Všechny astral hádanky v doméně Mona | Genshin Impact 2.8 Summertime Odyssey V – GamerPillar, All Genshin Impact Mona Domain Astral Puzzle Solution | Ginx Esports TV

Veškerý genshin dopad domény mona astrální puzzle řešení

Řešení hádanky je znázorněno na obrázku níže.

Všechny astral hádanky v doméně Mona | Genshin Impact 2.8 Summertime Odyssey V

Tato příručka ukazuje, jak vyřešit všechny astrální hádanky v doméně Mona v Genshin Impact 2.8 Akce Odyssey, která začala 15. července 2022 a skončí 24. srpna 2022. Klikněte sem pro astrální hádanky na ohromném ostrově.

Až dorazíte do oblasti puzzle, uvidíte několik hvězdných průvodců. Když je napaden hvězdný průvodce, střílí paprsky hvězdného světla směrem a spojí se s dalšími hvězdnými průvodci. Když se přiblížíte k hvězdným průvodcem, můžete změnit směr, kterým čelí, aby se pomohl propojit se s různými hvězdnými průvodci. Chcete -li vyřešit hádanku, musíte propojit průvodce hvězd v konkrétním vzoru. Vzorec, který musíte vytvořit, lze vidět v okolí.

Astrální hádanky za dveřmi 1

Dveře 1 mohou být rozpoznány vzorem nakresleným na něm, jak je znázorněno na obrázku níže. Pokud nevíte, jak otevřít tyto dveře, podívejte se prosím.

Puzzle 1 (související s příběhem)

Chcete -li vyřešit hádanku, musíte propojit průvodce hvězd v konkrétním vzoru. Vzor, který musíte vytvořit, lze vidět na obloze. Níže uvedený obrázek ukazuje vzor pro první astrální hádanku, se kterou se ve hře setkáte. Očísloval jsem hvězdy na obrázku níže, abych vám pomohl lépe porozumět řešení pro tuto konkrétní hádanku.

Puzzle 2 (sada 3 hádanek)

Pokračujte dopředu, dokud nedosáhnete oblasti s průsvitnými mosty. Překročit průsvitné mosty k dosažení další oblasti. V nové oblasti budete muset vyřešit další astrální hádanku. Zadejte tři správné vzory, které se objevují na zdi, aby se konstelace stěny změnila na vzor šipky.

1. hádanka

2. hádanka

3. hádanka

Puzzle 3

Po vyřešení předchozí hádanky vytvoří hvězdy na zdi šipku. Dotkněte se zdi, na kterou šipka ukazuje, aby ji otevřel. Pokračujte dopředu a vydejte se do místnosti se čtyřmi kruhovými přepínači na podlaze. Ve stejné místnosti uvidíte na podlaze čtyři kruhové spínače. Uvidíte vzor nakreslený na podlaze poblíž spínačů. Chcete -li vyřešit hádanku, musíte vstoupit na přepínače a vytvořit stejný vzorec na obloze. To lze provést v 8 krocích, jak je znázorněno na obrázku níže. Pro snadné vysvětlení jsem pojmenoval přepínače A, B, C a D. Při řešení hádanky se vzácná hrudník v této místnosti odemkne.
Krok 1: Krok na přepínač a
Krok 2: Krok na přepínač b
Krok 3: Krok na přepínač c
Krok 4: Krok na přepínač c
Krok 5: Krok na přepínač c
Krok 6: Krok na přepínač D
Krok 7: Krok na přepínač D
Krok 8: Krok na přepínač b

Astrální hádanky za dveřmi 2

Dveře 2 mohou být rozpoznány vzorem nakresleným na něm, jak je znázorněno na obrázku níže. Pokud nevíte, jak otevřít tyto dveře, podívejte se prosím.

Puzzle 1 (související s příběhem)

Vzor, který musíte vytvořit, lze vidět na obloze. Řešení pro hádanku je zobrazeno na obrázcích níže.

Puzzle 2

Řešení hádanky je znázorněno na obrázku níže.

Puzzle 3

Řešení hádanky je znázorněno na obrázku níže.

Astrální hádanky za dveřmi 3

Dveře 3 mohou být rozpoznány vzorem nakresleným na něm, jak je znázorněno na obrázku níže. Pokud nevíte, jak otevřít tyto dveře, podívejte se prosím.

Puzzle 1 (související s příběhem)

Vzor pro tuto hádanku lze vidět z zapečetěných dveří, jak je znázorněno na prvním obrázku níže. Řešení pro tuto hádanku je zobrazeno na druhém a třetím obrázcích níže.

Puzzle 2

Řešení hádanky je znázorněno na obrázku níže.

Astrální hádanky za dveřmi 4

Dveře 4 mohou být rozpoznány vzorem nakresleným na něm, jak je znázorněno na obrázku níže. Pokud nevíte, jak otevřít tyto dveře, podívejte se prosím.

Puzzle 1 (související s příběhem)

Řešení této hádanky je zobrazeno na obrázcích níže.

Puzzle 2

Po vyřešení předchozí hádanky vyšplhejte po schodech. V další místnosti najdete podivnou hvězdu. Až to budete sledovat, půjde to nahoru a uvízne ve stropě. Pak budete muset vyřešit astrální hádanku, jak je znázorněno na níže uvedeném obrázku. Při řešení hádanky se objeví astrální schody a vy budete moci dosáhnout podivné hvězdy uvíznuté na stropě.

Luxusní hádanka na hrudi

Tato hrudník bude k dispozici až poté, co jste dokončili starověký příběh Azure Stars Story Quest. Po dokončení úkolu skočte do bazénu a vstupte na portál. Dotkněte se podivné ozdoby a dosáhnete zázraku.

Veškerý genshin dopad domény mona astrální puzzle řešení

Rabia Sayal

EA FC24 Průvodce

Mona’s Domain in Genshin Impact má jeden z nejsložitějších hádanek všech dob, a pokud je nemůžete projít, zde je podrobné řešení všech tří astrálních hádanek.

Veškerý genshin dopad domény mona astrální puzzle řešení

Vlajková loď Genshin Impact 2.8, i.E., Summertime Odyssey, již začala a přinesla do hry spoustu úkolů a výzev. Během akce, zatímco na časově omezeném souostroví Golden Apple, narazíte na starodávné Azure Stars Quest.

Při jeho dokončení vstoupíte do domény Mony s názvem Temple of the Star Latitudes a při jejím prozkoumání budete požádáni, abyste vyřešili astrální hádanky. Nyní mnoho cestujících čelí problémům a snaží se je vyřešit a nelze je obviňovat, protože tyto hádanky jsou složité!

Vytvořili jsme tedy tuto příručku, která vám pomůže rychle vyřešit monu domény Astral hádanky.

Dopad Genshin: Jak vyřešit astral hádanky v Monaově doméně

Mona

V Mona’s Mirage doméně se setkáte celkem čtyři astrální hádanky a jejich vyřešení; Budete muset otočit průvodce hvězdnou a zaútočit na něj, abyste stříleli hvězdné světlo, aby odpovídal vzoru s tím, že je uvedena na obloze.

Zde jsou řešení všech astrálních hádanek v Mona’s Domain:

Astral Puzzle 1

Zde je vzorec souhvězdí, který musíte odpovídat k vyřešení první astrální puzzle.

Souhvězdí pro Astral Puzzle 1 v doméně Mona

Zde jsou pokyny hvězdných průvodců, ve kterých musí být, aby vyřešili hádanku.

Řešení pro Astral Puzzle 1 v doméně Mona

Další hádanka, se kterou se setkáte, až se příště vrátíte do domény.

Astral Puzzle 2

Zde je vzorec souhvězdí, který musíte odpovídat k vyřešení druhé astrální puzzle.

Souhvězdí pro Astral Puzzle 2 v doméně Mona

Zde jsou pokyny hvězdných průvodců, ve kterých musí být, aby vyřešili hádanku.

Řešení pro Astral Puzzle 2 v doméně Mona

Po řešení této hádanky znovu dokončete úkol a vraťte se do domény pro Astral Puzzle 3.

Astral Puzzle 3

Zde je vzorec souhvězdí, který musíte odpovídat k vyřešení třetí astrální puzzle.

Souhvězdí pro Astral Puzzle 3 v Genshin Impact Mona domény

Zde jsou pokyny hvězdných průvodců, ve kterých musí být, aby vyřešili hádanku.

Řešení pro Astral Puzzle 3 v doméně Mona

Pokud již nejste unavení, dokončete úkol po vyřešení této hádanky a vraťte se do domény pro Astral Puzzle 4.

Astral Puzzle 4

Než začnete vytvářet správný vzor pro tuto hádanku, budete muset aktivovat mechanismus a pokračovat v přepínání, dokud nedostanete následující souhvězdí.

Souhvězdí pro Astral Puzzle 4 v doméně Mona

Zde jsou pokyny hvězdných průvodců, ve kterých musí být, aby vyřešili hádanku.

Řešení Astral Puzzle 4 v doméně Mona

Takže zde máte řešení pro všechny astrální hádanky v doméně Mona. Po dokončení každé hádanky budete odměněni vynikajícím hrudníkem.

  • Genshin Impact Collei – Datum vydání, dovednosti, pasivní talenty, souhvězdí
  • Genshin Impact Dori – Datum vydání, dovednosti, pasivní talenty, souhvězdí
  • Dopad Genshin jako nádvoří na jaře kdysi se objevil průvodce quest
  • Všechna genshin dopad na fantazální lastura v souostroví zlatých jablek

Další obsah z Teyvat naleznete v naší sekci věnované nejnovějším Genshin Impact News, aktualizace, průvodce, funkce, a více. Také se ujistěte, že sledujte naše Genshin Impact Twitter účet.

Hlavní obrázek se svolením Hoyoverse.

Rabia Sayal

Napsal Rabia Sayal

Rabia vede pokrytí své první lásky, Valorant, a je také tvrdým fanouškem návrhů a postav Genshin Impact, i když jí chybí hraní retro her jako Mario, Roadrash, Need For Speed ​​II a mnohem více. Momentálně si užívá Honkai: Star Rail a dychtivě čeká na Minecraft The Wild Update. Najdete ji také, jak hraje Fireboy a Watergirl, když se cítí docela líný a chce hrát, brzy si brzy trvá dva znovu. Najdete také její minulou práci na podobných jako Gamepur, Sportskeeda, pevný disk a další publikace. Spolu s tím, že je hráčem, udělala mistry v matematice a miluje hraní s čísly.