Vše, co potřebujete vědět o Overwatch Season 2, Aktualizováno* Overwatch 2 Season 2 – Datum vydání a kdy můžete hrát sezónu 2.

Aktualizováno* Overwatch 2 Season 2 – Datum vydání a kdy můžete hrát sezónu 2

Zde je vše, co víme o tom, kdy očekávat Overwatch 2 Season 2.

Vše, co potřebujete vědět o Overwatch Season 2

Nová sezóna představí Ramattra jako nový odemknutelný hrdina v Battle Pass.

.

.

Overwatch Season 2 se má uvolnit 6. prosince a přinese s ním spoustu nového obsahu. . Hráči budou muset postupovat přes zbrusu nový bitevní průsmy. .

. . Všechny nové změny budou žít 6. prosince.

Rotace mapy

. Spolu s zcela novou mapou „Shambali Monastery“ mohou hráči předvídat návrat map oblíbených fanoušků, Rialto a Blizzard World. Oasis a Nepál budou také přepracovány tak, aby obsahovaly různá témata, zatímco Gibraltar a Hollywood se budou pohybovat z rotace.

Overwatch 2

Bitva o Olympus

.„Tento nový herní režim začne 5. ledna a trvá do 19. ledna.

Battle Pass

Nový bitevní průsmyk bude k dispozici ke koupi nebo se hráči mohou zaměřit na odemknutí bezplatných odměn. Systém odemknutí hrdiny z sezóny 1 nedojde k žádným změnám, takže budete muset brousit až do úrovně 55 průsmyku, pokud chcete odemknout Ramattra zdarma v sezóně 2.

Výzvy hrdiny

Hráči, kteří zmeškali odemknutí Kiriko v sezóně 1, nebo zbrusu nových hráčů začínajících v sezóně 2, mohou odemknout nové hrdiny výběrem výzvy pro hrdinu, kterého chtějí odemknout, což vás posílá do rozsahu tréninku, aby se naučila jejich schopnosti a naučila se jejich schopnosti a Nakonec vás vyzývá, abyste vyhráli hry Overwatch. Pro ty, kteří chtějí přeskočit výzvy, máte možnost odemknout tyto nové hrdiny přímo v obchodě s hrami.

* Aktualizováno* Overwatch 2 Season 2 – Datum vydání a kdy můžete hrát sezónu 2

* Aktualizováno* Overwatch 2 Season 2 - Datum vydání a kdy můžete hrát sezónu 2

.

Přestože od spuštění hry přichází jen něco přes dva měsíce – Blizzard již má naplánované spoustu věcí pro další velký pokles hry, včetně nového hrdiny, nové mapy, posledního bitevního průsmyku a mnohem více.

Zde je vše, co víme o tom, kdy očekávat Overwatch 2 Season 2.

6. prosince 2022. To vám dává 9 týdnů od začátku sezóny 1, abyste získali Battle Pass XP, úplné výzvy a nárok si na své ceny 1. sezóny.

Podle původního odhalení Blizzardu – Očekává se, že každá sezóna vydrží zhruba stejné množství času, takže opět to je . A to uvedl konec sezóny 2 7. února 2023.