Všech 20 nadcházejících postav Genshin Impact Fontaine uniklo ve 4. X aktualizace, všech 18 genshin dopadu fontaine unikla

Všech 18 Genshin Impact Fortaine uniklo

Všimněte si, že 4.X pouze znamená, že postava bude vydána v jedné z aktualizací Fontaine. Z 20 znaků uniklých výše se říkalo, že je hratelných pouze 17. Ostatní se mohou objevit jako NPC, ale není mnoho informací pro žádnou oprava minulé verze 4.0 Když byl tento článek napsán.

Všech 20 nadcházejících postav Genshin Impact Fontaine uniklo ve 4.X aktualizace

Uniklo 20 postav Genshin Impact Fontaine, z nichž mnohé mohou být hratelné ve 4.X aktualizace. Je nezbytné zmínit, že ne všechny odhalené jednotky pocházejí z regionu. Důvod, proč se jim říká „Fontaine Postavy“, je pouze kvůli jejich zařazení do úniků Fontaine. Některá data vydání, vize a rarity již pro tyto nadcházející jednotky unikly.

Všimněte si, že vše, co bylo uniklo, se může změnit. Očekává se, že většina níže uvedených postav se objeví v jednom ze 4.X záplaty buď jako hratelná jednotka nebo NPC. Pouze jeden z nich (lví taneční chlapec) má v tuto chvíli neznámý osud.

Genshin Impact 4.X Úniky: Postavy se říkaly pro aktualizace Fontaine

V případě, že se výše uvedené vložení stane dolů, je zde shrnutí kompilace úniku dopadu Genshinu Hutaolover77:

 • Lyney (5hvězdičkový pyro luk): Potvrzeno pro verzi 4.0
 • Lynette (4-star Anemo Sword): Potvrzeno pro verzi 4.0
 • Freminet (4-Star Cryo Claymore): Potvrzeno pro verzi 4.0
 • Wriothesley (5hvězdičkový kryo katalyzátor): Může být vydáno ve verzi 4.1
 • Nevillette (5-hvězdičkový hydro katalyzátor): Může být vydáno ve verzi 4.1
 • Charlotte (4-Star Cryo Catalyst): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Furina (5hvězdičkový hydro meč): Může být vydáno ve verzi 4.2
 • Sigewinne (4hvězdičkový vodní luk): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • M (4-Star): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Chevreuse (4-star): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Clorinde (5-hvězdičkový elektro meč): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Navia (5hvězdičková geo Claymore): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Dahlia (4hvězdičkový hydro katalyzátor): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Arlecchino (5hvězdičkový pyro meč): Není plánováno na 2023, ale bude údajně ve 4.X aktualizace
 • Chiori (může to být 4-hvězdička): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Mummy Girl (4-Star Hydro Bow): Plánované pro nějakou verzi 4.X aktualizace
 • Cloudová držák (neznámá rarita, zbraň a vidění): Může být vydáno ve verzi 4.4
 • Skirk (meč): Neznámá verze vydání
 • Lion Dance Boy (4-Star): Tato postava byla zjevně odložena
 • Emilie(Neznámá rarita, zbraň a vidění): Neznámá verze vydání

Všimněte si, že 4.X pouze znamená, že postava bude vydána v jedné z aktualizací Fontaine. Z 20 znaků uniklých výše se říkalo, že je hratelných pouze 17. Ostatní se mohou objevit jako NPC, ale není mnoho informací pro žádnou oprava minulé verze 4.0 Když byl tento článek napsán.

Je důležité si uvědomit, že kompilace úniků společnosti Hutaolover77, že Wriothesley je uživatelem kryolearmu. Leaker Mero však říká, že Wriothesley je místo toho uživatelem kryo katalyzátoru, a proto se na něj předchozí seznam odkazuje jako takový.

Související únik znaku dopadu Genshin

Únik dopadu genshinů vázaný na 20 znaků není jedinou pověstí spojenou s budoucími hravými jednotkami. Strýc A prohlásil, že cloudová držák, Madame Ping a Guizhong budou hratelné v budoucí záplatě. Cloudový držák byl unikán v Genshin Impact 4.4, ale další dvě postavy nemají žádné známé datum vydání.

Zda budou hrát v aktualizaci Fontaine, nebo ne, zbývá vidět.

Anketa: Která postava se vám líbí více?

Všech 18 Genshin Impact Fortaine uniklo

Kdo jsou postavy připravené do příjezdu do Genshin’s Fontaine 4.0 Aktualizace? Tady je všechno, co víme!

Genshin Impact Navia, Focalors a Clorinde unikly modely

Když Genshin Impact’s Verze 3.8 se přiblížilo a Fontaine Na obzoru se objevil četné věrohodné úniky dopadu Genshinů, které otevřely záplavy, pokud jde o vysoce očekávané obsazení postav, které budou a debutovaly s tímto regionem Steampunk.

Nejvíce pozoruhodně, anonymní únik vzal na sebe, aby uvolnil přes 1 GB v hodnotě konceptu charakteru pro hladové fanoušky Genshin přes noc, což dává formu mnoha jmenům, která byla dříve uniká.

Čtěte dále a odhalit vzrušující odhalení o těchto fontainských postavách, z nichž některé se dostaly do centra pozornosti ve Fontaine Archon Quest.

Seznam všech únikových znaků Fontaine

Podle tweetu Hutaolover77 bude 18 Nové postavy představené ve Fontaine:

K dispozici bude 1 loli, 4 chlapci, 8 dívek, 2 vysokých mužů a 2 vysoké ženy (tři, pokud včetně Arlecchino). Celkem 18.

Od nynějška 18 Názvy postav a koncepční umění byly uniknuty a jsme shromáždili všechny dostupné informace o jejich modelech postav, potenciální afinitě a zbraních a dalším zde a dalším zde.

Spolu s teasery Bombshell Fontaine, „Nadstavba Teaser: The Final Feast“ a „Jak lehký déšť padá bez rozumu“, což fanouškům poskytlo oficiální pohled na rozmanité obsazení postav, Hoyoverse také odhalil jména japonských a anglických hlasových herců, kteří herci, kteří hlasové hlasové se připojí k zdobenému obsazení hry. Objevte vše o hercích, kteří zde oživí nadcházející postavy Fontaine.

1. Furina, Hydro Archon Foctolers

 • Živel: Hydro
 • Zbraň: meč
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

The Hydro Archon Fontaine, také známého jako národ spravedlnosti, je popisován menším lordem Kusanali Nahida jako „jedinečnou“ a volatilní osobnost. Zatímco Furina Obvykle nezahrnuje sebe sama do právního řízení, najde velké potěšení z pozorování téměř každého soudu a „životy pro podívanou soudní síně“.

Můžeme očekávat, že Foaclors budou hrát velkou, možná antagonistickou roli, v nadcházejícím Fontaine Archon Quest.

2. Lyney

Lyney, Teyvatův „největší kouzelník“ se objevil po boku Lynette v náhledu příběhu Teyvat Chapter Storyline. Má fialové oči a nosí top klobouk a černý mys s červenou stuhou. Má na pravé tváři značku ve tvaru slzy. Je spekulováno, že Lyney vyrostla v Arlecchino’s House of Hearth s Lynette.

3. Lynette

Lynette Objevil se ruku v ruce s Lyney v náhledu příběhu Teyvat Chapter Storyline. Ve srovnání se svým starším bratrem je mnohem rezervovaná. Má fialové oči, kočičí uši a ocas. Levou tvář zdobí značka ve tvaru hvězdy. Lynette vyrostla v Arlecchino’s House of Hearth s Lyney.

4. Freminet

Freminet, Je známo, že potápěč pochází z Fontaine. Podle úniků mu toto intenzivní zaměření na jeho práci může při interakci s ostatními poskytnout auru emocionálního oddělení a vzdálenosti.

Jeho samotářská povaha slouží jako výrazný kontrast s jeho sourozenci, Lyney a Lynette.

5. Nevillette

Nevillette, Hlavní soudce a IUDEX z Fontaine, přikazuje opeře Epiclese soudu Fontaine. Říká se, že pochází z nesmrtelné rasy sirén a má spojení s Oceanids. Fontaine je známá jako národ „spravedlnosti“. Jeho významné postavení proto znamená významné zapojení do politických a soudních záležitostí v regionu a hraje klíčovou roli ve příběhu Fontaine.

Je popsán jako zdrženlivý a přísný. Z jeho oficiálního kapání marketingu je vysoká mužská postava s bílými vlasy, modrými rohy a jedinečně navrženou sadou oblečení.

6. Wriothesley

Wriothesley je Správce pevnosti meropidu a má na starosti udržování zločinců Fontiane na uzdě a dává jim „klid“, který vyžadují.

Úniky týmu Číny potvrzují existenci velkého podzemního vězení pod hlavním městem Fontaine. Tyto úniky to také zveřejnily Wriothesley je jedním z strážců působících v rámci svých hranic. V „Předvolné upoutávce: Poslední svátek“ se Wriothesley zdá být blízko melusinu, Sigewinne, odhalující zajímavou dynamiku.

Callas, bývalý prezident Spina di Rosula, poznamenal, že Wriothesley je „mnohem světnější“, než se zdá. Zdá se, že jejich setkání rozptýlilo jakékoli předchozí pochybnosti o titulu „vévody“, který je pouze povrchní.

7. Navia

 • Živel: Geo
 • Zbraň: Claymore
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Navia drží vysoce postavenou a vlivnou pozici ve Fontaine, s linií Aquabus pojmenované po ní. Je odhalena jako prezidentka Spino di Rosula, popisovaná jako „optimistická dáma s laskavým srdcem“ a známá pro její „nekonvenční“ chování. V nadcházející kapitole Archon Quest IV se cestující spojí s Navií, aby prozkoumali důležitý případ.

Zdá se také, že je to dobře propojený jedinec. To lze vidět v její blízké k renomované reportérka Steambird Charlotte a její, i když napjatý vztah s Clorinde, vysoce postavený úředník ve vládě Fontaine.

Uniklé obrázky jejího modelu představily námořnickou modrou a macaron-žlutou paletu barev, výraznou trikorne a saténové stuhy, což jí poskytlo vzduch elegance a zdokonalení. S jejím oficiálním představením v přívěsu overtury byli fanoušci ještě více udeřeni, když zobrazuje hravou a drzou stránku své postavy.

8. Clorinde (kapitán R)

 • Živel: Elektro
 • Zbraň: meč
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Záhadný „kapitán R“, nyní známý jako Clorinde, od té doby, co její rozmazané koncepty jich byly před debutem, vyvolaly rozruch v komunitě Genshin od té doby, co ji byly proniklo fanouškům. Fanoušci byli přitahováni ke svému stylovému klobouku a konstrukci Bloodborne. Mezi novými postavami Fontaine, které byly odhaleny, Clorinde vyniká s jejím aloofem a nápadným designem a zaujal draptu fanoušků Genshin po celém světě.

Na základě přívěsu Fontaine: „Jak lehký déšť padá bez rozumu. Její statečnost v bitvě vzbudila zájem jedenáctého Fatuiho Harbingera Tartaglia (Childe), který si přeje s ní spar.

9. Charlotte

Charlotte, širokooký novinář pro renomovaný novinový pán Fontaine, debutoval ve 3.7 Zvláštní program.

Byla představena jako NPC exkluzivní událost! Summit předvolání! Událost TCG. Fanoušci Eagle-Eyed se však podařilo spatřit vizi posazenou na jejím pouzdru na nohou, což vedlo ke spekulacím, že se v budoucnu může stát hratelnou postavou.

10. “Goth Girl”

Živel: Pyro

Zbraň: Neznámý

Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Daboval „viktoriánskou dívku Goth“ komunitou Genshin, nejmenovanou “Goth Girl„Fontaine zaujala fanoušky svými nápadnými ombre dvojčaty a elegantním designem.

11. “Maminka dívka”

 • Živel: Hydro
 • Zbraň: Luk
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Maminka dívka„Předpokládá se, že pochází ze Sumeru. Během expanze Fontaine ve verzi 4 však debutuje.0. Říká se, že je nešťastnou obětí nelidských experimentů prováděných Il Dottore, druhý Fatui Harbinger.

12. Chiroi

 • Živel: Neznámý
 • Zbraň: Neznámý
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Chiori je inazumanský designér, který žije ve Fontaine. Na základě Kirary’s Voiceline, Chiori přizpůsobila oblečení, které v současné době nosí, a provozuje obchod s textilem uvnitř Fontaine.

13. Chevreuse

 • Živel: Neznámý
 • Zbraň: Neznámý
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Chevreuse Sport EyePatch zakrývající její pravé oko a nese podobnost s nejmenovanou „goth girl“, pokud jde o design. Kromě toho je o charakteru Chevreuse známo jen málo.

14. Sigewinne

 • Živel: Hydro
 • Zbraň: Luk
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Přezdívaná „bavlněná bonbóna“ nebo “Chibi zdravotní sestra„Od komunity Genshin je Sigewinne zdravotní sestrou/lékařem z Fontaine. Zdá se, že v „Nadkulte: The Final Feast“ má úzký vztah s Wriothesleyem, přičemž mnoho fanoušků spekuluje, že často zachází s jeho zraněními.

15. “Lion Dance Boy”

 • Živel: Hydro
 • Zbraň: Neznámý
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Lion Dance Boy„Je postava z Liyue, která má debutovat ve Fontaine. Vzhledem k nepřítomnosti poločasů napůl lidských postav v přístavu Liyue je velmi pravděpodobné, že uši a ocasy zobrazené v únikovém konceptu by mohly být příslušenství, podobné těm, které nosí postavy jako Keqing nebo Dehya. Alternativně někteří spekulují, že zavedení „Lion Dance Boy“ může přinést nový závod ve světě Genshin Impact.

16. Jiřina

 • Živel: Hydro
 • Zbraň: Katalyzátor
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Formálně daboval “Heterochromia Boy” komunitou Genshin, Jiřina obsahuje upírský design. Fanoušci ohromně zaznamenali podobnosti mezi jeho vzhledem a vzhled Black Dahlia. Na základě současné tradice je Dahlia jáhnem církve Favonius a také navrhl Rosaria’s Outfit. Kromě toho je o Dahliině charakteru málo známo jen málo.

17. Nicole

 • Živel: Neznámý
 • Zbraň: Neznámý
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Existuje vysoká pravděpodobnost, že organizace Nicole je členem, Hexenzirkel, bude debutovat v aktualizaci Fontaine. Hexenzirkel je záhadná a tajná sbírka čarodějnic, které se tak často setkávají pro čajové večírky na odlehlém ostrově v oblacích. Provádějí také irminsulské výpravy.

Nicole’s Hexenzirkel Codename je „n“ a ostatní členové je známý jako „průvodce, který se nikdy neztratí“.

18. Arlecchino, „Knave

 • Živel: Pyro
 • Zbraň: meč
 • Hratelnost: s největší pravděpodobností ano

Arlecchino je jedním z jedenácti fatui Harbingers pocházející ze země kryo archonu, Snezhnaya. Je také známá jako „Knave“.

O roli Arlecchina je známo jen málo, kromě toho, že dohlíží na Dům krbu – sirotčinec, který dodává Fatui vojáky. Je spekulováno, že Lyney a Lynette vyrostly v domě krbu.

Na základě uniklých informací bude Arlecchino hrát velkou roli v nadcházejícím Fontaine Archon Quest.

Aktualizace Genshin Impact Fontaine představí osmnáct nových znaků. Mezi těmito postavami některé nejsou původem z Fontaine, ale v současné době tam bydlí, včetně Chiroi a „Mummy Girl“. Kromě toho existuje v The Fontaine Archon Quest silné spekulace obklopující očekávané vzhled Fatui Harbingers Tartaglia, Sandrone a Arlecchino.

Je zásadní mít na paměti, že uniklé informace mohou být vystaveny změnám a měly by se brát s zrnem soli. Všechny tyto informace však pocházejí od důvěryhodných úniků, kteří si udržovali působivé výsledky přesných předpovědí týkající se vývoje hry.

Fontaine, národ hydro, zahrnuje rozsáhlá těla otevřené vody. Zmocněno požehnáním transoceanské zdrojové vody budete moci snadno prozkoumat tyto vodní expanze, což vám umožní ponořit se do výrazné scenérie Fontaine. Dozvíte se vše o nových podvodních průzkumech v našem průvodci zde: Top 6 nových Genshin Impact Underwater průzkumné mechaniky odhalené.

Zájem se dozvědět více o Fontaine? Máme vás zakryté. Objevte vše, co potřebujete vědět o 18 nových postavách Fontaine a dozvíte se o tom, jaké nové a vzrušující události na vás čekají v nadcházející aktualizaci ve verzi 4.0: Datum vydání, nové události, Archon Quest a co očekávat.

Kromě toho se dostaňte před křivku a začněte plánovat úspory Primogemu pro své oblíbené fontaianské postavy s naším plánem banneru Fontaine Character zde zde!

Pro více podobných článků se podívejte na náš dopad Genshin a další stránku.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.