Ve Valorant 2 chybí tajný Yoru Buff.06 Poznámky k náplastům, valorantová náplast 5.01 Poznámky – Phoenix a Yoru Buffs, Kay/O Změny | PCGamesn

Valorantová náplast 5.01 Poznámky – Phoenix a Yoru Buffs, Kay/O Změny

Robotický iniciátor Kay/O také získá několik změn kvality života a byla provedena vylepšení v detekčních systémech ve hře ve hře; problém, který od vydání trápil hru. Hledáte přehled všech nových změn? Zde je plná záplata valorantu 5.01 Poznámky.

Ve Valorant 2 chybí tajný Yoru Buff.06 Poznámky k opravě

Buffy Yoru byli přidáni do náplasti 2.06 Aby byla postava životaschopnější, ale ukázalo se, že existuje tajný buff, který není zahrnut do opravných poznámek. Dev odhalil, že změna byla vynechána z původních poznámek o záplatách a mnoho hráčů si toho není vědomo. Pokud jste si užili nejnovější buffy Yoru, je tu pro vás více. Změna, která byla vynechána z poznámek “Unrequip Time, když ponechává svůj konečný, rozměrový drift, se snížil na 0.6s od 1.0s, 40% redukce.“ Buff Yoru nemusí být tak působivý jako ostatní uvedené ve Valorant 2.06 POZNÁMKY PATCH, ale je to skvělá změna života.

Úplný seznam buffů Yoru v Patch 2.06

Zde jsou všichni nadšenci Yoru, kteří byli oficiálně uvedeni v Patch 2 valorantové 2.06.

Blindside (Q)

 • Čas aktivace blesku se snížil 0.8 >>> 0.6 sekund doba trvání blesku se zvýšila z 1.1 >>> 1.5

Gatecrash (E)

 • Gatecrash již není osvěžován zabíjení a místo toho je doplňován každých 35 sekund
 • Životnost fragmentu Gatecrash se zvýšila o 20 sekund >>> 30 sekund
 • Rozsah, ve kterém je fragment Gatecrash odhalen z tajnosti, snížil 7m >>> 4M

Rozměrový drift (x)

 • Ult body snížili 7 >>> 6
 • Yoru může nyní reaktivovat Gatecrash, zatímco je v rozměrovém driftu

Skrytý buff, který nebyl součástí oficiálních opravných poznámek “Unrequip Time, když ponechává svůj konečný, rozměrový drift, se snížil na 0.6s od 1.0s, 40% redukce.“ Změna není příliš ovlivněna na papíře, ale je to změna kvality života, která by měla pomoci Yoru, aby se necítil jako cílová figurína, když se dostane ze své rozměrové trhliny.

Budou ho nadšenci Yoru životaschopný?

Buffy Yoru zahrnují Patch 2.06 by ho možná ještě neudělalo úplně meta s lepšími duelistickými možnostmi, které jsou stále ve hře. Je to však krok správným směrem, přičemž agent je nejnižší vína a pickrate postava ve hře, což je zklamáním po všech humbucích, který vedl k jeho propuštění.

Velmi očekávaní nadšenci jsou konečně tady a konkurenceschopní hráči bude nějakou dobu trvat, aby dekódovali své silné stránky a zjistili, zda stojí za to přejít na jiné duelisty ve hře. S úpravou jeho Ult, Flash a Teleport je na mnohem lepším místě a může se vyplatit zvednout místo toho, aby byl vnímán jako vyhledávání v hodnocení v hodnotě bez hodnocení a hodnocené hry.

Valorantová náplast 5.01 Poznámky – Phoenix a Yoru Buffs, Kay/O Změny

Valorantový duelista Yoru

Valorantová náplast 5.01 Buffs Duelist Duo Phoenix a Yoru, přičemž zvyšují systémy detekce šmouly hry. Zde jsou úplné poznámky.

Valorant Episode 5 Act 1 přidal celou řadu obsahu do vlajkové lodi Riot FPS, přičemž nová mapa Pearl je nejvýznamnější aktualizací hry od vydání tureckého iniciátora, Fade.

Patch 5.01 je po aktualizaci výkopu epizody 5 o něco méně významná, ale poskytuje několik tolik potřebných nadšenců pro duelistické due střední úrovně, Phoenix a Yoru.

Robotický iniciátor Kay/O také získá několik změn kvality života a byla provedena vylepšení v detekčních systémech ve hře ve hře; problém, který od vydání trápil hru. Hledáte přehled všech nových změn? Zde je plná záplata valorantu 5.01 Poznámky.

Patch 5.01: Phoenix, Yoru Buffs

Phoenix a Yoru zaostávali docela trochu za svými kolegy fraggery, a.

Curveball Flash britské bomby nyní trvá trochu déle a má méně navíjení. Jeho ikonický Ultimate, spusťte to zpět, také prošel hlavní změnou, s Phoenixem nyní respawning s jakýmikoli štíty, které měl před duplikováním.

Po jeho přepracování Alpha Earth’s Stealth Master, Yoru, obdržel několik dalších buffů v Patch 5.01. Yoru Mains se bude moci proplížit kolem mapy a zavraždit nepřátele efektivněji než kdykoli předtím, schopni jít neviditelným pomocí rozměrového driftu po dobu 12 sekund místo deseti sekund.

Kay/O byla také poskytnuta několik drobných úprav života, přičemž zóna efektu Frag/ment se mírně snížila, stejně jako některé úpravy zvuku při použití svého konečného.

Změny detekce šmouly

Účelem systému Riotův nový systém detekce Smurf Detection System Detection System Detection System Riot je implementován pouze v Severní Americe (prozatím).

Systém zveřejněný 11. července v NA a bude pravděpodobně přenesen do jiných regionů, pokud se ukáže jako úspěšný.

Valorantová náplast 5.01: Úplné poznámky

Níže je úplný přehled valorantové záplaty 5.01 S laskavým svolením Riot Games:

Aktualizace agenta

Phoenix

Curveball (Q)

 • MAX FLASH MAX Trvání zvětšil 1.1S >>> 1.5s
 • Flash Windup se snížil .7S >>> .5s

Blaze (C)

 • Phoenix nyní vybaví svou zbraň dříve, pokud přestane ohýbat zeď

Spusťte to zpět (x)

 • Phoenix se nyní vynoří u značky s množstvím štítů, které měl, když byla schopnost obsazena.

Yoru

Rozměrový drift (x)

 • Zvýšené doba trvání Ultimate 10s >>> 12s
 • Zkrácená doba UNESIP 1.2S >>> 0.8s

Kay/o

Frag/ment (c)

 • Průměr zóny snížil 10m >>> 8m
 • Poškození nyní platí bez potřeby dohledu

Null/cmd (x)

 • Nyní budou slyšet pouze spojenci z celého kanálu oživení kay/o, zatímco sestřelí
 • Nepřátelé uslyší krátkou zvukovou narážku pouze tehdy, když oživení začalo, odpovídá podobnému hernímu vzoru pro hraní kolem konečných koulí nebo klepání na bombu

Herní systémy

 • Nová funkce detekce šmoula (Severní Amerika)
 • Zlepšené chování kolize při chůzi vedle jiného hráče nebo za jiným hráčem.

HERNÍ MÓDY

 • Twin Hunters in Spike Rush nyní poškodí zničitelné zdi ničitelné

Aktualizace výkonu

 • Opraven problém, kdy s povoleným nastavením surového vstupního vyrovnávací paměti způsobilo, že posouvání v chatu nebo seznamu přátel je třeba přejít přímo na horní nebo dolní část

HMYZ

 • Výkon – Opraven problém, kdy s povoleným nastavením surového vstupního vyrovnávací paměti způsobilo, že posouvání v chatu nebo seznamu přátel je třeba jít přímo na horní nebo dolní část
 • Yoru – Opravena chyba s rozměrovým driftem, kde nezranitelnost kopala později, než bylo zamýšleno poté, co byla obsazena
 • Sova – Opraven problém s šokovým šroubem Sova, který nepoškodí nepřátelské pasti a jiné herní objekty (jiné než hráči)
 • Slábnout – Opravený problém, kde by pronásledoval Fade’s Haunt, někdy odhalil nepřátele, kteří byli na druhé straně tenké zdi

Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.