 VP za jednotlivé kůže a 3550 VP za melee.

Pozoruhodné je, že Valorantova probíhající epizoda 7 Act 1 klesla 27. června a došlo k určitým masivním změnám v progresi a odemknutí agentů a odemknutí systémů. Podobně byla také představena nová měna ve hře s názvem Kingdom Credits (KC) a populární herní režim týmu Death (TDM).

Podle indikátoru Battle Pass ve hře se však očekává, že Act 1 skončí 29. srpna po trvání 63 dnů. Brzy poté, co to skončí, bude Act 2 okamžitě zavedena v následujících dobách:

  • 22:00 BST (britský letní čas)
  • 17:00 ET (východní čas)
  • 14:00 PT (Pacific Time)
  • 23:00 CEST (středoevropský letní čas)
  • 2:30 IST – 30. srpna (indický standardní čas)

Valorant Intergrade Bundle: Skins, Datum vydání a cena

Valorant Intergrade Bundle: Skins, Datum vydání a obrázek krytu ceny

Nový balíček Valorantu Intergrade je ve vašem obchodě a je na levnější straně, pokud jde o kožní sady ve FPS.

Valorleaks opět sdílel nadcházející balíček Valorant, který se ukázal jako pravdivý. Tohle je balíček Valoranta Intergrade. Je to modré téma vypadá dobře na zbraních vybraných pro sbírku. Nepřijde však s vandálem nebo fantomem, takže to může vypnout některé potenciální kupující.

Bez ohledu na to, pokud jste vášnivým sběratelem valorantových kůží, budete chtít dostat ruce na tohle. Není to tak drahé jako některé jiné svazky a meziprograde Blade Melee rozhodně stojí za body, které utratíte.

Nový balíček kůže Valorant

Černý trh

Nadmořská výška

Černý trh

Nadmořská výška

Černý trh

Nadmořská výška

Černý trh

Nadmořská výška

Černý trh

Nadmořská výška

Oni 2

Snění

VCT LOCK IN

Luna

Araxys

Kryostáza

ABYSSAL

Soulstrife

Ion

CrimsonBeast

Chronovoid

Kohaku Matsuba

Šampióni

Reaver 2

Sarmad

Prelude k chaosu

Xenohunter

Neptune

Titanmail

RGX 11Z Pro 2

Doodle pupeny

Usilovat

Team Ace

Gaiova pomsta

Undercity

Tigris

Protokol Valorant

Spusťte to zpět 2

Snowfall Valorant

Magepunk 2

Valorantové šampióni

Arcane šerif

Valorant Radiant Crisis Cise

Ceny Valorant Nunca Olvidados

ceny Valorant RGX 11Z

Valorant Go Volume 2 Cena

ceny obchodu s valorantem

Zrušení

Recon Skins

Sentinely světla

Původ Valoranta

Valorantová tethered říše

Ceny valorantu magepunk

Valorant Forsaken Price

Valorantové pěchotní kůže

Minima Valorant

Valorantové nebeské ceny

Valorant Silvanus Skins

Valorant Glitchpop II Store

Kolekce Valorant Horizon

Valorantový hranol II

Valorant Winterwunderland Skins

ceny iontů Valorantu

Sensation varorantu

Valorant Ego Shop

ceny singularity Valorant

Ceny valorantu BLASTX

Valorant Store Spline

Valorant G.U.N. ceny

Valoranta pustina

ceny Valorantu mlhoviny

Glitchpop Skins Ceny

ceny valorantu

Valorant Ego Shop

Valorant Oni Price

Valorant Store Sovereign Skins

Valorant Store: Sakura

ceny Valorant Store Elderflame

Valorant obchod dnes - lavina

Valorant Store Prime ceny

ceny spěchu v obchodě

Ceny Valorant Store Aristokrat

ceny obchodu Valornat Luxe

Ceny sběru hranolu

valorantové obchod Skins Galleria

Valorant Store -Convex Collection

Předchozí obchod Valorant

Gravitační neuroblasterský obchod

Jak funguje otáčení obchodu s varorantem?

Store Valorant má dvě sekce, doporučenou sbírku a rotující sérii kůží. Resetování doporučené sbírky mezi 5 až 12 dny a zahrnuje celou sadu sběru (kůže, karty atd.) a nabízí významnou slevu na nákup každého jednotlivě.

Rotace obsahuje čtyři kůže, které se otáčí každých 24 hodin. Ty jsou náhodně vybrány z dostupných kolíků, které můžete vidět výše.

FAQ Valorant Store

Jak zakoupit kůže v obchodě Valorant?

Chcete -li zakoupit kůži nebo kolekci, musíte nejprve zakoupit body Valorant (VP), což můžete udělat kliknutím na v pravém horním rohu hlavní nabídky hry. Uvnitř najdete různé možnosti nákupu VP v rostoucích cenách a množstvích. Čím více si koupíte najednou, tím více „bonusových“ bodů obdržíte, což vám dává nejlepší hodnotu za peníze. Poté se jednoduše vrátíte do hlavní nabídky, klikněte na tlačítko „Uložení“ a klikněte na zakoupení na jakékoli položce úložiště, kterou si přejete koupit.

Jak získám vrácení peněz z obchodu Valorant?

Valorant vám poskytne náhradu za nevyužitý obsah zakoupený během posledních 7 dnů (to zahrnuje body Valorantu i zbraně). Chcete -li získat vrácení peněz, musíte odeslat lístek, který lze provést podle tohoto odkazu na Riotgames.com refund stránka. Historie nákupu si můžete prohlédnout přihlášením a zásady plné vrácení peněz najdete zde .

Důležité: Pokud používáte nebo aktualizujete kůži zbraně, bude to Riot považovat za „použitá zbraň“ (to je pravda: stejně jako Nicolas Cage pán války) a vrátí vám nákup.