Všechna legendární umístění zvířat v Red Dead Redemption 2 | ShackNews, Red Dead Redemption 2 Legendární zvířata | Gamesradar

Legendární zvířata Red Dead Redemption 2 a jak je zabíjejí

Pokračujte ve čtení a naučte se místa, kde hráči najdou každý typ legendárního zvířete v Red Dead Redemption 2.

Všechna legendární umístění zvířat v Red Dead Redemption 2

Všechna legendární umístění zvířat v Red Dead Redemption 2

Objevte, kde najít každý typ legendárního zvířete potulovat divočiny Red Dead Redemption 2.

25. listopadu 2019 12:30

Red Dead Redemption 2 je hra, která se nakloní poměrně silně na jeho prvky inspirované přežití, a část toho znamená umožnění hráčům lovit a lovit různé typy zvířat. Mezi těmito zvířaty patří několik legendárních variací, které je těžší najít, obtížnější je zabít a stát šanci upustit legendární kůži a kožešiny. Nalezení všech může být trochu fuškou; Naštěstí máme umístění každého legendárního zvířete v Red Dead Redemption 2 uvedené níže.

Legendární lov zvířat a tipy

Legendární zvířata jsou vzácná v Red Dead Redemption 2 a hráči by byli moudří nejen k nim přistupovat opatrně, ale také je zabít s ohledem na. Může být těžké je sundat, ale za předpokladu, že hráči zvyšují použití svých zbraní, mají mnohem větší šanci vydělat si perfektní schovávání.

Všechna legendární umístění zvířat
Legendární aligátor Legendární bobr Legendární Bharati Grizzly Bear Legendární big roh Ram
Legendární boar Legendární Buck Legendární Cougar Legendární kojot
Legendární los Legendární Fox Legendární los Legendární Panther
Legendární pronghorn Legendární Tatanka Bison Legendární bílý bizon Legendární vlk

Spavné použití každé ze zbraní hry je dobrým praxí, do kterého se obecně dostat, ale pro legendární zvířata je to nutností, protože to jsou jediné způsoby, jak mohou hráči skóre legendární kůži potřebné k vytvoření veškerého nejlepšího vybavení v Trapperu.

Legendární mapa zvířat v Red Dead Redemption 2

Pokračujte ve čtení a naučte se místa, kde hráči najdou každý typ legendárního zvířete v Red Dead Redemption 2.

Legendární aligátor

Umístění legendárního aligátora

Legendární aligátor lze nalézt v jihovýchodní oblasti známé jako Lemoyne, na západním pobřeží jezera Lagras, krátké cesty jižně od hlavního útvaru vody.

Legendární bobr

Umístění legendárního bobra

Legendární bobr najdete ve východní oblasti známé jako Hannover, západně od Van Horn Trading Post, na severním pobřeží rybníka připojeného k řece na krátkou vzdálenost jižně od Elysianského bazénu.

Legendární Bharati Grizzly Bear

Poloha legendárního medvěda grizzly

Legendární medvěd Grizzly lze nalézt v severní oblasti známé jako Ambarino, v oblasti zvané Grizzlies East, severně a západně od O’Creagh’s Run.

Legendární big roh Ram

Poloha legendárního big roh berana

Legendární Ram Big Horn najdete v severní oblasti Ambarino, mimo Valentýn, v oblasti zaklíněné mezi řekou Dakota na východ a cattail rybník na západ.

Legendární boar

Umístění legendárního kanec

Legendární kanec najdete v oblasti známé jako New Hannover, na jižní straně, v oblasti zvané Bluewater Marsh, na východní straně řeky Kamassa.

Legendární Buck

Poloha legendárního babku

Legendární Buck najdete v regionu známém jako West Elizabeth, směrem k daleké západní straně mapy. Bude to v oblasti zvané Big Valley, západně od Mount Shamm a na sever od jezera Owanjila.

Legendární Cougar

Umístění legendárního pumy

Legendární Cougar najdete v nové oblasti Austin, poblíž jihozápadní hranice mapy ve hře, západně od Tumble queed v Gaptooth Ridge.

Legendární kojot

Umístění legendárního kojota

Legendární kojot najdete na západním konci regionu známého jako Lemoyne, těsně mimo Eris Field, na jih od Dewberry Creek.

Legendární los

Umístění legendárního elku

Legendární los najdete v severní oblasti zvané Ambarino, východně od Fort Wallace, téměř na jih od mostu Bacchus.

Legendární Fox

Umístění legendární lišky

Legendární liška najdete v západní Lemoyne v oblasti známé jako Scarlett. Bude to viset poblíž Mattockova rybníka, severně od města Rhodos.

Legendární los

Umístění legendárního losa

Legendární los najdete v severovýchodních extrémech mapy Red Dead Redemption 2 v regionu známém jako Ambarino, mimo západní břeh řeky Kamassa.

Legendární Panther

Umístění legendárního panteru

Legendární panter známý jako Giaguaro (myslím „Jaguar“) najdete v regionu známém jako Lemoyne, jižně od Rhodosu v oblasti známé jako Bolger Blade. .

Legendární pronghorn

Umístění legendárního pronghornu

Legendární pronghorn se nachází v New Austinu, krátkou jízdu od Fort Mercer, na západ od Rio del Lobo Rock v Rio Bravo.

Legendární Tatanka Bison

Umístění legendárního Tatanka Bison

Legendární Tatanka Bison najdete v jižních extrémech Západní Elizabeth, kvůli jižně od Stillwater Creek, krátkou jízdu od ranče MacFarlane a zlodějů přistání.

Legendární bílý bizon

Umístění legendárního bílého bizona

Legendární bílý bizon se nachází na severozápadní straně Ambarino, na západ od Barrow Lagoon, poblíž severovýchodního pobřeží jezera Isabella.

Legendární vlk

Umístění legendárního vlka

Legendární vlk najdete v centrálním Ambarinu, na severní straně řeky Dakota, přímo kolem Cotorra Springs.

S mapami a místy pro každé legendární zvíře z cesty mohou hráči začít lovit nejpůsobivější stvoření hry a cennější odměny. Nyní může být také ideální čas začít sledovat každou legendární rybu. Nenechte se nechat v prachu-držte se na vrcholu všeho v nejnovějším vydání na otevřeném světě Rockstar Games tím, že se vydáte na průchod a průvodce ShackNews ‘Red Dead Redemption 2.

Kevin Tucker je hlavní součástí vývojového týmu ShackNewsův vývoj. Pro otázky, obavy, tipy nebo pro sdílení konstruktivní kritiky ho lze dosáhnout na Twitteru @Dukeofgnar nebo prostřednictvím e-mailu v [email protected].

  • Hry Rockstar
  • Průvodce
  • Red Dead Redemption 2

Legendární zvířata Red Dead Redemption 2 a jak je zabíjejí

Legendární zvířata Red Dead Redemption 2 jsou z větší části obzvláště nebezpečná stvoření, s výjimkou několika několika, které jsou prostě nepolapitelné, ale v každém případě vyzkoušejí vaši loveckou mettlu, pokud se pokusíte vystopovat a zabít je. Existují však větší odměny než vychvalovací práva na jejich odstranění v Red Dead Redemption 2, protože po dokončení lovu také nárokujete vzácné kopci a další trofeje, které lze převést na lov a příslušenství, které vám pomůže vyniknout z davu. Legendární medvěd s Red Dead Redemption 2 na začátku kapitoly 2 je vaším prvním úvodem do tohoto světa zvířat, ale po počáteční výměně je na vás zcela nalezen zbývající zvířata jako vedlejší činnosti, takže vědět, kde (a kdy) Můžete je sledovat, jsou cenné informace.

Existuje 16 z těchto působivých zvířat, které lze najít, přičemž každá potuluje se svou vlastní skvrnou půdy rozložené po čtyřech rocích červených mrtvých vykoupení 2 mapy. Lov těchto trofejních zabití, takže můžete sbírat jejich jednotlivé drobnosti vyžadují znalost jak o jejich poloze, tak taktiku, kterou můžete zaměstnat, když se s nimi setkáte tváří v tvář, aby se nebolili – nebo vás neroztrhají na skartování – v závislosti na velikosti nepřítele, se kterým se zabýváte. Naše průvodce legendárními zvířaty Red Dead Redemption 2 poskytne podrobnosti o tom, kde tyto stvoření najít, a také některé užitečné tipy, jak získat to nejlepší z zvířat.

Varování spoileru: Tři z legendárních zvířat jsou v oblasti mapy, která je samotným velkým spoilerem. Než popisujeme tato místa, bude varování spoileru. Můžete také sledovat průchod legendárních zvířecích lovů v našem videu níže:

  • umístění a jak je chytit
  • Red Dead Redemption 2 Místa zvířatnajít každý druh

1. Legendární Bharati Grizzly Bear

Umístění: Grizzlies East, Ambarino

Tato naprostá jednotka je zatraceně zabíjenější než váš průměrný medvěd. Poprvé se s tím setkáte ve druhé kapitole, zatímco lovíte s Hosea během mise „EXITUSED BRUISED EGO“. Protože pravděpodobně budete mít pistoli a luk při zahájení uvedené mise, existuje velká šance, že nebudete moci zabít medvěda. Neboj se. Stačí se vrátit na své lovecké místo severně od O’Creahova běhu v Grizzlies East o několik hodin později, když jste dostali rádi Springfield nebo Rolling Block Rifle v Artur’s Arsenalu, a několik dobře umístěných výstřelů expresní munice do srdce vůle podlaha brutální.

2. Legendární Buck

Umístění: Big Valley, West Elizabeth

Buck visí ven v vadých lesích Big Valley, které najdete krátkou jízdu na severozápadě z města Strawberry. .

3. Legendární bighorn Ram

Umístění: Cattail Pond, New Hanover

Značné ovce milosti na východ od rybníka na Kattail, která se nachází krátkou jízdu od Valentýna. Stejně jako většina ostatních legendárních tvorů na tomto seznamu zabije puška RAM s nejméně možným rozruchem. Položili jsme naši do země srdcem, pak druhé kolo k hlavě.

4. Legendární bílý bizon

Umístění: Jezero Isabella, Ambarino

Tento hovězí zákazník sídlí v chladných podpisech jezera Isabella, na sever od Grizzlies West. Než cestujete do chladného regionu, ujistěte se, že se oblékáte do teplého oblečení, nebo Arthurovo zdraví začne rychleji odtékat. Stopaná stezka bizona se obvykle vynoří na svazích poblíž zamrzlého jezera. Vysoce výkonná puška je jediný způsob, jak jít s tak statným kořistí kořisti.

5. Legendární vlk

Umístění: Cotorra Springs, Ambarino

Opravdu si nemůžete nechat ujít lovecké místo tohoto vlku. Půvabný predátor najdete mezi gejzíry Cotorra Springs, jihozápadně od indického tábora Wapiti. Díky těsné blízkosti bestie k rezervaci je pravděpodobné, že narazíte na prameny a dokončíte jeden z misí pro deště Fall. Jediný výstřel do srdce s puškou Springfield by měl vložit Wolfie.

6. Legendární los

Umístění: Roanoke Ridge, Ambarino

Tento kolosální býložrav, postavený spíše jako žirafa než los, vyžaduje silnou zbraň. Doporučujeme použít pušku Carcano, pokud chcete los snížit co nejméně výstřelů. Moose najdete poblíž zalesněného jezera poblíž Roanoke Ridge. Je to překvapivě rychlé pro tak masivního tvorby, takže se ujistěte, že použijte mrtvé oko a zaměřte na srdce a krk.

7. Legendární bobr

Umístění

Můžete zabít tento rozrušeně roztomilý albínský bobr jedním dobrým výstřelem z pušky Varmint. Předvídatelně ji lze nalézt poblíž malé přehrady na břehu řeky poblíž Butcher Creek, která leží na západ od Trading Post Van Horn. Zabíjení rozkošného tvoru je dost špatné, takže alespoň polohumanní.

8. Legendární boar

Umístění: Blue Water Marsh, Lemoyne

Pumbaa je vážně výstřední kamarád najdete v bažinách severně od Lagrasu v oblasti Lemoyne na mapě. Šelma vás šťastně zvětšuje na dohled, takže se ujistěte, že si vezmete zbraň s slušnou mocí ohně. Luk s otrávenými šípy nebo puškou Springfield jsou dobří kandidáti na práci oinkeru.

9. Legendární kojot

Umístění: Old Greenbank Mill, New Hanover

Kromě Pantheru – více o rozzlobeně osvobozující velké kočce – neexistuje žádné legendární zvíře, které jsme měli více potíže s třením než tento kojot. Tento skotský predátor najdete v kopcích Scarlett Meadows. Pokud to vystrašíte, zvíře předvádí svůj sprint s posílením roadrunner, takže se ujistěte, že jste ji odložili jediným čistým výstřelem pomocí pušky Springfield.

10. Legendární Fox

Umístění: Mattock Pond, Lemoyne

Udělejte tohoto zákazníka FOXY méně než fantastickým tím, že jej naplníte plnou olova z Varmint Rifle. Liška najdete poblíž rybníka Mattock, který leží severně od města Rhodos. Pokuste se na to dostat skok, protože pokud záludný zákazník uniká vašemu prvnímu výstřelu a šťouchnutí do keřů, může být opravdu obtížné ho dohnat.

11. Legendární los

Umístění: Bacchus Station, Cumberland Forest

Nádherný pastvina najdete právě na východ z bakchus stanice v oblasti Cumberland Forest. . Puška Springfield naložená expresní nebo vysokorychlostní municí by měla zvíře sundat ve dvou nebo třech výstřelech za předpokladu, že se zaměřujete na jeho vitály.

12. Legendární bullgator

Umístění: Lakay, Bayou Nwa

Bullgator je naprostý b ** tard. Více dinosauru než Gator, tato gargantuanská bažina najdete v Bayou Nwa, západně od Lakay a jen pár minut jízdy na sever od svatého Denise. Chcete -li, aby stvoření ukázalo, musíte nejprve dokončit příběhovou misi „pronásledování země“ kapitoly 4 “. Bullgator je nejsilnějším zvířetem ve hře, takže doporučujeme, aby to odstřelovalo z dálky pomocí pušky Rolling Block. Jen buďte upozorněni, že vám monstrum bude účtovat … a je to děsivě rychlé.

Varování, poslední čtyři legendární zvířata Red Dead Redemption 2 se nacházejí buď na absolutních územích spoileru, nebo jsou nejvíce nepolapitelná zvířata ve hře. Takže přejděte pouze tehdy, pokud jste odhalili celou mapu Red Dead Redemption 2, nebo nevadí to spoilery.

Připraven? Dobře, byli jste varováni.

13. Legendární Cougar

Umístění: Gaptooth Ridge, nový Austin

Tento chlupatý ďábel najdete na lovu poblíž Gaptooth Ridge, trochu západně od Tumbleweed v New Austin. Jakmile to provedete, sledováním jejích různých pozůstatků kožešin a značek tlapky, zůstaňte v pohotovosti; Cougar je nesmírně obtížné zasáhnout mimo režim mrtvého oka, a pokud jste všichni z omáčky s pomalým motem, můžete očekávat rychlé mauling. I když byste měli opravdu použít pušku pro čisté zabití, také bychom si vzali poloautomatickou brokovnici, jen pro případ, že se ocitnete v rámci okusování velké kočky.

14. Legendární pronghorn

Umístění: Rio del Lobo Rock, New Austin

Tento antilopový hybrid najdete poblíž Rio del Lobo Rock v oblasti Rio Bravo. Otravně, náš byl poněkud příliš rád život, několikrát od nás unikl. Chcete -li si dát nejlepší šanci na čisté zabití, použijte odstraňovač vůně, aby se Arthur nevyčistoval, jak se blíží psaní. Čistý a pravý úder s lukem by měl zvíře položit jedinou šipkou.

15. Legendární Takana Bison

Umístění: Manteca Falls, New Austin

Tato vážná deska hovězího masa na severozápad od Manteca Falls v New Austin. Zjistili jsme, že náš bizon je překvapivě poslušný a sotva to odpálil oko v přítomnosti našeho Arthura … no, dokud jsme nezačali střílet chudou zvíře do obličeje s naší důvěryhodnou puškou Springfield. Čtyři kola expresní munice by měla stačit k tomu, aby byla práce dokončena.

16. Legendární Giaguaro Panther

Umístění: Bolber Blade, Lemoyne

Nejvíce nepolapitelné legendární zvíře ve hře a ten, do kterého budete muset investovat nejvíce času dříve. Tato tajně kočka se vynoří až poté, co dorazíte na 9 výzev Master Hunter Red Dead Redemption 2, přičemž můžete najít prowling na západ od Shady Belle v Lemoyne, ne příliš daleko od určitého město inspirovaného New Orleans. Vezměte si pušku a brokovnici, abyste se ujistili, že Kitty nedostane vražedně nadměrně. Jakmile byl Panther položen, dopřejte si sklenici whisky XX, abyste oslavili skutečnost, že Morgan úspěšně lovil 16 nejneuvěřitelnějších zvířat RDR2.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.