Vampire: The Masquerade – Bloodlines в Steam, Vampire: The Masquerade | White Wolf Wiki | Fandom

Většina upírů žije ve městech, která jsou běženě běženy princovými; Život ve městě je konstantní politickou manipulací a paranoia, protože Kainité soupeří o jídlo, území a sílu. Ale zatímco oni musí přebývat v úzkém kontaktu se zdrojem výživy, upíři se z velké části obávají vystavení smrtelnému světu, a od inkvizice většina těchto tvorů žila pod maškarádou – vynucená kampaň, která skrývá své nadpřirozené existence před lidstvím.

Купить Activision® Collection набор (?

VAMPIRE®: The Masquerade-Bloodlines ™-новый тип ролевых игр, который сочетает епосреbronciтнностюю и жестокими ххватками боевиков от первого лица. Игра погружает игрокráž – вампирам. . Игра построена на технологии ventily Zdroj и основана на популяной серии настольных и и и и и и и и и и.

Системные требования

  • Полностюю совместимая с DirectX® 9.
  • Процессор 1,2 ггц Athlon ™ и и и г ™
  • 384 мб зу (рекомендуется 512 мб)
  • Microsoft® Windows® 98/ME/2000/XP
  • 3,3 гol свободного места для файлов игры сраненных игр (а также 1,4 гб д už п®)
  • Полностюю совместимая с DirectX® 9.0 ззковая карта 16-битная
  • Полностюю совместимые с Windows® 98/ME/2000/XP мыш, клавиатура и драйвера
  • DirectX® 9.0C
  • От Nvidia® Geforce (TM)
  • Matrox® Parhelia (TM)

  Vampire: Maškaráda

  Vampire: Maškaráda je hra na hraní rolí v stolech (stolní RPG) vytvořená Markem Rein-Hagenem a vydaná v roce 1991 White Wolf Publishing jako první z několika herních her pro své linii World of Darkness Settating Line.

  Obsah

  • 1 Přehled
   • 1.1 Upíři světa temnoty
   • 1.2 Vampiric Society
   • 2.1 vazby a úpravy
    • 2..1 živá akce RPG
    • 2.1.2 karetní hra
    • ..3 televizní pořady
    • 2..4 videohry
    • 2.1.5 skutečné hry Chronicles
    • ..6 soundtracků

    Přehled []

    Vampire: Maškaráda je první hra World of Darkness a první systémová hra Storyteller publikovaná White Wolf. . Je to rodič a nejoblíbenější ze všech her World of Darkness a byla to geneze téměř všech hlavních myšlenek, které lidé spojují s White Wolf.

    . Je to hra osobní hrůzy, protože postavy jsou neustále nuceny chodit morálním lanem mezi jejich potřebou přežít a strašlivým způsobem, kterým to zajišťují.

    Upíři světa temnoty []

    . .

    V VAMPIRE: Maškaráda „Kindred“ je nejběžnějším eufemismem pro upíra. Termín však většinou používají upíři, kteří se snaží udržovat své lidstvo. . Termín „Kine“ (i.E. .

    Vampiric Society []

    Většina upírů žije ve městech, která jsou běženě běženy princovými; Život ve městě je konstantní politickou manipulací a paranoia, protože Kainité soupeří o jídlo, území a sílu. Ale zatímco oni musí přebývat v úzkém kontaktu se zdrojem výživy, upíři se z velké části obávají vystavení smrtelnému světu, a od inkvizice většina těchto tvorů žila pod maškarádou – vynucená kampaň, která skrývá své nadpřirozené existence před lidstvím.

    Obecně se upírské společnosti skládají ze dvou úrovní: sekty a klanů. Postavy v rámci upírského prostředí jsou členy jednoho z nabízených klanů nebo menších krevních linií a obvykle patří do frakcí spojených s nimi nebo které odrážejí obecný ideologický postoj, o kterém se postavy stanou sdílejí. .

    Některé klany a většina menších krevních linií se prokládají nezávislé na jakýchkoli sektách. Kromě toho Laibon, známý jako Kindred z Ebenového království západních upírů, není ani tak sektou jako kulturní skupina, která se volně spojila mocným duchovním pouto s zemí a lidmi z Afriky. Zatímco Kuei-jin, známý také jako Kindred of the East, sdílí nějakou povrchní podobnost se západními upíry, ale ve skutečnosti jsou zcela odlišnou rozmanitostí nadpřirozených bytostí, více související s Wraithovým vzestupným.

    Historie her []

    Vampiread

    Vytvořil Mark Rein · Hagen, Vampire: Maškaráda byla prvním z herních her a hraní rolí na hraní a hraní rolí, založené na systému vypravěče a soustředila se kolem upírů v moderním gothic-punkovém světě.

    Revidované vydání, někdy střídavě označované jako třetí vydání fanoušků, bylo vydáno v roce 1998 a vysvětluje: „Nastavení Vampire je složeno z jeho obyvatelstva a jejich zoufalství“. Název série pochází z „The Masquerade“, s odkazem na pokusy Camarilla skrýt upírství před lidmi a jejich vládami a masmé sdělovací prostředky.

    Vampirethemasquerade1Elogo

    V roce 1992, Vampire: The Masquerade získal cenu Origins Award za Nejlepší pravidla pro roleplaying z roku 1991. Herní linka byla ukončena v roce 2004 a následovala revidovaná pravidla a nové nastavení v Vampire: The Requiem.

    Hra obnovila Limited Publication v roce 2011 s Vampire: The Masquerade 20. výročí vydání. Nové vydání s významnými změnami systému bylo oznámeno v roce 2017, následovala úzce otevřený Alpha Playtest. Po testu sekundárního her, který byl revize pro Gary, Indiana, Vampire: The Masquerade 5. vydání nebo V5 vyšel v srpnu 2018.

    Vampirethemasquerade2elogo Vampiremasqueradev20logo Vampiremasqueradev5logo

    Vázanky a úpravy []

    Dalšími herními hrami na hraní rolí ve světě temnoty jsou:

    • Wraith: Oblivion
    • Changeling: The Dreaming
    • Hunter: Reckoning
    • Mummy: Vzkříšení
    • Kindred of the East
    • Démon: Fallen

    Živá akce RPG []

    Pod The Titul Mind’s Eye Theatre: The Maškarní a pozdější zákony noci, White Wolf také poskytl hru na hraní rolí ve stejném prostředí jako Vampire: Maškaráda.

    Karetní hra [ ]

    .

    TV pořady [ ]

    Kindred: Přijměte, televizní seriál založený na , .

    Videohry [ ]

    1. (2000) byl vyvinut společností Nihilistic Software a publikován společností Activision .
    2. Vampire: Maškaráda – krevní linie (2004) vyvinuli hry Troika pomocí zdrojového motoru Half-Life 2 a také publikovali Activision.
    3. Vampire: Maškaráda – Las Vegas .
    4. Vampire: Maškaráda – Coteries of New York .
    5. . Samostatná expanze na Coteries of New York.
    6. Vampire: The Masquerade – Night Road .
    7. Vampire: Maškaráda – Out for Blood (2021), vyvinuté a publikované podle výběru her.
    8. (2021), vyvinuté a publikované podle výběru her.
    9. Vampire: Maškaráda – hříchy sires (2022), vyvinuté a publikované podle výběru her.
    10. Vampire: Maškaráda – bezcitná ukolébavka (2022), vítěz 2021 Vampire Game Jam.
    11. Vampire: Maškaráda – Bloodhunt .
    12. Vampire: Maškaráda – Swansong (2022), vyvinutý Big Bad Wolf ( Rada) a publikoval Nacon.
    • .

    Další hra, Vampire Prelude: Jíme krev a všichni naši přátelé jsou mrtví, byla propuštěna v roce 2017, ale její prodej byl v roce 2019 přerušen.

    Skutečné hry Chronicles []

    World of Darkness provozoval svou první oficiální skutečnou herní kroniku, Vampire: The Masquerade: L.A. V noci, od roku 2018 do roku 2021. Druhá kronika, Vampire: The Maškaráda: New York v noci, začala vysílat na světě Temnoty Twitch Channel v červenci 2022. Události obou jsou považovány za kanonické pro metaplot pátého vydání a jsou hostovány vypravěčem Jasonem Carlem, marketingovým manažerem značky White Wolf.

    Soundtracky []

    Kompilační album, nazvané , byl propuštěn tancem fretkových disků, které sloužily jako soundtrack pro hru na hraní rolí upír.

    Maškaráda a requiem []

    . . Výše uvedený článek shrnuje tyto revize z původního běhu Vampire: The Masquerade.

    Vampire: The Masquerade Books []

    Vampire: Maškaráda Klany
    BANU HAQIM (ASSAMITES) · BRUJAH · GANGREL · HECATA (CAPPADOCIANS, GIOVANNI) · LASOMBRA · MALKAVIAN · MALKAVIAN · MALKAVIAN · VNITRY · VNDERÁŘ)
    Vampire: Maškaráda Sekty
    Hlavní, důležitý

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *