Všechna 4 stará místa Stone Slate v dopadu Genshin, Stone Slate | Genshin Impact Wiki | Fandom

Kamenná břidlice

Jakmile úspěšně zachrání Saimona Jirouho a najdou poklady, hráči dokončí úkol poté, co přivedou Saimon Jirou zpět do vesnice Konda.

Všechny 4 staré umístění Stone Slate v dopadu Genshin

Mezi nesčetné množství nových úkolů v Genshin Impact verze 2.0, One Quest poskytuje nový osvobozený čtyřhvězdičkový plán meče.

The World Quest: Farmářský poklad vyžaduje, aby hráči zachránili Saimona Jirou a sbírali čtyři staré kamenné břidlice. Na konci úkolu obdrží hráči jako cenu Blueprint, Northlander Sword Billet a 60 Primogemů.

Umístění všech starých kamenných břidlic po celé Inazumě v dopadu Genshin

1) Ve spodní části studny ve vesnici Konda

Hráči mohou najít první starou kamennou břidlici uvnitř studny ve vesnici Konda. Všimněte si, že studna je uzamčena, pokud hráči nevyplní další úkol, „Strange Story in Konda“ v Genshin Impact.

Chcete -li odemknout studnu, hráči mohou zahájit úkol tím, že mluví s kněžkou poblíž sochy Fox ve vchodu Konda Village. Poté pokračujte do vesnice Konda, abyste shromáždili rady ze čtyř NPCS.

Jakmile hráči shromáždí všechny důkazy a konfrontují náčelník vesnice, odhalí místo deníku. V časopise najdou hráči klíč k studni.

Ve spodní části studny najdou hráči místnost, která obsahuje luxusní hruď. Jedna ze starých kamenných břidlic se nachází na vrcholu krabice vedle luxusní hrudi.

2) v malém táboře poblíž Estate Kamisato

Druhá stará kamenná břidlice v dopadu Genshin je relativně snadno shromažďovatelná. Z teleportního trasového bodu v Estate Kamisato mohou hráči zamířit na severovýchod na pláž a přímo k kořenu velkého stromu. Malý tábor se starou kamennou břidlicí je za kořenem stromu.

3) Na vrcholu schodiště uvnitř ruin Araumi

Pro třetí Stone Slate musí hráči vstoupit do ruin Araumi v Genshin Impact. Pro přístup ke zřícenině musí hráči dokončit v této oblasti „Posvátný rituální rituál Sakura“. Musí používat gadget, memento čočku na Zemi Kitsune Sochu, kolem vchodu do zříceniny.

Jakmile se hráči mohou dostat do ruiny Araumi, vydejte se dovnitř, dokud nedosáhnou schodiště. Hráči najdou kamennou břidlici na hromadě nečistot na schodech.

4) Blízko lodi uvnitř ruin Araumi

Z lokality třetího kamenného břidlice mohou hráči jít dále uvnitř ruin, dokud nedosáhnou místa na mapě výše. Poslední kamennou břidlici lze vidět poblíž lodi před trasovým bodem Teleport.

Dokončete úkol „Farmářský poklad“ v dopadu Genshin

Hráči získají quest “The Farmer’s Treasure” v dopadu Genshin, jakmile zachrání Saimona Jirouho z banditů a sbírá všechny čtyři staré kamenné břidlice. Počínaje v tomto okamžiku je dokončení úkolu snadné, protože neexistují žádné komplexní hádanky.

Nejprve se hráči setkají se Saimonem Jirou na ostrově Jinren. Saimon Jirou pak Bluffs na Traveler, aby našel neexistující pátou břidlici. Poté, co cestovatel zjistí, že lže, hráči konfrontují Saimona Jirou.

Vidění banditů znovu chytit Saimona Jirouho, hráči ho musí znovu zachránit. Všimněte si, že během tohoto úkolu bude několik vln nepřátel. Je moudré, pokud hráči používají svou nejlepší DPS párty k řešení soupeřů.

Jakmile úspěšně zachrání Saimona Jirouho a najdou poklady, hráči dokončí úkol poté, co přivedou Saimon Jirou zpět do vesnice Konda.

Kamenná břidlice

Kamenná břidlice s skriptem Ishine do něj vyřezána.
Možná to může být užitečné na ostrově Tsurumi.

Zdroj

Získané dokončením různých hádanek kolem ostrova Tsurumi

Kamenná břidlice je položka Quest získaná z truhly po dokončení některých hádanek Ishine Script kolem ostrova Tsurumi. Sedm je dosažitelné a používají se v skrytém průzkumu „Ishine Script Deciphering“.

Obsah

 • 1 umístění
 • 2 průvodce videa
 • 3 další jazyky
 • 4 Historie změny

Místa []

  1. Island West Tsurumi
   • Dále na západ od Wakukau Shoal’s Teleport Waypoint.

  Umístění

  Další kontext

  • Severně od pařezu stromu.

  Umístění

  Další kontext

  • Na základně ruin.

  Umístění

  Další kontext

  • Mezi svatyni, pláží Oina a MT. Kanna.

  Umístění

  Další kontext

  • Podél jeho vnitřních stěn.

  Umístění

  Další kontext

  • Na špičce útesu.

  Umístění

  Další kontext

  • Východně od teleportního trasového bodu.

  Umístění

  Další kontext

  Umístění

  Další kontext

  Recenze expertů GameSpot

  Genshin Impact Tsurumi Island – Průvodce umístění kamenných břidlic

  Zářící fialový strom obklopený zubatými kameny v dopadu Genshin

  Pokoušíte se najít kamenné břidlice na ostrově Tsurumi v dopadu Genshin? Ostrov Tsurumi, nové umístění v Inazumě, se představila v Genshin Impact 2.2. Ostrov je obklopen hustou mlhou, kterou lze rozptýlit pouze dokončením questline seirai Stormchasers. Na celém ostrově jsou skryté kamenné břidlice – tyto břidlice lze použít k dešifrování textu ve svatyni Chirai, které vás odměňují se zkušenostmi a luxusními truhly.

  Nová aktualizace také představuje nové questy Genshin Impact Hangout pro Sayu a Thoma, nový nárazový banner Genshin, který vidí, jak se vrátí dítě, a spoustu aktualizací do Pot Serenitea Pot. Thoma je další postavou, která se připojila ke hře – přidá se k němu Hu Tao na jejím banneru, když se rozloučí Snezhnaya Ends.

  Někteří hráči mají potíže s konkrétními položkami, které se na ostrově neobjevují. Pokud se vám to stane, doporučujeme se restartovat dopad Genshin a to by měl problém vyřešit. Ujistěte se, že dokončíte oktávu úkolu Maushiro. Rovněž stojí za zmínku, že nemusíte shromažďovat kamenné břidlice v žádném konkrétním pořadí.

  Genshin Impact Místa Stone Slate a řešení puzzle

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  The První kamenná břidlice se nachází na . Vydejte se do centra a vyhledejte fialové kameny. K aktivaci kamenů použijte svůj zvláštní pastorka a poté vyšplhejte na plošinu obsahující vznášející se fialový krystal. Jakmile najdete další fialový kámen, použijte zvláštní pastorku a najděte zářící kostku. Aktivujte krychli a okamžitě vyšplhejte na skálu za ní a podívejte se na symboly, jak se objevují na zemi. Mějte na vědomí pořadí, které se objevují, a udělejte se zpět do centra, kde se objevila první sada skal. Zasáhněte symboly v pořadí, jak se zdálo, že vyvolává vynikající hrudník obsahující 5000 mora a kamennou břidlici.

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  The Druhá kamenná břidlice najdete na Shirikoko Peak. Pomocí trasového bodu se dostanete do oblasti a poté spusťte velkou díru ve středu. V řadě směrem k jižní stěně je seřazeno několik kamenů a socha ptáků. Aktivujte zvláštní pastorek vedle těchto kamenů, otočte se a jděte přímo dopředu, abyste našli další sochu ptáků. Třetí a poslední socha ptáka je nalezena na západ – použijte zvláštní pastorek k odhalení symbolů na stěnách. .

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  Vyjděte si jen na okraj útesu Severně od Wakukau Shoal najít Třetí kamenná břidlice. Měli byste najít sochu ptáků s mnoha nedalekými kameny. Zvláštní pastorka přitahuje fialovou linii od sochy do kamenů – sledujte linii a klouže přímo pod útesem, abyste našli wakukau hejno. Vyvolejte elektrogram a odhalí běžnou hruď a elektrickou kouli, která vám posílá klouzání k okraji útesu. Použijte zvláštní pastorka poblíž sochy ptáků k zobrazení symbolů na zdi a hlava zpět nahoru pomocí elektrické koule. Zasáhněte kameny ve stejném pořadí, jaké jste viděli na zdi, abyste si nárokovali hrudník.

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  Na mapě najdete kruh směrem k Severně od Shirikoro Peak – Zamiřte do této oblasti a získají si první kamennou břidlici. Uprostřed kruhu byste měli najít sochu ptáka obklopenou různými kameny. Kameny se mohou pohybovat, jakmile aktivujete zvláštní pastor. Chcete -li dokončit hádanku, musíte odpovídat kamenům s pořadí, který se symboly objevují v těsné mimo kruh. Jakmile jsou kameny na správném místě, vynikala se u sochy ptáka s Čtvrtá kamenná břidlice.

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  The Pátá kamenná břidlice lze nalézt na Mt Kanna – Zamířte severně od centra, abyste našli zářící sochu fialového ptáka, mírně skrytou pod šikmou skálou. Vyberte zvláštní pastorek a sledujte elektroelies, které se objevují kolem sochy ptáků – vedou vás k umístěním záhadných kamenů. Jakmile shromáždíte všechny tři, interagujte se skriptem Ishine pomocí tajemného kamene – to odhaluje symboly na zdi před nyní osvětlenými kameny. Zasáhněte kameny v pořadí, které se objevují na zdi, aby odhalili hrudní a kamennou břidlici.

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  The Šestá kamenná břidlice je na malém ostrově Západně od Wakukau Shoal. Stejně jako ostatní kamenné posuvné hádanky musíte spojit kameny na symboly na zemi. Jakmile jsou kameny na správném místě, bude se vedle sochy ptáka objevit vynikající hrudník.

  Mapa ostrova Genshin Impact Tsurumi

  Pro Sedmá kamenná břidlice, hlava Severně od moshiri slavnostního místa A z trasového bodu spadněte na římsu a uvidíte šest soch ptáků. Vezměte na vědomí pořadí soch ptáků a interagujte s nimi, dokud nebudou rozsvíceny všechny kameny – zasažte každý kámen v pořadí, kdy se objeví sochy ptáků.

  Takto vyřešit hádanky Stone Slate na ostrově Tsurumi. Pro více truhly jsou zde všechny genshinské dopadové svatyně hloubky.

  Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.