Všechny Apex Legends zařadily změny v sezóně 17: RP odstraněno, aktualizace anti -cheat, více – Charlie Intel, Apex Legends Dev Promises se umístila po změnách po „Unrewarding“ sezóně 17 – Dexerto

Apex Legends Dev Promises se zařadily změny po „neusmětové“ sezóně 17

Apex Legends Season 17 představí některé vzrušující změny pro hodnocení.

Všechny Apex Legends zařadily změny v sezóně 17: RP odstraněno, aktualizace anti-cheat, další

Balistická směřování inteligentní pistole na popel v Apex Legends

Apex Legends Season 17 přináší do hry nějaký vzrušující obsah, protože hráči nejen dostávají novou legendu, balistickou, po sezóně bez nové tváře, ale Devs také přináší změny mapy na světě, nové mistrovství zbraní, nové zbraně systém a některé smysluplné změny.

Článek pokračuje po reklamě

League Apex Legends jsou nesmírně populární, přičemž mnoho hráčů každé sezóny brousí, aby dosáhli vyšší pozice.

Mnozí mají pocit, že jsou potřebné změny, aby byl režim příjemnější a spravedlivější, a naštěstí se Apex Legends Season 17 bude snažit poskytnout aktualizaci hodnocených lig, aby to udělalo jen. Takže pro zájemce o všechny změny v hodnocení sezóny 17 Apex Legends, zde je náš kompletní průvodce.

Článek pokračuje po reklamě

 • Každá Apex Legends Season 17 zařadila změnu
 • Apex Legends RP nahrazený žebříkem
 • Hlavní změny dohazování
 • Apex Legends Season 17 přináší aktualizace anti-cheat

Wraith v novém rozsahu střelby sezóny Apex Legends

Apex Legends Season 17 představí některé vzrušující změny pro hodnocení.

Každá Apex Legends Season 17 zařadila změnu

Zde je každá změna apexové legendy přicházející v sezóně 17:

Článek pokračuje po reklamě

 • Hodnocené body byly nahrazeny žebříkovými body a náklady na založení zápasu jsou nyní statické (-35).
 • Hráči získají bonus ke svému skóre na základě zabití, asistencí a dovedností v lobby.
 • Matchmaking bude nyní založeno spíše na skrytém hodnocení dovedností (MMR) než.
 • Už žádné rozdělení na hodnocení, místo toho budou hráči na začátku každé sezóny resetovat své hodnocení a budou muset dokončit 10 prozatímních zápasů, aby se zařadili.
 • Zvýšená požadovaná úroveň pro hraní od 25 do 50.
 • Hráči již nebudou skóre za zabití stejné osoby více než jednou ve stejném zápase.

Apex Legends RP nahrazený žebříkem

Jednou z nejvýznamnějších změn přicházejících v Apex Legends Season 17 je odstranění RP z hodnocení. V nové sezóně budou hráči místo toho vydělávat žebříkové body (LP) a cílem devs s touto změnou je soustředit se na zabití a umístit je více na vítězství v bitvě Royale.

Hlavní změny dohazování

Matchmaking for Apex Legends Ligaed Leagues také obdržel generální opravu, protože hráči budou nyní shoduni s ostatními na základě dovedností spíše než na hodnocení. Apex bude nyní obsahovat skryté hodnocení MMR, který bude mít dohazování k tomu, aby vás odpovídalo podobně kvalifikovaným hráčům.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Devs také představil způsob, jak učinit dohazování spravedlivější napříč různými jednotkami prostřednictvím tohoto systému MMR.

Stejně jako změny dohazování za účelem zlepšení celkového zážitku pro ligy na hodnocení Apex Legends, Devs také přinese některé aktualizace anti-cheat v boji proti podvodníkům a hackerům.

Apex Legends Season 17 zařazená také získá některé aktualizace anti-cheat.

Apex Legends Season 17 přináší aktualizace anti-cheat

V boji proti bitvě proti podvodníkům a hackerům také Devs zvýšil své úsilí proti cheatům. Celková úroveň hráče potřebná k účasti na hodnocených ligách byla změněna z 25 na 50, což pro hráče ztěžuje vytvoření nového účtu a broušení lobby s nižším hodnocením.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní existují prozatímní zápasy, které zpomalují podvodníky ještě více a nové změny bodování znamenají, že hráči nemohou podvádět tím, že zabíjejí stejné nepřátele znovu a znovu. Devs také tvrdí, že mají nové metody detekce, aby hledali podvodníky a hackery. A konečně, oddělení MMR a žebříkových bodů ztěžuje podvodníky, aby se propracovali po řadách, aniž by byli chyceni.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše pro změny sezóny Apex Legends Season 17. Další informace najdete v některých našich dalších průvodcích níže:

Článek pokračuje po reklamě

Kredity obrázků: Respawn Entertainment

Apex Legends Dev Promises se zařadily změny po „neusmětové“ sezóně 17

Hero Anime tematická událost

Respawn Entertainment

Očekává se, že událost hrdiny Anime dorazí na konci července.

Člen týmu Apex Legends Dev ujistil fanoušky, že mohou očekávat, že změny v sezoně v 18. sezóně poté, co někteří hráči tvrdili, že zkušenost sezóny 17 byla nereála.

Stejně jako u většiny konkurenceschopných střelců má Apex Legends tři hlavní režimy, ve kterých se má zažít Battle Royale: Hodnotící a unakred TIOS & DUOS.

Zatímco oba režimy v podstatě hrají stejně, hodnocené režimy stupňují výkon člověka a hráči mohou stoupat přes řady nebo klesnout do níže na základě toho, jak dobře mají v zápasech.

Článek pokračuje po reklamě

Někteří hráči bohužel zjistili, že zkušenost se zařazením do sezóny 17 chybí. V reakci na nějakou zpětnou vazbu komunity jeden z členů Apex Legends Dev Team potvrdil.

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends Dev ujišťuje změny v příští sezóně

Potvrzení přišlo od jedné z Apex Legends hodnocených designérů, Aaron „Exgeniar“ na Apex Legends Subreddit.

Exgeniar odpověděl na vlákno s názvem „Přání se tento okamžik cítil více odměňující“, kde jeden fanoušek ukázal snímek z nich, který dosáhl hlavního hodnosti v sezóně 17.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Pohodený designér ujistil fanouška, že by měli být hrdí na svůj úspěch, a poznamenal, že to vypadalo, jako by „porazili spoustu hráčů, jejichž MMR je vyšší“ než jejich vlastní a že v podstatě porazili šance.

Apex Legend Dev Reakce na hodnocení v sezóně 17 Reddit

Někteří fanoušci však využili příležitosti a položili se, když byl kolem, když se jeden hráč zeptal: „Takže si myslíte, že současný systém je v pořádku? Existují nějaké změny, které můžeme očekávat příští sezónu?“

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Apex Legends daly krátkou, ale definitivní odpověď na otázku: „V příští sezóně můžete určitě očekávat změny [hodnocené].“

Bohužel to byly všechny podrobnosti Exgeniar byl v tuto chvíli ochoten dát. S sezónou 18 je stále ještě cesty pryč, Respawn pravděpodobně má trochu více plánování, než bude tým připraven odhalit, jak plánuje otřes v příští sezóně.

Přesto, vzhledem k tomu, že mnoho hráčů Apexu vyjádřilo obavy se systémem hodnocení sezóny 17, to pravděpodobně přichází jako vítaná zpráva pro komunitu.

Apex Legends odhaluje významné změny pro sezónu 18 po problémech sezóny 17

Bangalore v Apex Legends

Respawn Entertainment

Respawn Entertainment odhalila rozsáhlé změny pro hodnocenou hru v Apex Legends přicházející v sezóně 18, po sérii změn provedla sezónu 17 jedna z dosud nemilovanějších zkušeností.

Ačkoli byly vyrobeny s dobrými úmysly, aktualizace hodnocených sezóny 17 jednoduše nefungovaly. Změny v bodovém systému a dohazování právě vedly k tomu, že více než 20% hráčské základny dosáhlo hlavní hodnosti, na rozdíl od rovnoměrného šíření ve všech řadách.

Bylo jasné, že pro sezónu 18 byly zapotřebí změny a po několika týdnech, než do resetu, respawn nastínil své plány v podrobném blogovém příspěvku pro hráče Apex Legends, aby si ji mohli vyzkoušet.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zařazené změny v sezóně 18 Apex Legends

Po odhalení údajů o systému hodnocení sezóny 17, včetně masivního nárůstu „rating“ (úkryt, aby vydělal vyšší umístění, spíše než boje proti nepřátelům), Respawn stanovil některé z nadpisových změn, které plánovaly:

 • Snížení celkových zisků LP na shodu s bojem o celkový posun v distribuci pořadí.
 • Přidání sady pravidel, která se vztahuje pouze na Diamond+ pro správné vytočení v horní části žebříku.
  • Hráči v těchto hodnocených úrovních budou mít zvýšené podíly a ztráty a snížené bonusy a zmírnění ztráty. Buďte připraveni to všechno dát na linku.

  Přesné ladění těchto změn je třeba ještě určit a Respawn také žádá o zpětnou vazbu od hráčů, hostováním AMA na Reddit, 21. července.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

  “Chceme poskytnout nejlépe hodnocenou zkušenost BR na světě,” řekl Respawn, “s nejpřísnějším dohazováním a nejpoštější konkurencí na každé úrovni hodnosti.

  Článek pokračuje po reklamě

  „Rozdělení se prozatím vracejí, protože se zaměřujeme na monitorování a další finetuning. Těšíme se na sdílení dalších aktualizací o hodnocení a o tom, jak plánujeme dosáhnout našich cílů, zejména když se blížíme k sezóně 19 – což je již v pohybu!“

  Článek pokračuje po reklamě

  Aktualizace na hodnocení: Co jsme se dosud naučili s Arsenalem a nahlédnutí do toho, co má přijít.

  Zatímco Respawn přiznává, že „zmeškali značku“ s některými změnami sezóny 17, říkají také „Zasáhli jsme některé aspekty našich cílů.“

  Sezóna 18 Apex Legends má vydat v úterý 8. srpna 2023. Měli bychom vidět změny v plném rozsahu těsně předtím, kdy poznámky o patch pro vydání sezóny.