Všechna místa pro kočky ve snovém městě v Destiny 2 | ShackNews, Destiny 2: Forsaken – kde najít všech 8 koček ve snovém městě | VG247

Destiny 2: Forsaken – kde najít všech 8 koček ve snovém městě

Zamířte k otvoru ve skalách, které byste použili k Páteř Keres A podívejte se přes okraj. Existuje několik říms, které můžete skočit dolů, a pokud se držíte doprava, nakonec se dostanete do jeskyně, kde najdete první kočičku. Představte mu malý dárek a vypustí trochu meow a zmizí a zanechá za sebou nějakou kořist.

Všechna kočičí umístění ve snovém městě v Destiny 2

Všechna kočičí umístění ve snovém městě v Destiny 2

Naučte se, kde najít všechny kočky skryté kolem snového města v Destiny 2.

18. září 2018 10:25

Po celém městě sny jsou kočky, které přijímají nabídky, jako malý dárek, které slabě voní mátou. Nalezení všech těchto koček může být složité, protože jsou skryty v nejasných místech, často daleko od vyšlapané stopy. Hráči, kteří si přejí sbírat úplnou sadu brnění Reverie, budou muset najít všechny kočky a dát jim dárek.

Všechna kočičí umístění ve snovém městě

Kolem snového města je skryto devět koček a po dávání těchto koček malý dárek, Odměňují hráče kouskem zbroje. Sestava brnění Reverie je nesmírně výkonná, protože zvyšuje poškození hráče ve snovém městě, i když se také zvyšuje škoda proti hráči. Naštěstí existuje způsob, jak odstranit negativní část mod z brnění a ponechat jen pozitivní účinek

Nezapomeňte se podívat na náš průvodce na všech zkorumpovaných místech vajec a také na všech vzestupných truhly. Bez jejich dokončení nedokončí žádné odemknutí pečeti prokletí!

Destiny 2 Dreaming City Cats

Pro ty, kteří dávají přednost videu, podívejte se na krátké video níže pro umístění všech koček, nebo pokračujte v pokynech a obrázcích jejich umístění.

Pokud jde o umístění všech koček, lze je nalézt v každé hlavní oblasti, i když jsou všechny zastrčeny z cesty. Hráči budou muset mít malý dárek, aby získali odměnu. Rovněž stojí za zmínku, že po obdržení dárku kočka zmizí.

Dreaming City Cat 1 – Spine of Keres

Vstup do páteře Keres se šipkou směřujícím na kočku

První kočka najdete za chrámem Oracle v páteři Keres. Začněte u Divalian Mists, vydejte se přímo dopředu a projděte jeskyní vlevo plné modrého krystalu. Překročte mezery na trati, abyste dosáhli páteře Keres, před vámi bude malá aréna s nepřáteli. Místo toho, abyste šli směrem k budově, zůstaňte na levé straně a najděte cestu, která vede na straně oblasti.

Hráč stojí za budovou, šíp nakreslil na zemi přes most a cestu

Pokračujte podél této postranní trasy, překročte mosty a jděte po schodech nahoru, a najděte velkou zeď vyrobenou z modré skály s otvorem v ní. Přeskočit se přes díru a na římse níže je kočka.

Dreaming City Cat 2 – Spine of Keres

Vnitřek budovy Oracle v páteři Keres

Druhá kočka ve snovém městě se nachází v horní části chrámu Oracle v páteři Keres. Začněte u Divalian Mists, cestujte přímo dopředu a pak projděte tunelem vlevo z modrého krystalu. Pokračujte podél trati, skákejte přes mezery a pak se vydejte přímo přes arénu, abyste našli Oracle Room (stejná místnost, kde mohou hráči nabídnout Oracle). Pomocí balkonů vyskočte do nejvyššího bodu a jděte na konec chodby a najděte kočku poblíž okna.

Dreaming City Cat 3 – Divalian Mists

Útes na sever od Divalian Mists

Třetí kočka ve snovém městě se nachází v Divalian Mists, přímo před rychlým bodem cestování. Jděte rovnou dopředu k útesu (s modrou jeskyní vlevo a tratí na Rheasilvia vpravo) a podívejte se přes okraj. Pod útesem je řada římsů vedoucí do jeskyně, která skrývá kočku.

Dreaming City Cat 4 – Rheasilvia

Petra stojí na pravé straně, zatímco sochu lze vidět ve vzdálenosti nahoru

Tato čtvrtá kočka je trochu obtížnější najít, protože je daleko od vyšlapané stopy. Vydejte se do Rheasilvia tím, že začnete rychlým cestováním Divalian Mists a jděte přímo dopředu. Jděte kolem dveří do slepé studny a najděte stopu, která vede uvnitř hory. Pokračujte tím, dokud narazíte na otevřenou část s některými bedny a dalšími bojovými kanystry.

Hráč se postaví vysoko na útesu s výhledem na Petra

Jděte doleva a sledujte římsy. Přeskočte doprava přes mezeru a použijte další sadu říms k ovinutí kolem hory. Podívejte se na mezeru a uvidíte další sérii římsů vedoucí k modré soše. Vyšplhejte se na úbočí hory, abyste dosáhli modré sochy, na nohou je kočka.

Dreaming City Cat 5 – Rheasilvia

Mimo hlavní budovu v Rheasilvii

Pátá kočka ve snovém městě najdete mimo hlavní budovu v Rheasilvii. Začněte tím, že budete čelit budově a poté se vydejte po špičce doleva (před mostem). Postupujte podle cesty k okraji útesu, kde by mělo několik stromů růst a skočit dolů do větve, abyste našli kočku.

Snění městské kočky 6

Chodby Harbinger

Šestá kočka najdete uvnitř ACLUDE HARBINGEROVÉHO, TEMPLEUS KRUTA. Začněte tím, že čelíte chrámu a hlavou dovnitř, sledujte cestu hlouběji do chrámu. Projděte obří sochu uprostřed a vezměte si přímo v další místnosti. V další chodbě se podívejte na to, kde jste vstoupili, abyste našli místnost s velkým stromem, na vrcholu stromu je kočka.

Dreaming City Cat 7 – Harbinger’s Aclude

Podzemní chrám v Harbingeru

Sedmá kočka v Destiny 2’s The Dreaming City najdete hluboko v oblasti Rheasilvia, v odloučení Harbinger, konkrétně v podzemním městě. Začínat mimo chrám v Rheasilivě, zamířte dovnitř a sledujte hlavní cestu podél. Kolem sochy, přes chodbu (ignorování místnosti se stromem) a do velké podzemní jeskyně. Podívejte se doprava, abyste si všimli budovy, kočka je na okraji střechy. Použijte skály na stranu k dosažení kočky.

Dreaming City Cat 8 – The Strand

Po boku pramene ve snovém městě vine tenká cesta

Osmá kočka ve snovém městě se nachází v prameni, těsně před zahradami Esila Area. Vydejte se směrem k zahradě a zastavte se v malém rozhledném bodě. Vyšplhejte se na útes na stranu a dosáhnete kočky ukryté vedle stromu.

Snění městské kočky 9

Zahrady Esily ve snovém městě

Devátá kočka ve snovém městě se nachází v zahradách Esily. Z pramenu se vydejte do zahrad Esily (oblast na jihu s kruhovým/květinovým vzorem). Projít krystalovým tunelem a pokračujte po stopě. Když vstoupíte do zahrady, projděte hlavním vchodem a držte se na levé straně poblíž útesu. Vyskočte na skalní formaci a najděte kočku poblíž stromu.

Nalezení všech snových městských koček je skvělý způsob, jak odemknout více vybavení a odškrtnout různé úkoly v Destiny 2. Nezapomeňte se podívat na průvodce strategií ShackNews Destiny 2 Complete Strategy Průvodce pro další průvodce, jako jsou průvodce s plné nájezdy a sběratelské průvodce.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

Destiny 2: Forsaken – kde najít všech 8 koček ve snovém městě

Mezi mnoha pronásledováními, které můžete získat v Destiny 2: Forsaken, jste si možná všimli jednoho volaného Malý dárek, který je popisován jako vonící slabě máta.

Nemůžete sledovat tento purrsuit, tolik hráčů se nechalo trochu zmateně, co s tím dělat.

Už se nedělejte starosti, hráči Destiny, protože jsme našli odpověď: Kočky. Osm koček, aby byly konkrétní, které jsou rozptýleny přes Snění město mapa. Budete muset udělat trochu skákání a hledat tyto lesklé, ale nepolapitelné moggies, ale jakmile je najdete, upustí, docela slušné legendární vybavení.

Nalezení těchto koček přispěje k Tajná tajemství Bouty z Petra Venj, stejně jako nalezení jakýchkoli hrudníků, zatímco Ascendant Buff je aktivní nebo dokončuje mise Corsair Down.

Destiny 2: Forsaken Cat Locations

Divalianské mlhy

  • Kat 1

Zamířte k otvoru ve skalách, které byste použili k Páteř Keres A podívejte se přes okraj. Existuje několik říms, které můžete skočit dolů, a pokud se držíte doprava, nakonec se dostanete do jeskyně, kde najdete první kočičku. Představte mu malý dárek a vypustí trochu meow a zmizí a zanechá za sebou nějakou kořist.

Rheasilvia

  • Kočka 2

Přejděte na západ od mapy Rheasilvia a zamířte na základnu Petra Venj obsazený vlevo od výstupu z jeskyně. Budete skákat na skály přímo napříč, pak k těm na pravé straně. Sledujte skály nahoru a kolem doleva a skočte přes platformy. Poté budete chtít skočit na okraj útesu vpravo a měřítko zeď, dokud nenajdete velkou krystalickou strukturu s kočičkou na dně.

Kat 3

Další kočku najdete na severovýchodě mapy. Budete chtít jít do Harbingerova odloučení a propracovejte se do pokojů, dokud nenajdete místnost s zářivkovým stromem. Kitty bude posazena nahoře a čeká na nalezení.

  • Cat 4

Tato kočka není příliš daleko od kočky 3, takže vycházejte ze stromové místnosti a vydejte se přímo venku. Stejně jako ukončíte budovu, otočte se doleva, kde jsou vedle fialové budovy nějaké skály.

Budete chtít vyskočit do místnosti a následovat její okraj doleva doleva, abyste našli další kočku. Procházení sloupů a být trochu složitý a potřebuje nějakou trpělivost a mít na paměti odpočítávání hranic, pokud jdete příliš daleko po střeše.

Strand

  • Cat 5

Náš pátý chlupatý přítel je v Zahrady Esily Na samém jihu mapy. Zamířte do zahrady a objímáte zeď napravo. Na druhé kruhové desce by měly být dva skalnaté kopce; Budete chtít vyšplhat na to vpravo. Nahoře na vás bude čekat přítel pod stromem.

  • Kat 6

Naše další kočka je na podobném místě. Opět se budete chtít vydat na místo, kde je vstup do zahrad. Přejít na balkón a začněte stoupat po skálech napravo. Po dvou nebo třech skocích uvidíte další kočičku těsně za skalní tváří.

Páteř Keres

  • Kat 7

Chcete -li najít tuto kočičku, vezměte doleva na fialovém mostě místo toho Budova Oracle. Sledujte po schodech a cestách, dokud se nedostanete k velké geodové struktuře s ponořením uprostřed. Vyskočte a zjistíte, že koťátka se skrývá právě na druhé straně ponoření do keřů.

  • Cat 8

Naše poslední kočka najdete v budově Oracle. Budete chtít vyskočit na každou úroveň, abyste dosáhli toho, který přehlíží celou místnost. Napravo existuje další taková platforma. Pokud budete potřebovat, budete muset přeskočit.

Jakmile jste napříč, zahněte doprava po chodbě a najděte poslední kočku zírá z okna.

Nyní jste našli všech osm koček snů! Doufejme, že obdržíte nějaké dobré vybavení v kořistních kapkách, včetně reverie Dawn Gear a několik zajímavých zbraní. Je dobré mít nějakou hloupou zábavu zpět v Destiny 2: Outsaken po vážnosti posledních několika týdnů.

Pro všechny věci Destiny 2: Forsaken, podívejte se na našeho Ultimate Guide zde. Chcete posílit svou sílu a znovu se znovu upravit a dostat se dopředu v Gambit Prime? Poté se podívejte na náš Destiny 2: Gambit Prime a The Reckoning Guide.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!