Všechna umístění stop sign ve Fortnite | Shacknews, Fortnite | Zničit stopky – výlet na výlet – Gamewith

Fortnite Destroy Stop Megists – Road Trip Challenge

Abyste si našli nějaké stopky, budete muset vědět, kde hledat. I když se nám ještě nepodařilo najít všechny stopky, narazili jsme natolik, abychom vám pomohli dokončit vaši výzvu a zničit deset z nich. Všechny jsme je označili na mapě, kterou jsme zahrnuli výše.

Všechna místa zastávky ve Fortnite

Všechna místa zastávky ve Fortnite

Naučte se, jak najít a zničit deset stop značek s oblečením katalyzátoru ve Fortnite.

2. srpna 2019 13:35

Fortnite Season 10 je konečně tady as tím přichází spousta nových výzev a úkolů pro hráče, které se mají dokončit. Normální týdenní systém výzvy se věci trochu změnil, ale celkový způsob, jakým se problémy s výzvami moc nelišily. V této příručce vám ukážeme, jak najít a zničit deset stop značek ve Fortnite Season 10 při používání oblečení Catalyst Outfit.

Všechna místa zastávky ve Fortnite

I když by se to mohlo zdát jako snadná výzva, je to vlastně docela obtížnější, než byste si nejprve mysleli. Jistě, může se to zdát, že by všude byly stopky, ale na ostrově Fortnite to není případ Fortnite. Místo toho se budete muset podívat, pokud chcete najít nějaké stopky, které můžete zničit.

Než však skočíme do hlavy, pojďme si promluvit o oblečení Catalyst. Toto je součást odemknutí kůže Tier 1 pro novou bitevní průkaz této sezóny, což znamená. Jak již bylo řečeno, stačí vybavit její standardní verzi, abyste dokončili tuto výzvu.

Všechna místa zastávky ve Fortnite

Abyste si našli nějaké stopky, budete muset vědět, kde hledat. I když se nám ještě nepodařilo najít všechny stopky, narazili jsme natolik, abychom vám pomohli dokončit vaši výzvu a zničit deset z nich. Všechny jsme je označili na mapě, kterou jsme zahrnuli výše.

Chcete -li najít dostatek stop značek, budete chtít navštívit čtyři klíčová místa na mapě. Nejprve si udělejte cestu do slaných pramenů. Jsou zde alespoň dva stopky a můžete je přidat do svého kontrolního seznamu snadno.

Dále přejděte do Mega Mall. Jakmile tam, hledejte další dva stopky kolem západního konce obchoďáku, těsně předtím, než se dostanete do oblasti skutečného pásmového centra. Mohou tu být také nějaké další stopky, ale my jsme je neviděli.

V Paradise Palms najdete také dva nebo více stop. Nejjednodušší způsob, jak je najít, je podívat se na křižovatky v malé černošské čtvrti.

Nakonec najdete další čtyři (nebo více) stop značek v Pleasant Park. Samozřejmě, jako jedno z větších míst na mapě, je rozhodně možné, že je jich několik dalších.

Nyní, když víte, jak najít a zničit deset stop ve Fortnite, ujistěte se, že se vydáte zpět k našemu Hub Fortnite Guides, abyste ještě více pomohli řešit nejnovější výzvy v této sezoně. Budeme i nadále dávat pozor na jakékoli další stopky a podle potřeby je přidat na naši mapu.

Joshua je držitelem bakaláře výtvarných umění v kreativním psaní a zkoumá svět videoher tak dlouho, jak si pamatuje. Užívá si vše od rozsáhlých RPG až po malé, kousnutí indie drahokamy a vše mezi tím.

  • Epické hry
  • Průvodce
  • Fortnite
  • Fortnite: Battle Royale
  • Fortnite sezóna 10

Stopky Fortnite Season 10

Dokončete „Zničit stopky s oblečením Catalyst“ pro výzvy Fortnite Season 10 Week 1 Road Trip This This Guide. To zahrnuje umístění značek stop!!

Obsah

Články mise na silnici

Zničte stopky s výzvou pro výzev Catalyst Outfit

Shrnutí výzvy

Zničte stopky s výzvou pro výzev Catalyst Outfit

Normální Zničte 10 stop značek s oblečením katalyzátoru
Prestiž Zničte 7 stop značek s oblečením katalyzátoru v jednom zápase

Je čas zastavit zastavení značek! Oblékněte si outfit katalyzátoru a zničte stopky, abyste tuto výzvu dokončili!

Vyžaduje dokončení pokožky katalyzátoru

Vyžaduje dokončení pokožky katalyzátoru

Nemůžete jen zničit stopky. Budete muset mít na sobě oblečení katalyzátoru, který můžete odemknout ihned po zakoupení sezóny 10 Battle Pass.

Umístění značek Stop

Umístění značek Stop

Příjemné zastávky parku

Příjemný park

Pleasant Park má v okolí masivní 11 stop! Pokud máte místo sami, můžete tuto výzvu dokončit na jednom sezení! To je velmi dobré při pokusu o prestižní výzvu.

Další obsah přijde brzy

Brzy přidáme další místa. Zkontrolujte aktualizace!

Značky Fortnite Stop: Kde zničit stopky s oblečením Catalyst v sezóně 10

Zničte stopky Fortnite

Co vám někdy udělaly značky Fortnite? Ať tak či onak, tyto užitečné známky bezpečnosti silničního provozu klesají, protože jsou cílem jedné z nových výzev lesklé sezóny Fortnite. Nová sezóna samozřejmě trochu přebalila své výzvy k bitevnímu průchodu, takže bychom měli říkat mise Fortnite Season 10, protože tuto výzvu najdete na kartě pro silniční výlet Fortnite Mission.

Co tedy musíte udělat, abyste tento cíl odšknili? Jednoduché: Zničte 10 stop značek s oblečením katalyzátoru. Jedná se o červené silniční značky tvarované jako osmiúhelník a mělo by být velmi snadné je vidět na silnicích a ještě snadnější zničit jedním zásahem z jakékoli zbraně ve hře. Po celou dobu budete také muset nosit oblečení katalyzátoru, což je jedna z počátečních skinů odměňování bitevních průchodů.

Kde tedy můžete najít všechny stopky Fortnite? Jak potřebujete zničit 10 stop značek pro tuto misi, musíte se vydat na to, abyste dávali pozor na silnice a ulice mapy Fortnite. Podívejte se zejména na všechny křižovatky a velká pojmenovaná místa, protože mají mnohem více stop značek. Zdaleka nejlepším místem pro vyhledávání je v Pleasant Parku, zejména Crosswalks. Níže uvedeme seznam, kde najdete 10 z těchto znaků, které můžete zničit pro sladký, sladký pokrok bitevního průchodu, což by vám mělo pomoci odemknout několik nejlepších kůží Fortnite.

Stopky Fortnite

Dva stopky Fortnite lze nalézt ve starší příměstské části Velkoobchod plocha. Jedna značka Fortnite Stop lze nalézt v Paradise Palms. Neuvěřitelný 13 Stop značek Fortnite lze nalézt v Příjemný park. Samozřejmě, s tolika z nich napěchovaných na malém místě vás možná přemýšlíte, kde jsou konkrétně v Pleasant Parku, takže jsme šli dopředu a označili je na mapě, kterou si můžete prohlédnout níže.

Stopky Fortnite

Když zaškrtnete všechny výzvy pro výlet, odemknete prestižní verzi mise, která vás zavádí zničením sedmi značek Fortnite v jednom zápase. Pro tento budete chtít přistát v Pleasant Parku před smečkou a držet se na severní straně města, kde můžete snadno najít osm stop značek. Zkuste to v týmu Rumble, pokud to pro vás dělají jiní hráči, protože alespoň můžete respawn.

Zde je rychlé video předvádějící všechny nové skiny a kosmetiku Battle Pass:

Thumbnail YouTube

Stále hledáme další pojmenovaná místa, abychom zkontrolovali, zda je tam více stop Fortnite, ale protože potřebujete pouze zničit 10 výše uvedený seznam by měl stačit.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.