Valve odhaluje kontroverzní nový režim VR pro CS: GO | PCGamesn, CS: GO Uživatel vytvoří mod, který poskytuje VR zážitek z prachu 2 ve zdroji 2 motoru

CS: GO Uživatel vytvoří mod, který poskytuje VR zážitek z prachu 2 ve zdroji 2 motoru

  • CS: GO Uživatel úspěšně vytvoří mod, který umožňuje hráčům zažít Dust 2 ve VR.

Valve odhaluje kontroverzní nový režim VR pro CS: GO

Odvážná volba Valve vydat novou hru poločasu jako exkluzivní VR bylo rozdělované. Polos-life: Alyx recenze jsou však v a studio odvedly hvězdnou práci při inovací a budování na milované sérii, což prokazuje, že médium může poskytnout plně rozvinuté herní zážitek. Nyní se ukáže, že po uzavření vývoje na Alyx se VR Devs všichni kolizovali své stoly masse směrem k CS: Go kanceláře a odmítli se pohybovat, dokud nebyly propuštěny-takže nyní, spolu s těmi poločas: Alyx spusťte dobroty , dostáváme režim VR v CS: GO, také.

„Pohybujeme se CS: Přejděte na motor zdroje 2-stejný poločas motoru: Alyx používá.„Vysvětlený vývojář ventilu Robin Walker. „To v podstatě znamená, že VR je velmi snadné implementovat. Je to prakticky hotovo. Očekáváme, že uvolníme CS: GO VR režim za asi osm nebo devět let.“

Valve již identifikoval potenciální úskalí s novým formátem, vysvětluje Walker. “Jednou z výzev, kterým jsme čelili při vývoji CS: Go VR byl pohyb.”. Když jsem se poprvé naložil do prachu 2 ve VR, jsem se instinktivně pokusil oštvat, spadl a zasáhl mi hlavu na velkou pomerančovou krabici. Mnoho našich tvůrčích rozhodnutí od tohoto okamžiku lze do té chvíle vysledovat.“

Na otázku, co to znamená pro CS: GO COMTENTIVENCE SCENE, Walker řekl: „Uvědomujeme si, že konkurenti VR budou potřebovat mnohem více místa, pokud jde o LAN. Takže se chystáme znovu inovovat a postavit každou mapu z lepenkových krabic ve středu arény. Uvědomili jsme si, že by to mohlo způsobit problémy s rušením mezi náhlavními soupravami a kabelovou spletou, takže je vlastně jen úplně odstraníme a dáme všem nerfům pistole.“

Thumbnail YouTube

Valve také zkoumal zavedení režimů virtuální reality do svých ostatních IPS. Gabe Newell nedávno vyzkoušel VR v DOTA 2 a jeho hodnocené MMR zcela kalibroval v režimu přehlídky první osoby a dosáhl pozice 400 nesmrtelných. Řekl, že to bylo snadné, a my citujeme: „Nevím, co jste udělali všichni, co jste dělali“.

CS: GO VR režim bude náhodně uvolněn během další opravy.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

CS: GO Uživatel vytvoří mod, který poskytuje VR zážitek z prachu 2 ve zdroji 2 motoru

CS: GO Uživatel vytvoří mod, který poskytuje VR zážitek z prachu 2 ve zdroji 2 motoru

  • CS: GO Uživatel úspěšně vytvoří mod, který umožňuje hráčům zažít Dust 2 ve VR.

Jedním z nejočekávanějších aktualizací CS: Go, že celá komunita už nějakou dobu čeká, je port zdroje 2, ale zatímco čekáme, až se to stane, co takhle hrát Counter-Strike v první osobě? Ne, ne jako střelec z první osoby, ale se skutečným POV první osoby!

Díky mod vyvinutém společností Gabe Follower, který vytváří obsah kolem všeho, co souvisí s Valve, lze nyní hrát ve VR. MOD, který je k dispozici veřejnosti na parní dílně Steam, umožňuje uživatelům předávat CS: Go Maps v S2FM (Zdroj 2 filmový výrobce) a další takový software, který zahrnuje poločas: Alyx.

Tvůrce mod se přenesl přes celou mapu Dust 2 ze zdroje 1 a říká to “Opravili jsme to co nejvíce, ale stále zbývají některé věci zlomené (jako překryvy a vis chyby). Prostě je nemůžeme opravit kvůli specifikům nástrojů.“

Spolu s mapou existuje celkem čtyři „Balíčky aktiv“ které obsahují všechny modely znaků, modely zbraní a další CS: Go Materials, které jsou všechny „Plně kompatibilní s filmovým tvůrcem zdroje 2“.

Ačkoli tvůrce tohoto mod není oficiálně přidružen k Valve nebo CS: Go Dev Team, zdálo se, že si všimli jeho práce, když si vzali sarkastický úder na mod tím, že odpověděli na jedno z jeho příspěvků.

CS: GO Uživatel vytvoří mod, který poskytuje VR zážitek z prachu 2 ve zdroji 2 motoru

Také to nemusí být poprvé, kdy se někdo pokusil znovu vytvořit CS: Jděte na zážitek VR (SteamVR a Pavlov VR), je to určitě nejhladší a nejčistší ztvárnění dosud.

Jak již dříve vysvětlil Tyler McVicker (tvůrce Valve News Network), že aktualizace není „CS: GO 2“ a že uživatelé by neměli spekulovat o nejvyšších věcech, aby přišli s aktualizací.

I když to nemusí být port Source 2, určitě má dost, aby uživatelům poskytl hrubou představu o tom, co lze očekávat od spekulované aktualizace. Takže všichni, kdo mají náhlavní soupravu VR a vhodný software, mohou pokračovat a užít si zážitek z první osoby, zatímco ti, kteří se cítí kreativní, se mohou pokoušet s dostupnými aktivy.