Valve potvrzuje Steam Deck 2, ale kdy je datum vydání?, Steam Deck 2: Cena, specifikace a benchmarkové spekulace – Dexerto

Steam Deck 2: Cena, specifikace a benchmarkové spekulace

. .

?

Steam Deck revolucionizoval hraní her na cestách, ale Valve není spokojený s odpočiním na vavřínech. .

. Nakonec také dal Nintendo Switch nějakou konkurenci na mobilním trhu a zdá se, že závod zbrojení již probíhá. Navzdory svému relativně nedávnému vydání na začátku roku 2022 nedávný rozhovor potvrdil, že Valve již tvrdě pracuje na sledování.

Potvrzení pochází z rozhovoru s vývojářem Valve Lawrence Yang z Rock Paper Shotgun. V díle Yang hovoří o možném sledování na palubě parní, i když se většinou zaměřuje na výzvy vytváření nového hardwaru. .

Obrázek blogu

.

Datum vydání parní paluby 2 pravděpodobně až do roku 2025

I když to není oficiální potvrzení, že jedno prohlášení poskytuje spoustu informací, o kterých se má spekulovat pro datum vydání Steam Deck 2.

Dříve v rozhovoru Lawrence Yang zmiňuje, že bude muset existovat významný technický průlom, aby se zaručila nová generace Steam Deck. Současná generace běží na APU AMD poháněném Zen 2, který funguje jako CPU i GPU. Existují také další specifikace, jako je displej 1280 x 800 a 60-hertz obnovovací frekvence. Fyzické a technické komponenty již mají prostor pro zlepšení, ale náklady jsou také hlavním faktorem. .

Obrázek blogu

. Valve již tvrdě pracuje v jiných oblastech vývoje hardwaru a pokračující úspěch paluby ukazuje, že se brzy nemusí vůbec iterovat. Očekávejte, že slyšíte oznámení někdy v roce 2024, ale úplné vydání je potvrzeno, že je stále roky pryč.

Steam Deck 2: Cena, specifikace a benchmarkové spekulace

Ne parník 2

Je Steam Deck 2 na obzoru? .

Přenosné herní kapesní počítače jsou mluvením města. .

Steam Deck je pravděpodobně nejlepší z ručních herních konzolí právě teď, může se pochlubit hovězí specifikací a herní knihovnou, která je mimo grafy.

Článek pokračuje po reklamě

Bzučení vinné révy: Valve’s může mít další iteraci parního balíčku v potrubí. .

Článek pokračuje po reklamě

Když jsme hráli ventil Coy na Steam Deck 2, provedli jsme těžký zvedání – sestavovali seznam funkcí a lovili každý únik a šeptání na této nadcházející kapesní konzoli.

Steam Deck 2: Existuje datum vydání?

Vzhledem k tomu, že Valve teprve začíná mluvit o Steam Deck 2, spekulujeme, že datum vydání může být právě teď daleko. Ve skutečnosti v nedávném rozhovoru s několika lidmi za palubou bylo zmíněno, že by to byla cesta pryč.

Článek pokračuje po reklamě

. Současný Van Gogh APU, kombinace GPU a CPU, je sama o sobě docela zatraceně mocný. Při našem testování jsme narazili pouze na zdi, který běžel vracející se a drobné kompromisy jinde.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li nejlépe zařízení, jako je parní balíček, musíte zvážit, co by průlom musel přinést ke stolu. Z posledních několika let by muselo opravit a udržovat „starší“ hry, že parní balíček se snažil běžet.

Příbuzný:

Top 10 nejdražších NFT, které kdy byly prodány

Do té doby máme jen málo náznaku, kdy by se aktualizovaný model mohl uvolnit, přičemž hlavním faktorem je dostupnost nového čipu, který nahradí jejich současné řešení Zen 2. Vzhledem k tomu, že AMD pouze nastavíme Zen 4 na notebookech, nebyli bychom překvapeni, kdyby Valve čekal na další posílení výkonu.

Spekulace s cenou parní paluby 2

Nelze popřít, že současný parní balíček je levný pro sílu, kterou získáváte, s 399 $ MSRP, kterého bylo údajně obtížné dosáhnout, jak uvedl Gabe Newell v rozhovoru s IGN. Newell však také zmínil, jak kritické bylo, aby Valve dosáhl takového konkurenčního ceny.

Pro srovnání, konkurenční sestava společnosti Ayaneo stojí přes 1000 USD a není tak rychlá jako parní paluba.

Můžeme proto předpokládat, že Valve dotuje některé z příslušných nákladů, s nadějí, že peníze vrátí na platformu Steam.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

.

Spekulace Steam Deck 2 specifikace

Parní balíček v současné době má kombinaci SOC vytvořenou AMD na základě jejich procesorů Zen 2 s grafikou RDNA2. Aktualizovaná parní balíček mohl vidět procesor Zen 3 nebo dokonce Zen 4, zapečený grafikou RDNA3.

Článek pokračuje po reklamě

Právě jsme viděli vlajkové lodi modelů GPU RDNA 3 od AMD a stále jsme trochu cesty od toho, abychom viděli, jak se tento typ technologie provádí do mobilního čipu, který je dostatečně levný pro Valve.

Jak je uvedeno výše, velká část nákladů je pravděpodobně převzata na bradu pro ventil. Hlavním bodem paluby je levný vstupní bod do ekosystému Steam.

.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kromě toho bychom chtěli vidět větší baterii, lepší obrazovku a analogové tyčinky. Ale stále bychom chtěli vidět, jak se na palubě naráží zdravý spec. S levnějším úložištěm Flash, Steam Deck 2 by se měl také podívat, aby se vybavil větším interním úložištěm.

Je možné, že by se technologie obrazovky mohla také zlepšit, a my bychom rádi existovali obrazovka s podporou proměnných obnovovacích sazeb.

Článek pokračuje po reklamě

Spekulace Steam Deck 2 Benchmarks

. Neočekávejte tedy rychlosti podobné 40. Měli byste však očekávat slušný vzestup v souladu s jakýmkoli nárazem, který by konzola mohla mít. Pokud však má Steam Deck 2 obrazovku s vyšším rozlišením, bude to mít dopad na výkon zařízení.

. Ale bez ohledu na to jsme dali náš nejlepší výstřel, abychom předpovídali, co může Steam Deck 2 nabídnout.

Článek pokračuje po reklamě

Nezapomeňte si přečíst naše další průvodce: